Galaxy Note 4 Çabuk Tükendi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy Note 4 Çabuk Tükendi

Samsung'un yeni phablet modeli Galaxy Note 4'e olan ilgi oldukça fazla. Şirketin kendi evinde ön siparişe açılan akıllı telefonun stokları şimdiden tükenmiş durumda.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
duruma bakılırsa note 4 sade korede değil, küresel çapta büyük bir satış patlaması yapabilir. çünkü öncül modellerden çok daha üstün ve kaliteli olmasına rağmen daha düşük bir fiyatla pazara arzı çok iyi bir satış performansına taşıyabilir.

hatta içimden bir ses note 4'ün iphone plus'tan çok daha fazla satabileceğini söylüyor. evet iphone 6 cidden iyi bir telefon, ancak özellikleri bir g3'ten yahut bir s5 veya bir Z2'den fazla değil, hatta çok daha geri bile söylenebilir. buna rağmen onlar 2000 bandında satılırken, aynı seviye bir telefona insanlar niye enayi gibi 3000 küsur tl. ödesin. halbuki note 4 bunların hepsinden çok daha üstün nitelikli olmasına rağmen hemen hemen aynı fiyata satılacağını görüyoruz... ki, bu durumda sanırım büyük bir cazibe merkezi haline gelebilir.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Halen Note 4'ü en iyisi sananları görüyoruz. Rakamlara bakıp konuşuyolar,sonra açıklayınca banane ya diyorlar. :D
iPhone 6'da saydığın cihazlardan geride değil ileride Amcacım. Satış olarak Apple'ı da geçemiyecek Samsung geçen seneden beri kan kaybediyor halen cazibe merkezi diyor. :lol:

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Halen Note 4'ü en iyisi sananları görüyoruz. Rakamlara bakıp konuşuyolar,sonra açıklayınca banane ya diyorlar. :D
iPhone 6'da saydığın cihazlardan geride değil ileride Amcacım. Satış olarak Apple'ı da geçemiyecek Samsung geçen seneden beri kan kaybediyor halen cazibe merkezi diyor. :lol:

Dostum ben Note 4'ün iPhone 6 ve 6 Plus'dan iyi olduğunu halaa iddaa ediyorum.

Bana bir tane iPhone'nun yapıpda Note 4'ün yapamadığı birşey söylebilir misiniz?
Ama ben Note 4'ün yapıp iPhone'nun yapamadığı çok şey söylebilirim. İşte Üstünlük böyle birşey.

Ayrıca daha fazla ömrü felan varda demeyin. Samsung Galaxy S3 kullanıyorum. 2 ay sonra 3 yıllık telefon olacak. Cyanagenmod yüklü ve kasma donma hiçbir şey yok. Eminim ki 2 yıl daha gider bu telefon.

Fanboy felan değilim. Çoğu konuda Samsung'u da eleştiririm.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Dostum ben Note 4'ün iPhone 6 ve 6 Plus'dan iyi olduğunu halaa iddaa ediyorum.

Bana bir tane iPhone'nun yapıpda Note 4'ün yapamadığı birşey söylebilir misiniz?
Ama ben Note 4'ün yapıp iPhone'nun yapamadığı çok şey söylebilirim. İşte Üstünlük böyle birşey.

Ayrıca daha fazla ömrü felan varda demeyin. Samsung Galaxy S3 kullanıyorum. 2 ay sonra 3 yıllık telefon olacak. Cyanagenmod yüklü ve kasma donma hiçbir şey yok. Eminim ki 2 yıl daha gider bu telefon.

Fanboy felan değilim. Çoğu konuda Samsung'u da eleştiririm.

Ne gibi üstün mesela daha açar mısın konuyu? En büyük artısı kalem bunu herkes kabul ediyor. Bunun dışındakileri saymanı bekliyorum zamanın varsa.

S3 hakkında söylediklerine de inanmıyorum o telefon 10 yıl gider kasmadan,donmadan. Ne 5 yılı :lol:

FX_PRO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hacı tüm tarafsızlığımla söylüyebilirimki acaip orjinal bi fanboysun.elindeki iphonunla internetten flash bi site açabilirmisin açamazsın al sana en basitinden bi fark.tek tıkla internetten bi müzik indirebilirmisin yanındaki arkadaşının telefonuna bi dosyayı bluetoothla atabilirmisin.telefonun arayüzünden sıkıldığında yeni bi arayüze geçebilirmisin bu ve benzeri soruların cevapları hayır.ben iphone kötü para etmez demiyorum ama şu an piyasadaki her telofandan çok çok üstün demekte fanboyluk.kasma diyosan iphone 4 te ios 7 sonrası kamyon çarpmışa döndü oda s3ten taş çatlasa 1 sene önceki telefon.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
özellik olarak android ios'u geçeli yıllar oldu. apple'a eskiden yenilikçi deniyordu. artık it just works (sadece çalışıyor) diyorlar.

o özellikler neymiş diye merak ediyorsan burada bir buket yapmışlar
[video=youtube;bPCYuvtgb24]http://www.youtube.com/watch?v=bPCYuvtgb24[/video]