Vodafone Faturasız'da Aylık Harcamalarınız (sms,internet,konuşma)

Bu konuyu okuyanlar

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk 3 ay Sınırsız internet 7 TL : http://www.vodafone.com.tr/Internet/Aylik-Yeni-Cepnet-Paketleri.php
Aylık 120 Dakika Her Yöne Konuşma 10 TL : http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/aylik-her-yone-mini-konusma-paketi.php
Aylık 12 Bin SMS (10 Vodafone içi, 2 bin her yöne) : http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/12000SMS-mesaj-paketi.php?default_id=bireysel-mesajpaketi-12000
*sms paketi alanlara vodafone içi haftasonları 2 bin dakika hediye, onuda es geçmemek lazım.

toplamda 26,90 TL yapıyor, Özgür Genç tarifesindeyim.

Eğer Cep Özgür'e geçersem;

30 Lira yüklediğimde her yöne 120 dakika hediye geliyor. Özgür Genç'te her yöne 120 dk'ya 10 lira verecektim, 10 lira cep özgür tarifesinde kâr'a geçiyorum bir nevi.

yani ayda sadece;

sms'e 9,90
internete ilk 3 ay icin 7 lira vermis olacagim.

toplam 16,90 yapiyor, ne dersiniz arkadaslar?

hdturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sınırsız internet diyor ama 256 Mb adil kullanım limiti diyor nasıl iş bu ?

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sınırsız internet diyor ama 256 Mb adil kullanım limiti diyor nasıl iş bu ?

Eğer Aylık Cepnet'in 250'lik olanından alırsanız

250 MB kullanımdan sonra ek ücret talep edilmez, kota sınırsız, hız sınırlı sadece.

Hız 96 kbps düşüyor, 250 MB kullanımdan sonra.

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cepnet için vodafone a geçeceğim zaten avea hattım kırıldı ya turkcell yada vodafone arasında ikilemde kalmıştım ama cepnet çıkınca vodafone'a geçmeye karar verdim.Bu sms ve heryöne 120 dk konuşma paketlerini görünce rahatladım çünkü sms olmazsa olmaz ama heryöne verdiği 2000 sms az gibi fiyata göre yani.Benim açımdan senin bu çıkarmış olduğun tercihler tam bana göre ideal yani birde 3g modem bulursam benden rahatı yok ;)

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
7,99 iyiydi. 14 tl bana çok geliyor. Aylık cepneti pc'de de kullanamıyoruz. Bir site bile yüklenmeden kesiyorlar.

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=60992]murat250[/MENTION] nasıl yani arkadaşım gamerangerdan benimle nfs bile oynadı facebook msn onları söylemiyorum bile bu siteyede rahatça girebiliyorum dedi tabiki yavaş ama yinede işini görüyormuş oda 7,99'lık paketi kullanıyor

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
4-5 ay önce çok uğraştım Google bile tam yüklenmeden hat kesiliyordu. Birkaç dakika sonra geliyordu. Daha önceden günlük cepnet kullandım sıkıntı olmadı. Yakın zamanda deneyemedim.

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aman yav korkutmayın beni vodafone geçeceğim ve vodem almayı düşünüyorum :D

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu açtığım konuda

Konu byunker tarafından (Bugün Saat 19:31 ) değiştirilmiştir.

yazıyor ve düzenleme yapamıyorum, bu ne demek oluyor ?

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
15 dk sonra hiçbir yazıda düzenleme yapılamaz. Üyeler yapamaz yani.

Ne alaka hocam ya, öyle saçma birşey mi olur. Düzenleme yapamamak nedir ya. Gereksiz bir kısım var ilk mesajımda onu düzeltecektim böyle iş mi olurmuş.

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ne alaka hocam ya, öyle saçma birşey mi olur. Düzenleme yapamamak nedir ya. Gereksiz bir kısım var ilk mesajımda onu düzeltecektim böyle iş mi olurmuş.

Oluyor işte. Forumun limiti. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız veya yazıda düzenleme yaptırmak istiyorsanız ''mod''larla iletişime geçin.

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oluyor işte. Forumun limiti. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız veya yazıda düzenleme yaptırmak istiyorsanız ''mod''larla iletişime geçin.

''mod''larla iletişime geçin diyorsunuzda normalde oraya değişikliğin sebebini bildirmesi gerekmez mi ?

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Böyle bir foruma yakıştıramadım doğrusu. Kendi konumda düzenleme yapamıyorum. Çok ilginç.

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
''mod''larla iletişime geçin diyorsunuzda normalde oraya değişikliğin sebebini bildirmesi gerekmez mi ?

Aslında gerekir. İçeriği legal olduğu sürece değiştirmezler modlar. Sadece biçim açısından düzenlerler. Koyu, renkli yazı veya hatalı olan bir yeri düzeltmek gibi..

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamam onu geçtik niye kendi konularımızda değişiklik/güncelleme yapamıyoruz 15 dk kuralı yeni mi çıktı acaba ??

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Yapılan değişikler Dh linkleri,konu başlığı düzenlemesi,yazı düzenlemesi vs. gibi olduğu için siz düzenleyemiyorsunuz ö.m. de açıkladım kötü bir maksat yok zaten sizinde bilerek yaptığınız bir durum değil yanlış anlamayın kurallar gereği arkadaşlar

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapılan değişikler Dh linkleri,konu başlığı düzenlemesi,yazı düzenlemesi vs. gibi olduğu için siz düzenleyemiyorsunuz ö.m. de açıkladım kötü bir maksat yok zaten sizinde bilerek yaptığınız bir durum değil yanlış anlamayın kurallar gereği arkadaşlar

hocam attigim mesajda DH linkimi varmis. DH linki eklemedim ki ben hic.

ayrica DH'dede ayni konudan var, cunku o konuyuda acan benim

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
hocam attigim mesajda DH linkimi varmis. DH linki eklemedim ki ben hic.

ayrica DH'dede ayni konudan var, cunku o konuyuda acan benim

Bilerek yapılan bir şey değil o sebepten dolayı düzenlenmiştir,DH de açtığınız konuya yönlendirdiği için düzenleme yapılmıştır forum kuralları gereği Dh linkleri yayınlanmamaktadır

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilerek yapılan bir şey değil o sebepten dolayı düzenlenmiştir,DH de açtığınız konuya yönlendirdiği için düzenleme yapılmıştır forum kuralları gereği Dh linkleri yayınlanmamaktadır

Hocam özel mesajla durumu izah ettim, bi göz atarsan sevinirim.

--- Mesaj Güncellendi ---

Düzeltme: Bir yanlış anlaşılma ve kopyalama hatasından kaynaklanan durumdan dolayı bir problem olmuştur. Problem @ byunker ile konuşularak halledilmiştir arkadaşlar. Iyi forumlar.

runo2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önemli bir hatırlatma yapmak isterim bu paket herkese açık değil
" Müşteri koruma programı kullanılarak belirlenen ve kampanya süresince 7580 kısa numarasına "HY MINI" yazıp gönderen abonelerimiz, 1 ay boyunca geçerli olmak kaydıyla 10TL karşılığında yurt içi Heryöne konuşabilecekleri 120 dakika kazanacaklardır. "

ilk 3 ay Sınırsız internet 7 TL : http://www.vodafone.com.tr/Internet/Aylik-Yeni-Cepnet-Paketleri.php
Aylık 120 Dakika Her Yöne Konuşma 10 TL : http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/aylik-her-yone-mini-konusma-paketi.php
Aylık 12 Bin SMS (10 Vodafone içi, 2 bin her yöne) : http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/12000SMS-mesaj-paketi.php?default_id=bireysel-mesajpaketi-12000
*sms paketi alanlara vodafone içi haftasonları 2 bin dakika hediye, onuda es geçmemek lazım.

toplamda 26,90 TL yapıyor, Özgür Genç tarifesindeyim.

Eğer Cep Özgür'e geçersem;

30 Lira yüklediğimde her yöne 120 dakika hediye geliyor. Özgür Genç'te her yöne 120 dk'ya 10 lira verecektim, 10 lira cep özgür tarifesinde kâr'a geçiyorum bir nevi.

yani ayda sadece;

sms'e 9,90
internete ilk 3 ay icin 7 lira vermis olacagim.

toplam 16,90 yapiyor, ne dersiniz arkadaslar?

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önemli bir hatırlatma yapmak isterim bu paket herkese açık değil
" Müşteri koruma programı kullanılarak belirlenen ve kampanya süresince 7580 kısa numarasına "HY MINI" yazıp gönderen abonelerimiz, 1 ay boyunca geçerli olmak kaydıyla 10TL karşılığında yurt içi Heryöne konuşabilecekleri 120 dakika kazanacaklardır. "

Şuan bu paketi almada bir sıkıntı yok diye biliyorum.

übeyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
250 mb tan sonrasi bi boka yaramiyor net hizi 90kbps ye düşüyor lanet gelsin

Son mesajlar