Kulaklık Tavsiyesi

Webkurum

Profesör
Hocam beatsden şaşma. Ses kalitesi ve kendi bas vs olayı çok güzel. Tercih senin ama bir örnek olarak kablosu karışmayan ilk ve tek kulaklık bu şuanda.

mfi

Profesör
Hocam beatsden şaşma. Ses kalitesi ve kendi bas vs olayı çok güzel. Tercih senin ama bir örnek olarak kablosu karışmayan ilk ve tek kulaklık bu şuanda.
tek deil hocam aynısını arkadasda gordm beyaz yassı kablo. onu düsünüordm fakat kulakiçi oldğ için sesin beni tatmin edeceğini zannetmiorm onun yerine büyüklernden almayı düsünüorm

--- Mesaj Güncellendi ---

Acaba telefon ne ,kulaklıkmı daha pahalı yoksa telefonmu merak ettim :)
telefon htc touch 2 :) 599 tl e almsdk :d

DarKeN

Profesör

tipitip

Asistan
Şaka mı bu :) Parayı sokağa atacak kadar zenginsin herhalde bana kalsa bu kadar para verme derim gereksiz

bu işler birazda zevk işi hacı, nasıl bi insan ferrariye lamborginiye o kadar para verebiliyosa kulaklığada verilir.(maddi durumu yerindeyse tabi)

ben okadar para veremiyorum ama 200lira civarı para bayılmışlığım var kulaklığa. kulak orgazmı diye bişi var arkadaşlar tatmayan bilemez :D

HanKaĞaN

Üyecik
arkadaşlar bi kaç güne elime 900 tl geçicek
http://www.darty.com.tr/e_commerce/Kulakl-k/MONSTER/CASWM-STUDIO-WHITE-p-65378-c-29.htm
bu ürünü almayı düşünüyordum fakat arkadasım dediki o ürüne o fiat verilmez.
arkadaşlar bana 1.200 tl e kadar bir kulaklık tavsie edermisiniz.
telefondan müzik dinlemek için alcam

Sennheiser IE8 tavsiye ederim.

Kulaklıklar istendiğinde kablodan sökülebiliyor.İki kulaklık hoparlöründe de ayrı ayrı bas ayarı var.Eksi yönü estetiği biraz bozuk ama süper bi kulaklık.Türkiye de 970 liraydı en son.Amazon.com'da 400 dolar civarı.

Ama şöyle bi sıkıntı var; o paralara önerdiğim kulaklık yerine, başka muadil bir marka/model bile alsan, kullandığın telefonun kulaklık beslemesi, kulaklıkğa yetmeyecektir.Dolayısıyla gerçek ses kalitesini duyamayacaksın.

Yapman gereken; kulaklık ampfisi almak.Telefonun kulaklık çıkışını ampfinin girişine, kulaklığı da çıkışına bağlıyorsun, ses dalgaları güçlenip kulaklığın gerçek sesini duymanı sağlıyor.Yabancı kulaklık ampfilerine büyük para vermene de gerek yok.Ampli-Fi adında Türk üretimi, çokta kaliteli kulaklık ampfisi var.70 liraya satıyorlar.Kulaklıkla beraber bu ampfiyi de alırsan çok kaliteli müzik dinlersin.Eğer almacaksan kulaklıkğa o kadar para vermeye gerçekten değmez.

Rauros

Asistan
dostm 1.250 tl lik oyunda itemim var. oyundaki itemler silincek davası felan var o yüzden tl e çevircem . bos durcağına kulaklık alayım dedm

50 liraya al bir kulaklık kalanla git son model ekran kartı falan al yaptığın oluyormu burda 1250 lira kulaklık arkadaşların sorsa bu kulaklığı kaça aldın diye söylemeye utanırsın bak :D

mfi

Profesör
Sennheiser IE8 tavsiye ederim.

Kulaklıklar istendiğinde kablodan sökülebiliyor.İki kulaklık hoparlöründe de ayrı ayrı bas ayarı var.Eksi yönü estetiği biraz bozuk ama süper bi kulaklık.Türkiye de 970 liraydı en son.Amazon.com'da 400 dolar civarı.

Ama şöyle bi sıkıntı var; o paralara önerdiğim kulaklık yerine, başka muadil bir marka/model bile alsan, kullandığın telefonun kulaklık beslemesi, kulaklıkğa yetmeyecektir.Dolayısıyla gerçek ses kalitesini duyamayacaksın.

Yapman gereken; kulaklık ampfisi almak.Telefonun kulaklık çıkışını ampfinin girişine, kulaklığı da çıkışına bağlıyorsun, ses dalgaları güçlenip kulaklığın gerçek sesini duymanı sağlıyor.Yabancı kulaklık ampfilerine büyük para vermene de gerek yok.Ampli-Fi adında Türk üretimi, çokta kaliteli kulaklık ampfisi var.70 liraya satıyorlar.Kulaklıkla beraber bu ampfiyi de alırsan çok kaliteli müzik dinlersin.Eğer almacaksan kulaklıkğa o kadar para vermeye gerçekten değmez.
hocam o çok kullanıssız gözüküyor :(

--- Mesaj Güncellendi ---

50 liraya al bir kulaklık kalanla git son model ekran kartı falan al yaptığın oluyormu burda 1250 lira kulaklık arkadaşların sorsa bu kulaklığı kaça aldın diye söylemeye utanırsın bak :D
laptop kullanıorm :) aslnda ilk ps 3 almayı düsünüordm sonra xbox smdide kulaklık düsünüorm. hergün kullanacağım brsey sonuçda. bakarsın evde müzik dinlerken bile 2+1 yerine o kulaklığı kullanırım :D

Son mesajlar