Mac program yükleyemiyorum!!

Bu konuyu okuyanlar

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar program kurmam gerekiyor norton antivirüs denemek için kuruyorum ama yükle dediğimde disk seçerken disklerin üzerinde ünlem işareti çıkıyor ve devam ettiremiyorum. bunun nedeni nedir? Lion 10.3 kullanıyorum .

--- Mesaj Güncellendi ---

Arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu?

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Arkadaşlar program kurmam gerekiyor norton antivirüs denemek için kuruyorum ama yükle dediğimde disk seçerken disklerin üzerinde ünlem işareti çıkıyor ve devam ettiremiyorum. bunun nedeni nedir? Lion 10.3 kullanıyorum .

--- Mesaj Güncellendi ---

Arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Bunun iki nedeni olur. İlk neden lion kurulu olan diski seçmiyorsun . İkinciside kullandığın norton sürümü lion ile uyumlu değil. Başkada bi sebepten yüklememe durumu olmaz .

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bunun iki nedeni olur. İlk neden lion kurulu olan diski seçmiyorsun . İkinciside kullandığın norton sürümü lion ile uyumlu değil. Başkada bi sebepten yüklememe durumu olmaz .
Hocam şöyle söylim windows7 kurulu ve onu oyun için kullanıyorum ve oyun oynarken bile cok fazla ısınmıyor battelfield3 vs. ama Macintosh'u açıyorum safariyi açar açmaz dehşet bir gürültü fan sesi ve ısınmaya başlıyor. virüs olabilir diye duydum o yüzden antivirüs kuracaktım... Norton uyumlu mac versiyonu disklere eglince hiçbir diski secemiyorum!!

visiotechgentr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eset Cybersecurity denemeni tafsiye edebilirim, benim şuan kullandığım bir antivirüs ve gayet stabil çalışıyor; ama sendeki ısınma probleminin kaynağı virüs değil doğrudan doğruya osx lion. birçok yerde birçok kullanıcının şikayeti bu yönde

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Normalde o fan sesinin Windows tarafına geçtiğinde artması lazım ama sizin Macte ters giden bir şeyler var gibi :)

Normalde MacOS fanlarını en mükemmel şekilde kullanır ve bu yüzden çok sessizdir. Windows tarafında bu fanı kullanacak driver ve gerekli program olmadığı için Windows tarafında alet çok ısınır ve ses çıkarır.

Ama sizin Mac te bu olay tam tersiyse gerçekten yanlış giden bir şeyler var demektir.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Silinen istek ne ? Onu anlayamadık ?