1000 tl Android telefon tavsiyesi ?

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Merhaba arkadaşlar 1000 tlye tavsiye istiyorum.Nexus 4 dışında ne önerebilirsiniz. s4mini nasıldır. Önerilerinizi bekliyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kimse Yokmu arkadaşlar.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar 1000 tlye tavsiye istiyorum.Nexus 4 dışında ne önerebilirsiniz. s4mini nasıldır. Önerilerinizi bekliyorum.

Kimse Yokmu arkadaşlar.

nexus 4 al başka telefona bakma....

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
s4 mini ile nexus 4 kıyaslanmaz bile.Kesinlikle Nexus 4 derim.Güncellemeleri yeter.

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nexus 4 tabii ki kardeş sorman yanlış :D Başkasına bakma

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
yorum yapanlarda anlamamış galiba konuyu açan arkadaş nexsus 4 den başka ne önerebilirsiniz demiş yorumcularda nexsus 4 demiş ilginç

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Bence Nexus 4 ama onu istemiyorsunuz, o yüzden Xperia SP.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
nexus 4 istemiyosan lg optimus g yada xperia sp ye bakmalısın:thumbup1:

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaslar nexus4 kullaniyorum ben arkadasa alicaz. en son ihtimal onu alicam ama varmi acaba nexus4ten hem kamera hafıza hemde donanin olarak aynı yada daha iyi bir telefon varmı tabiki aynı fiyatlara 1100 de olabilr.

Tabiki kiyaslanmaz sadece fikr almak istedim. Birde ben nexus4kullaniyorun suan arkadasa alicaz farklu olsun dy nexus olmasin dedim. Ama yine bulamazsam nexus gibi donanım ve hafiza iyo olan nexus4 alicam. Tavsiyen varmı 1100 de cıkabilrz fiyatta.

yorum yapanlarda anlamamış galiba konuyu açan arkadaş nexsus 4 den başka ne önerebilirsiniz demiş yorumcularda nexsus 4 demiş ilginç
Aynen sen anlamilssin nexus seviyesinde sd kart destekleyen ayni performans verebilecek 1000 1100gibi telefon tavsiyesi alabilirmiyim.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar nexus4 kullaniyorum ben arkadasa alicaz. en son ihtimal onu alicam ama varmi acaba nexus4ten hem kamera hafıza hemde donanin olarak aynı yada daha iyi bir telefon varmı tabiki aynı fiyatlara 1100 de olabilr.

Tabiki kiyaslanmaz sadece fikr almak istedim. Birde ben nexus4kullaniyorun suan arkadasa alicaz farklu olsun dy nexus olmasin dedim. Ama yine bulamazsam nexus gibi donanım ve hafiza iyo olan nexus4 alicam. Tavsiyen varmı 1100 de cıkabilrz fiyatta.

Bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz Nexus 4'tür bana göre.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Nexus4 son tercihim suan cunku bende var arkadastada ayni olmasin diye dusunduk ve sd kart destegi yok. Nexusla ayni performans verebilecek blr telefon istiyorum. 1100 de olabilir fiyati.

Bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz Nexus 4'tür bana göre.
Anladimm tesekkurler. Teknosada tukenmis diyor sitesinde hangi firmayi onerirsiniz.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Nexus4 son tercihim suan cunku bende var arkadastada ayni olmasin diye dusunduk ve sd kart destegi yok. Nexusla ayni performans verebilecek blr telefon istiyorum. 1100 de olabilir fiyati.

Anladimm tesekkurler. Teknosada tukenmis diyor sitesinde hangi firmayi onerirsiniz.

Media Markt,Bimeks,Vatan bilgisayar'dan birinden alın derim. Hangisi Distribütör garantisi veriyorsa ondan al derim.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
ben xperia sp kullanıyorum bence iyi bir cihaz bir düşün derim

okeymax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeş 1 ay bile sürmez didcovery elite almalısın müthiş cihaz

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
nedenini soracak olursanız bence 1000 tl ye alınabilecek sınıfının en iyi cihazlarından sen ne amaçla kullanacaksın biraz bilgi verebilirmisin oyun mu internet mi yoksa sadece konuşma amaçlı mı biraz özetlersen sana daha iyi yardımcı olabiliriz

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Bende nexus4 alacaktım dıscovery eliti beklemeye karar verdım. 1000 lıraya en ıyı nexus4 ama 200 daha verılıp s800 alınır her turlu

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
nedenini soracak olursanız bence 1000 tl ye alınabilecek sınıfının en iyi cihazlarından sen ne amaçla kullanacaksın biraz bilgi verebilirmisin oyun mu internet mi yoksa sadece konuşma amaçlı mı biraz özetlersen sana daha iyi yardımcı olabiliriz
Hepsi icin aslında. Ama internet ve internet iceren uygulamalar birazdaha ağır basabilir.

Grafik birimi tam olarak ne olacakmış???
Tam bilmiyorum arastiramadim hala onu.

Bende nexus4 alacaktım dıscovery eliti beklemeye karar verdım. 1000 lıraya en ıyı nexus4 ama 200 daha verılıp s800 alınır her turlu
anladim evet ya Discovery elite yada nexus4 daha netlesti artık. Çok teşekkürler.

okeymax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Discovery al kardeş şuan fiyat performans açısından çok iyi

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
arkadaşların dediği gibi discovery elite başarılı bir cihaza benziyo bende cihazı yeni duydum biraz araştırdım özellikleri gayet iyi biraz beklerim bütçemide birazcık zorlayabilirim diyorsan senin için iyi bir seçim olabilir videosu yayınlanmış izledin mi bilmiyorum yotubede videosunu buldum buyur incele

[video=youtube;4MJzwzZCQys]http://www.youtube.com/watch?v=4MJzwzZCQys[/video]

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
arkadaşların dediği gibi discovery elite başarılı bir cihaza benziyo bende cihazı yeni duydum biraz araştırdım özellikleri gayet iyi biraz beklerim bütçemide birazcık zorlayabilirim diyorsan senin için iyi bir seçim olabilir videosu yayınlanmış izledin mi bilmiyorum yotubede videosunu buldum buyur incele

[video=youtube;4MJzwzZCQys]http://www.youtube.com/watch?v=4MJzwzZCQys[/video]
Cok tesekkurler ya saol ozaman bu telefonu beklemek lazim gercekten iyi bir telefon.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120

Aynen sen anlamilssin nexus seviyesinde sd kart destekleyen ayni performans verebilecek 1000 1100gibi telefon tavsiyesi alabilirmiyim.
Lg Optimus G donanım olarak aynı ve 13mp kamera 32gb hafızası var arayüz filanda çok hoş kliksada 1150tl

batu998

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG al ama bana kalırsa LGye fazla güncelleme gelmiyor ama donanımsal olarak çok iyi ben senin yerinde olsam S3alırdım

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Lg güncelleme almıyo diyenler optımus L5 jelly bean aldı onunla aynı ayarda olan galaxy ace ve htc desıre c guncelleme yuzu gormedı