2.500₺'lik bilgisayar toplama

Bu konuyu okuyanlar

RecepLekesizeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar pek bi bilgim yok açıkcası , biraz dolandım bilgiler edindim . İleriye dönük bir pc istiyorum ama , nasıl olur biraz sizlerden bilgi almak istiyorum . Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden .

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Technopat adlı siteden alıntı yaparak buraya yazılmasını kınıyorum.

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Farkındaysan sadece toplanan bilgisayarı alıntıladım, videosunu değil. Bunlari kendim toplamış gibi yapıp paylaşsam emeğe saygısızlık yapmış olurdum.

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Technopat'ın topladiği sistemleri beğenmediğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Sizde bir düşünün bakalım benim sistemim mi o sistem mi daha performanslı?
IMG_20160408_161742.JPG

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Farkındaysan sadece toplanan bilgisayarı alıntıladım, videosunu değil. Bunlari kendim toplamış gibi yapıp paylaşsam emeğe saygısızlık yapmış olurdum.
Kesinlikle emek hırsızlığı yaptığınızı iddia etmedim.Malum sitenin reklamını yapmanız hiç hoş değil.Bir kez daha kınıyorum.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Kesinlikle emek hırsızlığı yaptığınızı iddia etmedim.Malum sitenin reklamını yapmanız hiç hoş değil.Bir kez daha kınıyorum.
reklam neden olsun ki ? adam sistemi beğenmiş hazır örneğide var yani.Ne yapsın yani malum site diye söylemesin mi yani.Ayrıca link koymamış.Malum sitedende para mı alıyor ?Zannetmiyorum bence bu kadar da kasmamalıyız kendimizi

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Adamlar kendi reklamlarını yapmışlar yapacakları kadar. Siz seversiniz sevmezsiniz o ayri mesele. Ki ben de zaten reklam yapmadığını anlatmak için "sadece toplanan bilgisayarın alıntısını yapıyorum farkindaysanız" dedim. Eger reklam yapiyor olsam direk videosunu ve site linkini koyardim.

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Adamlar kendi reklamlarını yapmışlar yapacakları kadar. Siz seversiniz sevmezsiniz o ayri mesele. Ki ben de zaten reklam yapmadığını anlatmak için "sadece toplanan bilgisayarın alıntısını yapıyorum farkindaysanız" dedim. Eger reklam yapiyor olsam direk videosunu ve site linkini koyardim.
Neden malum yerde değilde burada olduğumuzu en az sizlerde benim kadar iyi biliyorsunuz.

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Tartışmayı fazla uzatmamalı konu sahibine yardımcı olmalıyız diye düşünüyorum ve son bir şey eklemek istiyorum.Technopat yazdığınız an bu bir reklamdır ve şu an bunu yazarak bende reklam yapmış oluyorum.Okuyanlar ise reklamı almış oluyor.Tüm sesli ve görsel medyalarda dikkat etmişseniz bir markanın ismi zikredilirken ses kesilir veya görüntü buzlanır.Nedeni ise telif hakları ve reklam meseleleridir.