Bu konuyu okuyanlar

İbnülCevzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Merhabalar,

Bu aralar tablet almak istiyorum tabletim vefat etmek üzere (Samsun galaxy tab 4) . Android platformundan da çıkmak istemiyorum. Büyük ekran olsun istiyorum. Araştırmalarım neticesinde 2 tablet arasında kaldım. Samsung galaxy note pro 12.2 P900 ve Samsung galaxy Tab S T800 10.5 . Uzun şarj süresi büyük ekran çoklu uygulama ve Android platformundan çıkmak istememem bu ikisi arasında bıraktı. Bu iki tablet haricinde Note 10.1 2014 Edition da aklımı biraz çeldi. Yeni çıkanlar Tab S2 vs beğenmedim. SD kart takacaksın tablete yoksa olmaz. Verilen yetmiyor. Bir de çok aşırı pahalılar. Tablette aradığım özellikler:

1) İlk önceliğim PDF ve Office Çalışmaları (Profesyonel değil) ayrıca Kurumsal İş için kullanacağım
2) Büyük ekran uzun batarya ömrü olmazsa olmaz
3) Çoklu uygulama çalışma ve performans önemli (Uzak masaüstü ve network araçları kullanımı-İŞ)
4) E-kitap okuma ve seyahatlarımda video izleme
5) Güncel olmalı en az 2 yıl kullanabilirlik sunmalı
6) Fiyat aralığım 1500' e kadar.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Aslında iPad Air 2 tam size göre. Ama fiyatı biraz aşıyor bütçenizi..

İbnülCevzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aslında iPad Air 2 tam size göre. Ama fiyatı biraz aşıyor bütçenizi..
Ben Android istiyorum yoksa fiyat sorun değil. Apple platformuna geçmek demek androide alınmış olan uygulama ve oyunları yok saymak demek. Bir de Android gerçekten çok özgür. Bir de iş için kullanacağım bazı programların apple da olup olmadığını bilmiyorum.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Ben Android istiyorum yoksa fiyat sorun değil. Apple platformuna geçmek demek androide alınmış olan uygulama ve oyunları yok saymak demek. Bir de Android gerçekten çok özgür. Bir de iş için kullanacağım bazı programların apple da olup olmadığını bilmiyorum.
Applede çoğunlukla vardır istediğiniz uygulamalar bir app store ye bakmanızda fayda var ipad alirsaniz günlük islerinizden tutun sizi çoook uzun yıllar idare edecektir.

İbnülCevzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Haklısınız Herkes IPAD diyor ama bakalım Samsung aldık şimdilik Android' den vazgeçmemek için sonuçta bir ton uygulama satın aldık ve platformdan çıkmak istemiyorum. Aldığım Tablette 4.4.2 var şuan :( Ama performans ve uygulamaların çalışması oyunlar hiçbir sıkıntı yaşamadım daha. Bakalım birkaç yıla ne olacak. Zaten 2 yıl sonra değiştiririm o zamana kadar da sorunsuz götürür gibime geliyor.

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Samsung galaxy Tab S T800 10.5 ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede bu sistem üzerinde agresif testler ve performans isteyen uygulamalar çalıştırmıştım zamanında. Ancak, en önemli ölçüt, sistemin aynı zamanda ince ve taşınabilir olması idi. Size önerebileceğim bu ikilide,
Samsung galaxy Tab S T800 10.5 olacaktır.