Note 4 takas lumia 950 xl

Uber

Profesör
Merhaba, arkadaşlar bu konu hakkında fikirlerinize ihtiyacım var 1 aylık teknosadan aldığım note 4 cihazım var memnunum cihazdan internette gezerken 2 aylık hb dan alınma 950 xl ilanı gördüm arkadaş androide geçmek istiyormuş onunda benim de kutu içeriği faturaları vs tam sizce takas yapsam mı ?

Uber

Profesör
950 ile ne yapacaksın ki...Bence değiştirme...

açıkcası bende böyle düşünüyorum şuan önceden wp 10 ile biraz ümidim vardı ama şuan pek bir beklentim kalmadı sistem hoşuma gidiyor ama uygulama geliştirenlere yaptığı kısıtlamalardan dolayı gelişemedi açıkcası sybian ahını aldı da diyebilirim ama arada fiyat farkı çok olmasına rağmen satıcı hiçbir fark istemeden kabul etti ya elinden çıkartmak için kabul etti bilemedim.

Sercan40

Profesör
O kişi de muhtemelen androidden farklı bişey denemek için windowsa geçmiş ve iki ay içinde sıkılmış olduğu için satmaya çalışıyo bence...

Uber

Profesör
durduk yere aksiyon arama diyorsun yani, bir anlık gidip alacaktım sırf değişiklik olsun diye

realfaty

Üyecik
Dostum fazla merak ..... In kurbanı olma derim ölmeye yüz tutmuş bir isletim sistemi bir sonraki telefonun ismi lumia bile olmayacak surface phone olacak microsoft bile bu cihazdan umidini kesmisken senin bu tur bir cihaza itibar etmen bile komik olmus acikcasi elindeki cihaz fazlasiyla yeterli ki exynos islemcili versiyona sahip degilsen eger sıkıldığında root ve rom islemlerini de gerceklestirebilirsin ancak exynoslu olsa bile android amiral gemisi kivaminda bir cihazdan bahsediyoruz ki elinde bulndurdugun cihazin marketi wp ninkinin 4 kati ve sen bu marketteki cogu uygulamayi sorunsuz kullanabilkiyorsun ama yine de secim senin iyi forumlar

Uber

Profesör
Yazdıklarınız dan sorna zaten kafamda acaba diyordum kesin olarak vazgeçtim. Hani takas yapsam mı diye düşünme sebebim hp phabletler vardı önceden ondan kullanıyordum seviyordum da ama yok hiç bulaşmıyayım ben androide devam, wp stabil de olsa sd830 da olsa oyun uygulama olmadıktan sonra ne işime yarar ki.

Lazzz

Rektör
Yazdıklarınız dan sorna zaten kafamda acaba diyordum kesin olarak vazgeçtim. Hani takas yapsam mı diye düşünme sebebim hp phabletler vardı önceden ondan kullanıyordum seviyordum da ama yok hiç bulaşmıyayım ben androide devam, wp stabil de olsa sd830 da olsa oyun uygulama olmadıktan sonra ne işime yarar ki.
Windows tabletler güzel düşünce bilgisayarını sürekli yanında kullanmak filan benimde hoşuma gidiyor ama donanımı zayıf olunca hiç iyi olmuyor, bu telefondada öyle, aslında windows phone marketi appstore veya play market gibi gelişmiş olsa düşünmez ben windows phone kullanırdım. Ama şuan ne destek var ne birşey bu durumda alman zaten mantıklı değil, maceraya hiç gerek yok :)

emirsacu

Asistan
Note4'den Lumia'ya geçerek hayatının yanlışını yaparsın.
mağzası henüz gelişmemiş bir sistemi kullanmam.
sizlerinde kullanmayacağınızı düşünüyorum.

Kaya26

Profesör
Kağıt üzerinde çok güzel cihaz 950 XL ama uygulama yokki o donanımı kullancan. Evet fiyatı daha pahalı bir cihaz ama WP cihazları elden çıkarmak çok zor, alıcısı yok.