mumya307

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arena-tr davetiyesi alabilir miyim acaba Ö.M ile elinde bulunanlar mesaj atsın lütfen

mrxasf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arena davetiyesi olanlar torrent davetiyesiyle takas olur iletişim=aates186@gmail.com

shinjuiro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turknova.net üye alimi 10 mayisa kadar acik. ihtyaci olan arkadaslar elini cabuk tutsun. Iyi günler.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Torentnova'da üyelikler acık haberiniz olsun.

Rapor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar, leechturkden sonra hiçbir aktif büyük türk sitesinde üyeliğim bulunmuyor malesef.
banada davetiye gönderebilirmisiniz? seed yaparım. indirip silmem.

mutrup@yahoo.com

Rapor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar eski bir leechturk üyesiydim, ve baya bi zamandır leechturk kadar kaliteli filim veren, ne ararsan illaki bulduğun bir site aramaktayım. siz değerli arkadaşlarımızın tavsiyeler arena-tr nın leechturk kıvamında oldugu kanısınz varmama sebep oldu. arena-tr üyeliği bulamadım bende bağışla üye olayım dedim, bağış yap deyince bir tane hosting sitesine yönlendiriyor ve oradanda paypala yönleniyorsunuz ancak paypal bu hesap kullanılamıyor diyor. birkaç kez mesaj attım kimse geri dönmedi. simdi sizlere sorum ve ricam, bu arena-tr söylenenler kadar kalitelimi ve kaliteliyse davetiye gönderebilecek kişi varmı? mail adresim mustafabasaran1224@hotmail.com

*** aynı durum bende de mevcut malesef.
mutrup@yahoo.com

Technohero

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Yabanci sarkilar icin en kaliteli ve duzgun torrent sitesi nedir?