En İyi Kameraya Sahip Akıllı Telefon OYLAMASI

EN İYİ KAMERA HANGİSİNDE

• Kullanılan toplam oy
    35

Bu konuyu okuyanlar

murat oktar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oylamaya herkes katilirsa daha İyi̇ sonuç aliriz arkaşlar.
Beni̇m oyum huawei̇ p10 plus tan yana.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Geçen bu oylamayı yaptığımızda S8 Plus ezici bir üstünlük kurmuştu.
Niye aynı anketi bir daha yapıyorsun ?

murat oktar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
huawei p10 plus portre modu , bokeh , gece çekimi, ve diğer çekim modlarıyla liderliği hak ediyor. ( Bana Göre )

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ama oy birliğine göre hak etmiyor ve önceki yaptığın oylamada diğer tüm telefonları oylamada ezdi geçti.
--- Gönderi Güncellendi ---
huawei p10 plus portre modu , bokeh , gece çekimi, ve diğer çekim modlarıyla liderliği hak ediyor. ( Bana Göre )
Ayrıca S8in gece performansın yanına dahi yaklaşamaz P10 Plus

murat oktar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçen bu oylamayı yaptığımızda S8 Plus ezici bir üstünlük kurmuştu.
Niye aynı anketi bir daha yapıyorsun ?
Ezici derken ? p10 plus kamera yönünden ezecek yok . fotoğraf kişiden lişiye değişir güzelliği. benim gözüme göre p10 plus. oylamaya katılım az olmuştu o yüzden

M

Murat Burç

SDN Okuru
H
Ezici derken ? p10 plus kamera yönünden ezecek yok . fotoğraf kişiden lişiye değişir güzelliği. benim gözüme göre p10 plus. oylamaya katılım az olmuştu o yüzden
Hayır az olmamıştı ve S8 daha fazla oy almıştı.
Ve evet S8 kamera olarak P10 Plus'un içinden geçer.
upload_2017-7-31_17-5-18.png

Bu oylamayı siz yaptınız.

murat oktar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
19- 13 ezicimi ? bana göre görüntülenme sayısına göre oylama az geldi

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Sony xperia xz premiumu deneyimleyeniniz var midir ? Kagit ustundeki ozellikler anlaminda degil sorum ... google pixel kamerasi da bence fena degil ...

murat oktar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sony xperia xz premiumu deneyimleyeniniz var midir ? Kagit ustundeki ozellikler anlaminda degil sorum ... google pixel kamerasi da bence fena degil ...
sony xz premıum herşeyiyle süper bir telefon. gece çekimide çok iyi

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Tartışmasız Sony Xperia XZ Premium :)

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
En iyi ölçünüz makyajlama filtreleme ise o en iyiye doğal olmayan diye not düşmeniz bence daha doğru olur arkadaşlar.

X marka cihaz ile fotoğraf çeken arkadaşım kendini tanımadı. Geçirdiği kaza sonucu yüzünde oluşan dikişler çizikler vs
hiçbiri yok.
Birçok telefonda az veya çok böyle çekimler mevcut. Esmeri beyaz göstereninden tutunda sivilceliyi sivilceziz yüzünde envai deformeli 30-40'lık adamı 18-20'lik delikanlı gibi gösterene kadar bir sürü türevi var.

En iyi diye düşünürken hayalimdeki ve gerçekte olan bağı koparmadan yapın ;)
Realist olun kendinizi kandırmayın ;)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Yalnız Neredeyse Her telefon sony nin lensleri ve sensörlerini kullanmakta bu duruma göre Sony Xperia XZ Premium un kamerası en iyi oluyor zaten hiçbir telefon da olmayan modları ve kaliteye sahip 19mp kameraya sahip video çekimlerinde başarılı bir yapıya sahip ses kalitesi dış gürültüyü engellemektedir

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Yav he he der geçerim.
LG V20'e LG G5'den daha düşük puan verdi o site.
Pixelin de HTC 11'in de puanları şişirme
Ekli dosyayı görüntüle 26057
89'luk Pixel'in halini görüyor musun ?
Murat G5 ve V20 nin kamera karşılaştırma testi var mı kaliteli bir şekilde ? Ben güzel bir test videosu bulamadım varsa link at bana. Çünkü gerçekten Dxomark saçmalamaya başladı

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Murat G5 ve V20 nin kamera karşılaştırma testi var mı kaliteli bir şekilde ? Ben güzel bir test videosu bulamadım varsa link at bana. Çünkü gerçekten Dxomark saçmalamaya başladı

Lg telefonlar arasındaki en iyi karşılaştırma . ghost screen ne kadar çok ve kaç ay sonra bootlop olur felan olmalı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lg telefonlar arasındaki en iyi karşılaştırma . ghost screen ne kadar çok ve kaç ay sonra bootlop olur felan olmalı
hahahahaha:D:D:D

Onu boşver de şu rezilliğe el atsana bi
Eski Google çalışanından şok açıklama!

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu adamı hangi akla hizmet Google başkan vekili olmasının bir yanına google almışlar ?
Yani bu söylediklerini resmen bir tarafından element uydurmuşcasına söylemiş. Keşke beyni yetseymişte sağlam bir delil ile fikirlerini aktarmaya çalışsaymış
Allah aşkına şunu o konuya da yaz forumdaki konusuna lütfen.:D:D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Allah aşkına şunu o konuya da yaz forumdaki konusuna lütfen.:D:D
Ya murat bunun oraya buraya yazılmasına gerek yok aslında. Beyni olan herkes düşünebilir bunu. Düşünemiyorsa sıkıntı vardır kafada. Yada ağır fanboydur

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Google'da çalışanların çoğunun iphone kullandığı biliniyordu. Bu da son nokta olmuş artık:D

Son mesajlar