Kulaklık Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
1 milyar 200 tl kadar bir kulaklığa verilmez die düşünüyorum ne gerek var ki

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
[MENTION=84327]deatmania[/MENTION] konunun başlığını napdn sen ya. düzel kardes sunu :S

--- Mesaj Güncellendi ---

Beats audio tavsiye
hocam bende beats audio düsünüorm fakat arkadas o fiatı hak etmiyor dedi. sırf markasına vermiş olrsn diyor

Brix

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1200 TL ve kulaklık, ben çekiliyorum. Şaka bi yana gerek var mı ki ?

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
1 milyar 200 tl kadar bir kulaklığa verilmez die düşünüyorum ne gerek var ki
hocam walla 1.250 tl oyna yatrdm suan satıorm bi kaç güne elmde bin ve ya binyüz tl olck. bende biraz eklyp bare her gün kullanacağm bişi alıym diorm

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Başka bir mod arkadaşımız yapmıştır.Ben yapmadım.Raporla istediğin gibi düzeltirler.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hocam beatsden şaşma. Ses kalitesi ve kendi bas vs olayı çok güzel. Tercih senin ama bir örnek olarak kablosu karışmayan ilk ve tek kulaklık bu şuanda.

Oseyto

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Acaba telefon ne ,kulaklıkmı daha pahalı yoksa telefonmu merak ettim :)

codding

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Abi bunun yanında bilgisayar falan da veriyorlar mı? :)

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Hocam beatsden şaşma. Ses kalitesi ve kendi bas vs olayı çok güzel. Tercih senin ama bir örnek olarak kablosu karışmayan ilk ve tek kulaklık bu şuanda.
tek deil hocam aynısını arkadasda gordm beyaz yassı kablo. onu düsünüordm fakat kulakiçi oldğ için sesin beni tatmin edeceğini zannetmiorm onun yerine büyüklernden almayı düsünüorm

Acaba telefon ne ,kulaklıkmı daha pahalı yoksa telefonmu merak ettim :)
telefon htc touch 2 :) 599 tl e almsdk :d

tipitip

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o istediğin kulaklığı yurtdışından yaklaşık 300euro'ya getirebilirim sana ;)

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Şaka mı bu :) Parayı sokağa atacak kadar zenginsin herhalde bana kalsa bu kadar para verme derim gereksiz
dostm 1.250 tl lik oyunda itemim var. oyundaki itemler silincek davası felan var o yüzden tl e çevircem . bos durcağına kulaklık alayım dedm

tipitip

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şaka mı bu :) Parayı sokağa atacak kadar zenginsin herhalde bana kalsa bu kadar para verme derim gereksiz

bu işler birazda zevk işi hacı, nasıl bi insan ferrariye lamborginiye o kadar para verebiliyosa kulaklığada verilir.(maddi durumu yerindeyse tabi)

ben okadar para veremiyorum ama 200lira civarı para bayılmışlığım var kulaklığa. kulak orgazmı diye bişi var arkadaşlar tatmayan bilemez :D

HanKaĞaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bi kaç güne elime 900 tl geçicek
http://www.darty.com.tr/e_commerce/Kulakl-k/MONSTER/CASWM-STUDIO-WHITE-p-65378-c-29.htm
bu ürünü almayı düşünüyordum fakat arkadasım dediki o ürüne o fiat verilmez.
arkadaşlar bana 1.200 tl e kadar bir kulaklık tavsie edermisiniz.
telefondan müzik dinlemek için alcam

Sennheiser IE8 tavsiye ederim.

Kulaklıklar istendiğinde kablodan sökülebiliyor.İki kulaklık hoparlöründe de ayrı ayrı bas ayarı var.Eksi yönü estetiği biraz bozuk ama süper bi kulaklık.Türkiye de 970 liraydı en son.Amazon.com'da 400 dolar civarı.

Ama şöyle bi sıkıntı var; o paralara önerdiğim kulaklık yerine, başka muadil bir marka/model bile alsan, kullandığın telefonun kulaklık beslemesi, kulaklıkğa yetmeyecektir.Dolayısıyla gerçek ses kalitesini duyamayacaksın.

Yapman gereken; kulaklık ampfisi almak.Telefonun kulaklık çıkışını ampfinin girişine, kulaklığı da çıkışına bağlıyorsun, ses dalgaları güçlenip kulaklığın gerçek sesini duymanı sağlıyor.Yabancı kulaklık ampfilerine büyük para vermene de gerek yok.Ampli-Fi adında Türk üretimi, çokta kaliteli kulaklık ampfisi var.70 liraya satıyorlar.Kulaklıkla beraber bu ampfiyi de alırsan çok kaliteli müzik dinlersin.Eğer almacaksan kulaklıkğa o kadar para vermeye gerçekten değmez.

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dostm 1.250 tl lik oyunda itemim var. oyundaki itemler silincek davası felan var o yüzden tl e çevircem . bos durcağına kulaklık alayım dedm

50 liraya al bir kulaklık kalanla git son model ekran kartı falan al yaptığın oluyormu burda 1250 lira kulaklık arkadaşların sorsa bu kulaklığı kaça aldın diye söylemeye utanırsın bak :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Sennheiser IE8 tavsiye ederim.

Kulaklıklar istendiğinde kablodan sökülebiliyor.İki kulaklık hoparlöründe de ayrı ayrı bas ayarı var.Eksi yönü estetiği biraz bozuk ama süper bi kulaklık.Türkiye de 970 liraydı en son.Amazon.com'da 400 dolar civarı.

Ama şöyle bi sıkıntı var; o paralara önerdiğim kulaklık yerine, başka muadil bir marka/model bile alsan, kullandığın telefonun kulaklık beslemesi, kulaklıkğa yetmeyecektir.Dolayısıyla gerçek ses kalitesini duyamayacaksın.

Yapman gereken; kulaklık ampfisi almak.Telefonun kulaklık çıkışını ampfinin girişine, kulaklığı da çıkışına bağlıyorsun, ses dalgaları güçlenip kulaklığın gerçek sesini duymanı sağlıyor.Yabancı kulaklık ampfilerine büyük para vermene de gerek yok.Ampli-Fi adında Türk üretimi, çokta kaliteli kulaklık ampfisi var.70 liraya satıyorlar.Kulaklıkla beraber bu ampfiyi de alırsan çok kaliteli müzik dinlersin.Eğer almacaksan kulaklıkğa o kadar para vermeye gerçekten değmez.
hocam o çok kullanıssız gözüküyor :(

50 liraya al bir kulaklık kalanla git son model ekran kartı falan al yaptığın oluyormu burda 1250 lira kulaklık arkadaşların sorsa bu kulaklığı kaça aldın diye söylemeye utanırsın bak :D
laptop kullanıorm :) aslnda ilk ps 3 almayı düsünüordm sonra xbox smdide kulaklık düsünüorm. hergün kullanacağım brsey sonuçda. bakarsın evde müzik dinlerken bile 2+1 yerine o kulaklığı kullanırım :D

tipitip

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kulaklıklar istendiğinde kablodan sökülebiliyor.

bu özelliğin dr.dre'de de olduğunu zannediyorum.ek kablosu ayrıca satılıyor eğer kabloda problem olursa değiştirebilme imkanı var yani. zaten kulaklıklarda genelde arıza kablodan kaynaklanır. kablo değiştirilerek çözülebiliyo. 1250tl yi kulaklığa veripte kablosundaki irtibatsızlıktan dolayı çöplük olcak değilya :)

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
laptop kullanıorm :) aslnda ilk ps 3 almayı düsünüordm sonra xbox smdide kulaklık düsünüorm. hergün kullanacağım brsey sonuçda. bakarsın evde müzik dinlerken bile 2+1 yerine o kulaklığı kullanırım :D

HanKaĞaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Görüntüsü dediğim gibi biraz estetiksiz ama, bu kulaklığı ve ampfiyi alıp denediğinde kesinlikle ve kesinlikle pişman olmayacaksın ve o ses kalitesi unutturacak o görüntü bozukluğunu sana.Odana döşeyeceğin 4-5 bin liralık ses sistemine eşdeğer bi kulaklık.Sennheiser bu boru değil :) Adamların yaptığı 180 liralık CX300-II kulaklık bile kulaklık konusunda orta derece deneyimli birisini ses dünyasında uçuracak düzeyde kaliteli bir kulaklık.
hocam o çok kullanıssız gözüküyor :(

Rauros

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartı gitti o zaman ps3 de xbox da alma yakın zamanda yeni sürümü çıkar bankaya koy o zaman o parayı :D

HanKaĞaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu özelliğin dr.dre'de de olduğunu zannediyorum.ek kablosu ayrıca satılıyor eğer kabloda problem olursa değiştirebilme imkanı var yani. zaten kulaklıklarda genelde arıza kablodan kaynaklanır. kablo değiştirilerek çözülebiliyo. 1250tl yi kulaklığa veripte kablosundaki irtibatsızlıktan dolayı çöplük olcak değilya :)

Evet haklısın. :) Sadece Sennheiser ve Dr.Dre'de değil, profesyonel kulakiçi kulaklıkların çoğunda vardır o sökülebilme özelliği.Mesela geçen aylar da çıkan ama Türkiye'de satılmayan Sony EX-1000 modeli.

HanKaĞaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Hocam boş ver kulaklığı illada parayı harcayım diyorsan üzerine biraz daha eklersin bu canavarı alırsın
http://shiftdelete.net/nvidiadan-en-hizli-ekran-karti-gtx-690-36774.html :)
hocam laptop ekran kartı deil glba bu :p

@ChevChelios

http://store.universal-music.co.uk/...h-definition-on-ear-headphones/invt/78012701/

Yurtdışından alman en mantıklısı. Senheiser'ın profesyonel kulaklarınada bakabilirsin. Birde techno-fi diye bir site vardı. Bence aslında oraya konu aç. Çoğu tecrübeli yol gösterirler sana...
dostm techno-fi ye üyelik için mail gönderdm. zaten para elime 3 -4 gün içinde olcak . o zamana kadar ins en doğru seçimi yaparım

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=252696]HanKaĞaN[/MENTION]

Sınır 75€. Vergi oranı da %20. Mümkünse devlet postasıyla almak ilk tercih olsun. Özel kargo ile 800 liraya kadar masraf çıkabiliyor.(DHL, FedEx..)

Son mesajlar