Blackberry Passport

Bu konuyu okuyanlar

veridisquo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2011 yılından beri Samsung Galaxy S2 kullanıyorum ama artık değiştirme zamanı geldi diye düşünüp yeni bir telefon almaya karar verdim.Blackberry Passport sizce nasıl bir telefon? Şu an kullandığım Samsung Galaxy S2 de ''whatsapp,spotify,shazam,adobe reader,yahoo mail,yahoo hava durumu,behance,flickr'' uygulamalarını kullanıyorum. Sizce Blackberry Passport benim kullandığım uygulamaları göz önüne aldığınızda ihtiyacımı karşılar mı?

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
uygulamaları kullanırsınız ama neden bu cihaz demeden geçemedim ? fiziksel klavye hiç ama hiç tercih edilmiyorken bu cihazı tercih sebebinizi merak ettim priv modeli olsa belki alınası derdim 4.5 ich cihaz alınacaksa z5c iphone se gibi daha güçlü seçenekler mevcut

veridisquo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uygulamaları kullanırsınız ama neden bu cihaz demeden geçemedim ? fiziksel klavye hiç ama hiç tercih edilmiyorken bu cihazı tercih sebebinizi merak ettim priv modeli olsa belki alınası derdim 4.5 ich cihaz alınacaksa z5c iphone se gibi daha güçlü seçenekler mevcut
öncelikle değerli fikrinizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim.Cihazı tercih etme sebebim tasarımın bana güzel gelmesi ve yeni bir işletim sistemi denemek istemem.Aslında aklımda 2 telefon var İphone 6 ile Blackberry passport ama dediğim gibi passportun tasarımı ve yeni ve farklı bir deneyim için

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
işletim sistemi bb os tasarıma sözüm yok hani iş odaklı kullanan birisiyseniz güzel cihaz ama oyun vs için ekran ufak farklı os denemek isterseniz ms 950 önerebilirim ben şuan 950xl kullanıyorum çok memnunum bb os artık desteksiz denecek kadar terk edildi bb androide geçti

wp os ise yeni proje ile ios dan portlanan uygulamalar ile toparlandı