Galaxy s3 gelen romu galaxy s2 de kullanılabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

smhzhl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
galaxy s3 gelen romu galaxy s2 de kullanılabilirmi sorularıma cevap verirseniz sevinirim başlıkta belirttigim gibi galaxy s3 romu var bunu s2 ye atabilirmiyiz odinle​

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
onu ancak xda developers daki çılgınlar uyarlarsa yapılabilir "belki"; ama s3 ün ekran çözünürlüğünün s2 ye göre oldukça yüksek olması, s3 ile s2 nin işlemci hızı ve büyük ihtimalle işlemcisinin farklı mimariye sahip olması biri 4 diğeri 2 çekirdek, belki s3 ün bluetooth 4 e sahip olması, s3 ün bir iki farklı sensöre ve özelliklere sahip olması gibi sebeplerden dolayı,tam stabil çalışmayabilir.ama malum rom düştüğü için piyasaya, s3 bazı programları s2 ics de çalışabiliyor...

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Çalışacak , lakin stabilitesi biraz zorlayacak.

smhzhl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
telefonun brick olma ihtimali varmı bunu yaparsak ve tekraar eski roma dönebilirmiyiz

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
dun fazla online olamadim somon balığı yakalamaya gitmiştim , konuyu kaçırdım yahu

--- Mesaj Güncellendi ---

s3'romunu s2 ye uydurmaya çalışacağınıza s3 alın uğraşmayın ya

:Dben s3 siparişimi verdim 1 haftaya gelir:D:scared:

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
dun fazla online olamadim somon balığı yakalamaya gitmiştim , konuyu kaçırdım yahu

s3'romunu s2 ye uydurmaya çalışacağınıza s3 alın uğraşmayın ya

:Dben s3 siparişimi verdim 1 haftaya gelir:D:scared:
Burası Türkiye hocaa. Söleyelim yani :D İsteyen istediğini alabiliyor değil . Alabilse alır. :D Keyiften değil yani :D

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sakın deneme telefon elinde kalabilir.

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Turkiyede saatlik kac lira ucretler hic bilmiyorum , burada 20/25 tl civari saatlik, hafta sonlari calisirsan saatlik 40 lira civari , yani ben 55 saatlik maasimi galaxy s3e vericem ortalama

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Turkiyede saatlik kac lira ucretler hic bilmiyorum , burada 20/25 tl civari saatlik, hafta sonlari calisirsan saatlik 40 lira civari , yani ben 55 saatlik maasimi galaxy s3e vericem ortalama
Günde 7 saat çalışan biri günlük 25*7 = 175 tl
Aylık 5250 tl . Malesef bu mümkün değil hocam. Türkiyede ortalamanın çok üzerinde .

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
sizin oradaki haftaiçi saat başına fiyat uygulaması burada bir işçinin günlük parasıyla eşit oyüzden aynı imkanlardan söz etmek mümkün değil

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
kardeşim neyi alıcağımızı şaşırdık artık babam dedi haziran7 de s2 yi alıcaz sana şmdi adama diyememki s3 çıkıyor onumu alsak diye :D

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
abi güney koreye gidicem ya samsung un ana vatanına belki orada ucuzdur s3 :D

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
gidebilirsem getiririm :D

gidebilirsem getiririm :D

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
işçi lazım mı :) bizde türkiyede günlük (10-12 saat)20tl+sigortaya çalışıyoruz.onuda bulabilirsek.
yani gs3 alabilmemiz için aylarca çalışmamız gerekiyor.

sorgusual

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya tehlikeli tehlikeli olmasına da, ben Galaxy S'e iki yılda zibilyon tane rom attım hiç elimde kalmadı :D . Teşvik edeyim biraz. Direk ROM'u almana gerek de yok, S3'ün arayüzünü yükle yeter. Play Store'da o meşhur popup video olayını yapan uygulama bile var S3'ten farksız çalışıyor. Bu arada Galaxy S3'ün arayüzü Android 4.0.4'ün kendi arayüzünden bile daha hızlı ve stabil çalışıyor. Az yer kapladığı için telefon bile hızlandı, Galaxy S canavar oldu.

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
işçi lazım mı :) bizde türkiyede günlük (10-12 saat)20tl+sigortaya çalışıyoruz.onuda bulabilirsek.
yani gs3 alabilmemiz için aylarca çalışmamız gerekiyor.

saatlik sistemin devreye sokulması gerek . haksızlık çok fazla orada sanırsam.

Son mesajlar