Tıkla Windows 8 Release Preview İndir

Bu konuyu okuyanlar

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Saat 22'de yayınlandı. Sürekli ShiftDelete.net'e girdim durdum, "adamlar hala neden haber yapmadı yahu" diye sinirlendim kapattım. :D türkçe desteği olup olmadığını bilmem için önce Türkçe bir kaynaktan haber yapılması gerekiyordu çünkü. İyi oldu, güzel oldu, çok ta iyi oldu güzel oldu tamam mı? :)

Özgür Çetin

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Zaman zaman biz de gecikiyoruz tabi sevgili okuyucularımız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bizi takip etmeye devam edin.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Bir sürü ayar yaptım, bir sürü program kurdum; çok bariz bir fark yoksa Consumer Preview'dan kolay kolay Release Preview'a geçmem herhalde.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ilkinde ki gibi sorunlarla dolu değildir inşallah :D

fatih0xxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ACİL YARDIM

BU BİLGİSAYAR WİNDOWS 8'İ ÇALIŞTIRAMIYOR

79f05.jpg
[/URL][/IMG]
CPU ayrıntılarım

79f2l.jpg
[/URL][/IMG]

79f38.jpg
[/URL][/IMG]

fatih0xxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
64 biti indiriyorum şu an. microsoft windows 7 yi çalıştıran her bilgisayarın windows 8 i de çalıştıracağını söylemişti. bende anlamadım. consumer preview sorunsuz çalıştırmıştı bilgisayarım. anlayan arkadaşlar yorumlarsa çok sevinirim. lord 87 sen ne durumdasın indirdin mi? kurmaya çalış bakalaım nasıl bi tepki verecek sistemin

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
64 biti indiriyorum şu an. microsoftwindows 7 yi çalıştıran her bilgisayarın windows 8 i de çalıştıracağını söylemişti. bende anlamadım. consumer preview sorunsuz çalıştırmıştı bilgisayarım. anlayan arkadaşlar yorumlarsa çok sevinirim. lord 87 sen ne durumdasın indirdin mi? kurmaya çalış bakalaım nasıl bi tepki verecek sistemin
şu anda inmeye devam ediyor, bu gece olmaz ama belki yarın kurarım.
bu konudaki bilgili kişiler sabah senin sorununla ilgili yorum yaparlar.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bende 7 mbitle indiriyorum.450 mbsini indirdim bile. ultra hızda download ediyorum. Wifi ile 7 mbit alıyorum. Normalde 6 mbit alırken.

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende 7 mbitle indiriyorum.450 mbsini indirdim bile. ultra hızda download ediyorum. Wifi ile 7 mbit alıyorum. Normalde 6 mbit alırken.
dostum biz de az evvel 16 mbit tarife ile 17 mbit hızda indirdik ama burada gelip yazmadık :D (şimdi yazmış olduk ama neyse :D)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
[video=youtube;eM5pFkNQ7no]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eM5pFkNQ7no[/video]

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Microsoft'un sunucuları gerçekten çok hızlı. 64 bitlik İngilizce sürümü 46 dakikada indirdim. Ama şimdi de kurmaya üşeniyorum. Bir de şu uyumsuz işlemci ekranını görünce korkmadım değil. Bende de aynı hızda AMD'nin işlemcisi mevcut. Bu arada Consumer Preview'den bu sürüme geçenler nasıl farklar var söylerse sevinirim. Bir öncekini denemiştim ve şu anda bunu kurmaya değer mi merak ediyorum.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
2012 Haziran 0
(0 Byte) 0
(0 Byte)
şerefine indirelim :)

dostum biz de az evvel 16 mbit tarife ile 17 mbit hızda indirdik ama burada gelip yazmadık :D (şimdi yazmış olduk ama neyse :D)
olan var olmayan var efendiii :)
bizim mahalleye fiber getirdiler de bizmi almadık :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Beyler w7 deki başlat butonu bundada yok ayrıca güç seçenekleri gene aynı yerinde kapatmak için sağ tarafa yanii..

hakan_710

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben yaklaşık 1 saat önce yükledim şimdilik mükemmel. Türkçe olması daha bir güzel olmuş. Ayrıca consumer preview'de 1080p video izlerken takılma sorunu oluyodu şuan bunda bir sorun yok. çok fazla uğraşamadım ama bence güzel olmuş gün geçtikçe driverlar da çıkarsa tadından yenmez :)
di-Q10I.png
di-IGGXE37F.png
di-QPCC.png
di-8YBY.png
di-H57F.png
di-65EYMZHC.png

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben yaklaşık 1 saat önce yükledim şimdilik mükemmel. Türkçe olması daha bir güzel olmuş. Ayrıca consumer preview'de 1080p video izlerken takılma sorunu oluyodu şuan bunda bir sorun yok. çok fazla uğraşamadım ama bence güzel olmuş gün geçtikçe driverlar da çıkarsa tadından yenmez :)
di-Q10I.png
di-IGGXE37F.png
di-QPCC.png
di-8YBY.png
di-H57F.png
di-65EYMZHC.png
usta yapmayın şöyle allah aşkına ya :D ben çok pis gaza gelirim :D sildireceksiniz bana windows 7'yi ve tüm programları, oyunları ve ayarları :D yükleyiverecem windows 8'i :D

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Az önce kurulum yaptım emektaR HP DV6 cihazıma. makinada AMD Turionx2 ZM 85 ve HD 4650 vga bulunuyor...

HD 4000 serisi ve Altı kartlara sahip olanlara tavsiyem yine bir süre windows 8 in kendi WDDM sürücüsü ile idare edeceksiniz... AMD Catalyst 12.5 Beta da bu sorun çözülmüştü 18 Nisan Tarihli sürücü ile 8.97.00.0 sürüm kodu ile windows 8 consumer Preview da HD 4650 sorunsuz tanınıyordu...

ancak Microsoft Windows 8 Release Preview da HD 4000 serisi ve altı kartlarda sürümü güncellemiş WDDM 1.1 de 8.97.10.0 olmuş durumda muhtemelen AMD 1 hafta içerisinde catalyst 12.5 resmi sürümle bu sorunu giderecektir.

HD 5000 ve üstü serilerle AMD APU ları kullananlar ise sevinecek... AMD, Win 8 Release Preview Duyrulması ile beraber 31/05/2012 Tarihli bir sürüc yayımlamış sürücü birebir Release Preview için çıkmış durumda ve dediğim gibi Güncel Tüm kartları ve APU'lara destek veriyor buyrun direk indirme linki

http://www2.ati.com/drivers/hotfix/win8/amd_catalyst_win8_release_preview.exe

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
kurdum beyler. genel olarak win 7 ile aynı. fakat aero space çalşmıyr :(
başlangıç portalı güzele benziyor.

edit: denetim masasını bulamıyorum. başlat yok. :S kazıkladılar beyler :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
TTNet'le anlaşmalı heral microsoft, bi gün önceden çıksaydı ya :p

usta yapmayın şöyle allah aşkına ya :D ben çok pis gaza gelirim :D sildireceksiniz bana windows 7'yi ve tüm programları, oyunları ve ayarları :D yükleyiverecem windows 8'i :D

Silmene gerek yok VHD'ye kur.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
win 7 performans bilgilerim:
İşlemci: Saniye başına işlem sayısı 6,5
Bellek: Saniye başına bellek işlem sayısı 5,5
Grafikler: Video Aero için masaüstü performansı 5,8
Oyun Grafikleri: 3B ve oyun performansı 6,5
Birincil sabit disk: Disk veri aktarım hızı 5,5
win 8 performans bilgilerim:
İşlemci: Saniye başına işlem sayısı 6,9
Grafikler: Video Aero için masaüstü performansı 5,9
Oyun Grafikleri: 3B ve oyun performansı 6,4
Birincil sabit disk: Disk veri aktarım hızı 5,9

belki win 7 ye dönebilirim. oyun performansı benim için önemli :p

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
win 7 performans bilgilerim:
İşlemci: Saniye başına işlem sayısı 6,5
Grafikler: Video Aero için masaüstü performansı 5,8
Oyun Grafikleri: 3B ve oyun performansı 6,5
Birincil sabit disk: Disk veri aktarım hızı 5,5
win 8 performans bilgilerim:
İşlemci: Saniye başına işlem sayısı 6,9
Grafikler: Video Aero için masaüstü performansı 5,9
Oyun Grafikleri: 3B ve oyun performansı 6,4
Birincil sabit disk: Disk veri aktarım hızı 5,9

belki win 7 ye dönebilirim. oyun performansı benim için önemli :p

Windows 7 puanlamayı 7.9 üzerinden yaparken Windows 8 puanlamayı 10 üzerinden yapıyordu. Baktınmı ona hiç :D

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Eski özelleştirmelerim gitti yavv.. Hotmail hesabımla tamamını senkronize etmemiş.. Neyse önemli değil.. Ama pek bi göze çarpan değişiklik yokki.. Birde sağ alttaki yazıyı bende görev çubuğunun altına kaymıyor yemiyor artık bu.. Kayıyor ama tekrar aynı yerine geliyor..

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Kaspersky Internet security ve ya pure olan kurabilirmi? Windows 8 cp de metro uygulamalarının açılmasını engelliyordu. Belki RP de düzelmiştir. İmkanı olan deneyebilirmi.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Windows 7 puanlamayı 7.9 üzerinden yaparken Windows 8 puanlamayı 10 üzerinden yapıyordu. Baktınmı ona hiç :D
bakmadım. zaten win 7 daha kullanıslı bence. zaten format zamanı gelmsdi. üstüne geldi tamda :)

o deilde 6.5 alrken işlemci 6.9 a neden çıkms :S birde sabit diskde öyle

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Ben birazdan indirip kurarım. Sen madem tekrar format atıcan bi kaspersky yükle de bak bakayım interneti kullanan metro uygulamaları açılıyomu kaspersky yükledikten sonra :D @ChevChelios