Arama sonuçlarınız

1. S

Özledim Seni, Beni Sinirlendirmeni

çok güzel emegine saglik
  2. S

İngilizce bilen arkadaşalar !!!

kimseyi elestirmek gibi bir niyetim yok , üstat umarim yanlis anlamaz/kirilmaz/alinmazsin, emegine de saygi duyuyorum, ama yazinin içinde hatalar var.Türkçe tam karsiligi ne bilmiyorum ama gramaticaal hatalari janissary arkadasim düzletip öyle verirsen yaziyi bence tam olcak
  3. S

Aşırı Kıskançmısınız???(hastasınız)

alemsin yaaa ;D bende bayaa bi kiskancim, hatta bazen kiskançlik duygularim kabariyo, migdem de biseyler oluyo yukari dogru biseyler kaynamaya basliyo, bogasim geliyo onu :@
  4. S

Öylesine bir yazi iste

sen saol gülüm (K)( bu arada görüsmeyeli nasilsin)
  5. S

Öylesine bir yazi iste

tskler kullanici bu arada özlemisim forumu yaa ^^
  6. S

Öylesine bir yazi iste

Yeni birgün, digerlerinden farksiz. Kalk elini yüzünü yika, kahveni al sigarani yak ve ya tv basinda yada pc basina otur. Televizyonda ki programlar iyice baydi, hergün hemen hemen ayni dertler ayni sikayetler, bilgisayar ise bunaltiyor artik beni. Saatlerce bos bos muzik dinle ve online oyun...
  7. S

Gidiyorum...

begendiginiz için tesekkür ederim arkadaslar bu benim için sadece bir kagida karalanmis bir kaç satir degil, anneme, abilerime söylemek isteyip dile getiremediklerim...
  8. S

Gidiyorum...

dip not konu yanlis yerde diye kilit vulumasini önlemek içindi :) begendigin için tskler gülüm
  9. S

Gidiyorum...

Gidiyorum... Bu kez farkli olacak gidisim, yeni yalanlarla eski yalanlarima bir son vermek için gidiyorum. Gitmek zor gelse de kalmak daha bi agir, tasiyamaz oldu yüregim buralari. Yeni ufuklara yeni bir dünya’ya, herseyi yeniden kesfetmeye, belki de kendimi bulurum ümidiyle gidiyorum. iyi...
  10. S

Sadece Kızlar Lütfen...

yok kiz :) ne alaka, görmeseniszde olur, caninin saolsun :@ ben böyle git geller içindeyim, ara bi kaybolmak huyumdur ;D
  11. S

Birkaç Karikatür

türban'dan baska konu kalmadi galiba alay edilecek, sahsen benim zoruma gitti
  12. S

Polat'ı seven ölür

memati favorim sefiom ben onu :)
  13. S

Sadece Kızlar Lütfen...

ben geldiimm :)
  14. S

Vay beeee hem müslüman hem laik olunmazmış yazıklar olsun !!

Hollanda'da yasiyorum v daha önce bazi konularda da belirtmistim: hollanda hristiyan bir ülke ve kesinlikle hristiyanligin ve laikligin bir arada yürümeyecegini savunuyor. Burda herkes hür, herkes istedigi dini istedigi bir sekilde yasayabiliyor, buna ragmen devlet isleri hristiyanlik...
  15. S

Onlarin da kurallari varmis

Biz erkeklerin de kurallari vardir. Hanimlar bilgilerinize.Bugüne kadar hep kadin kurallari duydunuz, alin size simdi de erkek kurallari ;1 - Tuvalet kapagi konusu artik netlesmeli.Bize yukarida lazim, size asagida. Yukarida bulursaniz asagiya indirin.Söylenmenize gerek yok. Biz asagida bulunca...
  16. S

Öğretmen mi Suçlu?Öğrenci mi?

sabah sabaha bu kadar dram fazla geliyo bana
  17. S

Sizce hangisi daha güzel?

açilmiyo :(
  18. S

Bir Kız Bir Erkeği Neden Terketmez!!!?

konu açan sen olunca sedefcigin dili çözülüyo :*
  19. S

Bir Kız Bir Erkeği Neden Terketmez!!!?

Özü sözü birse, yalan söylemiyor, dogru biliyor dogru yasiyor, ihanet etmiyorsa, sana arka çikiyor, savunuyor, koruyorsa, sana el kaldirmayacagini bildigin halde ofkelendiginde karsisinda seni tir tir titretebiliyorsa, seni sen oldugun için seviyor, hatalarinla kabulleniyorsa, tartistiginiz...
  20. S

Anneler için

-Ben anne olmasaydım eğer.. -Topuksuz ayakkabılarla da şık olunabileceğini bilmeyecektim. -Hamileliğim esnasında 80'li kilolara kadar çıkıp kendi çapımda ilk defa bir alanda rekorumu kıramayacaktım. -O küçücük ellerle renkli kartonlardan yapılmış bir kâğıt parçasının bu kadar değerli...
  21. S

Biri size çok çirkin olduğunuzu sölese cvbınız ne olurdu ???

kedi uzanamadigi cigere mundar dermis :*
  22. S

SDN Nostalji

ecnebi üycecik oldugumdan gerek yazidan hiçbisi anlamadim ^^
  23. S

Gitme

cnm benim (K) haklisin bayaa bi uzak kaldim, yogunluktan sdn'e vakit ayiramiyorum, cvp yazamasam da arada bi çabucak gözden geçiriyorum son eklenenleri :) hepinizi ayri ayri özledim, gocaman öpüldün gulum (K) (K) (K)
  24. S

Gitme

http://www.turklove.com/ani/Flash/SevgiAsk/Gitme007.asp %( %( %( bugün olmasa bile biliyorum bir gün gelcek ve gidecek
  25. S

Bi resimli/müzikli siir de benden olsun

http://www.turklove.com/ani/Flash/SevgiAsk/Gidiyorum006.asp bende alip basimi gidiyorum >X<
  26. S

İlginç mimari!

ya bu evler bizim bi üst mahallenin evleri ^^ Amsterdam - osdorp mahallesi, küçükken bende korkuyodum altindan geçmeye, düscek saniyodum, düsmüyomus :P
  27. S

Kadinlarin erkeklere verdikleri msj'lar

Amerika' da yapılan bir araştırma, erkeklerin, kadınların verdiği mesajları yanlış anladığını ortaya çıkartmış. Araştırma sonucuna göre erkekler, kadınların gülümsemesini 'cinsel birliktelik isteme' olarak anlıyorlarmış. Sevgili okurlar çok afedersiniz ama, ben buna klavyemin...
  28. S

Evet Aşkı Kötü Emellerime Alet Ettim

hiç kimsenin aci çekmeyi hak ettigini düsünmüyorum, düsünemiyorum. karisimizdakinin seviyesi ne alçaldigimiz anda büyüklügümüzü nasil gösterebilirizki
  29. S

Hayat bir çocuğa nasıl anlatılmalı (harika bir yazı)

çocuk egitimi bayaa bi zormus yaa
  30. S

Şu An Dinlediğiniz Şarkı.

funda arar-camdan kalp :(
  31. S

Hiç ruh çağırdınız mı?

çagiralimmi :*
  32. S

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

tskler jojo,, ilk firsatta bi denicem
  33. S

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

eklemeyi beceremedim :$
  34. S

Bufalo aslan ve timsah

hehehehe
  35. S

Bufalo aslan ve timsah

özlemisim kiz senin yorumlarini ^^ (konuyla ne alaka bende bilmiom :*)
  36. S

Hasta esini balkondan atti

ABD Missouri: 47 yasindaki karisini balkondan asagi atti. karisinin hastalik masraflarini artik karsilamayan amerikali, son çareyi karisini balkon dan (sonu ölümle noktalanmak üzere)asagi atmakta buldu. Polisler ulastiginda adamin kurabildigi tek cümle: "kendisi atlamadi" NL...
  37. S

Çerez Sorunu

girdigin site nin cookie lerine izin vermen gerekiyor bazen. Türkçesini bilmiyorum ama yukarda: beeld->privacyrapport tikladiginda, o an bulunmus oldugun websitesi ismi çikar, yaninda ise cookielre izin verildigi yada kapali oldugu gösterir. kapaliysa cookielere, website sinin üzerine tikla...
  38. S

Düğünden Önce Düğünden Sonra

geçenlerde emu vermisti bunu diye hatirliyorum
  39. S

Söyle Rahatla

ee napcam ben simdi??? :S
  40. S

Kediye Bakın :D

ben sefiom >X<
  41. S

Ben deldimmmm hosdeldimmm

yarabbim çok sükürrrrrr bi senedir yolunu gözlemekten bi hal olduydum bacum yaa :@
  42. S

Avril Lavigne [HQ]

kadin güzel olmasina güzelde, hani sen balik etlilerden hoslaniyodun :*
  43. S

Mahkeme soruları!

:D :D :D
  44. S

Tarzim degil, ama dehsett

hiç tarzim olmamasina ragmen parça bana çok dokandi, msn de ilerde sözlerini belkim kisisel ileti olarak kullanirim :*<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=490euKQVgWo
  45. S

Çalisan kadin

+1 :P
  46. S

Çalisan kadin

ÇALISAN KADIN Eskiden kadin olmak daha kolaydi. Kadinlar sadece evde olur, Yemek yapar, çocuk bakarlardi. Sadece esinin geliri düsükse kadin çalisirdi Ve çalisan kadina acinirdi. Kadin çalisiyorsa, evine bakamayacagi düsünülürdü, zaten kadin Bekârken çalisiyor idiyse bile evlenince...
  47. S

Öss Tercih Sonuçları 16 ağustosda Açıklanıyor.

sayfa açilmiyor
  48. S

Muayyer

siteye girdim, merak ettim az dolastim hatta üye bilem oldum, nurcu vatan haini gibi bisiilerle karsilasmadim http://www.muayyer.com/forum_topics.asp?FID=42 hatta bizim forumdan da fazla bi farki yokmus gibi geldi bana
  49. S

Şu an sizi hangi ifade (smiley) anlatıyor?

Zzz Zzz Zzz
  50. S

Haydi oy verelim

hayirdir wolvo, bu sinir nerden kaynaklanio :L
  51. S

Haydi oy verelim

gunaydin, konunun sadece ilk 3 sayfasini okudugumu itiraf etmek istiyorum, ileri sayfalardaki yorumlari henuz okuyamadim ama AKP tartismasi dikkatimi cekti. Turkiye deki bu laiklik davasini henuz anlamis degilim, politikayla aram iyidir, yakindan takip ederim ama bu maalesef sadece nl deki...
  52. S

SDN Kızlar Topluluğu

gülüm hos buldumda, hayirdir bu erkekler burda ne ariyolar???
  53. S

SDN Kızlar Topluluğu

bitanem çok yogunum yaa, sdn i birak m,sn bile acamiyorum son zamanlarda ösledim kis sizleri
  54. S

SDN Kızlar Topluluğu

ortaliklarda fazla gözükmesemde bende varim :)
  55. S

Ne dinliyorsunuz?

10 gündür bunu dinliyorum http://youtube.com/watch?v=g5hjVy90HAM maksat degisiklik olsun :)
  56. S

Düğün Davetiyesi

çok orginal bir davetiye olmus :) begendim
  57. S

SDN A.Ş. Kuruldu

kiz seçil bu neee :D baska bi gorev bulamadinmi yaffss, ecnebi bi uyecik olarak disisler bakanligi gayet yakisirdi bana :P
  58. S

İtiraf edim bari:

slm isotcum, okula ve sinavlar dan basimi alamiyodum, tekrar arinizdayim merak etmen :)
  59. S

İtiraf edim bari:

ess ben senemi doldurdum sdn de, yakinda teskere alcam :) eski forumda 1500 e kadar cikmistim :( olsun bida çikarim :)
  60. S

İtiraf edim bari:

ben ecnebi bi uyecigim, torpilim var ;)
  61. S

İtiraf edim bari:

chimera: ben basliklarda hatta yapmazdim yaa :( bakma burda uyecik gorundugume, ben bayaa eskilerdenim :) saner: renk degissin istiyorum ama bilegimin hakkiyla, biraz emek vermek gerekiyo, ne o ole tsk, bravo fln :)
  62. S

Herkese merhaba

hg ess
  63. S

İtiraf edim bari:

sadece sedefcix nicki bazi uyelerinki gibi renkli olsun diye yeni konu actim :-[
  64. S

En Cok İnternet Kullanıcısı Hangi Ülkede?

istatikler ne kadar dogrudur bunu bi analiz etmek gerekiyor. hollanda nufusu 15 miljon küsür, 11 miljon kisi internet kullaniyormus. turkiye nufusu 70 miljon civarinda, ve unutmamak gerekiorki turkiye de kacak internet baglantisi da kullaniliyor. eger bir ulkede yasayan kisilerden yola cikarsak...
  65. S

Alo sulama hatti

aksam bizimkiler haber bakio benimde bi ara dikkatimi çekti, ankarada alo sulama hatti varmis, bahçelerini sulatmak isteyenler için :D Bu konuda daha detayli bilgisi olan varmi?
  66. S

Aşk acısına en iyi ne gelir?

+1 eee ne demis atalarimiz: çivi çiviyi söker ;D
  67. S

Foruma ailece üye olmak :)

e sen varsin ya, neyimize yetmio ::)
  68. S

Aşk ve Ölüm

:'( tüylerim diken diken :(
  69. S

MsXLabs

bende vazcaydim bida size site önermiyorum ::)
  70. S

MsXLabs

birinizde çiksin: ben bilmiyordum paylastigin için tskler desin yaaa :(
  71. S

Gizliyorum

bendendemi :(
  72. S

İş başvurusu

koptum yaa :D
  73. S

Burçlar ve ampül

BURÇLAR VE AMPÜL DEGISTIRMEK Bir ampulü degistirmek için kaç KOÇ gerekir? Bir tane yeter. Isi ciddiye alirlar. Hiç gerekmez, "Koç"lar karanliktan korkmaz. Bir tane yeter. Is ki elinizde bol yedek ampul bulunsun (hafif sakarlik). Bir ampulü degistirmek için kaç BOGA gerekir...
  74. S

MsXLabs

Arkadasim sayesinde tanistim site'le, çok manyak biseye benzio www.MsXLabs.org deneyin eminim memnun kalacaksiniz
  75. S

Selamlar olsun

bu kadar olurmu kiz :) hosgeldin tekrardan :-*
  76. S

Artık Ben de Varım!

insallah ::)
  77. S

Hafiz_B

Hos geldin
  78. S

Selam

seni de mi düsürdüler sonunda tuzaga basa gelen çekilirmis:D hos geldin