Sony Xperia X Isınıyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Sony Xperia X Isınıyor mu?

Orta segmentin iddialı telefonlarından biri olan Xperia X ısınma sorunuyla boğuşuyor olabilir. Kısa süre önce satışa sunulan Xperia X'e ısınınca ne oluyor? Detaylar haberimizde...

Son düzenleme:

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Abi bu telefonları test etmeden mi piyasaya sürüyolar nedir yaa...Koskoca şirketsin ama telefonun ısındığını seri üretimden sonra anlıyosun...Sony de kendi kendini bitiren hamlelere geçti artık...

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Tüm orta ve üst segment cihazlar ısınıyor ısınır. düşünün laptop ve diğer masa üstü pc lerde birçok soğutma sistemi varken küçücük incecik cihazlarda öyle bişey yok ve incecik tabiki kıyaslamıyorum o cihazlar ayrı mobil ayrı ama mantık olarak düşünmek gerek 4 gb ram var 808 benim cihazım ısınıyor işlem nekadar fazla olursa okadar çok ısınıyor..

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Haberde ısınmaktan telefon kendi kamerasını devre dışı bırakıyor diyo ben ısınmasına bişey demiyorum illaki ısınacak ama kamerayı videoyuda bi test etsinler yani...Bu kadar hata kullanıcıyı soğutur...

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Eski Z1 kullanıcı olarak bu yaşanıyordu kamera uygulamasından atıyor çok ısınınca

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Sizi de soğuttu telefon kendinden normal olarak ve lg ye geçiş yaptınız heralde...

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Bende sony i etrafımdaki kişilerden biliyorum iyi diyolardı hep ama ben sadece tasarımını beğeniyodum biraz onun haricinde hiç bişeyini...

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Bu konuyu da samsung çözmüş mesela onlar kapasitif tuşları iyi kullanıyo ekranın içine atıp daraltmıyolar...

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Bu konuyu da samsung çözmüş mesela onlar kapasitif tuşları iyi kullanıyo ekranın içine atıp daraltmıyolar...
Ben kapasitif tuşlu cihaz sevmiyorum hele hom butonu bulunan çihaz ilgi alanım bile değil aslında daha önceleri yahu neden ekran yerine dışına koymuyorlar diye stem ediyordum ama hom butonu samsung tarzı kapasitif sevmiyorum..

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Bende tam tersi ekranın içinde olunca yaa telefonun altı boş duruyo siz gidip bide içine tuş koyuyosunuz iyice daraltıyosunuz ekranı diye söyleniyorum ve o şekil telefonlardan direk soğuyorum...Mecbur kalmadıkça da kullanmam heralde...

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
şarj azalınca kameranın kapanmasını anlarım da ısınınca kapanması nedir? kullanmadığım kamerayı ne yapayım ki ben? diye sorarlar. ben sormam çünkü zaten sony almam asla.. Gider LeTV alırım, reeder alırım, alcatel alırım ama Sony almam.. sonyericsson'dan sonra sony bitti benim için..

Son mesajlar