Laptop ta bluetooth Sorunu?

Bu konuyu okuyanlar

by_linux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim Acer aspire 5720g laptubm var.Şu bluetooth sorununu bi türlü çözemedim.bluetooth tuşuna basınca ekranda aygıt yok diyor.Görev çubungundaki bt simgesine tıklayınca bluetooth dvice not found......diye başlayan bir uyarı veriyor.telefonun bluetooth açık oldgu halde bulmuyor.Sorun nedir lütfen yardımcı olun(win xp sp3 kullanıyorum)bluetooth driver yüklü:confused1:

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
blutooth driver ını kurdunmu. aygıtlardan bak kurulu yada bilinmeyen driver varmı.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
bluetooth dvice not found bulunamamış kaldırıp bi daha dikkatlice kurmayı dene illa ki bi hata vardır hadi kolay gelsin :)

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Bende de 5720G var ve bende bluetooth var :)

Win 7 ye geçmeni öneririm. Sorun sürücünden kaynaklanıyor. Sürücünü sil güncelle. Ama tavsiyem win 7 ye geçmen. Ki çok daha iyi performans alıyorum :)

Samet Albayrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle vereceğim linkteki güncel blutut driverini kur
http://www.broadcom.com/support/bluetooth/update.php

üsteki işe yarayacak diye düşünüyorum ama olmassa alttaki vereceğim yolu takip et bende öyle açılmıştı aynı sorunu bende yaşıyordum

masa üstünde bilgisayarıma sağ tık, yönet,açılan pencerede orta bölüm 3.sırada"hizmetler ve uygulamalar" çift tıkla,açılan pencerede en başta hizmetler çift tık,çıkan listede "bluetooth destek hizmeti" ni bul çift tıkla,çıkan pencerede de başlangıç türünü bul ve "otomatik" yap, uygula tamam de...Bilgisayarı yeniden başlat...Bir de bunu dene bakalım..

Tabi üste yazılanlar vin7 ye göre ama muhtemeln sendede olacaktır .

by_linux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle vereceğim linkteki güncel blutut driverini kur
http://www.broadcom.com/support/bluetooth/update.php

üsteki işe yarayacak diye düşünüyorum ama olmassa alttaki vereceğim yolu takip et bende öyle açılmıştı aynı sorunu bende yaşıyordum

masa üstünde bilgisayarıma sağ tık, yönet,açılan pencerede orta bölüm 3.sırada"hizmetler ve uygulamalar" çift tıkla,açılan pencerede en başta hizmetler çift tık,çıkan listede "bluetooth destek hizmeti" ni bul çift tıkla,çıkan pencerede de başlangıç türünü bul ve "otomatik" yap, uygula tamam de...Bilgisayarı yeniden başlat...Bir de bunu dene bakalım..

Tabi üste yazılanlar vin7 ye göre ama muhtemeln sendede olacaktır .

kardeş dediğin driver zaten yüklü 2. yol denedim ordada zaten otomatik diye ayarlanmış win 7 geçim diyorum ama kasılır rahat 3ds max çalışamam yad photosop:(

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
bu acerlerde lbluewtoht sorunu nasıl çözeceğiz. benim pc de bluetoht yok ne yapmayalım...