Max 1200 TL Telefon Tavsiyesi

hangi telefon

• zenfone 2

Kullanılan: 6 50.0%
  • lg g3

Kullanılan: 6 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

TheMetehan06

Asistan
Ne alırsın orası ayrı mevzu ancak ne almayayım dersen Zenfone serisinden uzak dur :)

Yukarıda G4 önerilmiş. İthalatçı önermiyorum şahsen. O yüzden ben G4'e sıcak bakmıyorum. G3'ü de yerden yere vuruyorlar ancak ben o cihazın o fiyat bandına göre bir eksisini görmedim. Qualcomm 801'in de büyük bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Aslına bakarsan zamanında amiral gemilerinin işlemcisiydi ve hala iş yapıyor. Telefonda Gta V falan açacaksan eğer, evet o zaman sıkıntı yapar.

Eğer uzun süre kullanayım falan derseniz aklıma ilk önce elma logosu geliyor. 5s e bir bakın derim. Şuan 13 yaşındasın. 3 yıl içerisinde telefonda aradığın özellikler bambaşka olacak. Yani sırf oyun oynuyorum iyi oyun oynatsın kamerası tasarımı pil süresi önemli değil gözüyle de bakma.

Öneriye geçersek, G3 iyidir, Sony iyidir, iPhone iyidir, GM5+ da çok önerilir. Renklerine ve zevklerine göre seç. Oynadığın oyunları listelemişsin cihazların hepsi bu oyunları oynatır için rahat olsun.

bende 14 yaşındayım ve ben de aynı dert içindeyim inşallah senin için debenim için de hayırlısı olur ben gm 5 plus istiyorum telefonu çok sevdim ama sony de hoşuma gidiyor babam internetten arkadaşların dediği gibi g4 getirtelim diyor yani kafam allak bullak ama galiba ben gm 5 plus ı tercih edicem

Kardes sen aldın mi telefonu ben karne haftasi inşallah ithalatçı lg g4 almayı dusunuyorum .ama ailem istemiyor güvenilir bi yerden samsung a5 al diyorlar ben sanırım g4 alcam

Ne alırsın orası ayrı mevzu ancak ne almayayım dersen Zenfone serisinden uzak dur :)

Yukarıda G4 önerilmiş. İthalatçı önermiyorum şahsen. O yüzden ben G4'e sıcak bakmıyorum. G3'ü de yerden yere vuruyorlar ancak ben o cihazın o fiyat bandına göre bir eksisini görmedim. Qualcomm 801'in de büyük bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Aslına bakarsan zamanında amiral gemilerinin işlemcisiydi ve hala iş yapıyor. Telefonda Gta V falan açacaksan eğer, evet o zaman sıkıntı yapar.

Eğer uzun süre kullanayım falan derseniz aklıma ilk önce elma logosu geliyor. 5s e bir bakın derim. Şuan 13 yaşındasın. 3 yıl içerisinde telefonda aradığın özellikler bambaşka olacak. Yani sırf oyun oynuyorum iyi oyun oynatsın kamerası tasarımı pil süresi önemli değil gözüyle de bakma.

Öneriye geçersek, G3 iyidir, Sony iyidir, iPhone iyidir, GM5+ da çok önerilir. Renklerine ve zevklerine göre seç. Oynadığın oyunları listelemişsin cihazların hepsi bu oyunları oynatır için rahat olsun.
Bu açıklayıcı cevabın için teşekkür ler ben lg g4 (ithalatçı garantili) almayı dusunuyorum

Almadan önce hepsiburada.com ile iletişime geçin LG G4'ün seçtiğiniz satıcıyısyla birlikte ürün kodu bilgisini isteyin 500 lü seriler ise almayın.

hsrt0101

Öğrenci
Ben ilk telefonumu 18 yaşında almıştım ve sadece müzik dinleniyordu telefonumda.
Şimdi 13 yaşında bir kardeşimiz 1200e telefon bakıyor. Vay be. Bu dünya nereye gidiyor. Teknoloji içinde boğulacağız.
Son olarak g4 al canım kardeşim. Zaten hepsiburada dan alırsan cihaz sıkıntılı çıkarsa para iadeni yaparlar.

mendogan

Öğrenci
Ben ilk telefonumu 18 yaşında almıştım ve sadece müzik dinleniyordu telefonumda.
Şimdi 13 yaşında bir kardeşimiz 1200e telefon bakıyor. Vay be. Bu dünya nereye gidiyor. Teknoloji içinde boğulacağız.
Son olarak g4 al canım kardeşim. Zaten hepsiburada dan alırsan cihaz sıkıntılı çıkarsa para iadeni
Son olarak g4 al canım kardeşim. Zaten hepsiburada dan alırsan cihaz sıkıntılı çıkarsa para iadeni yaparlar.
valla siz yine benim gibi birini bulduğunuza şükredin... okulda 6. sınıfa giden çocuğun elinde note4 iphone 5s ve lg g3 gördüm kesinlikle abartısızdır ve benim arkadaşlarımda iphone 6s/plus s7 note 5 gibi üst segment akıllı telefonlar var ha bu arada yaşta sıkıntı olmasın 9. sınıfa geçtim bu sene ve yeni telefon almadım