Arama sonuçlarınız

1. O

Cem Yılmazdan Matematik Dersi ))

http://www.youtube.com/watch?v=HLBN_I3AYv8
  2. O

HDD değerlerim Normal mi ?

Şimdi yeni Bir HDD taktım bilgisayara Sizce bir hata veya yanlışlık varmı HDD te Neden yüzde 54 çıktı HDD daha sıfır .
  3. O

Noel NE Demek ?

Kİm neyi kutlarsa kutlasın umurumda değil Benim takıldığım Nokta Türkçe kullanımı Bir arkadaşta konu açmış ve demiş ki Christmas Gecesi Christmas diye bir söz var mı Türkçe de ? Yok Amerikalılar bizim kurban bayramımıza Kurban bayramı mı diyor bizim gibi ve biizm yazdığımız gibi Türkçe...
  4. O

Christmas Gecesinde Dev Maç; Lakers-Cavaliers

Sen hiç "Kurban Bayramı" diyen ve aynı şekilde yazıp bizim gibi seslendiren Amerikalı gördün mü :) Peki Biz niye onlar gibi seslendiriyoruz hatta onlar gibi yazmış arkadaş ? :huh: Umarım aradaki detayı anlamışsındır
  5. O

Christmas Gecesinde Dev Maç; Lakers-Cavaliers

Al işte ,, "Yılbaşı gecesi" demek varken Kullandığı kelimeye bak Bu kadarda özenti olunmaz
  6. O

Noel NE Demek ?

Oldu başkaaaa Türkiyenin resmi dili Türkçedir. Herkes istediği dilde konuşmakta özgürdür ama Türkçe Haber yapan kurumlar , basın vs Türkçeyi özenerek kullanmalıdır.
  7. O

Noel NE Demek ?

Ben ne yazmışım bi daha oku . Kim diyor kutlamasınlar Benim tek dediğim şey yabancı kelime neden kullanıyoruz Onlar bizim bayramımıza Türkçe olarak Kurban Bayramımı diyor yoksa "Kurban bayramı " sözünü ingilizceye çevirerek mi söylüyor ?
  8. O

Noel NE Demek ?

Aradaki farkı iyi ayırt edin başka uçlara gitmeyin Kutlamak isteyen kutlar lafımız yok ama Türkiyede Noel denemez denmemeli bunun adı yılbaşıdır. Bir milletin kültürünü yok etmek istiyorsanız işe dilden başlarsınız Dilimize sahip çıkalım Hepsi aynı değil :) Bizim kurban bayramımızda...
  9. O

Yardım Edin Tüm Arşivim gitti

HDD i al başka bilgisayara tak bakalım sorun var mı ? Pek anlamam ama seninkisi sanki donanımsal bi hata gibi HDD silinmedikçe bişey olmaz yeterki format atma sakın arşivin olduğu bölüme başka bilgisayarda HDD inin içine girmeye çalış eğer girebiliyosan arşivini kurarırsın giremezsen işin...
  10. O

Noel NE Demek ?

Biraz önce bir haber sitesinde gördüm başlık aynen şu "İskenderun'da Noel Kutlaması" Allah aşkına bu ülke Türkiye mi yoksa İngiltere, Amerika yoksa başka bir yer mi ? Türkiyede YILBAŞI denmiyor NOEL deniyor bu nasıl bir saçmalıktır nasıl bir özentidir anlamak mümkün değil. Hadi yerine...
  11. O

Harddisk alıcam yardım

HDD takmaktan anlamıyosan , Bir bilgisayarcıya götür bilgisayarını (2 dakkalık işi var zaten) HDD üzerine açılmış birsürü konu var araştır umuyorumki bir seçenekte karar kılacaksın , herkes sürekli aynı konulara cevap vermekten biraz sıkıldı galiba : )
  12. O

HP'den Sanal Dergi

SDN ye rakip çıkmış :D
  13. O

Yavrusunun başında saatlerce bekledi

Vay beeeeee
  14. O

Win7 Türkçe Dil Paketi

Ne saçmalık ya Home Premiumun niye Türkçe dosyası yok Onun özelliği ne ?
  15. O

Windows 7 de cok tuhaf hata yardim edin lutfen?

Hakkaten ya insan nasıl yaptığınıda da yazar O kadar kişi yardım etmiş sen bi yolunu buldum tamam demişsin
  16. O

Anne karnında hayvancıklar

Orasınıda sen düşün artık :D
  17. O

Anne karnında hayvancıklar

Hayvancık mı?
  18. O

Konulara Zıplatma Limiti Konulmalıdır.

BU düşünce aslında çığır açabilecek bir düşünce :D Neden diyecek olursanız Bazı konulara limit konulursa Gün içindeki Diğer Güncel konular arada kaynamaz ve o konulara yoğunlaşılabilinir. Bu sayede sürekli eski konuların boş bir uğraşı şeklinde habire gözümüzün önüne getirilmesi önlenmiş...
  19. O

Konulara Zıplatma Limiti Konulmalıdır.

Bakıyorum Siteye girdiğimde Her allahın Günü :D "Herkes Masaüstünüzü koysun" konusu çıkıyor . Bunun gibi bir kaç konu daha var . Yani konunun içeriğine baksanız önemli bişey de değil Aynı kişi masaüstünde sadece duvarkağıdını değiştirerek 10 tane konu açmış :D Bence Bir konunun Günlük...
  20. O

Format atmak sabit diske zarar vermez!

Format atmak zarar verir Nerden mi biliyorum ? Windows 7 de Slow Format seçeneği yokta ondan :wink:
  21. O

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Pek sade windows 95 e takılıyosun galiba :D
  22. O

Başka Anakart driverı Yüklesem ?

"m540ss" dizüstü anakartım var ben "m549ss" driverlarını yüklesem sorun yaratırmı ? (anakart ve diğer tüm sürücüler)
  23. O

SDN yeni yılda ilk üyesine hediye verecek mi?

Biz buradayız Ya :wink:
  24. O

SDN yeni yılda ilk üyesine hediye verecek mi?

Kesin ödülü zorhak alır :D
  25. O

Bu sene yılbaşını kutlayacak mısınız?

31 Aralık öyle bir pompalanıyorki 1 Ocak girdiğinizde bütün hayalleriniz Yıkılıyor :D
  26. O

Aileleri gelince 7. kattan atladılar

Aileleri gelince 7. kattan atladılar Liseli aşıklar ailelerinin birlikte yakaladığı apartmanın 7. katından atlayarak ölüme gittiler 22 Aralık 2009 / 14:36 Sivas’ta lise öğrencisi 14 yaşındaki A.S.Ç. ile kız arkadaşı 17 yaşındaki Şeyda...
  27. O

Carlos'un son röportajı!

İlk mesajımda konuyla alakalı yorum yapmışım ve senin bana verdiğin tepkiye bak olayı kim başlatmış Ben konu açmışım senle hiç alakası yok ama senin verdiğin ilk tepkiye bak Sen bu şekilde tepki verirsen bende sana aynı şekilde veririm ama olayı şahsileştiren hep sen oldun ilk başta
  28. O

Carlos'un son röportajı!

Yazdığım mesajlara iyi bak bir tanesi şahsına yönelik değil ama sizin yazdıklarınızda direk olayı şahsileştirme var :wink: 10 tane mesaj çıkarırım şimdi ortalığı çocukça muhabbete çevirdiğiniz :wink:
  29. O

Bu da mı Gol Değil Bu damıııı

http://www.youtube.com/watch?v=QyfCnViCcWU&feature=player_embedded Copyright "Blackout" .
  30. O

FB Şampiyon Olursa / Anket

Gooooooooolllll yavrum gol :D
  31. O

Carlos'un son röportajı!

puhahaha Ya bi git işine
  32. O

Gündemi değerlendirelim 30 yıl öncesinin Fb Ve Gs dosyalarını dökmeyelim zamanımız yetmez
  33. O

Carlos'un son röportajı!

erjan Tüm Konularını arattır Carlos Doğdu Carlos Anne demeye başladı Carlos Yürüyor Carlos Mutfakta Carlos Okula gidiyor Carlos Futbola başladı Carlos fenere geldi Carlos Carlos Carlos
  34. O

Sipariş verdim Bugün geliyor :D
  35. O

Carlos'un son röportajı!

Şu başlığı değiştirin ya görünce vefaat etti zannettim :D
  36. O

Ligde yenildiğimiz maçlar oldu Bir kere açıklama geldimi Bizim yönetimden federasyon hakkında ?
  37. O

Carlos'un son röportajı!

38. O

Hakkaten ya İstifa deyince aklıma gelenn ilk isim :D
  39. O

Carlos'un son röportajı!

Ne zaman seni görsem Carlos ile ilgili bir konu açmış olarak buluyorum Hatta profiline girip ne yapıyor yazısına bakmaya ihtiyaç duymuyorum "erjan Şu anda Carlos ile ilgili konu açıyor" :D Carlos olsunda çamurdan olsun :D
  40. O

Carlos'un son röportajı!

Özleyecekse kalsaymış :D
  41. O

O zaman her yenilgiden sonra Galatasaray Başkanının da mı çıkıp herkes aklını baına alsın demesi gerekiyor veye diğer yöneticilerin Gereksiz diye görüyorsun ama senin ilgi alanın olmadığı için sana öyle geliyor :wink: ---------- saat 13:11 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:10...
  42. O

Bu sözünden Buradaki Olayı anlayamadığın açık ve bu yüzden cevap vermiyorum sana Şu sözü söylemek futbol kamuoyunu baskı altına alır mı almaz mı ?
  43. O

Kaynak Biz fenerbahçenin Önünde değiliz zaten :devil: :blushing::dil:
  44. O

istifa ediyosan geri dönmeyeceksin özelliklede yenildiğin bir maçın arkasından istifa etmeyeceksin :wink:
  45. O

Koskoca haber medyası yanlış haber yapmış sen doğrusunu biliyorsun yani :thumbup:
  46. O

Yorumsuz Görüntü . . .

http://forum.shiftdelete.net/spor/121484-fb-sampiyon-olursa-anket.html
  47. O

Fenerbahçe Kulübü başkanının Bir yenilgi sonrası istifa etmesinden sonra,, 1- Fenerbahçenin bu sezon Ligde şampiyon olmasının sizce bir Kıymeti var mı ? 2- Bu istifa futbol kamuoyunu ve özellikle hakemleri baskı altına almış olabilir mi? 3- Sizce Bu istifayı samimi buluyormusunuz ? 4- Bu...
  48. O

Yorumsuz Görüntü . . .

Galatasarayı yenerken En güzel hakemler bizim hakemlerimiz, 1.lik riske girince İstifa, Veryansın Yenillgiyi kabul etmekde erdemdir . :thumbup1: Ükle futbolu bu anlayış yüzünde gelişmiyor
  49. O

GS'den namaz kıldığı için kovulan VİDEO

GS'den namaz kıldığı için kovulan VİDEO Bu röportaj olay yaratacak. Tümspor dini yüzünden Galatasaray'dan kovulan futbolcuya ulaştı. Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Türk futbolcu Sarı Kırmızılı takımdan neden ayrıldığını sadece Tümspor'a anlattı...
  50. O

Yorumsuz Görüntü . . .

Trabzon'dan "Yorumsuz" görüntü Trabzonspor resmi internet sitesi Fenerbahçe maçında yaşanan ofsayt olayının görüntüsünü "Yorumsuz" başlığı ile haber yaptı. 22 Aralık 2009 / 07:52...
  51. O

Selam :)

Çoğu kişiye bakıyorum Tavsiye Üzerine geldiğini söylüyor Bana niye kimse tavsiye etmedi Ben kendim buldum siteyi :(
  52. O

İmamlar seks hatları için ayakta!

aynen
  53. O

Ayna ! :D

değişik bi versiyonunu duymuştum bende
  54. O

Klavye Hızınızı Test Edin

pravo Ödülün bir adet Klavye :D
  55. O

Facebook'da SDN Sayfasına Nicklerinizi Yazın Lütfen

Gerçek İsimlerinizi görünce Herkesi çok garipsedim Sanki buradaki nickleriniz isimleriniz olmuş benim gözümde : )
  56. O

Windows 7 Bu dizüstüne gider mi ?

Bu dizüstüne Windows 7 Ultimate gider mi ? Hız sorunu kasma sorunu yaşarmıyım ?
  57. O

Avira-free edition

Şİfreye gerek yok ücretsiz program O senin doldurduğun yerin amacı farklı Aviraya bilgi göndermeyi kabul etmişsin orayı doldurmadan da yükleniyor program Kenarda şemsiye açıksa program aktiftir
  58. O

Opera 10.5 Geliyor

n'ayır Seveceksin seveceksiiiiiiiiiiiin :laugh:
  59. O

Çok fonksiyonlu yazıcı önerisi ??

Bu kartuşları mı kullanıyorsun ? ( 4 tane yani ) Ayrıca Bu kartuşların mürekkep püskürttükleri yer nerede ben göremedim :)
  60. O

Kadınlığımın En Beleş Hali - Serpil Şahin'den yeni yazı

Bence Konu başlığı tek başına yeterli Günümüzde ilişkiler çok hızlı ve kirli yaşanmaya başlandı Avrupaya özeniliyor her konuda (teknoloji hariç) ama şu unutuluyor Onlar bu noktaya gelmek için bizden çok daha önce başladılar ve aşama kaydettiler Sen onlar gibi olmaya çalışırsan 3. basamaktan...
  61. O

Çok fonksiyonlu yazıcı önerisi ??

Dostum Şimdi Dolan kartuş uyumlu yazıcılar hangileri nerden öğrenebiliriz? Bende şu anda HP d1360 inkjet yazıcı var. Buna dolan kartuş takılmazmı ? 21 22 hp kartuşları var.
  62. O

Kadınlığımın En Beleş Hali - Serpil Şahin'den yeni yazı

Blog yazarımızda buradaymış ; ) Bence sitenin tanıtımı açıısndan baya bi şöhret getirir bu yazının yayınlanması burada
  63. O

XP 64-bit'e Office 2010 Yok

Xp nin üstüne Toprak atmaya devam Sonuna kadar XP
  64. O

Opera 10.5 Geliyor

Opera gibi tarayıcı yoktur ama tek eksiği eklenti desteği pratik değil Firefox o konuda solluyor
  65. O

Windows 7 Orijinal Test

evet bu soruya katılıyorum Bizdekinin değerlerini nasıl öğrenicez ?
  66. O

Boxoffice Türkiye!

Türkiyedeki Listelerin bence Geçerliliği yok Dünyanın en kötü filmlerinde IMDB de dereceye giriyoruz M.ALi. E in oynadığı filmleri görmekten sıkıldım Hababam sını diye bi film yaptılar resmen Hababam sınıfının ismine zarar verdiler
  67. O

İnglizceyi Yeni Eğitim Metodu ile Öğrenin

Aynen Bir kimse öğrenmekte hırslı değilse hangi okula götürürsen götür öğrenemez Bide şu Resimlere bayılıyorum Artistik , Kolları bağlamışlar puhahaha :D Türkçe konusurken de ben öyle bağlıyorum kollarımı
  68. O

Söyle Rahatla

Bir sabah kalktığımızda da güneş doğmamış olacakmı ?
  69. O

Bilgisayarım geç açılıyor

Benim anlamadığım nokta Nasıl Vista Home Basic Ağır geliyor ? Quad core işlemci vede 4gb ram daha ne olsun ?? Bir tek ssd eksik Vista bunda bile ağır kalacaksa Vİstaya işletim sistemi demek biraz düşündürücü ---------- saat 19:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:40 eklenmişti...
  70. O

Media Player Classic Ev Sineması (1394-1400) Türkçe

:) neyse tamam anlatamadım galiba ben gomda izlemeye devam eidyorum
  71. O

İngilizce zaten Türkçesi de yok bildiğim kadarıyla programın zaten aynı adı taşıyor gom da sorun yok ama bu media player görmüyor .
  72. O

iyide zaten kurulu bende K lite vede aynı adı taşıyor
  73. O

cevap yok mu
  74. O

---------- saat 18:54 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:47 eklenmişti ---------- Bu Media player Classsic niye altyazıları göstermiyor ? Alt yazıyı sürükleyince kapanıyor film Gom da böyle bişey yok
  75. O

Aşka inanmiyorum!!

Para + Devremülk + Araba + Yazlık = AŞK
  76. O

Klavye Hızınızı Test Edin

ekrana bakma olayı olmasa birsi okusa daha hızlı olur ama böyle dikkat dağılıyor
  77. O

Cumhurbaşkanlığı, Türk bayrağı için özel kırmızı boya ürettirdi

Helal olsun Başarı ayrıntıları görebilenlerindir.
  78. O

Güzel Resim

Haberde yayınlanan bu resim Ne kadar da çok şey anlatıyor bize Hem KOmik:D Bi yandanda işimizin gücümüzün bilgisayar olduğu gerçeğini yansıtmış Gözlere baksana :D Suratta hafif bi şaşkınlık, gözlerde aha bilgisayarı bozdum bakışı , çaresizlik ,
  79. O

Google.com

he he kendi dns i çalışmıyor demek
  80. O

Bu da benim sitem

site yapmak kolay değildir profesyonel bi iştir Ama sadece resimlerini yayınlamak için kullanırsan ayrı bir konu resimler güzel
  81. O

Dünyanin en büyüğü!

Liste Herşeyi Özetlemiş değil Mİ :D
  82. O

Dünyanin en büyüğü!

sen 5 sene öncesini mi baz alıyosun ??
  83. O

Bu kadını tanıdınız mı?

evet kraliçe
  84. O

Dünyanin en büyüğü!

M.United Real Madridden de zengin
  85. O

Dünyanin en büyüğü!

:huh:...
  86. O

Dünyanin en büyüğü!

Dünyanın en Büyüğü M.United gibi hatırlıyorum bende Ekleme: Yanılmamışım IFFHS'nin yaptığı değerlendirmede ilk 10 takım şöyle sıralandı: Sıra Takım......................... Ülke ...... Puan ----- ------------------- ------------ ----- ...1... Manchester United...
  87. O

Ali Sami Yen'de düello!

Bizim asıl Santraforumuz Kewel mışda haberimiz yokmuş Boş geçmiyor
  88. O

Toner

demekki adi mürekkepmiş orjinal gibi olmaz Konuyla alakasız ama Toner diye insan isim var mı :D
  89. O

Yorumsuz ...

Kediye araba toslamış heralde :D Kedinin gözleri plakayı almış da gitmiş gibi bakıyor
  90. O

Ozon Tabakasının niye delindiği anlaşıldı :D
  91. O

Yorumsuz ...

1. resim iiymiş
  92. O

Otomatik Oturum Açma - Auto Start

Ben hiç bişey anlamadım zaten programa gerek yokki bunun için windowstanda ayarlama yapılıyor otomatik logon ekranına takılmadan açılması için
  93. O

Netbook Nasıl Kullanılmamalı?

o ney ya kızı anladık da mini eteklisini niye seçmişler :D
  94. O

düzeltme winrar dan çıkartma işlemiymiş yanlış görmüşüm
  95. O

İstiklal Marşı'nı en iyi bir RUM okudu

Haber sitesinden direk kopyala yapıştır yaptım . Yani benim başlığım değil Ama yinede sonradan değiştirdim ama değişmedi hala eski başlık gözüküyor
  96. O

Carlos 3 milyonu cebinden verecek

Acaba taksite mi bağlamış peşin mi yapmış carlos ödemeyi :D
  97. O

Yooo maksat muhabbet olsun :D sen niye cevap veriyon bana :D Ayrıca cümlelerimin hepsine bak bir tane hakaret içermiyor sadece eleştiri
  98. O

IMDB 250 de Kafama Yatmayan Nokta

Dünyada Onca çinli var 1 milyar küsür halbuki çin filmlerinin listeye girmesi gerekirdi Malum onların oyu daha çok :glare:
  99. O

Ben merak ediyorum Carlos kazandığı parayla kaç tane forma atölyesi açabilir ? :D Carlos la ortak tekstil işine girin Onda isim sizde sermaye gül gibi geçinirsiniz
  100. O

Roberto carlos forması gel vatandaş geeeel :D
  101. O

O zaman siz forma satış işine girin KOnfeskiyon atölyesi filan :D malum sportif başarı yok ordan kar edin bari
  102. O

Türkiye'den Roberto Carlos geçti

napsınlar ekmek PARASI :thumbup:
  103. O

Ver gazı ver :D
  104. O

Valla güzel filmler var varda Niye hep Amerikanın siyah beyaz filmleri Bizim yeşilçamın filmleride hak ediyor o zaman 250 ye girmeye Özellikle hani şu arabaya bindiklerinde gidiyopmuş gibi oluyor ama arabanın durduğunu bildiğiniz siyah filmlere tahammül edemiyorum :D
  105. O

İstiklal Marşı'nı en iyi bir RUM okudu

http://webvideohaber.hurriyet.medianova.tv/Haber/istiklal_marsiii_19122009_1115_flv.flv
  106. O

Şimdi Carlos karın tokluğuna futbol oynamış da deyin tam olsun :D
  107. O

Yani bilmiyorum Şimdi Bir "72 yapımlı Baba" filmi hak ediyor ama bazı filmler var bugün nasıl oy toplamışda 250 ye girmiş şaşırıyor insan hatta ilk 250 içinde ilk 100 de ilk 50 de
  108. O

Ne taraftan baktığına bağlı doğru ama Burada sanki birazda bana torpil yapılıyor ve de Amerikan kültürü ihraç ediliyor gibime geldi . (Sözüm özellikle siyah beyaz filmler için) diğer filmler genelde başarılı
  109. O

Tamam onlarda veriyodur ama Top 250 ye sokacak kadar bir oy gelmesi şaşırtıcı değil mi ? Şimdi mesela Sen yeni filmlere mi oy verirsin yoksa eski türk filmlerine mi ? Ki yeni çıkan Amerikan filmleri veya diğer yapımlar eskiyle tartışılamayacak kadar üstün filmler Yok Türkiyenin veya başka...
  110. O

Günümüzde yılda bir sürü film çıkarken geçen sene izlediğimiz filmden bıkarken Sence 50 yılındaki bir filmi hakkaten oylayan varmı hemde bu kadar çok ve de hep aynı amerikan filmleri
  111. O

Anlamadığım nokta Sırf Amerikan Yapımı diye mi BUnlara Torpil yapılıyor Yani hakaten eski olmasına rağmen güzel olanlarıda var ama birbirinin kopyası klasik siyah beyaz amerikan filmleri var listede Bizim Yeşilçamın bunlardan hiçbir eksiği yok
  112. O

Günün Sözü

Tabi bu dünyada kabir için çalışınca pek ayakta kalınmıyor artık günümüzde
  113. O

NBC televizyonundan skandal

Bilerek yapıyolar
  114. O

Şimdi IMDB Top 250 deki filmlere bakıyorum, Tamam hakden filmler var mesela Matrix, yeşil yol falan ama içlerinde bir sürü 60 70 lerin filmleri var siyah beyaz vede çok klasik filmler Yani Bakıyorum çok monoton filmler (o dönemde başarılı olabilir) ama şimdi nasıl top 250 ye girebiliyor bu...
  115. O

Best Buy Neleri Değiştirecek?

Para amacı güden hiç bir mağaza farklı olamaz bence Sadece ürün yelpazesi geniş olabilir. ilerde daha iyi görücez Ama şunu belirtmek lazım Şekle çok önem veriyolar Profesyonel şekilde bi organizasyon olduğu belli Çalışanların mavi giydirilmesi :),,, Zıplaya zıplaya best buy dövizleri...
  116. O

7 Dakikada Best Buy'ı Gezdiriyoruz!

Türk mağazalarını rekabet bekliyor
  117. O

Kırmızı başlıklı kız

http://forum.shiftdelete.net/komik-video/85081-kirmizi-baslikli-kiz.html Konunun derhal kitlenmesini istiyorum Videoyu gördükçe sinir oluyorum :D
  118. O

Söyle Rahatla

Niye japonca çince değil ? onlarda çok karmaşık diller O zaman araplara torpil olmuyor mu ? adı üstünde hadis ,,,bazı hadislerin gerçekliği şüphelidir. Yani daha doğrusu hadis değildir hadis diye günümüze kadar gelmiştir.
  119. O

Söyle Rahatla

Rivayetlere inanma
  120. O

DDR3 veya DDR2 olması fazla fark eder mi?

olmaz
  121. O

Güle Güle carlos Paraları yerken bizi hatırla
  122. O

Söyle Rahatla

sessiz sinema :D
  123. O

Söyle Rahatla

Onu demek istemedim Yabancı dili en iyi şekilde öğrenin ama size nasıl davranılıyorsa sizde öyle davranın Gitsinler Türkçeyi öğrensinler Siz emek harcamışsınız öğrenmişsiniz adam hiç çaba harcamadan sizin ülkenizde kontak kuruyor :D
  124. O

Hani geçen Yenildik diye hemen istifa eden Galatasarayı yenerken iyi hoş 1.lik riske girince veryansın :D
  125. O

Tabi canım Kim yapacak bunu Aziz Başkan mı :D
  126. O

Söyle Rahatla

Türkçemizi koruyalım kullanalım Türkçe Dünyadaki en güzel, en zor ve edebi dillerden birisidir. Unutmayın Türkçe Bilse bile Bir Fransız kendi ülkesinde sizinle Türkçe konuşmuyor Sen gidip Fransızcayı öğrenmek zorunda kalıyorsun :drool:
  127. O

Bak ne güzel dedi rep rep
  128. O

Söyle Rahatla

Hakkaten ya Bu ingilizce hocalarının kalıplaşmış sözleri var niye hiç değişmiyor bunlar mesela en gıcık olduğum şey "Repeat after me " Geçen You tube da gördüm ingilizce hocası library kelimesini yazıldığı gibi okuyordu . :D ---------- saat 22:32 eklendi ---------- önceki mesaj saat...
  129. O

Bırakın bu işleri adam çatır çutur yedi paranızı gitti
  130. O

Anakart-İşlemci-Monitör ve HDD tavsiye edecek varmı

HDD olarak Seagate 1TB lık 7200.12 serisini al fiyatı 160 tl ortalama
  131. O

Söyle Rahatla

ama iş hayal etmek de kalmıyor Bu işin Grammer i var. Neyse Sen 30 yaşına geldiğinde 5 dil konuşuyor olursun heralde :D
  132. O

Söyle Rahatla

nasıl öğrendin bu kadar ? Yani bu yaşta bu kadar bilen yok genelde Bizim Eğitim sisteminde ancak senin "what is your name" and "may names is ... " diyebilmen lazımdı :D
  133. O

Söyle Rahatla

Oh Yeah Come on baby Bizdeki ingilizce taşra ingilizcesi galiba :D
  134. O

Söyle Rahatla

Yaş 18 ingilizce perfect valla kutlarım
  135. O

Hepsiburada, müşteri desteğinde bozulmamı var?

Banada öyle geliyor ilk sipariş verdiğimde hızlı gönderide bana ürünü 1.5 günde ulaştırmışlardı ama şimdi en az 1 hafta bekletiyorlar
  136. O

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Rakipleri!

Valla göz var nizam var Fenerbahçe final oynasın ben fenerli olacam bu yazım da delildir :D
  137. O

Bu adamlar neye bakıyorlar ki

Objektife
  138. O

Neden Kopyalama hızı Gözükmüyor ?

Program güzel bişeye benziyor ama nasıl bu kadar hızlı kopyalama taşıma yapabiliyor sonra bi sorun yaratmasın ? Ayrıca Saniyede 24 mb diyor kopyalarken bu kadar neden düşük gösteriyor hızı ? HDD tune ile 55 mb çıkıyor maximum transfer hızı .
  139. O

Doğru iki takımada güçlü takımlar çıktı Lİverpol ve Everton çıksaydı o zaman kolay olurdu :)
  140. O

Neden Kopyalama hızı Gözükmüyor ?

Win 98 de gösteriyordu galiba dosyanın ne kadar hızla kopyalandığını filan XP de neden göstermiyor ?? .
  141. O

Oğlu ölürken Twitter'daydı

Oğlu ölürken Twitter'daydı Havuzda boğulan oğlunun yaşam savaşı sırasında, olanları Twitter'a nakleden anne büyük tepki gördü 18 Aralık 2009 / 14:40 ABD'de bir kadının, oğlu yüzme havuzunda boğulurken olayı sosyal paylaşım sitesi...
  142. O

Söyle Rahatla

etsin etsin ,, Görürüm ben onun G...ü Öteki tarafta "Her canlı bir gün ölümü tadacaktır"
  143. O

Fransa gibi futbol kalitesinin yerlerde olduğu (her 3maçtan ikisinin berabere bittiği) bir ligi örnek göstermen çok vahim Şİmdi sen Unirea Urziceni yede iyi takım dersin Malum buraya kadar gelmiş :D Sen Fenerbahçe Cumhuriyetiysen, Lille 'ye zor dersen Real madrid çıkınca kaçacak delik ararsın...
  144. O

Tüh En kolay takım fenere çıktı Lille ne yaw :D
  145. O

Yabancı değiliz bilenler hatırlar A.Madrid i Çok büyük bir takım değil ama kötü de değil İnşallah fenere Şöyle Güzel bi İngiliz takımı çıkar :D
  146. O

LÜtfen yanıltıcı bilgiyi düzeltelim insanlar yanlış anlamasın Bu süper kupa bildiğimiz Uefa şampiyonuyla, ŞL Şampiyonunun oynadığı maçtan verilen süper kupa değil :D (Ki bu kupa bizde mevcuttur ) BU Türkiyenin kendi liginde verdiği bir kupa :D
  147. O

Aşk İçin Ölmeli Mi?

Nerden biliyonuz Aşk için Dövüştüklerini Belki borç yüzünden dövüşüyolar :D
  148. O

Siz Koskoca republic of Fenerbahçe siniz ///Sıfır çeken cumhuriyet Gerçi bi kupanız yok ama olsun :D Bizde fazla var size bi tane veririz müzeden Ronaldinho yada haber almış fenerin istihdam yarattığını haber göndermiş 39 yaşında Fenere geliyomuş :D Hani şu çocukken forvete yazdığın...
  149. O

HP 21 - 22 Kartuşları Dolabiliyor mu ?

Mesela BU alttaki dolan kartuş mu ? Dolum setiyle birlikte , bu dolan kartuşları sipariş edebileceğim bir site var mı ?
  150. O

SDN Puan Hakkında Eksiklik

Zorhak ın yerini dolrymaya çalışacağım Sizlere onun eksiliğini hissettirmemeye çalışacağım :D Ama ben dedim bu gidişle seni banlarlar dedim ama dinlemedi :D Benim amacım puan değil sadece şu eksi bonus atanlar hangi mesajıma gıcık olmuşlar onu öğrenmekti :wink:
  151. O

Hakkaten ya en altta gösteriyormuş :D saol konu geçerliliğini yitirmiştir.
  152. O

Sorun çözüldü . . .
  153. O

Alex giderken siz Brezilyaya kadar kortej yaparsınız artık :D ---------- saat 09:14 eklendi ---------- önceki mesaj saat 09:05 eklenmişti ---------- Tabi canım Carlos da Fenere gelmek için can atıyordu Para nedir ki Önemli olan Fenerde oynamak demiştir. :D
  154. O

İşlemci Hakkında bir soru ?

What do you say man ? :D Speak Turkish ,Here is Turkey
  155. O

Fenerbahçe-Sheriff maçı hangi kanalda? 17 Aralık Perşembe

O zaman yenemez :mrgreen:
  156. O

Bir Fenerlinin Bakış açısını izlediniz Sadece isime önem veriyorlar ,,Ona kalırsa arap petrol krallarıda transfer ediyor bunları :wink: Demekki Bu Fenere Maradona gelseymiş İlah edinirlermiş
  157. O

Çocukken hakkaten Roberto carlos umu yazıyodun hep sol back e :D sen çocukken carlos futbol oynuyomuydu yaw
  158. O

Roberto Carlos gidecem gidecem diye kaçtı Hala hayranlık besleyin siz Bugün Hagi, Hala Türkiye Galatasaray diyor aradaki fark anlayana Hagi avrupadaki gibi disiplinli bir oyun tarzını oynayamayan birisi , Çünkü Hagi görev adamı değil ,, Yıldız Futbolcu
  159. O

Siz milyon dolarlar döküp istihdam yaratmaya devam edin :thumbup:
  160. O

Söyle Rahatla

Mod luktan istifa etmeyi düşünüyorsun demek
  161. O

Cevap için saol da Sana benden tavsiye Sakın bir daha yan kapağı açma Çünkü kapağın açılması kasayı serinletmez aksine kasanın hava sürkülasyonunu bozar. en az bir tane dışarı hava atan bir fan takılı olsun (12 cm olursa daha iidir) Bide kasa kapakları kapalı olsun tamamdır.
  162. O

Yaw konuyu okuyun da öyle yorum yapın allah aşkına adam şampiyonluk görmemiş takımda hala göklere çıkarıyossunuz Şimdi Roberto Carlosu çıkar yerine Orta düzey bi defans koy çok fark edermi allah aşkına ? Hagi tutunamamıştır derken Hagi liğinden bişey kaybetmemiştir. Bazı futbolcular her...
  163. O

Bu nasıl iş TTnet ?

Sonuçta 3 ay değil 2 ay 29 TL geldi Ama kampanyada 3 ay 29 tl diyor İyide geçen aydan borcun var deniliyor ama zaten 4gb kotalıydı her harikarda tarife değiştirmesemde 61 gelecekti kotayı aşmıştım yani ne değişti ?
  164. O

Jetvel tarifesinin mantığı Ne ?

Sanki Bu Jetvelli Faturalar tuzlu gelmeye başladı gibime geldi benim Önceden hiç böyle değildi . .SİZCE HANGİ TARİFE DAHA MANTIKLI ? . Jettvel 100: •Aylık Tarife Paket Ücreti (KDV ve ÖİV dahil): 19 TL, •Tarife Paketi Tanımı: Sabit ücret ödenmez. Aylık tarife paket ücretine 100...
  165. O

Bu nasıl iş TTnet ?

Önceki dönem borcum varsa onu niye sayıyor ? onu ödediysem o o dönemin borcu bana net 3 ay boyunca 29 gelmesi lazım değil mi ?
  166. O

Bu nasıl iş TTnet ?

8 mb e geçtim ,,,,,ilk 3 ay 29 ödeyeceksin dediler,,,,,,,,, ilk ay 61 geldi dedilerki geçen aydan kalan borcunuz var ,,,,,,,,, neyse dedim ondan sonraki 2 ay 29 geldi ,,,,,,, 3. ay 49 geldi Bu nasıl iş Şimdi ???
  167. O

işlemciden işlemciye fark ediyor kimisi için 60 normal de olabilir Tabi işlemcini bilmiyorum
  168. O

Evet otomatik devirli fan ,,3 senedir de macun değişmedi İyide işlemci o zaman daha da çok ısınmaz mı ? Bide işlemci fanının kablosunu nasıl ide girişine bağladın anlamadım ? ide girişi dediğin power kablosunun molex kablolarımı ?
  169. O

demek istediğimi anlamadın Hagi hangi avrupa kulübünde oynadıysa o saydıkların da dahil tutunamamıştır ve kısa bi zaman sonra ayrılmıştır ve hiç birinde kupa kazanamamıştır. Ama Galatasarayla Uefa kupası kaldırmıştır. Ve en şaşalı günlerini Galatasarayda yaşamıştır. 10'un Belgeselini izle...
  170. O

"Roberto carlos" , Real madrid'de Roberto Carlos tu. Ama Hagi Galatasarayda Hagi oldu
  171. O

:D Türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi yabancı Hagi dir. Carlos un yerine ortalama bi oyuncu koy defansa yinede idare eder hiç farketmez :thumbup1:
  172. O

XP kullanıyorum 1.5 ram Normal kullanırken bişey yok ama Ram kullanımı 700-800 lere çıktığında p4 işlemcim uğuldamaya başlıyor Daha doğrusu işlemci fanı uğuldamaya başlıyor acaba Termal macun sürmek iyi gelirmi ? Şu andaki işlemci sıcaklığım 49 derece
  173. O

Bu Arabaların Plakaları Size Neyi Çağrıştırıyor?

estağfurullah :sleep:
  174. O

Bırakın ya geçtide ne oldu ? Sanki görende top oynadı sanacak
  175. O

Bu uygulama kararını koyanlar ; Normal bizim gibi düşünen varlıklar değilmi ?
  176. O

Hangi orjinal fikirli ülke bu plakaları dağıtmış ülkesinde :D ---------- saat 18:23 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:16 eklenmişti ---------- ben fikrimi değiştirdim kamera şakası diyorum
  177. O

Cinsel içerikli mesajlar yaygınlaştı

millet ne kadar da istekliymiş modernleştikçe dahada açşikar oldu böyle olaylar yakında sokak ortasında ilişkiye girecekler
  178. O

Bu sistem sizce nasıl?

Ben intel le ati kullanıyorum hiç bi sorun yok :)
  179. O

Günün Sözü

Bu anlamlı sözleri düşünen ve günümüze kadar gelmesini sağlayan bu yüksek ruhlu ve engin felsefi düşünceli insanlara sonsuz teşekkür Okaliptus01
  180. O

Günün Sözü

İnsanları tanıdıkça, hayvanları sevmeye başladım . . .
  181. O

Altı Çekirdekli Intel'in Adı Belli Oldu

iyice saçmaladılar 10 çekirdek yapsan ne olacak ? Bence 4 çekirdekle 6 çekirdek arasında kullanıcının hissedeceği hiç bir fark olmaz çekirdekleri yükselteceklerine şunun hızını 5.ghz lere çeksinler
  182. O

Dünyanın En İnce 2.5" Sabit Disk Sürücüsü

8 mb önbellek 5400 rpm hemde bu devirde Kİm alır ki Onu (taşınabilir değilse)
  183. O

TTNET'ten Yılbaşı Promosyonu

Dikkat ediyorumda TTNet ne kadar eleştiri alsada ; TTnet başlıklı konular en çok reyting alan okunan konular :)
  184. O

TTNET'ten Yılbaşı Promosyonu

Yine Taahhütü basmış
  185. O

Siyasi Konular Hakkında Bilmemiz Gerekenler

sdn nin Ödülünü de (kurada) Zorhak kazanmıştı yoksa yanlış mı hatırlıyorum :D
  186. O

Ne kadar büyüksün? yada KÜÇÜK...

Uzayın büyüklüğünü tahmin bile edemiyor bilim adamları O kadar büyük olduğu varsayılıyor
  187. O

Firefox'ın En Büyük Sorunu "Ram"

Madem ram düşürülebiliyor Neden Firefox un eklentiye ihtiyaç duymadan az ram kullanması sağlanmıyor ?? Rami düşürüyor mu bu eklenti ? Yoksa görev yöneticisinde düşük mü gösteriyor Gerçekten düşürüyorsa negatif yanı ne ?
  188. O

Erkek genelevi açılıyor!!

+1 milyon
  189. O

2 Tane Sata Bağlantım Var ?

HDD nin takılı olduğu sata bu birisi boş ama bu kırmızı olan da sataysa 3 sata girişi oluyor Biosta 2 sata girişi gözüküyor
  190. O

2 Tane Sata Bağlantım Var ?

Biostan girdim baktım 2 tane sata yazan yer var (sata1,sata2) Bu durumda 2 den fazla sata bağlama şansım yok galiba ama anakart üzerindeki bu kırmızı yuva nedir ?
  191. O

Roboform Pro 7.0.0

192. O

Dünyada Sadece 1 Tane Var

Kıskanıyoruz :)
  193. O

Dünyada Sadece 1 Tane Var

Para o kadar çok ki ,, artık nereye harcayacağını şaşırıyor ,,Anlayamaman normal
  194. O

WD Black den Daha İyi HDD

Yaw tamam Seagate arada arızalı seri çıkarrttı. Ama WD yokken Seagate vardı . Bu gün Avrupa da bunların pazar payları yarı yarıya.
  195. O

Microsoft Tarayıcı Krizini Çözdü

Sanki yaptığıda tarayıcı olsa Tüm testlerde çakılıyor
  196. O

2010'a Kaç Saat Kaldı?

Bence 2012 yi hesaplayın Kıyamet kopacakmış filmini bile yaptılar :)
  197. O

HDD Kargolaması Hakkında ?

o riski de almış olduk sokakta bulana kadar canımız çıkıyor en iyisi böyle
  198. O

evet bende hepsiburadadan verdim inşallah sorun çıkmaz
  199. O

Hem aynı firmanın malı diyosun hem de Sağlam değil diyosun nasıl oluyor ?
  200. O

siparişi verdim Tercihim Seagate oldu
  201. O

Resmen salmış kendini hatun
  202. O

Herkes Tutturmuş Black de Black Diye :D Ama Black i Sollamış resmen Seagate 7200.12 1. Resim Seagate .................... 2. Resim WD Caviar Black
  203. O

Onay sistemi kaldırılsın

Gündem bölümü toptan kaldırılsın kurtulalım :D
  204. O

Şu Garibana Bi Yardımm...

Modellere göre değişir . Ama nvidia ve ati her ikiside başarılı
  205. O

Galatasaray ünvan için çıkıyor: İlk 11'ler!

Prestij maçı ama yinede eksiklikleri görmek açısından önemli
  206. O

HDD Hangisini almalıyım ?

Black çok ses yapıyor deniliyor Bi çok yerde bundan şikayetçi olanlar var kimisi sessiz diyor, kimisi kamyon gibi ses yapıyor diyor
  207. O

Onay sistemi kaldırılsın

SDN raple ile ilgili anket sonucuna bakılmadı ama siyaset kaldırılsın anketi sonucu, halk böyle istedi yaptık denildi
  208. O

Valla şehir dışındaki büyük alışveriş merkezlerinde vardır. Şehir içinde bulmak çok zor olur gibime geliyor sorun bu Ram bile bulamamıştım
  209. O

Siyasi Konular Hakkında Bilmemiz Gerekenler

zorhak ne yaparsa yapsın geçici olarak banlanıyor Sürekli bi ban almıyor Nedense artık :glare:
  210. O

Ama Seagate de bozuk sektöler çıktığı konuları açılmış çoğu yerde
  211. O

SEAGATE 1 TB 7200RPM 32MB NCQ SATA2 SABİT DİSK (ST31000528AS) Barracuda® 7200.12...
  212. O

İnternetten HDD almayı düşünüyorum. Ama Kargoda zarar görme ihtimali düşündürüyor beni. HDD Kargolamasını iyi yapan bi internet mağazası var mı ?
  213. O

Canlı yayında 'lokumlu prezervatife' taktı

akılları başka b.k a basmıyor zaten
  214. O

O zaman doldurtmaktan yana seçim yapayım saol bilgiler için
  215. O

WinRAR 3.91 Final

Zaman sınırlamalı olduğunu niye belirtmedin
  216. O

Zaten birisi boş olunca yazıcı çalışmıyor galiba bildiğim kadarıyla ama kafama takılan şey sorun çıkarır mı ? orjinal mi alsam acaba o da çok pahalı zaten yazıcı 60 tl :D
  217. O

Hiç Kartuş doldurtmadım. HP yazıcı var Acaba HP 21-22 kartuşları dolabilen cinsten mi ? Ve doldurtmak bana ne kadara patlar ? :huh: Resmide Bu Not: Sıfır alsam 60 tl tutuyor. Ama doldurtmak kartuşu bozuyormuş öylemi . . .
  218. O

Windows 7 64 bit ses kartı Sorunu Acil yardım

Valla Benim denemediğim Driver kalmadı saol bunuda denerim
  219. O

Milli Piyango Günahmı +16

:huh:...
  220. O

Windows 7 64 bit ses kartı Sorunu Acil yardım

Sondmax driverını yüklüyorum Bendede "Win 7 de ve Vistada " seste kesik kesik takılmalar oluyor. Sebebini bilen varsa biri yazsın hakkaten neden oluyor ?
  221. O

Haberturk'un saçmalığına gel!

Ben, dikkat virüslüdür girmeyin denilen siteye bile giriyorum :D Acaba hakkaten ne var diye Sitenin adını yazınca daha bi giresi geliyor insanın
  222. O

Haberturk'un saçmalığına gel!

Sitenin adresini bence forumda kimse merak etmiyordur :)
  223. O

Keloğlanın seçme ve seçilme hakkı

Keloğlandan aristoteles e :thumbup:
  224. O

Ufak OC yaptım zararı olurmu ?

Nasıl yaptığına bağlı :D OC yapacağına git 20 tl daha koy bi üst modeli al bence :D
  225. O

Yüzbaşı Faruk

Kurtuluş olması lazım yanlış olmasın
  226. O

Yüzbaşı Faruk

Olay budur. Gerçekleri kapatmak isteyen Avrupalıların çırpınışları . Onurlu mücadelimizi görmemezlikten geliyorlar
  227. O

Osmanlının Balkanlardaki emanetleri yok ediliyor

başka yerde yapsanız şu işi :D Yıkmadığımıza dua etsinler.Osmanlı kadar kucaklayıcı bir imparatorlukmu vardı ? İki yüzlü Avrupa yı savunanlarda çıkıyor ya hala şaşıyorum
  228. O

Petrol devleri Irak pastasını paylaştı

Bütün amaç da bu değilmiydi zaten Nerde nükleer füzeler ? demekki bahaneymiş
  229. O

Daha fazla seks yazmak isterdim

Daha fazla seks yazmak isterdim Arman, Ömer'le yaşadığımız bütün fantezileri sizinle paylaşabilirim. Bence sakıncası yok Sanem Altan'ın Ayşe Arman ile yaptığı röportaj çok...
  230. O

Keloğlanın seçme ve seçilme hakkı

fıkranın bu kısmı siyasete girebileceğinden ve bu sebeble silinebileceğinden oto sansur uygulanmıştır....... demiş.. Keşke sadece yukarıdaki yazıyı yazsaydın daha mantıklı olurdu :)
  231. O

DTP'nin Kürtleri temsil ettiğine katılıyor musunuz

Tıkla ..Elinde Vakko çanta, gözünde Nina Ricci gözlükle mi çıkacaksın? :wink:
  232. O

Allah Herkesi Kazalardan Korusun

amin
  233. O

İyi de açıkkken sanki bi katkısı görüldü. Yarardan çok zararı dokunmuştur heralde ülkeye , Her gün yok dağa çıkarız yok sinei millete döneriz . Ülkeyi germekten başka ben bi katkılarını göremedim Bir partinin İçinde bulunduğu ekmeğini suyunu yiyip içtiği yerde Mİlleti böyle tehdit edercesine...
  234. O

Pc kilitleniyor Ekran kartından olabilir mi?

Fandan kaynaklıdır , Çok ısındığından kitlenme oluyor Fan tak ,,, Oyun oynamıyosan ucuz fanlı bi ekran kartı da alabilirsin 60 -100 arası
  235. O

AB DTP'nin kapatılmasından KAYGILI

AB kaygılıysa doğru yoldayız demektir. :wink:
  236. O

HDD Bulamayabiliriz

Kısa dönemde fiyatlar acayip tavan yapacak yani 2 katı zamlı satacaklar ama stoklar doldukça ileriki zamanda ucuzlamaya başlayacaktır
  237. O

Sdn de chat bolumu olsaydi nasil olurdu acaba?

Hayret bu yeni görüş de zorhak dan gelmiştir diye konuya girdim, başkası açmış konuyu şaşırdım doğrusu . . .
  238. O

AB DTP'nin kapatılmasından KAYGILI

AB DTP'nin kapatılmasından KAYGILI AB dönem başkanı İsveç, DTP'nin kapatılması kararından "kaygı duyduklarını" açıkladı. Başkanlıkça yapılan yazılı açıklamada, "Başkanlık, şiddet ve terörizmi şiddetle kınarken; siyasal partilerin feshedilmesinin, azami kısıtlamayla başvurulması gereken...
  239. O

Kapatma Kararı Karanlık Güçlerin İşi

Karanlık Güç değil bu , Görünen köy kılavuz istemez , :yes: demokratiklik de bir yere kadardır.Geç bile kalındı kapatılmakta
  240. O

Ahmet Hakan'dan Kürtlere istek şarkı

Ahmet Hakan'dan Kürtlere istek şarkı DTP'nin kapatılmasının ardından dinlenecek şarkı, sanırım bu şarkıdır 11 Aralık 2009 / 20:02 Anayasa Mahkemesi, “eylemleri yanında, terör örgütüyle olan bağlantıları da değerlendirildiğinde devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne aykırı...
  241. O

Kuşuma Bakarmısın )

soruyu yazan kişinin hin liği :D
  242. O

Kuşuma Bakarmısın )

http://flv.videonuz.com/flvideo/canli-yayinda-sok-kusumla-ilgilenirmisin.flv
  243. O

Kavak Yelleri 97.Bölüm Fragman

Ne yapacaklarsa yapsalarda kurtulsak bizde :D NOT: Nefret ediyorum bu diziden :)
  244. O

Rijkaard'a dev teklif!

BU arapları anlamak mümkün değil Bir tane adam için o kadar servet verince ne anlıyorlarsa
  245. O

Kavak Yelleri 97.Bölüm Fragman

Ne zamandan beri Dizilere de Fragman yapıyolar :D Türkiyede oluyor demekki :D Bizdeki diziler 1 saat sürdüğü için normaldir gerçi
  246. O

Doğu ve Güneydoğu'daki 29 ilde 28 bin kişiyle yapılan ankette,katılımcıların çoğu DTP'nin Kürt halkını temsil etmediğini savundu. Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Araştırmalar Merkezi’nde Prof. Dr. Ercan Çitlioğlu sorumluluğunda 29 ilde, 27 bin 726 hane halkı ve 4 bin 761 kişi ile yüz...
  247. O

İşte O benim

Merhaba Mı istiyosun Hello Al Salaam a'alaykum Ahn nyeong ha se yo Aloha Annyong ha shimnikka Assalamu alai kum Ba'ax ka wa'alik Barev Bok Bondia Bonjour Bore da Buna ziua Buon giorno Cantonese Chao Ciao Czesc Dia Dhuit Dobry den Dobrı deò Dzieñ dobry God dag Goddag Guten Tag Hallo Hei Hej...
  248. O

Sekiz aydır seks ihtiyacını nasıl gideriyorsun

Hülya Avşar, cinsellik üzerine genç şarkıcıyı öyle sıkıştırdı ki ne söyleyeceğini zaman zaman şaşıran İsmail YK, efendiliğini hiç bozmadan soruları yanıtlamaya çalıştı. Aldatılma üzerine İsmail YK'ya sorular yönelten Hülya Avşar, bekar olan şarkıcıya eşinin kendisine özen göstermemesi...
  249. O

Beyin Ameliyatı Dili Değiştirebiliyor

İmkansız
  250. O

Serap'ın abisi AÇILIMI savundu

Serap'ın abisi AÇILIMI savundu PKK yandaşlarının yaktığı Serap'ın abisi demokratik açılımı savundu.. 09 Aralık 2009 / 11:02 KÜRTLERİ SORUMLU TUTMAK YANLIŞ Küçükçekmece'de bir İETT otobüsüne yönelik molotofkokteyli saldısında yanarak yaralanan ve önceki gün...
  251. O

CHP'li Arıtman'a İzmir'de protesto

CHP'li Arıtman'a İzmir'de protesto 09 Aralık 2009 Çarşamba 21:35 Arıtman kendi seçim bölgesinde öyle bir protestoya uğradı ki ne yapacağını şaşırdı. İşte Arıtman'ı şoke eden protesto; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Canan Arıtman, Konak...
  252. O

Siyasi Konular Yasaklansın Mı?

Siyaset Bölümü kapanırsa Dünyadan bi haber oluruz Çok Basitleşir forum Forumu güncel Tutan Zaten Siyaset bölümü Zaten modlar tarafından kontrol ediliyor açılan konular ve yorumlar O halde Problem ne ?
  253. O

Saldırının arkasında uluslararası unsurlar var

Cemil Çiçek, Tokat'ta gerçekleştirilen hain saldırıyı bu sözlerle değerlendirdi. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, ''Anayasa Mahkemesi önündeki davaya müdahil olacak beyanda bulunmayacak kadar hukuku, hukuka saygısı olan bir insanım'' dedi. Çiçek, Kanal 24'te yayınlanan...
  254. O

Bahçeli de Ayna da dağa çıkıyor

Bahçeli de Ayna da dağa çıkıyor Demek ki yaptığımız iş doğru.. ENSONHABER.com / ÖZEL Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, HABERTÜRK Ankara Temsilcisi Ünsal Ünlü'nün sorularını yanıtladı. CHP - MHP - PKK AÇILIMA KARŞI Arınç...
  255. O

CHP'li vekilin darbe özlemi

CHP'li vekilin darbe özlemi CHP'li Korkmaz, ''Halkın, müdahalenin zaruri hale geldiğine karar vermesi durumunda darbenin olacağını'' söyledi 08 Aralık 2009 / 23:57 CHP İstanbul Milletvekili Esfender Korkmaz, ''Halkın...
  256. O

Oyuna gelmeyin...

BU haber bugünlerde daha bi anlam kazandı provakasyonlara aldanmamak lazım
  257. O

7 şehit Uğur Dündar'ın tepesini attırdı

Başbakan burada olsa ne fark edecek ? Başbakan burada olsada olmasada Talimatlarıyla olaya el koymuştur Cumhurbaşkanı da demeç yayınladı ve olayı kınadı gerekenlerin yapılacağını izah etti
  258. O

Sturm Graz-Galatasaray maçı hangi kanalda? 16 Aralık Çarşamba

Ve de bunu haber almışçasına Maç karasal yayında yayınlanmıyor şifreli bir şekilde yayınlanıyor :D
  259. O

WoW Oynarken Çıplak Yakalandı

Dün adriana lima ile okey attık Kızdaki bakış oyun oynar bakışından çok reklam yapalım bakışı
  260. O

Resim hakkaten on numara
  261. O

Flash videoyu indiremiyorum (yardım)

Genelde her videyu açtığımda firefoxdaki vdownloaderhelper hareketleniyor oradan indiriyorum ama bi sitedeki videolara tıkladığımda firefoxtan indiremiyorum videoları sağ tıkladığımda adobe flash player ve ayarlar yazısı çıkıyor bu videoyu ben nasıl indiricem ? Flash catcher ı denedim o da...
  262. O

Sturm Graz-Galatasaray maçı hangi kanalda? 16 Aralık Çarşamba

Her yerini öperim diyen spiker mi anlatacak yoksa :mrgreen:
  263. O

Saf Ve Kurnazın Hikayesi

264. O

SDN Bonus Hakkında

Çok mantıklı başkasının puanlarını bilerek düşürmeyi isteyenler olabilir bunu önlemek için - bonus vermeye şart koymuşlar
  265. O

Saf Ve Kurnazın Hikayesi

Muhteşem bir öykü Geçen gün dinledim televizyonda birisi anlatmıştı paylaşım için saol
  266. O

Modlar da yönetimin her aldığı kararı destekliyor Bir kerede aksi yönde yazanı görmedim :D Yönetim : Siteyi kapatıyoruz MOdlar : Destekliyoruz .... neeeeeeee ?? :D . .
  267. O

TRT'de Fulin Arıkan görevden alındı!

Fulin arıkan ne tazminatı istiyomuş anlamadım kanalda ölmeyimi düşünüyodu :D
  268. O

AK Parti'yi bu üç general korumuş

puhahahaha
  269. O

:thumbup: En çarpıcı yorum Kapatmışken sporuda kapatın :D
  270. O

SON DAKİKA: Fener Kupayı Aldı

Fener ve KUpa ŞU iki kelimeyi bir arada yazmayın çok abes kaçıyor :D
  271. O

Futbolda Teşvik Varmı / anket

UEFA da Bu aralar şike iddalarını irdeliyor peki sizce Türkiyede de Teşvik ve şike olayları varmıdır ? Kendi saptamam yanlış olabilir; Şİmdi bakıyorum Özellikle Galatasaray maçlarına , Özellikle dün akşamki 1-1 kaldığımız maç için yazıyorum Karşı takımın 8 tane eksiği var ve Galatasaray...
  272. O

Sevgili Günlük SDN

Sevgili günlük .... diye başlayan yazmak istediğiniz şeyler için ,,
  273. O

İnternet çok yavaşladı

Japonyoya yerleş :D fiberoptik kesin çözüm
  274. O

Gece Online Listesi

Okaliptus01 .....................Burdaaaaaaaa
  275. O

4 Avatar 4 Yorum

Bende avatar bile yok sadelikten yanayım :D
  276. O

Vize sınavında net var mı ?

Yani ara sınavına girmesekde final sınavına girebiliyoruz ***Peki şimdi bu ara sınavlarda (internetten girdiğimiz ) mesela sınavndan birinden 60 aldım bu not iyi mi kötü mü sence ,,hiç bilmiyorum millet kaç alıyor bu sınavlardan genel olarak :huh: ***Ayrıca "ağırlığı 65" diye bi tabir var...
  277. O

demin girdim sınavın birine 20 sorudan 12 doğru yaptım , 5 yanlış , 3 de boş bıraktım 60 puan almışım 1- Buna göre net yokmuş bu sonuç mı çıkıyor ? 2- ayrıca 60 la geçermiyim :huh: dersi, en az kaçla geçiliyor bir ders gerçi yanında ağırlığı 65 diyor 3- bu ağırlığı da ne demek ...
  278. O

Uzaktan eğitimde okuyanlar için İnternetten girdiğimiz ,vize(ara sınav) larda yanlışlar doğruyu götürüyormu ? net varmı ? yoksa bilmediğimizi sallayabilirmiyiz :)
  279. O

İnsan olduğunuz kanıtlayın

Bence olmaz Kötü niyet aranacak bi kasıt yok gibi İngilizcesinde ne diyor o resmide koy bakalım . . .
  280. O

Geçmişe Yolculuk

Bendede bazıları var mesela 500.000 250.000 10 para geçenlerde bi tanede yabancı madeni para buldum :D
  281. O

Olacak O Kadar-Bülent ersoy Şarkının içine ıçtın :D

O naif ses bülent ersoy da n mı çıkıyor dedirtiyor insana :D
  282. O

Göreni dehşete düşüren psikopat suçlular!

İnsanın dışına yansır demişler ya valla fazlasıyla yansımış
  283. O

Wikipedia yı Kaynak gösterebilirmiyim ?

Herkes kaynak gösterebilirsin demiş ama Wikipediaya da konuları isteyen kişi değiştireniliyor Bilginin güvensiz olma gibi bi durumu var
  284. O

Okulda Namaz Avı !!!

Samalamışlar mı yoksa Mesajı cuk diye oturtmuşlar mı ? :thumbup1:
  285. O

Wikipedia yı Kaynak gösterebilirmiyim ?

Şİmdi bi ödev yapmam lazım Kaynak sıkıntım olduğu için Wikipedia sitesinde bilgileri alıp COPY / PASTE YAPSAM kaynak olarak wikipedia.com u göstersem bu kaynak geçerli kabul edilir mi ? Internet sitesini kaynak olarak göstermek makbulmüdür ???
  286. O

Google 'a Ne oldu ?

Aşağıdaki videodan da bakabilirsiniz Google sayfasındayken yenile deyince dış hattaki yazılar kayboluyor ,mouse ile üzerine gelince yazılar beliriyor View My Video
  287. O

Tecavüz gibi gol!

Yeni Kuralar ne zaman çekliyor ? Bizle eşleşmeyecek takımlar Hangileri
  288. O

Galatasaray-Panathinaikos maçı hangi kanalda? - 3 Aralık Perşembe

Veya Star TV nin Karasal yayınında açık izleyebilecekmiyiz Maçı ? Nerde eski çubuklu antenim benim :D
  289. O

Gerçek Taraftar

:)
  290. O

Google aramaları paralı oluyor

İnternette BU taktikler işe yaramaz sen paralı yaparsan millet ötekine kayar alternatif var nede olsa yahoo livesearch bing
  291. O

Windows 3.1 den Vista ya kadar açılış sesleri | Mutlaka İzleyin|

windows 98 li bilgisayarıım ilk geldiğinde aslan kükremesi vardı ben onu orjinal sesi zannediyodum değilmiş :D ayrıca vista beta nın sesi vista finalin sesinden güzel
  292. O

Kedi Kesen Kız +16

...............
  293. O

Askeri darbenin tarihi belli oldu!

Askeri darbenin tarihi belli oldu! 'Darbe günlükleri'nde adı geçen kuvvet komutanları Ergenekon savcıları tarafından ifadaye çağrıldı. O günlüklerde yazanlar bir kez daha gözler önünü serildi. Ergenekon savcıları, 2004’ün kuvvet...
  294. O

Tarihi değiştiren büyük liderler

Milyonlarca insanı öldüreni de dünyayı korkudan titreteni de var; yaptıkları reformlarla demokrasinin temellerini atan, insanları özgür kılan da. Geçmişten bugüne kadar işte tarihin akışını değiştiren liderler; Bazıları antik çağların, bazıları Ortaçağ Avrupası'nın bazıları da modern...