Windows 10 Creators Güncelleme Değişikliği

Bu konuyu okuyanlar

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
ya ben güncellemeyi bir türlü yapamadım. güncelleme anında %32 de takılıp kalıyor. birkaç kez denememe rağmen hep aynı sorun. disk temizleme yaptım, güncelleme aracından indirdim gene aynı sorun. format da atmak istemiyorum pc ye. bu donmanın nedeni ne olabilir ??? yardımcı olursanız sevinirim...
Kullandığınız antivirüsü siliniz. C:\Windows\SoftwareDistribution yolundaki klasörü siliniz.Silinmiyorsa Hizmetler'den 'Windows Update'i devre dışı bırakın öyle deneyin (Sildikten sonra tekrar aktif edin).Güncellemeyi yeniden deneyin eğer sıkıntısız bir şekilde kurulursa antivirüsü tekrar kurabilirsiniz :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Yeni File Explorer varmış gizli.

Açmak için çalıştırdan şunu giriyorsunuz
Kod:
explorer shell:AppsFolder\c5e2524a-ea46-4f67-841f-6a9465d9d515_cw5n1h2txyewy!App

Windows_10_File_Explorer_UWP_App.png

[Review] Hidden Secret “File Explorer” App in Windows 10 - AskVG
Denedim. Oldu. Acaba Windows 10'un başka bir güncellemesinde şimdiki File Explorer'ın yerine bunu mu getirecekler?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146

OsmanAyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kullandığınız antivirüsü siliniz. C:\Windows\SoftwareDistribution yolundaki klasörü siliniz.Silinmiyorsa Hizmetler'den 'Windows Update'i devre dışı bırakın öyle deneyin (Sildikten sonra tekrar aktif edin).Güncellemeyi yeniden deneyin eğer sıkıntısız bir şekilde kurulursa antivirüsü tekrar kurabilirsiniz :)
antivirüs programı ztn pc de yüklü değildi ama genede deneyeceğim. teşekkürler :D

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
Valla bu güncelleme ile çok daha stabil oldu
Bencee

OsmanAyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
tmm antivirüs programı olmamasına rağmen dediklerinizi yaptım fakat yine ayni sorun ben bu Windows'un 1703 sürümünü göremicem galiba

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
tmm antivirüs programı olmamasına rağmen dediklerinizi yaptım fakat yine ayni sorun ben bu Windows'un 1703 sürümünü göremicem galiba
Son final sürümünün yani Sürüm 1703'ün iso dosyasını indirip, dosyalarınızı yedekleyerek temiz kurulum yapmanızı öneririm. Ama format atma konusunda bilginiz yoksa başkasına(bilgisayarcıya) danışın.

OsmanAyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Son final sürümünün yani Sürüm 1703'ün iso dosyasını indirip, dosyalarınızı yedekleyerek temiz kurulum yapmanızı öneririm. Ama format atma konusunda bilginiz yoksa başkasına(bilgisayarcıya) danışın.
iso dosyasız bu işi halledemez miyim ? :(