Bu konuyu okuyanlar

Maqmar

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Drive (2011) imdb den hayvan gibi puan aldığı için uzun süredir sırada tutuyorum. güzel film olduğu düşüncesiyle sinema çekimi sürümleriyle izleyip yazık etmek istemedim. dün çıkan R5 sürümünü indirdim, görüntü cam gibi ama uygun altyazı malesef yok.

bu filmin sinema çekimi sürümlerinden birini izleyen oldu mu? nasıl bir film sizce?

imdb top 1000 vote cilerden 8 puan almış. yuh diyorum başka birşey demiyorum. 7.5 in üzerinde verdikleri ender görülmüştür.

film iyi izlenebilir 8 puan eder mi bilmem ama izle :)

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
TAKEN 2008

Güzel filmdi. Senaryosu, aklı başında olmayan kızlara ders niteliğinde gibi; tabi anlayana :) Neyse, başrol oyuncumuzun 20 kişi arasına girip sıyrık almadan çıkması sizin için sorun değilse 10 üzerinde 7 verilecek türden. Konusuna 9 veriyorum :) Seyredilmesi gereken filmlerden olmuş :)

ÖZET : Canından çok sevdiği kızı Kim'in kaçırılışını, cep telefonu bağlantısında çaresiz ve hiçbir şey yapamadan, dinleyen bir babanın durumundan daha kötü ne olabilir? Kabus gibi bu durum, eski bir gizli ajan olan Bryan'ın başına gelir. Genç kadınları satmakta uzmanlaşmış bir çetenin elinden biricik kızını kurtarmak için önünde çok kısa bir zaman dilimi vardır. Ancak Bryan'ın önünde çözülmesi gereken ilk sorun, kendisinin Los Angeles'te, kaçırılan kızının ise Paris'te olmasıdır.Bu büyük mesafe engelini nasıl aşacaktır? Zamana karşı yarışın galibi olabilecek midir?

0936501.jpg

Haciwhat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende bir Tavsiyede Bulunayım bakalım.. Böyle neşeli güzel hem komik hem duygusal bir Film..
kesinlikle Tekrar izlemek istiyeceğiniz filmlerden olucak

3 Idiots ( 2009 )

MV5BMTMyOTg0ODQ1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjc0NTMwNQ@@._V1._SY317_CR5,0,214,317_.jpg

ÖZET
Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri.Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

Film Hakkında Sinema Sitelerinde Yapılan Birkaç yorum.

Öncelikle Kendi yorumum :) filmin adını gördüğümde kötü bir film diye düşünmüştüm film biraz uzun 2 saat gibi bir süresi var ama başından sonuna kadar şimdi ne olucak diyerek gülerek böyle gözlerim dolarak izledim film gerçekten arkadaşlığa harika bir örnek hatta böyle kankalarınız varsa :D diyeceksinizki benim kanka dediklerim arkadaş değilmiş şunlara bak vaaay bee :) iyi seyirler

Muhteşem bir filmdi. Her gencin izlemesi gerek.. Dram ve komedi hakikaten daha güzel harmanlanamazdı. 10/10 !

yeme,içme,uyuma,yorum bile okuma sadece izle...Arkadaşlık adına herşey dahil 2.buçuk saatlik bir ziyafet bedava... ;)

Not : Film'in Türkçe dublajı yoktur . Altyazılı izleyebilirsiniz arkadaşlar :)

Sinemalar.Com Linki
IMBD Linki

İYİ SEYİRLER
Saygılar...

xkaytanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Esaretin Bedeli
The Godfather
Schindler List

Derim ben gerçi bunlar başyapıt izlemeyen kalmamıştır herhalde :)

Haciwhat

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Esaretin Bedeli
The Godfather
Schindler List

Derim ben gerçi bunlar başyapıt izlemeyen kalmamıştır herhalde :)
Dostum Katılıyorum ama arada ufak tefek eksiklikler var sankim :)
Meselaaaa
Forrest Gump , izleyipde annesine bağlanan çok insan görmüşümdür :)
sonraaa
Sin City
Yeşil Yol
Scarface

Zaten Eski Filmler Pahabiçilemez diye düşünüyorum o tadda o kalitede çok nadir film gördüm bu zamanda.. Kaliteden kastım 1080p HD felan değil :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
bir sinema seyircisi ve film arşivcisi olarak şunu fark ettimki, dünya sinemasının altın yılı 1994. Uzun süredir fark ettğim, gözüme çarpan bir gerçek bu. diğer senelerde çıkan filmler kötü demiyorum tabikide, demek istediğim yıl içerisinde çıkan en iyi filmleri toplarsak 1994 açık ara öndedir.

bu durumu daha yeni dillendiriyorum. biraz toparlama yapınca ilgili bir konu açıcam:)

düzeltiyorum: 1994 :)

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
7de10208514973a574859aeabe00bc5c.jpg

İlk film kadar güzel olmasa da izlemeye değer.

1. Filmi izlemeden izlemeyin sakın :D

mmtself

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir sinema seyircisi ve film arşivcisi olarak şunu fark ettimki, dünya sinemasının altın yılı 1994. Uzun süredir fark ettğim, gözüme çarpan bir gerçek bu. diğer senelerde çıkan filmler kötü demiyorum tabikide, demek istediğim yıl içerisinde çıkan en iyi filmleri toplarsak 1994 açık ara öndedir.

bu durumu daha yeni dillendiriyorum. biraz toparlama yapınca ilgili bir konu açıcam:)

düzeltiyorum: 1994 :)

Pulp Fiction

taso1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni çıkan Hugo filmi de baya beğenildi izlemek lazım

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya şöyle hem komedi hem aksiyon bir film yokmu? :S

husoft07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3 Aptal filmini izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim. İsmine aldanmayın. :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] bir iki dizi, film tavsiyesi versene :) yoksa bunu izleyeceğim " Kız Arkadaşım Dokuz Kuyruklu Bir Tilki " :D

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
bay eveti izle izlemediysen yada yalanın icadı ikiside baya eğlenceli filmler :D

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
MisFist dizisini tavsiye ederim. Heroes tarzı dizi severlerin hoşuna gidecektir. Doğaüstü güçler. Dizi şu an 3. Sezonda her sezon 7-8 şer bölüm.

1548850.jpg

Dizi, birbirini tanımayan 5 gencin fırtınaya yakalandıktan sonra süper güçler kazanmasını konu alıyor. İlk bakışta Heroes'a benzetebileceğiniz diziyi Heroes'dan ayıran ise bu süper güçler kazanan gençlerin dünyayı kurtarmaya veya dünyayı kötülükle yönetmeye kalkışmaması. Misfits'te her karakterin kendine özgü sorunları vardır, ne iyidirler ne de kötüdürler, sadece uyumsuzdurlar ve süper güçlerinden hiç memnun değildirler.

BlackSwords

Asistan
Reaksiyon puanı
0
drive diye bir film varya tek kelimeyle izlemeyin! senaryo zaten 1 sayfalık bir kağıda dayanıyor toplasan film boyunca 100 kelime cıkmamıstır adamlardan müzikler de ayrı bir evrende zaten 1/10 luk bir film

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Terra Nova'ya başladım , Dizi olarak yayınlamakta sürükleyeci değil ama oldukça ilgi çekici tavsiye ederim.

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
longest yard piyanist death race [MENTION=75364]dgncn[/MENTION]

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Piyanisti indireyim teşekkürler death race izlemiştim diğeri kalsın :D

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
longest yard da çok güzel filmdir hem komedi hem duygusal. genede son karar senin tabiki. :)

Son mesajlar