N11.com Hakkında

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    14

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar,ben n11.com'dan XBox 360 250 GB almaya karar verdim ama güvenli midir emin olamıyorum,her ne kadar Doğuş grubun olsada satıcıları farklı,çekincelerim var,siz ne dersiniz?

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben de site tanitimi var sandim geldim. Dogus grubu direk mi satiyor yoksa saticilar mi var diye merak ediyordum.. Saticilar varmis. Bence satici yorumlari gibi seylere iyice bakin, okuyun..

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de site tanitimi var sandim geldim. Dogus grubu direk mi satiyor yoksa saticilar mi var diye merak ediyordum.. Saticilar varmis. Bence satici yorumlari gibi seylere iyice bakin, okuyun..

Satıcı yorumu falan göremedim ama bakayım şimdi tekrar,Doğuş grubunun olduğu için kötü bişey olacağını sanmıyorum ama iyice incelemek lazım tabii.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Satıcı yorumu falan göremedim ama bakayım şimdi tekrar,Doğuş grubunun olduğu için kötü bişey olacağını sanmıyorum ama iyice incelemek lazım tabii.

Dogus grubunun olmasi bi'seyi degistirmez sonucta onlar satmiyor ki.. Satici ile anlasiyorlar sadece. Gittigidiyor'da coook sorun yasayan gordum. Gittigidiyor'dan o yuzden bi'sey almadim simdiye kadar..

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kaç lira fiyatı

589 lira

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Dogus grubunun olmasi bi'seyi degistirmez sonucta onlar satmiyor ki.. Satici ile anlasiyorlar sadece. Gittigidiyor'da coook sorun yasayan gordum. Gittigidiyor'dan o yuzden bi'sey almadim simdiye kadar..

Gittigidiyor'dan ben de hiç alışveriş yapmadım fakat amcam 1 alışveriş yaptı dizüstü bilgisayar aldı,hiç bi problem yaşanmadı

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@BthnYlmz09 [MENTION=64502]cengaver51[/MENTION]Beyler sizce XBox mu yoksa PS3 Super Slim mi ya? Herkes Xbox diyo ona göre alıcam :/

REDFOKS

Rektör
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
201
sitenin arkasında doğuş grubu olsa da paralel ithalat zımbırtısından dolayı garanti olayını açıkca yazmadıkları için net bir şey söylemek zor

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sitenin arkasında doğuş grubu olsa da paralel ithalat zımbırtısından dolayı garanti olayını açıkca yazmadıkları için net bir şey söylemek zor

Hadi ya :/ Hepsiburada'dan alayım dicem ama orda 4 Gb'lik versiyonu var ya :/ Sence ne yapmalıyım?

Beyler N11.com'daki Xbox:http://www.n11.com/xbox-360-250gb-P12141885,Hepsiburada'daki XBox;http://www.hepsiburada.com/liste/mi...9_33000465%7d&fh_eds=%c3%9f&fh_refview=lister,Hepsiburada'daki PS3;http://www.hepsiburada.com/liste/so...19_1200413%7d&fh_eds=%c3%9f&fh_refview=lister Hangisi sizce? :/

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hadi ya :/ Hepsiburada'dan alayım dicem ama orda 4 Gb'lik versiyonu var ya :/ Sence ne yapmalıyım?

Beyler N11.com'daki Xbox:http://www.n11.com/xbox-360-250gb-P12141885,Hepsiburada'daki XBox;http://www.hepsiburada.com/liste/mi...9_33000465%7d&fh_eds=%c3%9f&fh_refview=lister,Hepsiburada'daki PS3;http://www.hepsiburada.com/liste/so...19_1200413%7d&fh_eds=%c3%9f&fh_refview=lister Hangisi sizce? :/

n11.com daki xbox ile hepsiburada.com daki xbox arasinda hafiza farki baya fazla ama n11.com daki baya daha ucuz..

n11.com daki worldbazaar adli sirketi arastirdim. Adamlar vergi odemeden sokuyorlarmis ulkeye o yuzden ucuzmus. Istanbul'da magazalari varmis bi'de sanirim. Guvenilir oldugunu soyluyorlar..

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Sanırım paralel ihracat yapan firmalar orada satış yapıyor o yüzden gerçekten piyasanın altında çok ürün var. Bende hard disk almayı düşünüyorum. Almaya alırsın bi sıkıntı çıkmaz ama üründe sorun çıkarda iade yada tamir uğraştırır gibi. Oda şansına kalmış. Ama site güvenilir.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
n11.com daki xbox ile hepsiburada.com daki xbox arasinda hafiza farki baya fazla ama n11.com daki baya daha ucuz..

n11.com daki worldbazaar adli sirketi arastirdim. Adamlar vergi odemeden sokuyorlarmis ulkeye o yuzden ucuzmus. Istanbul'da magazalari varmis bi'de sanirim. Guvenilir oldugunu soyluyorlar..

O zaman teşekkür ederim dostum :)

Sanırım paralel ihracat yapan firmalar orada satış yapıyor o yüzden gerçekten piyasanın altında çok ürün var. Bende hard disk almayı düşünüyorum. Almaya alırsın bi sıkıntı çıkmaz ama üründe sorun çıkarda iade yada tamir uğraştırır gibi. Oda şansına kalmış. Ama site güvenilir.

İşte bende iade-tamir işinden sakınıyorum ya,muhattap alsam birini aslında yüz yüze mükemmel olur ama sonuçta internetten alışveriş,hem ucuza geliyo fırsatı kaçırmayayım dedim,alıcam %99,teşekkür ederim Mod'um.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Satıcı ile iletişime geçebiliyorsun. Öncelikle bi kaç soru sor bak satıcı alakadar ise al, cevap vermiyorsa zorlama. :)

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Satıcı ile iletişime geçebiliyorsun. Öncelikle bi kaç soru sor bak satıcı alakadar ise al, cevap vermiyorsa zorlama. :)

Haklısın Mod'um,hemen sorayım birkaç bişey ona göre alıcam,normalde kesinlikle Hepsiburada'dan alırdım ama 4 gb HDD olması kötü ya :/

Ben çok az daha düşüneyim,anket ekleyeyim,beyler lütfen fikir verin bana :/

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=23713]Karargaht[/MENTION] cozdu isi :D

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Web'e özel fiyatmış, elden alırsan daha pahalı olabilir ama aynıda olabilir. Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin.
Yada netten al, hayırlı olsun. :)

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=23713]Karargaht[/MENTION] Mod'um son bişey,http://www.gold.com.tr/U214747/Microsoft-Xbox360-250GB-Oyun-Konsolu Bak bunda Kinect dahil yazmıyor,fotoğraflarda Kinect'in fotoğrafları var,neden fiyat farkı var ki bu kadar? :D

Valla ya :D

Web'e özel fiyatmış, elden alırsan daha pahalı olabilir ama aynıda olabilir. Müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin.
Yada netten al, hayırlı olsun. :)

Mod'um Netten alıcam,çok teşekkür ederim :thumbup:

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Dahil yazmıyor ama dahil. Resimlerde var ayrıca video da da kinect tanıtılıyor. Yoksa o kadar saf olamazlar :)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Xbox'la aram pek iyi değil ancak Xbox'a özel oyunlar var aratırsan bulabilirsin. Onlar grafik olarak çok daha iyi olacaktır. Ama Crysis 3 falan alırsan pek umduğunu bulamayabilirsin. Çünkü oyun asıl olarak PC için yapılmıştır. Gibi gibi kriterlere dikkat edebilirsin.

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Fiyatlar ucuz değil mi ya ben pek güvenemedim

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xbox'la aram pek iyi değil ancak Xbox'a özel oyunlar var aratırsan bulabilirsin. Onlar grafik olarak çok daha iyi olacaktır. Ama Crysis 3 falan alırsan pek umduğunu bulamayabilirsin. Çünkü oyun asıl olarak PC için yapılmıştır. Gibi gibi kriterlere dikkat edebilirsin.

Peki Mod'um dikkat ederim herşey için teşekkür ederim :)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Rica ederim. Son olarak BURADAN sevdiğin türdeki yüksek puanlı oyunları tercih edebilirsin.

Hadi şimdiden hayırlı olsun :)

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Rica ederim. Son olarak BURADAN sevdiğin türdeki yüksek puanlı oyunları tercih edebilirsin.

Hadi şimdiden hayırlı olsun :)

Sağol Mod'um :)

Fiyatlar ucuz değil mi ya ben pek güvenemedim

Evet baya ucuz,şüphelenmemek elde değil :)

Arkadaşlar bişey sorucam,Gold'a,Hepsiburada'ya baktım,XBox oyun kategorisinde Pes veya Fifa yok,Ama PS3'te varlar,bu mağazadan mı kaynaklanıyo yoksa Xbox'la ilgili mi? Zaten God Of War,Killzone,Uncharted gibi oyunlar Xbox'ta yok bundan çekiniyodum,Pes ve Fifa falan da yoksa artık XBox benim için bitmiştir :D

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0