İnternet Hızları

Bu konuyu okuyanlar

claven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dünki kesintiden sonra İnternet Hızınızda düşüş oldu mu?

Benim 14 Mbps olan hızım kesintiden sonra 1.50 Mbps'ye kadar düştü, üstelik AKK 41 gb. Sizdede böyle bir sorun var mı?

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bende de kısa bir süreliğine akn yüzünden düşen hızım tavan yapmıştı ama yine düştü..

sansursuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
netlimitsiz paketim ile 1.1mb/s sabit download görüyorum. dünkü kesintiden sonra akk ile düşen hızım eskisi gibi oldu yani 1.1mb/s..

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Ben TTnet kullanmıyorum, biri kullanıyorum. Altyapı aynı ama firma farklı.

Neyse forumda defaaten dile getirmiştim akk bana vurmadı diye. Dün kesintiden sonra benim hızı düşürmüşler. Ayın 28 inde akk ile tanıştım:cursing:

Dün demiştim bu adamlar hızlara ayar çekiyor diye. Firavun herifler beni yanıltmadı. Zıkkım ettiler interneti yere batasıcalar.:cursing::cursing::cursing:

demduam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim hızım 8Mbps idi Adil kullanıum diye ayın 14 ünde düşüş gerçekleşti
dün neredeyse modem hiç IP almadı hız bi yükseldi bi düştü 800kbyte - 1mbyte ile indiriyordum 1 saat önce yine hat gitti şu an hızım 50- 70 kb arası

yere batsın bu ttnet inşallah batar....
adam gibi bir hizmet yok paraya gelince iş hemen alıyorlar ama hizmet sıfır...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen ama ben dün aldım ttneti ama benim internet 8mbps ama hız mükemmel arkadaşlar sizce yandex browsır ı indiriyimi
hızlı diyolar

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
aynen ama ben dün aldım ttneti ama benim internet 8mbps ama hız mükemmel arkadaşlar sizce yandex browsır ı indiriyimi
hızlı diyolar

İndir kardeşim sorunsuz ve hızlı çalışıyor. 1 Aydır kullanıyorum.