HTC U 11 / Sony xperia XZ premium Hangisini önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Arkadaşlar malum S7 edgede yaşadığım sıkıntılardan sonra telefonu babama verdim.

Babamda kullanırken Talk Back özelliğini yanlışlıkla açıyor(elleri biraz kalın bazen yanlış basıyor) ve telefon dondu bir daha çözemedik servise götürdük yaptılar telefonu aldık.Şimdide bayramda ekranda pembe çizgi sorunu oldu.Babsmda benim kartımı sök at telefon bul bana dedi.şimdi iPhone alsam telefon çok karışık kullanamaz.Zaten internete giriyor birde telefon Ve mesaj Ve kamera başka yok.

Ben
HTC U 11 veya Sony xperia XZ premium alacam.Sizce hangisi?

Miremin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar malum S7 edgede yaşadığım sıkıntılardan sonra telefonu babama verdim.

Babamda kullanırken Talk Back özelliğini yanlışlıkla açıyor(elleri biraz kalın bazen yanlış basıyor) ve telefon dondu bir daha çözemedik servise götürdük yaptılar telefonu aldık.Şimdide bayramda ekranda pembe çizgi sorunu oldu.Babsmda benim kartımı sök at telefon bul bana dedi.şimdi iPhone alsam telefon çok karışık kullanamaz.Zaten internete giriyor birde telefon Ve mesaj Ve kamera başka yok.

Ben
HTC U 11 veya Sony xperia XZ premium alacam.Sizce hangisi?
Htc 11 sony xz ust duzey telefonlar seninde soylediyin gibi baban internete kameraya birde mesaja giriyor.Yani performansi yuksek telefona ihtiyaci yox babani bence samsung galaxy a3(2017) iyi secim olur.Ama illa o iki telwfondan biri diyirsan u11 benim en sevdiyim akilli telefon

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Htc 11 sony xz ust duzey telefonlar seninde soylediyin gibi baban internete kameraya birde mesaja giriyor.Yani performansi yuksek telefona ihtiyaci yox babani bence samsung galaxy a3(2017) iyi secim olur.Ama illa o iki telwfondan biri diyirsan u11 benim en sevdiyim akilli telefon

İş gereği üst düzey olmalı bizim inşaat şirketimiz var Ve diğer müteahhit firmalar ile toplantılarda telefonlar masaya çıkınca babamla biraz alay ederler.Daha önce benim eski Samsung duos vardı onda.Onunla alay ediyorlardı.S7 edge verince susturdum.Açıkcası bu beni sinirlendiriyor.O yüzden iki telefondan birini alıcam.

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
XZ tuğla yapısıyla masada daha iyi durur :) ama elde HTC U 11

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
O ne saçma şey öyle ya... Telefonu için ezilip büzülmek nedir? s8 çok karizma duruyor aslında... ama s7 edge hadisesinden sonra almazsınız. U11 XZs den daha hoş görünüyor bana sorarsan...
--- Gönderi Güncellendi ---
Aslında onun telefonu yeni nokia 3310 :D en havalı o olur masada ha :D

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
O ne saçma şey öyle ya... Telefonu için ezilip büzülmek nedir? s8 çok karizma duruyor aslında... ama s7 edge hadisesinden sonra almazsınız. U11 XZs den daha hoş görünüyor bana sorarsan...
Aslında onun telefonu yeni nokia 3310 :D en havalı o olur masada ha :D
Aynen saçma birşey :D ama gerçek adam telefonla konuşuyor sonra babam konuşuyor sonra adam diyor senin ki ne ? Babamda falan diyor.Sonra adamın ki yüksekse benimkinde falan çar filmin var işte 3,500 TL aldım felan muhabbeti dönüyor.Sadece babama değil herkes aralarında hep böyle buda şundan inşaat şirketlerinin biri birini rakip görmesi ve rakibini küçük düşürmek istemesi.

Bu yüzden sadece telefon değil inşaata wolksvagen ile toplantıya Mercedes ile gidiyorum sırf bu nedenden tsm 3 dairenin parasını 1 arabaya bağladık :(

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
XZ 'nin alt ve üst payı çok fazla ve gereksiz büyük duruyor, HTC 11 de kaba bir telefon ancak ikisine kıyasla daha şık olduğunu söyleyebilirim, şu anda baban masaya koyacağı için görsel olarak ele alıyorum :D donanım olarak bakarsak direk HTC 11 derim ben, affetmem

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
XZ 'nin alt ve üst payı çok fazla ve gereksiz büyük duruyor, HTC 11 de kaba bir telefon ancak ikisine kıyasla daha şık olduğunu söyleyebilirim, şu anda baban masaya koyacağı için görsel olarak ele alıyorum :D donanım olarak bakarsak direk HTC 11 derim ben, affetmem
:DMaksat masada güzel durması değil o markanın en yükseği yüksek fiyatta olması maksat o böyle olmasa babam 1.5 milyara bir telefon alacakta bu böyle işte ellerine ne geçiyor anlamıyorum

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
:DMaksat masada güzel durması değil o markanın en yükseği yüksek fiyatta olması maksat o böyle olmasa babam 1.5 milyara bir telefon alacakta bu böyle işte ellerine ne geçiyor anlamıyorum
Alla alla çok ilginç valla :D xiaomi mi mix düşünür müsünüz, milletin ağzı açık kalabilir, ama telefondan anlamayan insanlar baban bu çin malı dediğinde küçümser yine :D

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Alla alla çok ilginç valla :D xiaomi mi mix düşünür müsünüz, milletin ağzı açık kalabilir, ama telefondan anlamayan insanlar baban bu çin malı dediğinde küçümser yine :D
İlginç ama mantıklı maksat kendine rakip gördüğünü en ufak birşeyden küçük düşürmek.Çünkü İstanbul özellikle Ataşehir müşterisi biraz bu tip şeylere önem veriyor.imaja önem veriyor.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
İlginç ama mantıklı maksat kendine rakip gördüğünü en ufak birşeyden küçük düşürmek.Çünkü İstanbul özellikle Ataşehir müşterisi biraz bu tip şeylere önem veriyor.imaja önem veriyor.

Anladım dostum, umarım o imaj oluşur HTC 11 diyorum ben son kararım :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 7 bulun bir tane o yeter . Hem onun kavislerinin S7 Edgeye göre bariz daha az tutuş daha rahat diyor kullanan her editör .

Bunların arasından U11in daha koyu olan mavi modeli

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
O zaman ya iPhone 7 plus alacak ya da Samsung Galaxy S8 plus. Kullanamaz diye bir şey yok alışır bence.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
O zaman ya iPhone 7 plus alacak ya da Samsung Galaxy S8 plus. Kullanamaz diye bir şey yok alışır bence.
Bende 7 plus var kullanamaz alışmalarda sabır lazım babamda o yok babam hemen şip şak ister.hem çok özgür olması gerek ona bir güncelleme için WiFi gerek dediğimde bana bağırır
Note 7 bulun bir tane o yeter . Hem onun kavislerinin S7 Edgeye göre bariz daha az tutuş daha rahat diyor kullanan her editör .

Note 7 iyi ama karışık gelir kalem felan bana kızar üst seviye kullanabilecekleri Samsung s serisi veya bunlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben şöyle diyeyim. Note 7 ile girsin o müteahit bozuntusu artistlere (alınmazsınız umarım) o cihazın Note 7 olduğunu söylesin kimse hiçbir şey söylemez. Anca patlamıyor muydu diye sorarlar.
Beğenmiyorsanız kalemi atın bir kenara boş kalsın orası veya atmayın dursun orda kalemi merak eder elbet kullanır. Note 7nin S7lerden farkı sadece kalem yazılımı

Son düzenleyen moderatör:

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Note 7 al bence de çok iyi fikir... Kıskaçlıktan patlarlar bak...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yalnız Note 7 için Güney Koreye gitmeniz gerekebilir.:D Ben onu hiç düşünmedim

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685

Note 7 iyi ama karışık gelir kalem
Ben şöyle diyeyim. Note 7 ile girsin o müteahit bozuntusu artistlere (alınmazsınız umarım) o cihazın Note 7 olduğunu söylesin kimse hiçbir şey söylemez. Anca patlamıyor muydu diye sorarlar.
Beğenmiyorsanız kalemi atın bir kenara boş kalsın orası veya atmayın dursun orda kalemi merak eder elbet kullanır. Note 7nin S7lerden farkı sadece kamera yazılımı

Note 7 mantıklı evet ama eylülde gelecek sıkıntı orada var babam şimdi istiyor olmadı HTC yurt dışından alacam

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bİ DK Bİ DK kamera yazılımı değil kalem yazılımı olacak o
Beğenmiyorsanız kalemi atın bir kenara boş kalsın orası veya atmayın dursun orda kalemi merak eder elbet kullanır. Note 7nin S7lerden farkı sadece kamera yazılımı

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Arkadaşlar Note 8 bekleyeceğiz teşekkürler şimdilik elimizdeki LG G3 ile idare edip yurt dışından getireceğim telefonu

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Sen bilirsin U11 alsan pişman olmazdın ama...