Sony XZ Premium mu iPhone 7 mi

byzt5445

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben 1 seneyi aşkın iphone 7 kullanıcısıyım. Sony xz premium u geçen gördüm ve telefon gerçekten hoşuma gitti. Telefonu iyice bir araştırdım ve kasmadığını falan söylüyorlar. Benim telefon da hızlı hızından memnunum. Benim için kamera önemli ve kullanış. Siz ne dersiniz? Xz premium un eksi ve artı yönleri nelerdir? Gerçekten değiştirmeye değer mi?

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
XZ Premium iyi bir cihaz ama ip 7 den geçmeye değmez. Ekran boyutu dışında çok büyük bir değişiklik yaşamazsınız.

byzt5445

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
XZ Premium iyi bir cihaz ama ip 7 den geçmeye değmez. Ekran boyutu dışında çok büyük bir değişiklik yaşamazsınız.
Ekran büyüklüğü var ama ekran farkını yaşarım bence. 4k ekrana geçeceğim eğer geçersem.

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
XZP güzel ama şuan bulmak çok zor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hepsiburada da tekrar stoklara geldi ama 3400 TL olarak o kadar etmez.

Son düzenleme:

byzt5445

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
XZP güzel ama şuan bulmak çok zor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hepsiburada da tekrar stoklara geldi ama 3400 TL olarak o kadar etmez.
Alırken acele etmeyeceğim zaten. Esnaf telefoncuların bana o kadar fiyata satacağını zannetmiyorum. Çünkü Sony çok satan bir telefon değil. Takas ile olabilir belki çünkü telefonumun 1 sene daha garantisi var ve kasma donma 0. Takas derse zaten kutusu falan herşeyiyle vermeyi düşünüyorum.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
VR içerik tüketmediğiniz sürece 4k ekran 5.5 inç gibi boyutlarda size günlük kullanımda büyük bir farklılık yaratmayacak.

byzt5445

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
VR içerik tüketmediğiniz sürece 4k ekran 5.5 inç gibi boyutlarda size günlük kullanımda büyük bir farklılık yaratmayacak.
Tabii, orası da doğru bir şey. Ben XZ Premium dan i7 ye geçmek için neden arıyorum ama nedense tam olarak bulamıyorum. İ7 den de sıkıldım biraz. Şu nedenden dolayı xz premium kullan diyebilir miyiz ki

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
illa farklı bir cihaz kullanmak istiyorsanız, tercih edilebilir bir cihaz. Ama ülkemizde iPhone modelleri dolar gibi elinizde ki cihazı kafa kafaya takas etmek yerine satıp alsanız daha iyi olur.

byzt5445

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
illa farklı bir cihaz kullanmak istiyorsanız, tercih edilebilir bir cihaz. Ama ülkemizde iPhone modelleri dolar gibi elinizde ki cihazı kafa kafaya takas etmek yerine satıp alsanız daha iyi olur.
Sence hangi fiyat aralığında satmalıyım telefonumu? Kutusu faturası her şeyi dahil şarj aleti kulaklık dönüştürücü. Tam set vereceğim. Kaç tl fiyat biçmemi önerirsiniz?

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Piyasayı tam bilmiyorum ama 2500TL civarı olacağını düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
4,385
Merhaba arkadaşlar ben 1 seneyi aşkın iphone 7 kullanıcısıyım. Sony xz premium u geçen gördüm ve telefon gerçekten hoşuma gitti. Telefonu iyice bir araştırdım ve kasmadığını falan söylüyorlar. Benim telefon da hızlı hızından memnunum. Benim için kamera önemli ve kullanış. Siz ne dersiniz? Xz premium un eksi ve artı yönleri nelerdir? Gerçekten değiştirmeye değer mi?

Sony XZ Premium öneririm.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
iPhone 7'den XZP'a geçmeye gerek yok.Ha iPhone 7 'yi satarsan üstüne para eklemeden sıfır XZP rahat alınır orası ayrı

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Merhaba,
dostum kaya26'nın yorumuna katılıyorum 7 den geçmeye değmez.