'E-Buddy, tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir' derken? VODAFONE

Bu konuyu okuyanlar

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Az önce Vodafone'dan ''Sayın abonemiz. Ebuddy anlık mesajlaşma programı kapsamındaki internet kullanımları 18 Mayıs 2012 tarihinden itibaren tanımlı tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.'' mesajı geldi. Ne alaka? Bilgisi olan var mı?

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
ebuddy beleş kullanıyorduk ne kadar kullandiysan para verecen

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
banada geldi mesaj aynısı bende ebuddy kullanmadım hiç ama vodafone aylık cepnet paketi abonesiyim düzenli olarak ödemesi yapılıyor ama cihazım wp7 bu yüzden 7/24 faceve msn açık

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
banada geldi mesaj aynısı bende ebuddy kullanmadım hiç ama vodafone aylık cepnet paketi abonesiyim düzenli olarak ödemesi yapılıyor ama cihazım wp7 bu yüzden 7/24 faceve msn açık
efsane cepnet :) şimdi tekrardan getiriyorlarmış o paketi. kullanıcı artınca kullanımda sorun yaşamayız inşallah. on numara paket.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
efsaneyi bitirmek üzereler sanırım 7.99 veriyoruz fazla geliyor galiba

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
ben eski kullanıcıyım halen 7.99 ödüyorum ama yukarıdaki mesajın içeriği tam olarak anlaşılmıyor işte

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yeri gelmişken bu yeni çıkan CepNet paketinin kayıt süresi kaç gün acaba alımlar ne zaman bitecek bilgisi olan varmı.Birde her türlü tarifede oluyor değil mi ( FreeZone,Cebinegöre vs.)

ibrahimdevrim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeri gelmişken bu yeni çıkan CepNet paketinin kayıt süresi kaç gün acaba alımlar ne zaman bitecek bilgisi olan varmı.Birde her türlü tarifede oluyor değil mi ( FreeZone,Cebinegöre vs.)

Hocam

ilk sorunun cevabı: 11 haziran'a kadar yeni aylik cepnet paketlerinden 250'lik veya 500'lük paketlerinden birine abone olursan ilk 3 ay indirimden yararlanma fırsatın olacak. ilk 3 ay 250 mb 7 lira, tabiki kota aşımdan sonra ücret yok, hız düşecek sadece.

ikinci soruna gelecek olursak; Yeni Aylık Cepnet Paketlerinden sadece Hesabını Bilen Tarife'sinde olanlar yararlanamıyor. Paket diğer tarifelere açıktır.

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam

ilk sorunun cevabı: 11 haziran'a kadar yeni aylik cepnet paketlerinden 250'lik veya 500'lük paketlerinden birine abone olursan ilk 3 ay indirimden yararlanma fırsatın olacak. ilk 3 ay 250 mb 7 lira, tabiki kota aşımdan sonra ücret yok, hız düşecek sadece.

ikinci soruna gelecek olursak; Yeni Aylık Cepnet Paketlerinden sadece Hesabını Bilen Tarife'sinde olanlar yararlanamıyor. Paket diğer tarifelere açıktır.

Çok teşekkür ederim.Şu tarife olayı kafamı karıştırmıştı

Son mesajlar