Max 1200 TL Telefon Tavsiyesi

hangi telefon

• zenfone 2

Kullanılan: 6 50.0%
  • lg g3

Kullanılan: 6 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

telefonmanyağı42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaş lar telefon araştırmaktan manyak oldum.bir hafta önce zenfone 2 yi donanım olarak çok sevmiştim.ancak elime alınca soğudum ve arayuz berbatti.simdi ise muhtemel lg g3 almayı planlıyor um inşallah.ancak ben 13 yaşındayim.(bu arada telefon dan iyi anlarım yaşıma bakmayın) ve daha çok oyun oynarim asphalt 8 fifa 15 gta san ve dead trigger 2 oynarım.bu arada bu telefon u 3 yıl kullanmam gerek başka önerdiğiniz telefon varmı daha çok performans üzerine dayalı telefon .(yoksa zenfone 2yi bırakıp hata mi etmişim)

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
İthalatçı garantili lg g4 al daha rahat edersin oyun konusunda...

FreeLiorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony xperia c4e de bir bak istersen. Performans açısından o fiyat aralığında iyi olduğunu duymuştum.

telefonmanyağı42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Xperia c4 deki mediatek islemciye pek sıcak yaklasmiyorum .aslında ben sony huawei meizu gibi marka ları çok sevmiyorum.ancak yorumun için teşekkür ler arkadaş im

telefonmanyağı42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaş lar bir de asus zenfone 2 hakkında görüşlerini z nedir ve tabi kı lg g3

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Arkadaş lar telefon araştırmaktan manyak oldum.bir hafta önce zenfone 2 yi donanım olarak çok sevmiştim.ancak elime alınca soğudum ve arayuz berbatti.simdi ise muhtemel lg g3 almayı planlıyor um inşallah.ancak ben 13 yaşındayim.(bu arada telefon dan iyi anlarım yaşıma bakmayın) ve daha çok oyun oynarim asphalt 8 fifa 15 gta san ve dead trigger 2 oynarım.bu arada bu telefon u 3 yıl kullanmam gerek başka önerdiğiniz telefon varmı daha çok performans üzerine dayalı telefon .(yoksa zenfone 2yi bırakıp hata mi etmişim)

Merhaba,

1200 tl bandinda alabilceginiz en yuksek performansi sunacak urunler;

* Lg G4
* Asus zenfone 2 32gb

Acikcasi lg g3 urununu tavsiye etmem. Heleki beklentileriniz icinde performans var ise g3 size uygun bir urun degil. Cunku sd801 islemcisi 2k ekran cozunurlugunde yetersiz kaliyor. Buda performans konusunda diger sd801'li rakiplerinin gerisinde kaliyor. Ayrica 2k cozunurluk pil performansinada olumsuz yonde etki ediyor.

Oncelikli tavsiyem lg g4'dur. Cunku g4 1200 tl bandina ait bir urun degil aslinda. Teknoloji marketlerden veya lg shop gibi magazalardan 1800-2000 tl bandinda alabilceginiz bir urunu hepsiburada, kipa gibi yerlerden 1200-1400 tl arasi alabilmeniz mumkun. Normalde 1200 tl bandinda satilan urunler orta segment urunler gunumuzde. Ama g4 sd808 islemcisi, 3gb ram'i, 32gb dahili hafizasi ile guclu bir urun ve bu fiyat bandinda en iyisi diyebiliriz. Urunun cok basarili oldugu noktalar ise ekran ve kemera performansi. G4 bu konuda son cikan amiraller haricinde piyasanin en iyileri icinde yer alan bir urun. Bu konuda kesinlikle cok iyi oldugu bir gercek. Urunun pil performansi ortalama seviyede. Ne kotu ne iyi bir pil suresi var. Kullanima gore degisiklik gostermekle birlikte standart islerde ortalama bir pil suresine sahip.

Asus zenfone 2 modelini inceleme firsati bulmussunuz. Tasarimsal acidan negatif fikirleriniz olusmus. Bu konuda tasarim zevkler ve renklere girdigi icin tabi o konuda bir yonlendirmede bulunamayiz. Urunu teknik olarak inceledigimizde islemci ve genel oyun performansi lg g4'e yakin seviyede. Ekran konusunda bulundugu fiyat bandinin karsiligini veriyor. Kamera konusunda on kamerasini pek basarili bulmadigimi, arka kameranin ise fiyat segmentine uygun oldugunu belirtebiliriz. Ozetle performans olarak g4'e yakin, ekran ve kamera konusunda g4'un gerisinde, pil konusunda g4'den biraz daha iyi bir urun.

Tavsiyem lg g4 almaniz yonundedir.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
hepsiburada.com dan lg g4 al kardeşim bunlar alınmaz...

telefonmanyağı42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

1200 tl bandinda alabilceginiz en yuksek performansi sunacak urunler;

* Lg G4
* Asus zenfone 2 32gb

Acikcasi lg g3 urununu tavsiye etmem. Heleki beklentileriniz icinde performans var ise g3 size uygun bir urun degil. Cunku sd801 islemcisi 2k ekran cozunurlugunde yetersiz kaliyor. Buda performans konusunda diger sd801'li rakiplerinin gerisinde kaliyor. Ayrica 2k cozunurluk pil performansinada olumsuz yonde etki ediyor.

Oncelikli tavsiyem lg g4'dur. Cunku g4 1200 tl bandina ait bir urun degil aslinda. Teknoloji marketlerden veya lg shop gibi magazalardan 1800-2000 tl bandinda alabilceginiz bir urunu hepsiburada, kipa gibi yerlerden 1200-1400 tl arasi alabilmeniz mumkun. Normalde 1200 tl bandinda satilan urunler orta segment urunler gunumuzde. Ama g4 sd808 islemcisi, 3gb ram'i, 32gb dahili hafizasi ile guclu bir urun ve bu fiyat bandinda en iyisi diyebiliriz. Urunun cok basarili oldugu noktalar ise ekran ve kemera performansi. G4 bu konuda son cikan amiraller haricinde piyasanin en iyileri icinde yer alan bir urun. Bu konuda kesinlikle cok iyi oldugu bir gercek. Urunun pil performansi ortalama seviyede. Ne kotu ne iyi bir pil suresi var. Kullanima gore degisiklik gostermekle birlikte standart islerde ortalama bir pil suresine sahip.

Asus zenfone 2 modelini inceleme firsati bulmussunuz. Tasarimsal acidan negatif fikirleriniz olusmus. Bu konuda tasarim zevkler ve renklere girdigi icin tabi o konuda bir yonlendirmede bulunamayiz. Urunu teknik olarak inceledigimizde islemci ve genel oyun performansi lg g4'e yakin seviyede. Ekran konusunda bulundugu fiyat bandinin karsiligini veriyor. Kamera konusunda on kamerasini pek basarili bulmadigimi, arka kameranin ise fiyat segmentine uygun oldugunu belirtebiliriz. Ozetle performans olarak g4'e yakin, ekran ve kamera konusunda g4'un gerisinde, pil konusunda g4'den biraz daha iyi bir urun.

Tavsiyem lg g4 almaniz yonundedir.
Bu güzel ve açıklayıcı cevabın için öncelikle teşekkür ederim
Ewet haklısın bu fiyata g4 alınır.ancak 1200 tl olanları ithalatçı garantili oldugu için sıcak yanaşmıyor um.yani bir sorun çıksa ne yapacağım bilmiyorum.sence bu güvenli bir seçim olur mu

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gm 5 plus tavsiye ederim soracaklarini kulübe sorabilirsin bayagi kullanan var

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
kardeşim eğer ki hepsibuarada.com gibi sitelerden alırsan arızalı çıksa bile 0 ını yolluyorlar kafanda soru işareti kalmasın g4 al.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
G4 dururken gm alınmaz bence ben Lg G4 öneririm

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Bu güzel ve açıklayıcı cevabın için öncelikle teşekkür ederim
Ewet haklısın bu fiyata g4 alınır.ancak 1200 tl olanları ithalatçı garantili oldugu için sıcak yanaşmıyor um.yani bir sorun çıksa ne yapacağım bilmiyorum.sence bu güvenli bir seçim olur mu
Bak g4 alirken neye dikkat etcen biliyon mu? Urunun seri numarasina dikkat etcen. Seri numarasi 600K..., 601K... ve ustu ise o g4 alinir. 505K..., 506K... gibi serilere hic girme onlarda kronik bootloop sorunu var.

Simdi 1200 tl'ye hepsiburada'dan alirsan kutuyu anca kargoyla eline ulasinca gorursun. Kipa'da 1300 tl idi en son oraya bi bak. Ordan elden alabilcegin icin kutuyu parayi odemeden once gorup seri numarasina bakma imkanin var. Hem sadece buralarda degil. Artik bircok esnaf telefoncuda 1300 tl'ye satiliyor ithalatci garantili g4. Dedigim serilerden birini al kronik sorunsuz 1800-2000 tl'lik g4'u 1300 tl'ye al.

Bence g4 bu fiyat bandinda en mantikli en dogru tercih,

Hee ben tasarimini begenmiyom, ithalatci garantili nasil olur gibi bir dusuncen varsa o zaman gm5plus guzel cihaz.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Maximum 1200 tl bandında gm5 plus ve lg g4 alınır o paraya...

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

mendogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bende 14 yaşındayım ve ben de aynı dert içindeyim inşallah senin için debenim için de hayırlısı olur ben gm 5 plus istiyorum telefonu çok sevdim ama sony de hoşuma gidiyor babam internetten arkadaşların dediği gibi g4 getirtelim diyor yani kafam allak bullak ama galiba ben gm 5 plus ı tercih edicem

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Ne alırsın orası ayrı mevzu ancak ne almayayım dersen Zenfone serisinden uzak dur :)

Yukarıda G4 önerilmiş. İthalatçı önermiyorum şahsen. O yüzden ben G4'e sıcak bakmıyorum. G3'ü de yerden yere vuruyorlar ancak ben o cihazın o fiyat bandına göre bir eksisini görmedim. Qualcomm 801'in de büyük bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Aslına bakarsan zamanında amiral gemilerinin işlemcisiydi ve hala iş yapıyor. Telefonda Gta V falan açacaksan eğer, evet o zaman sıkıntı yapar.

Eğer uzun süre kullanayım falan derseniz aklıma ilk önce elma logosu geliyor. 5s e bir bakın derim. Şuan 13 yaşındasın. 3 yıl içerisinde telefonda aradığın özellikler bambaşka olacak. Yani sırf oyun oynuyorum iyi oyun oynatsın kamerası tasarımı pil süresi önemli değil gözüyle de bakma.

Öneriye geçersek, G3 iyidir, Sony iyidir, iPhone iyidir, GM5+ da çok önerilir. Renklerine ve zevklerine göre seç. Oynadığın oyunları listelemişsin cihazların hepsi bu oyunları oynatır için rahat olsun.

telefonmanyağı42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bende 14 yaşındayım ve ben de aynı dert içindeyim inşallah senin için debenim için de hayırlısı olur ben gm 5 plus istiyorum telefonu çok sevdim ama sony de hoşuma gidiyor babam internetten arkadaşların dediği gibi g4 getirtelim diyor yani kafam allak bullak ama galiba ben gm 5 plus ı tercih edicem

Kardes sen aldın mi telefonu ben karne haftasi inşallah ithalatçı lg g4 almayı dusunuyorum .ama ailem istemiyor güvenilir bi yerden samsung a5 al diyorlar ben sanırım g4 alcam

telefonmanyağı42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ne alırsın orası ayrı mevzu ancak ne almayayım dersen Zenfone serisinden uzak dur :)

Yukarıda G4 önerilmiş. İthalatçı önermiyorum şahsen. O yüzden ben G4'e sıcak bakmıyorum. G3'ü de yerden yere vuruyorlar ancak ben o cihazın o fiyat bandına göre bir eksisini görmedim. Qualcomm 801'in de büyük bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Aslına bakarsan zamanında amiral gemilerinin işlemcisiydi ve hala iş yapıyor. Telefonda Gta V falan açacaksan eğer, evet o zaman sıkıntı yapar.

Eğer uzun süre kullanayım falan derseniz aklıma ilk önce elma logosu geliyor. 5s e bir bakın derim. Şuan 13 yaşındasın. 3 yıl içerisinde telefonda aradığın özellikler bambaşka olacak. Yani sırf oyun oynuyorum iyi oyun oynatsın kamerası tasarımı pil süresi önemli değil gözüyle de bakma.

Öneriye geçersek, G3 iyidir, Sony iyidir, iPhone iyidir, GM5+ da çok önerilir. Renklerine ve zevklerine göre seç. Oynadığın oyunları listelemişsin cihazların hepsi bu oyunları oynatır için rahat olsun.
Bu açıklayıcı cevabın için teşekkür ler ben lg g4 (ithalatçı garantili) almayı dusunuyorum

telefonmanyağı42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaş lar 2 haftaya alcam inşallah g4 u de ithalatçı garanti li hangi siteden alınır en güvenilir.

ramazanyikici

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Almadan önce hepsiburada.com ile iletişime geçin LG G4'ün seçtiğiniz satıcıyısyla birlikte ürün kodu bilgisini isteyin 500 lü seriler ise almayın.

hsrt0101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben ilk telefonumu 18 yaşında almıştım ve sadece müzik dinleniyordu telefonumda.
Şimdi 13 yaşında bir kardeşimiz 1200e telefon bakıyor. Vay be. Bu dünya nereye gidiyor. Teknoloji içinde boğulacağız.
Son olarak g4 al canım kardeşim. Zaten hepsiburada dan alırsan cihaz sıkıntılı çıkarsa para iadeni yaparlar.

telefonmanyağı42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar bana g4 onerenlere tesekkurler su an ithalatci garantili g4 umden yaziyorum ...cokda memnunum

Son mesajlar