Fifa 2011 Güzel Bir Ayrıntı!

Bu konuyu okuyanlar

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar oyunu kurdugumda normalde çok basitti ayarları Ve hep gol atıyordum Hergolde 5,10 Sn golü atan oyuncu ve arkasındaki oyuncular koşuyolardı düzz dedim acaba oyunun bi hatasımı PC'm'denmi kaynaklanıyor fln Sonra Farklı bir golü atarken A,S,D, Yön Tuşlarına Basdım Çabuk Geçsin diye bir baktım Oyuncu Tuşlara bastıgımda Sağa Sola Gidiyor A,S,D Yaptıgımda Gol Sevinçlerini Yapıyordu Fotoğraf 'ını çektim Fakat ALT+tab Yapınca Beyaz ekran cıkıyor Ve resmi yapıştırınca beyaz Bir Resim cıkıyor en yakın zamanda fraps'ile Çekip göstermek istiyorum isteyenler deneye bilir her futbolcu ile oluyor.

Çok uzun oldu Fakat Güzel birşey :thumbup1:

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
biliyorm bunu gol atınca 5-10 sn falan adam senın kontrlunde ıstedgın yone gıdyr elını kolunu kaldryr güzel olmus benceede

hayranim

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Bize bu gidişle fifa kurdurtacaksınız.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Daha yenimi kesfediyosunuz bu sevinc olayini..adama yön veririken ayni zamanda pas, sut, ara pas vs tuslara basın hem kosar hemde sevinir..hızlı koşma tuşuna (L1) basip sonra pas sut vs tuslara basın yakın cekim sevinsin, her tus baska sevinctir bu sevincleri celebritions ayarlaridan secebiliyoruz ayrica...

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
2009dan beri var bu :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
oyunda okadar cok ayrıntı var ki yazmakla bitmez. Yağmurlu havada oyuncularin formalarinin ıslanmasi, koşarken ıslak zeminde ayak izi bırakmalari, kayarak müdahalelerde yerden kalkan su,karda soguk havalarda eldiven takmalari ve formanın altina bogazli uzun kollu giymeleri,soguk havalarda agızlarindan buhar cıkması, seyircilerin sıcak havada kısa kollu soguk havalarda yağmurluk ve mont giymeleri, yakın cekimlerde ve gol tekrarlarinda ekrandaki su damlalari, topun çamura geldiginde takılıp yavaslaması, ıslak zeminde yere carpip hızlanması, takım farkli geriye düstügünde takımın moralinin bozulup oyunun zorlasmasi karsi takımın tam tersi cok rahat paslasması..ama beraberlik golunu atinca moralin tavan yapıp takımın kudurması...daha neler görcez bakalım...