Htc Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar jb bize zor gelir gibi, en az 6 ay bekleriz heralde...
h0kzh.png

HTC Deluxe sizce piyasa da satışa çıkacak mı ? Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa bizimle paylaşırsa memnun oluruz...

Çünkü rotamı bu telefona göre şekillendirceğim.

19 Şubatta M7/One tanıtılacak. Elevate'den canlı izleme davetiyesi geldi. Bakalım toplantıda falan olmazsam kaçırmam, detayları da hızlıca yazarım buraya. :)

htc nin bataryası iğrenç. incredible s kullanıyorum. batarya %25 civarındayken gece yatıyorum, sabah kesinlikle telefon kapanmış oluyor. kaç defa bu sebepten alarmı çalmadı ve işe geç kaldım.

telefonu %100 olarak şarjdan çıkardığım anda %99'a düşüyor ve geri sayım cihazı gibi düşmeye devam ediyor.

Bende one x var gayet güzel pilden memnunum. Senin telefonda sıkıntı olabilir

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar one x için 4.2 güncellemesi ne oldu yollarda mi

Hakkaten bir arada bir derede kaldım. Şimdi HTC alınmalı mı alınmamalı mı ?

Bin Tl ye kadar da fiyat düşünüyorum. Bu kadar kullanıcı arasında ne önerirsiniz?

Htc kullanmiyorum ama almayi dusunuyorum dort incten buyuk ekran bir htc almak istiyorum ne tavsiye edersiniz

4.1.2 ile bırakma ihtimalleri mevcut. Kesin bir netlik yok şu an.
bende 4.1.1 var ben bu kamerada ki degişikligi beklıyrm da güncelleme ile daha gzl olacak gibi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar telefonumdan google play uygulaması durup dururken kaybol du tekrar nasıl yüklerim yardımcı olur musunuz ???

latitude gibi gsp kullanan programlar bataryayi oldugundan daha cabuk bitirdiginden sarjin bitiyor olabilir sana tavsiyem oo programlari ya silmen yada yartarken o programlari devre disi birakman gerekir ben almanyada taxi söförüyüm ve htc hd2 i tesiden is almak icin kullaniyorum o program acik oldugunda bataryam 3 saat icinde bitiyor ve gelelim iphone ye iphone 4 kullaniyorum özel olarak ve latitude denilen program var acik oldugu zaman telefonun tuslari kilitli olmasina ragmen 3 saatte bataryayi bitiriyor kapali olursa böyle bir sorun yasamiyorum dedigim gibi gps kullanan brogramlari kapatman veya kople telefonundan silerek bu sorunu ortadan kaldirabilirsin

klavye ayarlarindan türkce kilavyesecenegini eklersen her ikisinide kullanabilirsin diye düsünüyorum

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4-5 aydır HTC sensation xl kullanıyorum ilk başlarda iyiydi ama son 20 gündür filan acayip ısınmaya başladı 45 derece filan oluyo işlemci ekranıda çok ısıtıyo ne diyosunuz normalmidir

İlk başlarda ısınmayan teleonun sonradan ısınması pek hayra alamet bir şey değil.
Ya da aslında normal ısınmasını yapıyor ama sen ilk başlarda çok zorlamamıştın şimdi birşeyler kurcaladın ve sonradna olunca garip geldi? :)

Evet ben de geri dönmüş oldum bu arada. 1-1,5 ay kadar süren iPhone4 kullanımından sonra dün One X'in anakartı ve ekranını değiştirdim (başka neyi kaldıysa:)). Kapatıp full şarj ettim ve çıkardım evde duruyor, pardon Çarşamba'dan beri. Bakalım bu akşam kullanmaya başlayabilirim.

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4-5 aydır HTC sensation xl kullanıyorum ilk başlarda iyiydi ama son 20 gündür filan acayip ısınmaya başladı 45 derece filan oluyo işlemci ekranıda çok ısıtıyo ne diyosunuz normalmidir

Son 20 gün içinde yüklediğin uygulamaları kaldırmayı dene, muhtemelen sonradan yüklediğin bir uygulama arkada sürekli çalışarak işlemciyi yoruyordur, dolayısıyla işlmecin ısınıyordur.

aakgn , saol müdür iki uygulama vardı sildim galiba düzeldi yarım saat contact killer zombie oynadım 37 yi gördü bide oyundan çıkınca hemen soğuyo eyvallah