Facebook Hesap | Kilitlendi!

newyearman

Öğrenci
Gece açıktı sabah oldu bir bakıyım facebook'uma dedim güvenlik nedeniyle çartu çurtu hesabınız kilitlenmiştir dedi. 28 gün içinde kimliğinizi doğrulamassanız hesabınız kapatılacaktır diyor. bende herşeyi dolduruyorum en son kimliğe geliyorum seçiyorum gönder diyorum fakat aşşağıdaki gibi fotoyu seçmeme rağmen zorunlu alan doldurulamadı diyor (3 fotoğrafta denedim). BİLEN EL ATSIN LÜTFEN SÖZ KONUSU 5-6 Yıllık Hesabım Durduk yere böyle oldu!
1.

2.

Warrior_1905

Asistan
Sen bundan ümidi kes kardeşim. Benim 10 yıllık hesabımı kapattı durduk yere Mark. Yeni hesapla devam et boşver.

Warrior_1905

Asistan
benim için bu hesap çok önemli yaa
Benim içinde önemliydi. 300-400 fotoğraf 5000 arkadaş 3000 küsürat takipçi ve gönderi başına en az 400 beğeni geliyordu. Yaklaşık 3 ay falan geri almayı denedim.Fakat sonuç değişmedi kardeşim. Kurtarabildiğin şeyleri kurtar yeni hesaba aktar derim.

newyearman

Öğrenci
Benim içinde önemliydi. 300-400 fotoğraf 5000 arkadaş 3000 küsürat takipçi ve gönderi başına en az 400 beğeni geliyordu. Yaklaşık 3 ay falan geri almayı denedim.Fakat sonuç değişmedi kardeşim. Kurtarabildiğin şeyleri kurtar yeni hesaba aktar derim.
kardeş benim hesap kapanmadı yaşını doğrula diyor o yüzden kilitlendi

Warrior_1905

Asistan
Tamam işte aynı şey banada geldi doğrulayamadım.Umursamadımda şimdi fake hesap gibi yaşıyorum.Sen hazır hesabın aktifken herşeyini al (foto vs.)başka bir hesap aç ona aktar bu hesabın duvarına girip tüm arkadaşlarını ekle.Ama başkalarınada sor bi kurtarabilen vamı diye.kurtaran varsa ondan yardım al.Benden fikir bu kadar.

newyearman

Öğrenci
Tamam işte aynı şey banada geldi doğrulayamadım.Umursamadımda şimdi fake hesap gibi yaşıyorum.Sen hazır hesabın aktifken herşeyini al (foto vs.)başka bir hesap aç ona aktar bu hesabın duvarına girip tüm arkadaşlarını ekle.Ama başkalarınada sor bi kurtarabilen vamı diye.kurtaran varsa ondan yardım al.Benden fikir bu kadar.
kardeş hesap başkalarında yok gözüküyor ben hesabıma zaten giriş yaptığımda burası çıkıyor