Windows8 Pro

evrenbkz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım ve içinde windows 8 single language sürümü yüklüydü bende internetten bir ürün anahtarı bulup windows8 proya yükselttim gerekli crackleri yaptım şuanda sorunsuz çalışıyor ve etkinleştirilmiş durumda sizce kötü mü yaptım :(

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Yasal candır.Onların ne zorluklarla o sistemi yaptığını görsen emin ol fazlasıyla verirsin parasını.

evrenbkz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tabiiki emeğe saygı ama ben bilgisayarım acısından soruyorum.. yani herhangi bi durumda çökmez sanırım ?

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bence iyi bir fikir değil yasal olarak bi sistem verilmiş o sistemde istediğin gibi güncelleme yaparsın yani hertürlü işini görürsün ama yasa dışı kullanırsan güncelleme veya farklı bir şey yapmaktan çekinirsin.Ben yasadışı kullanıyorum ama bi leptop alsaydım asla değiştirmezdim. :)

evrenbkz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Berat kardeş bende hiç hata vermedi ve hiç sorun çıkarmadı düzgün çalışıyo ve windows8 in tüm özelliklerinden yararlanabiliyorum...

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
yok ben onu demiyorum şimdi sen yasadışı kullanıyorsun ve güncelleme yaparsan büyük ihtimalle yakalanırsın ama eski sürümünde kalsaydın istediğin gibi güncellerdin mesela
Ama birnevi güzel yaptın birçok özelliğe sahip oldun :D

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
100 lira veremeyecek durumda isen kullanma o aleti hayatın her alanında emek hırsızlarına hayırrr

evrenbkz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
:))) sistem geri yüklemek için bi zaman gösterilmiyo yoksa single language sürümüne geri dönecektim :) format atmayı planlıyodum cd var aslında ama sevdm proyu

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
:))) sistem geri yüklemek için bi zaman gösterilmiyo yoksa single language sürümüne geri dönecektim :) format atmayı planlıyodum cd var aslında ama sevdm proyu
bence şöyle yap internetten pro dvdsini indir canın sıkılırsa yasal olanı kullanırsın ondanda sıkılırsan pro kullanırsın :D

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Bence [MENTION=259893]Strake[/MENTION] burda haklı bende yeni laptop aldım bendede windows 8 single language geldi içinde ama yasal diye hiç dokunmadım dokunmamda ve şimdi bi karar aldım bidahaki windows çıktığında satın alıcam sende bişey yapmasaydın bence bide müşteri hizmetleriyle filan göürüşürken rahat ediyorum :)

Ozan Ulusoy

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
146
yok ben onu demiyorum şimdi sen yasadışı kullanıyorsun ve güncelleme yaparsan büyük ihtimalle yakalanırsın ama eski sürümünde kalsaydın istediğin gibi güncellerdin mesela
Ama birnevi güzel yaptın birçok özelliğe sahip oldun :D
Güncelleme yapınca bir şey olmuyor merak etme bende bende bütün güncellemeler kurulu bir sorun yok. :)

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
FBI eve baskın düzenledi silahla aldılar götürdüler sorguya çektiler :p ne olacak lisansı iptal ettiler benle lisansladım :D

FBI eve baskın düzenledi silahla aldılar götürdüler sorguya çektiler :p lisans iptal oldu bende yine lisansladım :D
Benim eski pcde Allahtan öyle bişi yasamadın lisansla filan uğraşamazdım şimdi kafam rahat oh ne güzelmiş orjinal kullanmak ben her güncelleme yaptığımda bir etkinleştirme derdim oluyordu artık oda yok sana tavsiyem birdahaki windows u satın al ben öyle yapıcam

Ozan Ulusoy

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
146
FBI eve baskın düzenledi silahla aldılar götürdüler sorguya çektiler :p lisans iptal oldu bende yine lisansladım :D
WJL2F.jpg

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Benim eski pcde Allahtan öyle bişi yasamadın lisansla filan uğraşamazdım şimdi kafam rahat oh ne güzelmiş orjinal kullanmak ben her güncelleme yaptığımda bir etkinleştirme derdim oluyordu artık oda yok sana tavsiyem birdahaki windows u satın al ben öyle yapıcam
zaten windows sıktı linux pek iyi değil şimdiki hedefim mac :D

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
bende biraz mac i beğendim ama korkuyorum kurmaya o ubuntuya windows a filan benzemiyo bide wubisi filan yok ben o işten biraz uzak durcam :S

Sen mac mi kullanıyosun yoksa beğendin için mi öyle dedin ?

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bende biraz mac i beğendim ama korkuyorum kurmaya o ubuntuya windows a filan benzemiyo bide wubisi filan yok ben o işten biraz uzak durcam :S

wubi ücretsiz sistemler için ama keşke olsaydı ayrıca ne olacak baktın olmadı bas temiz formatı kullanırsın yapmadım demessin :D

Ozan Ulusoy

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
146

Evet düne kadar kullanıyordum ama şimdi güncellemeyi kurmayı çalışıyorum.Onu da beceremedim ama kurcalıyorum. :D

evrenbkz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
onun görüntüsünü ben XP de tema olarak kullanıyodum :D

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Satın mı aldın yoksa iatkos filan mı