Firefox ile Açılır Pencere Problemim

Bu konuyu okuyanlar

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhaba. Mozilla Firefox ile açtığım açılır pencereler gözükmüyor. Sadece beyaz bir sayfa açılıyor. Herhangi bir pop-up blocker'ım da yok. Sorunun çözümü nasıl olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Hangi Site Bir Örnek Verseydin ?

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Herkese merhaba. Mozilla Firefox ile açtığım açılır pencereler gözükmüyor. Sadece beyaz bir sayfa açılıyor. Herhangi bir pop-up blocker'ım da yok. Sorunun çözümü nasıl olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.

spybot kullanıyor musun? onun pasif bağışıklık sistemi tarayıcılarda pop upları felan kapatıyor?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Reklam engelleyicilerinden kaynaklanıyor olabilir mesela Adblock kullanıyorsan ayarlarını yanlış yapmışsındır...

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Kullandiginiz guvenlik programlarindan tutun tarayici eklentilerine bircok sekilde engellenmis olabilir.Sisteminizdeki guvenlige dair ne kullaniyorsaniz soylemezseniz bu konunun sonu gelmez herkes bir yazilim ismi soyler :) cozum bulunamaz.

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Örnek olarak garanti.com.tr'den banka hesabıma bakmak istiyorum. Ancak sağ üst tarafta giriş sayfasına tıkladığımda boş bir sayfa açılıyor. Normal pop-up blockerlar pop-up'ı açmaz. Benim problemim pop-uplar açılıyor ancak içeriğini göremiyorum. IE ile denediğimde ise o sayfalar açılıyor. Ben IE kullanmak istemediğim için Firefox'la açılmasını istiyorum.