Note 4 takas lumia 950 xl

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Merhaba, arkadaşlar bu konu hakkında fikirlerinize ihtiyacım var 1 aylık teknosadan aldığım note 4 cihazım var memnunum cihazdan internette gezerken 2 aylık hb dan alınma 950 xl ilanı gördüm arkadaş androide geçmek istiyormuş onunda benim de kutu içeriği faturaları vs tam sizce takas yapsam mı ?

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
950 ile ne yapacaksın ki...Bence değiştirme...

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
950 ile ne yapacaksın ki...Bence değiştirme...

açıkcası bende böyle düşünüyorum şuan önceden wp 10 ile biraz ümidim vardı ama şuan pek bir beklentim kalmadı sistem hoşuma gidiyor ama uygulama geliştirenlere yaptığı kısıtlamalardan dolayı gelişemedi açıkcası sybian ahını aldı da diyebilirim ama arada fiyat farkı çok olmasına rağmen satıcı hiçbir fark istemeden kabul etti ya elinden çıkartmak için kabul etti bilemedim.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
O kişi de muhtemelen androidden farklı bişey denemek için windowsa geçmiş ve iki ay içinde sıkılmış olduğu için satmaya çalışıyo bence...

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
durduk yere aksiyon arama diyorsun yani, bir anlık gidip alacaktım sırf değişiklik olsun diye

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Yani yine sen bilirsin ama sende sıkılırsın sonra o platformdan :)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
o kesin , android bile bazen sıkıcı geliyor düşün artık

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yapma sakın sakın sakın.

realfaty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum fazla merak ..... In kurbanı olma derim ölmeye yüz tutmuş bir isletim sistemi bir sonraki telefonun ismi lumia bile olmayacak surface phone olacak microsoft bile bu cihazdan umidini kesmisken senin bu tur bir cihaza itibar etmen bile komik olmus acikcasi elindeki cihaz fazlasiyla yeterli ki exynos islemcili versiyona sahip degilsen eger sıkıldığında root ve rom islemlerini de gerceklestirebilirsin ancak exynoslu olsa bile android amiral gemisi kivaminda bir cihazdan bahsediyoruz ki elinde bulndurdugun cihazin marketi wp ninkinin 4 kati ve sen bu marketteki cogu uygulamayi sorunsuz kullanabilkiyorsun ama yine de secim senin iyi forumlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
At'tan inip eşeğe binmiş gibi olursun bak demedi deme.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Yazdıklarınız dan sorna zaten kafamda acaba diyordum kesin olarak vazgeçtim. Hani takas yapsam mı diye düşünme sebebim hp phabletler vardı önceden ondan kullanıyordum seviyordum da ama yok hiç bulaşmıyayım ben androide devam, wp stabil de olsa sd830 da olsa oyun uygulama olmadıktan sonra ne işime yarar ki.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yazdıklarınız dan sorna zaten kafamda acaba diyordum kesin olarak vazgeçtim. Hani takas yapsam mı diye düşünme sebebim hp phabletler vardı önceden ondan kullanıyordum seviyordum da ama yok hiç bulaşmıyayım ben androide devam, wp stabil de olsa sd830 da olsa oyun uygulama olmadıktan sonra ne işime yarar ki.
Windows tabletler güzel düşünce bilgisayarını sürekli yanında kullanmak filan benimde hoşuma gidiyor ama donanımı zayıf olunca hiç iyi olmuyor, bu telefondada öyle, aslında windows phone marketi appstore veya play market gibi gelişmiş olsa düşünmez ben windows phone kullanırdım. Ama şuan ne destek var ne birşey bu durumda alman zaten mantıklı değil, maceraya hiç gerek yok :)

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Desteği,marketi ni düşünürsek bin pişman olursun gibime geliyor. Eski lumia 620 kullanıcısı olarak tavsiye etmem.

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Note4'den Lumia'ya geçerek hayatının yanlışını yaparsın.
mağzası henüz gelişmemiş bir sistemi kullanmam.
sizlerinde kullanmayacağınızı düşünüyorum.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Kağıt üzerinde çok güzel cihaz 950 XL ama uygulama yokki o donanımı kullancan. Evet fiyatı daha pahalı bir cihaz ama WP cihazları elden çıkarmak çok zor, alıcısı yok.

Selim 64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ara ara bana da Windows Phone merakı gelmiyor değil. Ancak şu da bir gerçek, Android bırakılıp da Windows a geçilmez. En azından mevcut haliyle geçilmez.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Ara ara bana da Windows Phone merakı gelmiyor değil. Ancak şu da bir gerçek, Android bırakılıp da Windows a geçilmez. En azından mevcut haliyle geçilmez.

Geçtim vallahi beklemediğim kadar memnun kaldım özellikle kamera vs sisteme de alışınca baya rahat oluyor wp10 güzel bir sistem olmuş özellikle 8.1 den çok çok güzel android den geçilir mi size kalmış kullanım alışkanlıklarınıza göre değişir ben sevdim şuan s7 veriyor birkaç arkadaş ama büyük ihtimal değiştirmem

Korhan Uludağ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bilader Gel Takas Yapalım Note 4 Edge var bende Üstüne 500 tl koyucam acil
Geçtim vallahi beklemediğim kadar memnun kaldım özellikle kamera vs sisteme de alışınca baya rahat oluyor wp10 güzel bir sistem olmuş özellikle 8.1 den çok çok güzel android den geçilir mi size kalmış kullanım alışkanlıklarınıza göre değişir ben sevdim şuan s7 veriyor birkaç arkadaş ama büyük ihtimal değiştirmem
note 4 almam lazım üstüne 500 veririm Note 4 eDGE Takas ?

Selim 64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sizin adınıza sevindim. Güle güle kullanın. Belki bir gün ben de fikir değiştiririm. :)

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Teşekkürler farklı sistem denemek güzel tizen cıksa onu da denemek isterim

M

Murat Burç

SDN Okuru
950xl hafiften biraz güçlü gibi ama note 4 çoğu konuda ezici üstünlüğü var bunların başında uygulama desteği ve işlevsellik geliyor kesinlikle degistirme

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
950xl hafiften biraz güçlü gibi ama note 4 çoğu konuda ezici üstünlüğü var bunların başında uygulama desteği ve işlevsellik geliyor kesinlikle degistirme

şuan kullandığım tüm uygulamalar mevcut oyun konusunda da oynadığım tüm oyunlar markette var bu sebeple hiçbir eksik hissetmedim açıkcası kamera odaklı kullandığım için daha iyi geldi bana ha eski işimde devam etseydim o notlar hayatımı kurtarırdı ama şuan pek not vs almıyorum yani iş değiştirdiğimden itibaren kalemini bile çıkartmadım diyebilirim ama şunu kesinlikle belirtiyim android cihaz alacaksam note serisinden devam ederim mesajlarda note kötülüyorum gibi anlaşılmasın.