Şiir yarışması A grubu Oylaması

En çok hangi şiiri beğendiniz?

• Ya sen

Kullanılan: 4 5.4%
  • Çay Aşkı

Kullanılan: 5 6.8%
  • Karanlığım & Aydınlığım

Kullanılan: 16 21.6%
  • Bir edebi aşk acısı

Kullanılan: 3 4.1%
  • Hayat-ı raks

Kullanılan: 4 5.4%
  • Gönlün sev diyecek

Kullanılan: 20 27.0%
  • Kısa ve Öz

Kullanılan: 19 25.7%
  • Hayat illegal bir şiir benim için

Kullanılan: 3 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    74
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Kaç gün kalacak oylamada?

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
diğer gruplar da sırayla mı verilecek..?epey uzu sürer .bütün grupları oylamaya sunsaydın heyecanını kaybetmezdi bu iş..

Zaten bu işin meraklısı varsa alır okur bütün şiirleri hoşuna gidenleri not eder not ettiklerinden de birine oyunu verir..

Hepsi birbirinden güzel..ellerinize sağlık ancak hepsine oy veremiyoruz.Hepinizinizin yüreğine sağlık

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Pesi senin şiir hemen belli ediyor kendini:D

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
"Gönlün Sev Diyecek ,Seveceksin"

Oyum Sana Gitti

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Shhhh sessizlik :D

kocaçınar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sayın efsane,

Kanımca, bu formu en azından "A Grubu" oylaması sonuçlanıncya kadar kapalı konu olarak dikkate almanızı oylamanın objektifliği açısından öenemli buluyorum.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
sayın efsane,

Kanımca, bu formu en azından "A Grubu" oylaması sonuçlanıncya kadar kapalı konu olarak dikkate almanızı oylamanın objektifliği açısından öenemli buluyorum.

Konu yoruma kapalı anket'e açık olmuyor maalesef. Ayrıca hangi şiire oy verdiğimizi belirtmekte sakınca yok bence..

kocaçınar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Konu yoruma kapalı anket'e açık olmuyor maalesef. Ayrıca hangi şiire oy verdiğimizi belirtmekte sakınca yok bence..

Takdir sizilerindir. Şunu da belirtemek isterim ki, benim bu katogoride şiirim yer almıyor! Üye arkadaşlar yanlış anlamasınlar. Amacım sadece objektif bir seçim olması amacıyla fikir beyanından ibaretti.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
bence de şiirlerin hepsi aynı gün oylamaya sunulsun:) 10 gün çok uzun 2 grup olarak sunulda bundan sonra 5 gün olur e bence o da uzun..

bütün gruplar oylamaya açılsın ve bütün gruplar toplam 5 gün ya da 10 gün oylamaya açık kalsın daha eyi olmaz mı_?

Ben zaten ö.m ile by efsaneye belirttim bunları ama bu mesajda daha farklı bir öneri var.sizler ne dersiniz diye buraya yazdım bu öneriyi.

Ayrıca her grup oylamasının sonuna diğer gruplara yönlendiren linkler olsa tadından yenmez.

Siz ne diyorsunuz sdn li arkadaşlar:)

:)

ama Bu şekilde işin heyecanı son günlere doğru daha da azalır.Dediğim gibi olursa daha iyi olur kanaatindeyim.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bence de yorumun bir sakıncası yok, benim oyum "Gönlün sev diyecek" isimli şiire gitti. Bana biraz Orhan Veli tadı verdi ;)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
bence de şiirlerin hepsi aynı gün oylamaya sunulsun:) 10 gün çok uzun 2 grup olarak sunulda bundan sonra 5 gün olur e bence o da uzun..

bütün gruplar oylamaya açılsın ve bütün gruplar toplam 5 gün ya da 10 gün oylamaya açık kalsın daha eyi olmaz mı_?

Ben zaten ö.m ile by efsaneye belirttim bunları ama bu mesajda daha farklı bir öneri var.sizler ne dersiniz diye buraya yazdım bu öneriyi.

Ayrıca her grup oylamasının sonuna diğer gruplara yönlendiren linkler olsa tadından yenmez.

Siz ne diyorsunuz sdn li arkadaşlar:)

:)

ama Bu şekilde işin heyecanı son günlere doğru daha da azalır.Dediğim gibi olursa daha iyi olur kanaatindeyim.

Aynen dediğin gibi yapıyorum abi..

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
bu işi üstlenen birisi olarak(bu sen oluyorsun) önerimi okudugun ve dikkate aldığın için teşekkür ederim.

Hani yazının pek duygusu olmaz ya, aslında ben bu önerileri yaparken yanlış anlaşılmaktan korktum,gerçekten kendime ait düşünceleri, samimi bir arkadaşıma aktarır gibi yazdım.

Sen de bu önerileri benimseyip hayata geçiriyorsan umarım en doğrusu budur diye ümit ediyorum.Zaten bu yarışma şiirlere can getirdi.Hepsini ayrı bir hevesle okudum.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
bu oylama bitince yani a oylaması, herkes kendinin kini söylesin

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Çok karışık bir oylama oldu 40 şiir çok fazla ve herkes her şiiri okumayacak malesef :)

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
olur mu öyle şey ? yarışma sonuna kadar devam etmeli. belki elenenler söyleyebilir. yönlendirme olmamalı. sonuçta burada birbirini diğerlerinden daha çok seven arkadaşlar olması çok normal.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
olur mu öyle şey ? yarışma sonuna kadar devam etmeli. belki elenenler söyleyebilir. yönlendirme olmamalı. sonuçta burada birbirini diğerlerinden daha çok seven arkadaşlar olması çok normal.

Evet.. Hangi şiirin kendisine ait olduğunu söylemek elenme sebebidir bilesiniz..

40 şiir süper rakam bence..

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Çok karışık bir oylama oldu 40 şiir çok fazla ve herkes her şiiri okumayacak malesef :)

bütün şiirleri okumadan oy verecek kişler varsa bu onların ayıbı olur.zaten ben sanmıyorum ki burada şiirlerini paylaşan kimse birinci olmazsa üzülsün..

Şiirlerini paylaşan arkadaşlar eminim şiirleri oy alsa da almasa da sadece okunduğu için mutlu olacaklardır.Bilgi de duygu da paylaştıkça güzel.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
bütün şiirleri okumadan oy verecek kişler varsa bu onların ayıbı olur.zaten ben sanmıyorum ki burada şiirlerini paylaşan kimse birinci olmazsa üzülsün..

Şiirlerini paylaşan arkadaşlar eminim şiirleri oy alsa da almasa da sadece okunduğu için mutlu olacaklardır.Bilgi de duygu da paylaştıkça güzel.

Tüm katılımcılarımıza güzel bir sürpriz Yapacağım.. Emin olun bunu hiçkimse bilmiyor... Beni takip edin :)

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Rakipler çok sıkı =)) Endişelenmeye başladım :D

MeOMaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Karar vermekte zorluk çekiyorum =)

Tekrar okumam gerekli

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Bir daha asla......
Başarılar:):)

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Çay Aşkı'na verdim oyumu.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Okur okur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar