Pavilion dv6 için soğutucu önerileriniz

Bu konuyu okuyanlar

Deathwing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostlar ben 2 ay kadar önce hp pavilion dv6-6c04et notebook aldım. Aldığım notebookun sol tarafı-fan çıkışı aşırı derecede ısınmaktaydı. Bu yüzden logitech n120 soğutucu aldım. Ancak tek fanlı olması ve yanlara havanın iyi miktarda gitmemesi yüzünden işimi görmedi. Bugünde gidip targus awe55eu model soğutucu aldım. Bu seferki çift fanlı. Açıkçası bi süre ısınmasını geciktiriyor ancak buda yeterli olmadı. Bana iyi notebookun her tarafını soğutabilecek bir soğutucu önerebilir misiniz arkadaşlar?:confused1:

alpersan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Notbooku isininca notbuku derin dondurucuya at soğuyunca tekrar çikart oyna

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Marka model hatirlamiyorum ama kardesim icin izmirde almistim. Cok iyiydi. Araliksiz cod oynandiginda bile cok az isinma oluyordu. Lakin hatirlayamiyorum.

O.Z.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende cooler master notepal u2 var. aluminyum olduğundan soğuması ve ısı transferi de kolay, üstelik 2 adet yeri değişebilir 80*80 fanı mevcut. tavsiye edebilirim.
top4.jpg

sanırım 3 fanlı "u3" modeli vardı.

Deathwing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende cooler master notepal u2 var. aluminyum olduğundan soğuması ve ısı transferi de kolay, üstelik 2 adet yeri değişebilir 80*80 fanı mevcut. tavsiye edebilirim.
top4.jpg

sanırım 3 fanlı "u3" modeli vardı.
Teşekkür ederim dediğin gibi soğutucu gerçekten güzel :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,
ben de soğutucu almayı düşünüyorum hp pavilion dv6-6b06st modeli notebook var ısınma sorunu var birçok dizüstünde olduğu gibi.Bu Coolermaster Notepal U3 soğutucu işime yarar mı ?
Şimdiden teşekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de de hp pavilion dv6 var ve korkunç ısınma problemi var, filmin yarısında balkona çıkarıp sigara içene kadar soğumasını bekliyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cpu 90-95 ten aşagı inmiyo benim pc nerden aldım cok pişmanım ama iki sene bitti tabi değiştircem