Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Bir yerde okumuştum sürekli ıslak mendille silince boya mı çıkarıyormuş neymiş tabi bunlarda boya yok orası ayrı mesele.
Araştır internette bulursun.
O telefona toz felan kaçmaz zaten
Bende siliyorum sürekli leke tutuyor ekran mecburen zaten orta tuşum harita gibi :D
Soyulsa nolacak

devrim68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar birden fazla yazım hatası buldum telefonumda sizde bu şekilde mi acaba resim yükleyerek sizde dönüş yapabilir misiniz acaba başka telefonlarda bu şekilde hatalar yok diye duydum ama servise götürmeyi düşünüyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170306-182229.jpg
    Screenshot_20170306-182229.jpg
    480.5 KB · Görüntüleme: 567
  • Screenshot_20170306-182121.jpg
    Screenshot_20170306-182121.jpg
    227.8 KB · Görüntüleme: 543
  • Screenshot_20170306-173540.jpg
    Screenshot_20170306-173540.jpg
    238.7 KB · Görüntüleme: 458
  • Screenshot_20170306-173613.jpg
    Screenshot_20170306-173613.jpg
    769.3 KB · Görüntüleme: 458
  • 20170306_130322.jpg
    20170306_130322.jpg
    800.3 KB · Görüntüleme: 594

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Arkadaşlar birden fazla yazım hatası buldum telefonumda sizde bu şekilde mi acaba resim yükleyerek sizde dönüş yapabilir misiniz acaba başka telefonlarda bu şekilde hatalar yok diye duydum ama servise götürmeyi düşünüyorum
Sonuncu hariç onlar yer kaplamasın diye. Kitkattan beri var.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Hocam hiçbiri yazılımsal hata değil. Herşey olması gerektiği gibi. Rahat olun :)

trainspotting

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar telefonu nisan ayindan beri kullaniyorum daha once hic sivi temasi olmadi yikamak istiyorum ama biraz tirsiyorum acaba bi sakincasi olur mu deneyen var mi ?
Valla denizede girdim, kirlendi suylada yıkadım hiç bisey olmadı, sadece kısa bi süre o da herzaman degil hoparlörden muzik acarsan hafif bi cızırtı geliyo delikler tıkanıyo diye

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GREENİFY uygumasını kullanabilirsin sorununu çözecektir
--- Gönderi Güncellendi ---

Markasını bilmemekle beraber kullandım. sağ kenarı hemen kalktığı için bi kaç saat sonra kaldırıp attım.

Ayarlarda otomatik yeniden başlatma seçeneği var belirlediğin gün ve saatlerde telefon kendini yeniden başlatıyor pin kodu falan da istemiyor. Bu yüzden olabilir tabi bu sadece bir ihtimal
GREENİFY uygumasını kullanabilirsin sorununu çözecektir

Markasını bilmemekle beraber kullandım. sağ kenarı hemen kalktığı için bi kaç saat sonra kaldırıp attım.

Ayarlarda otomatik yeniden başlatma seçeneği var belirlediğin gün ve saatlerde telefon kendini yeniden başlatıyor pin kodu falan da istemiyor. Bu yüzden olabilir tabi bu sadece bir ihtimal
O otomatik başlatma tam olarak nerede ? Ayrıca bu s voice ı aktive etmek için home tuşuna basılı tutmam yetiyordu. Onu da nereden yapabilirim ?

legolas162

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O otomatik başlatma tam olarak nerede ? Ayrıca bu s voice ı aktive etmek için home tuşuna basılı tutmam yetiyordu. Onu da nereden yapabilirim ?
sorun şu ki ben hala marshmelov dayım android 7 kullananlara sormak gerek ya da kendin arayıp bulmalısın

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Otomatik parlaklik bazen cok kotu calisiyor.

Volkan yıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar arkadaslar s7 edge mahrsmallow da rehberden birini ararken arama ekranı yeşil renkteydi bu renge hayrandım.
Nougat güncellemesinden sonra arama ekranı mavi reng olmus. Yeşile çevirmeyi bilen varmı ?

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar aranızda Gear s3 frontier kullanan var mı ? Akıllı saat alacağım da baya işimi görecek. Kullandınız mı ? Önerir mısınız siz akıllı saat ?
Arkadaşlar aranızda Gear s3 frontier kullanan var mı ? Akıllı saat alacağım da baya işimi görecek. Kullandınız mı ? Önerir mısınız siz akıllı saat ?
Yorumlarınızı bekliyorum dostlar

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135

Yorumlarınızı bekliyorum dostlar

Gear S2 kullanıyorum ben 1 senedir akilli saatten bekledigim herseyi karsiliyor. Bataryasi 2 3 gun dayaniyor şekil şekil saatler indirebiliyosun telefondaki spotifydan müzik vs acabiliyosun cok iyi alet. S2 istediklerimi karsiliyorsa s3 bundan çok daha fazlası diyelim :D

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Gear S2 kullanıyorum ben 1 senedir akilli saatten bekledigim herseyi karsiliyor. Bataryasi 2 3 gun dayaniyor şekil şekil saatler indirebiliyosun telefondaki spotifydan müzik vs acabiliyosun cok iyi alet. S2 istediklerimi karsiliyorsa s3 bundan çok daha fazlası diyelim :D
Bir şey sormak istiyorum sana. Whatsapp dan gelen bildirimleri görebiliyor muyuz saat de ? İnternetten baktığım da sanırım işletim sisteminden kaynaklı bellli başlı uygulamalar yokmuş diyorlar. ? Benim işim gereği telefonları yanımıza alamıyoruz bildirim, arama vs geldiğinde beni uyarır mı ? Whatsapp gibi uygulamaların bildirimini alabilyor muyuz ? Başını şişirdim ama kusura bakma

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Bir şey sormak istiyorum sana. Whatsapp dan gelen bildirimleri görebiliyor muyuz saat de ? İnternetten baktığım da sanırım işletim sisteminden kaynaklı bellli başlı uygulamalar yokmuş diyorlar. ? Benim işim gereği telefonları yanımıza alamıyoruz bildirim, arama vs geldiğinde beni uyarır mı ? Whatsapp gibi uygulamaların bildirimini alabilyor muyuz ? Başını şişirdim ama kusura bakma

Önemli değil hocam :) Telefona bluetooth ile bağlı değilken bildirimler gelmiyor. Bluetooth ile baglarsan tüm uygulamalardan gelen bildirimleri gorebiliyorsun. Ayrica telefon cebinde iken whatsappdan gelen mesaja cevap bile verebiliyorsun.

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Önemli değil hocam :) Telefona bluetooth ile bağlı değilken bildirimler gelmiyor. Bluetooth ile baglarsan tüm uygulamalardan gelen bildirimleri gorebiliyorsun. Ayrica telefon cebinde iken whatsappdan gelen mesaja cevap bile verebiliyorsun.
Aga vallaha çok sağol aklımda ki tüm sorunlar gitti. Sipariş veriyorum hemen :D Para biriktirmiştim. HepsiBurada'dan alacağım. Ya da en güvendiğim yer Türkcell den mi alsam arada 150 lira gibi bir fark var. Bir sorun çıkar mı diye korkmuyor değilim internetten alışverişte

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Marsmelowa geri dönme imkanı olsa bir saniye nougatta durmam marsmelowa geri dönerim.
Şu bildirim çubuğu varya sinir ediyor insanı.
Ya bu kadar salaklık olmazya.
Müthiş olan marsmelow bildirim çubuğu nougatta bok gibi yapmışlar.
Teknolojinin adeta siyah beyaz dönemine gitmişler.
Hele hele otomatik ekran parlaklığı (tik) ini kaldırmaları resmen deli ediyor çıldırtıyor beni.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Aga vallaha çok sağol aklımda ki tüm sorunlar gitti. Sipariş veriyorum hemen :D Para biriktirmiştim. HepsiBurada'dan alacağım. Ya da en güvendiğim yer Türkcell den mi alsam arada 150 lira gibi bir fark var. Bir sorun çıkar mı diye korkmuyor değilim internetten alışverişte

Hiç sorun olmaz hocam hepsiburada, n11 , gittigidiyor tarzı sitelerden alisveris yaparsan. Baktin sorun var lak geri iade et parani al boyle sitelerde. Tuketicinin butun haklari koruma altinda politika geregi boyle sitelerde. Ben cok alisveris yaptim yapiyorumda hala . Bu sitelerin hangisinde daha ucuzsa git onu al :) Bu arada çok süper bir cihazdir s3 dışardan gören ayırt edemez akilli saat oldugunu :D

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Aksine çok daha modern duruyor hocam nedir bu kin :D

devrim68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tokadı bir tane vuracaksın o olacak Allahın cahili
La burası söyle rahatla değilmiş neyse dursun

lafını bilde konuş
Hocam hiçbiri yazılımsal hata değil. Herşey olması gerektiği gibi. Rahat olun :)
zaten yazılım hatası değil yazım hatası dedim ben sizlerinde telefonunda bu şekilde mi diye sorumuştum sadece

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
TR rom diye yükledik smart switch'ten. Arap romu kurdu. Ben niye kuramıyorum ki? Cihaz Türkiye alım. Anında döndün İngiliz romuna. İNG candır:):)

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
lafını bilde konuş

zaten yazılım hatası değil yazım hatası dedim ben sizlerinde telefonunda bu şekilde mi diye sorumuştum sadece
Evet hata degil son attigin resim haricinde

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
TR rom diye yükledik smart switch'ten. Arap romu kurdu. Ben niye kuramıyorum ki? Cihaz Türkiye alım. Anında döndün İngiliz romuna. İNG candır:):)
Kardeşim bende de benzer bir sorun var. Bende de Fransa Romu kuruluydu TR çıkınca onu yükledim odinle ama bildiğiniz gibi Arap Emirlikleri yazıyor. Ama şuan benim asıl sorunum S7 Edge telefonumu Smart Switche bağladığımda yada Seri Numarası girdiğimde desteklenmeyen cihaz uyarısı veriyor! Acaba bunun nedeni ne olabilir bilmiyorum. (Gerçi senin dediğine göre yüklesek bile gene Arap Emirlikleri olacak bi anlamı yok)

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Kardeşim bende de benzer bir sorun var. Bende de Fransa Romu kuruluydu TR çıkınca onu yükledim odinle ama bildiğiniz gibi Arap Emirlikleri yazıyor. Ama şuan benim asıl sorunum S7 Edge telefonumu Smart Switche bağladığımda yada Seri Numarası girdiğimde desteklenmeyen cihaz uyarısı veriyor! Acaba bunun nedeni ne olabilir bilmiyorum. (Gerçi senin dediğine göre yüklesek bile gene Arap Emirlikleri olacak bi anlamı yok)

Hocam ayni sorun bendede var acil yazilim kurtarma desteklenmiyor vs. Diyor smartswitch

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Evet maalesef. Samsung'a ilettim. Sizde sorun vardır diyor. Ama bir foruma üyeyim herkes aynı şeyi söylüyor dediğimde forumların gerçekleri yansıtmadığını söylüyor.
Komikler ya[emoji1] [emoji1]