"Kırmızı" derbi Fener'in!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Bugün saha içinde olan olaylar maalesef üzücüydü. Bir Galatasaraylı olarak maçı üzülerek izledim. Amacım ortalığı karıştırmak değil yanlış anlaşılmasın;

Futbol kuralları usül kitapçığının 17. maddesinin c bendinin 3. fıkrasında net olarak şu ifade yer almaktadır:

"Bir futbolcu oyun kuralları haricinde rakip takıma dezavantaj sağlayacak şekilde 'oyun alanının, kale direklerinin, korner bayraklarının veya topun' herhangi bir kısmında değişiklik yaparsa ve hakem bu futbolcuyu gerektiği anda cezalandıramamış ve futbolcunun yaptığı değişiklik onarılmamışsa, bu futbolcunun takımı hükmen yenik sayılır..."

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Futbol kuralları usül kitapçığının 17. maddesinin c bendinin 3. fıkrasında net olarak şu ifade yer almaktadır:

"Bir futbolcu oyun kuralları haricinde rakip takıma dezavantaj sağlayacak şekilde 'oyun alanının, kale direklerinin, korner bayraklarının veya topun' herhangi bir kısmında değişiklik yaparsa ve hakem bu futbolcuyu gerektiği anda cezalandıramamış ve futbolcunun yaptığı değişiklik onarılmamışsa, bu futbolcunun takımı hükmen yenik sayılır..."

Neredeyse bütün haber sitelerinde bu yazı var. Ayrıca bir futbolcunun toprağı eşelediğini ilk defa görüyorum. Kedilere, köpeklere özendi herhalde.

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bugün saha içinde olan olaylar maalesef üzücüydü. Bir Galatasaraylı olarak maçı üzülerek izledim. Amacım ortalığı karıştırmak değil yanlış anlaşılmasın;

aynen bende onu yazacaktım şimdi..
ama fenerasyon öyle bir karar vermez..

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
O pozisyondan hiçbirşey olmaz. Daha geçen gün Bursaspor penaltı noktasının 15 cm ilerisinde penaltı kullandı bariz kural hatası hatta çıkıp eski hakemler bağırdı resmen hakem hatası değildir bu kural hatasıdır maç tekrarlanmalı diye. Ama sonuç ne üstüne sünger çekildi. Bu pozisyonda da herhangi bir sonuç olmaz. Onarılmaması gibi bir durumda söz konusu değil zaten.

Ama tabi Bilica'nın yaptığı çok yanlış. Yönetim cezasını verir.

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Blicanın sıkıstıgı zaman nasıl acızce neler yaptıgını herkes gordu..zavallım benım macı kazanmak ıcın yapmadıkları sey kalmadı... bu hallere bıle dustuler....
herseyden onemlısı sereflı bır takım olmak... kı bu onlar da yok..

İşte ben bundan besıktaslıyım en azından '' Sereflı '' bır takım tutuyorum...!!

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Fenerbahçemizi tebrik ediyor Şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum :clap:

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
Galatasaray da bursayı yener, fener şampiyon olur ona üzülüyorum.:wink:
kaderde feneri şampiyon yapmak var anlaşılan:bored:

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Blicanın sıkıstıgı zaman nasıl acızce neler yaptıgını herkes gordu..zavallım benım macı kazanmak ıcın yapmadıkları sey kalmadı... bu hallere bıle dustuler....

Abi ligde Fener dışında tüm Klüpler şereflidir. Şerefli Başkan hakem odasına giremez..

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96

şerefini gs ile yemek toplantılarında kupa paylaşıp maç satarken mi aldın :)"

A|dem

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Abi ligde Fener dışında tüm Klüpler şereflidir. Şerefli Başkan hakem odasına giremez..

Hakem odasına girildiğini kendi gözünüzle gördünüz değil mi? Ordan burdan duyduğuna inanan halkımız var işte. Bu haberleri yapan gazeteler Türkiye'ye Ronaldinho'yu, Ronaldoyu, Drogba'yı, Eto'o'yu defalarca transfer eden gazeteler. Yani şeref yoksunu gazeteler. Bunların bu haberlerine mi inanıyorsunuz. Gülüyorum size.

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Arkadaşlar şerefli şerefsiz konusuna girmeyin. Ağır sözler bunlar. Yenildinse sinirliysen sus git bizde burada neler demeyi biliyoruz.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
yaşına veriyorum bu cümleni :) heralde çok süt içirmişler sana
Yaşıma ver tabi de, o zaman sen de sallama kupa paylaştırmışlar kulaklarınla mı duydun. Gazeteler yarın FB Messi'yi aldı dese ona da mı inanacaksın. Ciddiyet biraz.

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hakem odasına girildiğini kendi gözünüzle gördünüz değil mi? Ordan burdan duyduğuna inanan halkımız var işte. Bu haberleri yapan gazeteler Türkiye'ye Ronaldinho'yu, Ronaldoyu, Drogba'yı, Eto'o'yu defalarca transfer eden gazeteler. Yani şeref yoksunu gazeteler. Bunların bu haberlerine mi inanıyorsunuz. Gülüyorum size.

valla kabloları kesmeneseniz ne olduğunuz ortaya çıkacaktı ama neyse.. :thumbdown:

NETWORK

Müdavim
Reaksiyon puanı
115
Penaltı noktasından medet uman bır baska takım var mıdır dunyada acaba fb den baska ??
yazık yazık acıyorum hallerıne...

ayrıca TFF den masa bası oyunlar..!! daha mac oynanmadan kımın kazanacagı bellı..

ayrıca blıca gıydıgı formaya ''' yakısan ''' bır hareket yapmıstır... [ anlayana ]

2ptpgnt.jpg

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bu maçtan sonra bence şampiyon şimdiden belli.

Burakbrs16

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bursa Nasıl Feneri Kadıköyde Beşiktaşı İnönüde Yendiyse Cimbomuda Ali Samiyende Yenebilir.. bu Çokda İlginç olmaz..
Pazar Günü İstanbuldayım Hayırlısı..

NewFace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şampiyonluk yarınlara kaldı gördünmü kartal ? :dirol:

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Bu gibi yorumlar iyice soğutuyor. Yendik ama bazıları sevinmeyide bilmiyor. Bazıları hakaret edip duruyor yenilince. Hay lanet !

Bursasporlu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
üzerimizde baskı olduğu doğrudur. Ama haftaya olay pazar akşamı bile şampiyon belli olmaz.

İSYAN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hakem çok aşırıydı yav ibonun alakasız pozisyonuna ofsayt, enst'e alakasız kırmızı, luganonun elle sürüklemesine devam, toramana topu kaptırınca saldıran guiza'ya devam, bobonun göğüsle kontrolüne el,sahayı kazan bilicaya ses çıkarmamak ya daha ne olsun Allah aşkına. hakem resmen fenerin galibiyetine gölge düşürdü.
tabii mağlubiyette denizlinin etkisi daha çoktu. hakeme rağmen adam gibi kadro çıksa gene yenerdik. yanlış kadro oynattı. bu senenin şampiyonuda açıkca belli oldu bence

yaseta

Müdavim
Reaksiyon puanı
63

---------- saat 22:14 eklendi ---------- önceki mesaj saat 22:13 eklenmişti ----------

yakısmıyor bu forum saygı ıcerır. sevınmesını ogren

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Gerekli düzeltmeler yapıldı. Maalesef aramızda sevinmeyi bilmeyenler var.

6.burhan

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Sıradan bir galibiyet...

Başta Alex olmak üzere tüm takımı kutluyorum...
:tt2: :tt2: :tt2: :clap:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...