HTC 10 Kullananlar Kulübü

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Anladım. Eğer içine sinmediyse bence iade et. Fakat gene de uzun yıllar stabil kalması ve fiyatının öyle çok çabuk düşmemesi, type-c ve güncellemesi için bence bu telefon hatalarıyla birlikte geleceğe dönük bir telefon. Bu yaz kamerası için güncelleme gelebilir bence.
güncelleme geldi kameraya bırdaha gelebilir iade almazlar sanmıyorum da s7 bu kadar ısınıyomudur acaba?

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
güncelleme geldi kameraya bırdaha gelebilir iade almazlar sanmıyorum da s7 bu kadar ısınıyomudur acaba?
Nereden aldın ki? Internetten sipariş versen bile iade alıyorlar sonuçta türkiyeden aldın bence alırlar için sinmediyse değiştir. S7 de ısınıyordur fakat işlemcisinden dolayı gene oyunlarda vb. ısınır ama şimdi şöyle birşey var biri cam biri metal metal sana ısıyı daha yakın hissettirir.

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Eşim S7 kullanıyor. Oyun ve hızlı şarjda o da ısınıyor. Isınma konusunda çok fazla farketmez iki telefon.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Eşim S7 kullanıyor. Oyun ve hızlı şarjda o da ısınıyor. Isınma konusunda çok fazla farketmez iki telefon.
cok sagolun o zaman telefonda yeni tema mağazası keşfettim efsane bir şey arkadaşlar çok kullanışlı telefona istediğiniz mod yükleniyor, note 5 teması, batman vs. ayrıca istediğin kadar özelleştirebiliyorsunuz renk vs ayarı var çok hoş gerçekten gta 5 teması yükledim efsane :D

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
cok sagolun o zaman telefonda yeni tema mağazası keşfettim efsane bir şey arkadaşlar çok kullanışlı telefona istediğiniz mod yükleniyor, note 5 teması, batman vs. ayrıca istediğin kadar özelleştirebiliyorsunuz renk vs ayarı var çok hoş gerçekten gta 5 teması yükledim efsane :D
Bir screenshot ını atabilir misin yav merak ettim :D

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Bir screenshot ını atabilir misin yav merak ettim :D
olur mesajı sımdı gordum yarın atarım birsürü tema destegı var fakat telefon sarjda bıraz üzdü :D hızlı oluyor ama hızlı da bitiyor ön kamera muazzam

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
olur mesajı sımdı gordum yarın atarım birsürü tema destegı var fakat telefon sarjda bıraz üzdü :D hızlı oluyor ama hızlı da bitiyor ön kamera muazzam
Telefon almışsın hayırlı olsun da bir resmini göreydik kaç kişi istemiş atmamışsın bu kadar gizem niye [emoji2] [emoji2]

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Telefon almışsın hayırlı olsun da bir resmini göreydik kaç kişi istemiş atmamışsın bu kadar gizem niye [emoji2] [emoji2]
aa unuttum telefondan sdn girmedim ondan atmadım :D ekran ss alıp mı atayım? sorusu olan varsa telefonla ılgılı cevaplamaya calısırım sorun yeter

hala kılıf ve ekran koruyucu cam bulamadım maalesef

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
aa unuttum telefondan sdn girmedim ondan atmadım :D ekran ss alıp mı atayım? sorusu olan varsa telefonla ılgılı cevaplamaya calısırım sorun yeter

hala kılıf ve ekran koruyucu cam bulamadım maalesef
Resim önemli değil sen memnun kaldınmı telefondan ? Uzun zamandır didik didik ettin bu forumu memnun kalmazsan 3000tl koyar insana.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Ben batarya süresinden korkuyordum. Şarjı üzdü demiştin galiba. 1 günü çıkaramıyor galiba?
%20 %80 arası kullanmaya çalışıyorum 1 günü çıkarmıyor ama telefon elımden dusmuyor s7'den geri bu konuda fakat telefon cok guzel sevdım baya pısman degılım

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Bro benim attığımda siteye mi güvenmedin yoksa biraz fiyatı pahalı diye mi. sitede kapıda ödeme ve iade var çünkü. ben çok yüksek ihtimalle onu alacağım bu arada arkadaşlar telefonun gorilla glass 3 olduğu ortaya çıktı.En azından benim için.
nasıl gorilla glass 3 yav 4 değil mi :( yoksa ekran kırıldı da ondan mı öyle diyorsun üzüldüm şimdi, ekran koruyucu konusunda ise bilmem spigen daha kaliteli marka dediler de

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
nasıl gorilla glass 3 yav 4 değil mi :( yoksa ekran kırıldı da ondan mı öyle diyorsun üzüldüm şimdi, ekran koruyucu konusunda ise bilmem spigen daha kaliteli marka dediler de
Ya çok sorun etmene gerek yok zaten htcler her zaman dayanıklı oluyor ekranı falan da ama niye gerçekten gorilla glass 3 kullandılar bilmiyorum. Herkes bir koruyucu jelatin takıyor ya zaten asıl kırılma artık ekranlarda olmuyor. Kafana pek takma.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Ya çok sorun etmene gerek yok zaten htcler her zaman dayanıklı oluyor ekranı falan da ama niye gerçekten gorilla glass 3 kullandılar bilmiyorum. Herkes bir koruyucu jelatin takıyor ya zaten asıl kırılma artık ekranlarda olmuyor. Kafana pek takma.
3 olması kötü ama eski teknoloji samsungdan yüksek fiyata satıyorlar birde telefonda kendi uygulamalarının olmaması canımı sıkıyor samsung mu alsaydık :D

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
3 olması kötü ama eski teknoloji samsungdan yüksek fiyata satıyorlar birde telefonda kendi uygulamalarının olmaması canımı sıkıyor samsung mu alsaydık :D
Bro bak cidden içine sinmediyse git değiştir. Az para vermedin.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Htc Samsung' a göre daha uzun süre stabilitesini koruyan cihazlar yapıyor Sense arayüzü sayesinde. Telefonu alırken içine sinmeden aldıysan kullandığın süre boyunca cihazın hep eksi yönlerini görürsün ve bu seni üzer. İçine sinmediyse derhal git değiştir bana sorarsan. Fakat şuan android dünyasında alabileceğin en iyi cihaza sahipsin diye düşünüyorum.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Htc Samsung' a göre daha uzun süre stabilitesini koruyan cihazlar yapıyor Sense arayüzü sayesinde. Telefonu alırken içine sinmeden aldıysan kullandığın süre boyunca cihazın hep eksi yönlerini görürsün ve bu seni üzer. İçine sinmediyse derhal git değiştir bana sorarsan. Fakat şuan android dünyasında alabileceğin en iyi cihaza sahipsin diye düşünüyorum.
degisim yapmazlar bence ben severek aldım cihazı fakat eksiklerini kullandıkça gördüm

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Bu devirde ısınmayan telefon bulan varsa söylesin ben de alayım ondan

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
degisim yapmazlar bence ben severek aldım cihazı fakat eksiklerini kullandıkça gördüm
Samsung' tan yanaysa gönlün kullanıcı kulüplerine bir bak derim. Çoğu kişi şikayetçi ekranın kronik sorunundan. Isınmadan dolayı şikayetçiysen şayet şu sıcak yaz günlerinde gayet normal. Normal zamanda da normal :).