Arama sonuçlarınız

1. Kastamonu Ayısı

Filistin-İsrail Arasında Sıcak Çatışmalar

birde islam onlardan çıkmış :mad: müslüman bir ülkede ırk ayrımcılığımı olurmuş?Zaten herşeyi ingilizler başlattı gösterdi altın kesesinin ucunu araplarda saf cahiller gibi kandılar
  2. Kastamonu Ayısı

Sınavlar Yaklaşıyor Zat-I Şahaneler Lütfen Kaçınız.

kaçıncı sınıfsınız?benim sınıfta 2.lere geçiyoruz
  3. Kastamonu Ayısı

Bu Tablet Kaç Para Eder?

100-200-300? illa birşey etmesi lazım SM-T serisi tabletlerin 0 modellerinin piyasa değeri 1500tlye kadar çıkıyor tabi onlarda ram1.5 veya 2 oluyor deposuda max 16 ama daha bir özelliği yok hiç değilse 300-400 sınırı güzel olurdu
  4. Kastamonu Ayısı

senin düşüncene karşı değilim ama maalesef her arap öyle düşünmüyor iranlılar başta olmak üzere şii müslümanların geneli(azerbaycan hariç)bize karşı tabi israilede karşılar ama cidden ellerinden birşey gelmiyor gelsede yapmıyrlar malum amerika ve israil babaları onları destekliyor fakir kesim...
  5. Kastamonu Ayısı

işte burada iş türkiyeye düşüyor :( amerika köpeği olan ülkeler yavaş yavaş eski benliklerine kavuşuyor libya ve mısır gibi mısır darbecisi sisi bir indirilse israil kolay kolay kaşınamaz
  6. Kastamonu Ayısı

kardeşim konu tabiki din işin içinde mescidi aksa var yoksa bize ne filistinlilerden filistinlileri bende kayıtsız şartsız savunuyorum ama onların dedeleri bizim dedelerimize ihanet etti umarım derslerini almışlardır
  7. Kastamonu Ayısı

hiç uğrunamı can veriyor? anladım kardeşim sende şehitlik anlayışı yok eğer müslüman değilsen sus kenera çekil dolar kudüs yüzünden 10 olmaz korkma sen!
  8. Kastamonu Ayısı

bir nuramalı adamımsın reiz
  9. Kastamonu Ayısı

altın ve petrol emojisi olsa atacaktım ama bulamadım :D
  10. Kastamonu Ayısı

Vorcom Tablet Alınır Mı?

ha evet 5 dakikadır tüm özellikleri yazan bir site arıyorum 1620665508 hocam hepsiburadadan 2 ürünüde karşılaştırdım. sizin dediğiniz ürün 50tl daha pahalı olduğu gibi ram ve deposu yarı kapasitede 2 işlemcide 8çekirdek ama sizinkinin hızı 2ghz benim seçtiğim 1.33 ghz siz seçin bence vorcom
  11. Kastamonu Ayısı

Maalesef öyle,devletlerinden birşey beklememek gereksede halkdan beklenebilir.Bunun en büyük örneği mısır.
  12. Kastamonu Ayısı

@Robert Grenee niye kızgın atıyorsunuz cidden çok ağladım :P
  13. Kastamonu Ayısı

Vorcom Tablet Alınır Mı?

https://www.n11.com/urun/vorcom-s7-pro-4-gb-64-gb-7-tablet-1674405?magaza=atstabletbilgisayar&renk=siyah#unf-info 850tl fiyata gayet uygun geldi elimde 2 tablet var onları satıp bunu almayı düşünüyorum sizce nasıl?
  14. Kastamonu Ayısı

onuda yapıyorlar gerektiği zaman baksana bu hükümetten önce hangi hükümet doğu akdeniz için ter döktü? adalarla işimiz yok ama şikayet edebileceğimiz bir olay ama şu anda sorun yaşamıyoruz devlet elindeki kozları iyi kullanıyor
  15. Kastamonu Ayısı

maalesef öyle :(
  16. Kastamonu Ayısı

Şerefsizler.. Bize sözde müslümanlara bak sen. Türkiyeden başka kimse mescidi aksayı savunmuyor! Oraya devletimiz asker çıkartacak ve bu kudüs mevzusus bir süre daha susacaktır inşallah. Allah devletimize yardım etsin.
  17. Kastamonu Ayısı

Bu Tablet Kaç Para Eder?

Ürün:Samsung Galaxy SM-T210 Durumu: Camında ve kasasında ufak çizikleri var ama bu kullanılmaya engel olmayacak küçük çizikler 1GB RAM 8GB depo. Hafıza kartı koymak için bir delik vardı o deliği kapatabiliyorduk kapağı ile ama çıktı çok küçük birşey. Bir süre kullanıldı batarsayı biraz eskidi...
  18. Kastamonu Ayısı

Karadeniz Bölgesi

Kastamonu adamdır :D +rize
  19. Kastamonu Ayısı

Samsung Galaxy Tab 3 Serisi Batarya Değişimi?

Tableti bana halam vermişti bir yarışmada'mı ne kazanmış.Eski bir tablet işte.Herneyse bu tablet 2 yıldır bende ama son 1yılda işimi görmemeye başlamıştı ve kapasitesi çok yetersizdi youtubedede kasıyordu şarjıda hızlı bitiyordu hatta en son modemi bile algılamıyordu. Koydum bir yıl önce...
  20. Kastamonu Ayısı

Bu Tabletin Ömrü Ne Kadar?

https://www.hepsiburada.com/alcatel-1t-16gb-7-wifi-tablet-siyah-p-HBV00000RRA8K?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-tablet-ssc&isFashion=true&gclid=Cj0KCQjws-OEBhCkARIsAPhOkIZ12SG0jRZNsPT7AVLvsVHkxqtQb81THNnSI-DrvAVHlSCnQwZH2DMaAsZIEALw_wcB sakın alma çok kötü marka vs demeyin çünkü bu...
  21. Kastamonu Ayısı

En Sevdiğiniz Üyeler...

yok yapmayacaktım ama sen sorunca hemen yapma isteği geldi pençe atan bir kastamonu ayısı... :D
  22. Kastamonu Ayısı

En Sevdiğiniz Üyeler...

teşekkürler
  23. Kastamonu Ayısı

150Tl Mouse +Pad

set olmasına gerek yok 2 parça olarak önerebilirsiniz ne almalıyım sizce? birde eski mousepadim 20 yıllık falan heralde kayboldu 3-5 yıldır piyasada hiç görmedim en ucuz 5 liralık pad ile 50 liralık renkli menkli padlar arasında fark varm mı?
  24. Kastamonu Ayısı

En Sevdiğiniz Üyeler...

Abi gif'e nasıl çeviriyorsun onu? adobe photoshop ile mi?
  25. Kastamonu Ayısı

En Sevdiğiniz Üyeler...

26. Kastamonu Ayısı

En Sevdiğiniz Üyeler...

vay tek tabanca krdjim
  27. Kastamonu Ayısı

En Sevdiğiniz Üyeler...

normalde en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz üye yapacaktım ama kavga çıksın istemem en sevdiğim üyeler..: @OzkanK. @Murataltug @Umut Çelik @Power Play Captain dadaylı kardeşim benim :D @Herobrine @Kadir ARSLANn sizin sevdiğiniz üyeler kim?
  28. Kastamonu Ayısı

Akp'den Chp Yönetimi İçin Video

kılıçlaroğlunun bir halta başarısı yok eğer chp şu anki oylarını alıyorsa hdp ve iyi parti ile yaptığı ittifak,muharrem ince mahsur yavaş ve ekrem imamoğlu gibi elemanlar ve erdoğan düşmanlarının tek desteklediği yer olduğu için oyları arttı chp bu erdoğaz zamanından bu yana en yüksek aldığı oy...
  29. Kastamonu Ayısı

Bu Telefon Nasıl?

hocam bakın ubun kimse dememişti neden birkaç yıl sonra sorun yaratır? bataryası falanmı kötümü
  30. Kastamonu Ayısı

bir nazi komutanının çok güzel bir lafı vardır:eğer sürekli aynı yalanı söylerseniz artık herkez gerçek sanmaya başlar. Örnek:128 MilyAr DOlAR NeRedE? ,128 MilyAr DOlAR NeRedE? ,128 MilyAr DOlAR NeRedE? ,,
  31. Kastamonu Ayısı

Adları Gibi Kimliksizler !

yav şu ülkeyi bu yollardan eski zamanların politikalarına eski siyasete döndürmeye çalışanlara ve halkı kutuplaştıran vatan hainlerine lanet olsun herkez en ufak konudan ayrılık yaşasa en yakın arkadaşlığı ile arkadaşlığını bitiri sağcı solcu kemalist anti kemalist beşiktaş galatasaray küçük...
  32. Kastamonu Ayısı

Bu Telefon Nasıl?

o zaman telefonları karşılaştırırken ram konusunda sadece kaç GB olduğunamı bakacağız?
  33. Kastamonu Ayısı

Ben jokerciyim, ryhme desen var ??.
  34. Kastamonu Ayısı

Bu Telefon Nasıl?

teşekkürler hocam ne zahmet etmişsiniz bunun için.Bu arada araştırdım ve evet gördüm ki alcatel telefonlara yada tabletlere çok az güncelleme geliyor servisleride pek sağlam değil birde abi belkide ben göremedim internette telefonlarda ram mhz hızları önemsiz yada önemlidir diyen birini...
  35. Kastamonu Ayısı

Sizce Half Life 3 Ne Zaman Çıkar?

çıkmaz.
  36. Kastamonu Ayısı

Bu Telefon Nasıl?

öncelikle bilgilendirme için teşekkürler ve evet realme 7 alamam zaten bu yıl liseye geçeceğim için lise masrafları bu telefon bisiklet daha sonra mouse hoparlör kulaklık gibi ekipmanlar vs. ve evet cep telefonunun cepte taşındığını bilmiyordum :eek: ama sırtıma içi dolu 20kg bir patates...
  37. Kastamonu Ayısı

Bu Telefon Nasıl?

normalde birisi bunu bilgisayar için dese kavga ederdim ama hakaret bile olsa evet zerre anlamıyorum :P 3yıl nokia kullandım ve nokia bozulduğu için 3 yıldır telefonum yok sen düşün artık :( bu arada bu dediğin özelliklerin çoğu benim işime yaramaz ama çok cool duruyor :D mesela NFS kullanmam...
  38. Kastamonu Ayısı

Alcatel Markası Nasıldır?

bir açıdanda şarj olması o kadar sürüyor değil mi?neyse şarj olmasını beklemek benim için sorun olmaz telefona işim düşmezse beklerim %100 olur eğer gerekirse çekerim %80 olur benim için buda bir avantaj
  39. Kastamonu Ayısı

ha evet. birde anlamadığım birşey var hocam pil gücündeki mah tam olarak ne demek?
  40. Kastamonu Ayısı

Bu Telefon Nasıl?

mesela hocam hangi açılardan çok kötü? bana göre fiyatına göre ram'i çok iyi hafızasıda fazla fiyatına göre normalde 2100tl paraya 64 yada 128 alınabilir 2100tl bir bilgisayarda ilk defa 6gb ram gördüm kamerası ile işim yok tek zayıf kısmı kamerası dışında işlemci gibi başka kötü yönleri varsa...
  41. Kastamonu Ayısı

Bu Telefon Nasıl?

hocam aralarındaki farklar acaba tam olarak nedir? benim gördüklerim sadece opponun daha pahalı olduğu 2GB ram daha az olduğu ama blootoot desteklediği alcatel 4G desdeklerken oppo 4.5G desteklediğini gördüm başkada pek birşey yok
  42. Kastamonu Ayısı

aslında 2side hemen hemen birbirine denk senin dediğin model 100tl daha ucuz ama 64gb daha az kameralar hemen hemen aynı ama video çekimde seninki 4k benimki 1080p çekiyor seninki 4.5g internet destekliyor benim ki 4g seninkinin pil gücü 3500-4000mah arasında iken benim ki 5000mah üstünde
  43. Kastamonu Ayısı

Bu Telefon Nasıl?

https://www.hepsiburada.com/alcatel-3x-2020-128-gb-alcatel-turkiye-garantili-p-HBV000011A3L6?magaza=BCS Lütfen yorum yaparken fiyatına göre yorum yapınız. Sizden istediklerim şunlar: Normal biri alır mı?: Siz alırmıydınız?: Ben alırmıydım?: Ben:Kamera ile pek işim olmaz şarjı uzun süre...
  44. Kastamonu Ayısı

bence fiyatına göre gayet iyi kamera ile işim yok çokta pahalı birşey almayacağım 2150tl fiyata 128gb depo ve 6gb ram var işlemcisi güçsüz olduğu için pubg gibi bir oyun oynamam basit oyunlar oynarım free fire gibi
  45. Kastamonu Ayısı

Galatasaray-Beşiktaş Maçı

yav ben bu futboldan hiç anlamıyorum ha :P herkez küçüklüğünde ramdom bir takımı destekliyip onun için kavga ediyor kalp kırıyor küfürleşiyor kimi zaman evini yakıyor o futbolcular yada o takımın başındakiler sizi tanımıyor önemsemiyor hadi milli maç deseniz neyse hadi bir akrabanız falan o...
  46. Kastamonu Ayısı

düzgün ürünü yok mu?2300tl fiyata bunu buldum https://www.hepsiburada.com/alcatel-3x-2019-64-gb-alcatel-turkiye-garantili-p-HBV00000QHHOI?magaza=mastekbilisim bence ortalamanın üstünde bu fiyata max64gb ve 4gb ram bulunur kamerası ve işlemci hızı biraz düşük olsada ideal bir ürün 1620507465...
  47. Kastamonu Ayısı

Elime bugün beleş bir arcatel tablet geçti tabi beleş olduğu için çöp zaten 16gb depo 1gb ram var ama genel olarak bu firma nasıl? Yav kardeşim, blackberry,meizu gibi ürünlere bile konu açmışsınız bari tüm markaları yazında tam olsun . :D
  48. Kastamonu Ayısı

Sizi En Çok Etkileyen Film Dizi Ve Kitaplar Hangisidir?

en sevdiğim kitaplar:yankılı kayalar,harry potter en sevdiğim filmler:harry potter,plartform,manda yuvası(kastamonu filmi :D) vs 100lercesi
  49. Kastamonu Ayısı

Alırım Bi H.o

babam birkaç ay önce 8mbps olan internetini 16mbps yaptı ve hediye bir tablet geldi. alcatel eski bir tablet 1gb ram 16gb hafıza annemin şarz aletinin ucu kırıldığı içintam oturmuyordu telefonun şarj girişine şimdi tam oturuyor ayrıca o 16GBye anı fotoğraflarını falan atıp yer açacağım annemin...
  50. Kastamonu Ayısı

Mouse Önerisi Olan Var Mı?

Hocam mousepadda lazım mı? 1620487850 hocam eğer mouse pad gerekmiyorsa bu uygun olur https://www.hepsiburada.com/rampage-smx-g68-spear-makrolu-7200dpi-rgb-ledli-gaming-oyuncu-mouse-beyaz-p-HBCV000002S4PE?magaza=Hesaplı%20Market 135tl fiyatı var 7200dpi aşırı kaliteli istersen dpi azalta yada...
  51. Kastamonu Ayısı

''Algida İle Kazan'' Adlı Uygulamadan Bir Şey Almam Uygun Mudur?

hayır illagel yasak demek
  52. Kastamonu Ayısı

Bu Hoparlör Kaç Para Eder

bu çıkan resim bana ait değil ama aynısını kullanıyorum eski model minton HTS-8190 ürün her ne kadar eski olsada bu zamana kadar gördüğüm en yüksek sesli hoparlör ayarlayabiliyoruz sesini bana şarkı dinlerken %30 civarı yetiyor bu arada şimdiki bilgisayarlara takılamadığı için yanında...
  53. Kastamonu Ayısı

Lgs'ye Girecekler?

valla hocam matematikten 25 aldım ama bizimkilere çaktırmıyorumda söylemiyorumda yeni sınavla min 60 almam lazım onun yanında aldığım çoğu sınav 60-90 arası ama 2. sınavların olmama ihtimalide var zaten 1. dönemden aldığı hayvan gibi not bana yeterli not ortalaması ile liseye gitmek için ama...
  54. Kastamonu Ayısı

Çifte Bruh Moment Öyle Bir Andır Ki..(Hüzünlü)

Selamlar bugün hoparlörümü ve mousemi letgoda satışa çıkardım 2sinide satıp daha iyi bir mouse alacaktım.. Yaklaşık 1.5 sene önce everest mouse aldım 20lira çöp modellerden onuda ışıklı mışıklı diye almıştım. 1.5yıl bileklerim hep yara oldu çünkü tutacak biryeri yok cidden çöp bir mouse. Bu...
  55. Kastamonu Ayısı

Clash Of Clans Sohbet Konusu Köyümüzün Resmini Paylaşalım

eskiden ne oynardım be :( tabletimin kırılması internetimin olmaması ve telefonda annemin bu oyunu 2 kez silmesi yüzünden hiç bu oyunda tam olarak son seviyelere ulaşamamıştım kara elmasmı ne öyle birşey vardı o madene ulaşmak hep hayalimdi ama hiç olmadı :(
  56. Kastamonu Ayısı

Ryzen R3 2200G Vs R5 3400G

Selamlar ileride ki yıllarda bilgisayar toplayacağım ama 2200g mi yoksa 3400g mi almalıyım bilemiyorum. 2si arasındada 600tl var sizce 3400g almalımıyım? cidden aralarında 600tl fark olması beni biraz daha 2200e itiyor 2sinin özellikleri çekirdek: 2200g:4 3400g:4 sanal çekirdek: 2200g:4 3400g:8...
  57. Kastamonu Ayısı

Bilgisayarım Açılmıyor

anakartların biosa girmek için kendi işlemcisi vardır hocam. laptoplarda genellikle işlemci yada ekran kartı yanarsa anakartda yanabilir anakartı değiştirmişmiydiniz o zaman? bu arada dediğim gibi biosa girmeyi deneyin
  58. Kastamonu Ayısı

Bilgisayarım Açılmıyor

Acaba bilgisayarınızın sıcaklık dereceleri nasıldı?İşlemci ekran kartı yanmış olabilir. peki bilgisayarınız boğuzmadan hemen önce hiç düşmüş yada sertçe vurmuş olabilir misiniz? Eğer öyle ise ram,anakart,işlemci ayda ekran kartına hasar vermiş olabilirsiniz. Bios'a girmeyi hiç denediniz...
  59. Kastamonu Ayısı

1 Milyar Indirilen Oyun Ne Kadar Kazanıyor ??

oyun için satın alma günde ne kadar yükleniyor oynanıyor ne kadar reklam sponsorluk vs veriyor bunlara göre değişir ben eskiden oynuyordum babamda oynuyor babam 3000inci görevde heralde halam 5000 :D artık kesinlikle eski ilginin %10unu bile görmüyor bu oyun milyar dolarlar kazanan çığır açan...
  60. Kastamonu Ayısı

Bu Sistem Kaç Watt Harcar?

satabilir siniz derken anlamadım powerimi satayım bilgisayarımı?
  61. Kastamonu Ayısı

hocam bu sisteme ne alırsam alayım değmeyecek o yüzden direk satacağım
  62. Kastamonu Ayısı

r7 240 i5 650 h55 8gb 1333mhz ram ekran kartına geçen gün overclock yaptım ve bende çöp everest power var 230watt acaba bu sistemi doyurmaya yetermi ekran kartına overclock yapılmış haliyle
  63. Kastamonu Ayısı

Sistemimi Yükselttim Ama Pc Halen Yavaş

tamam hocam o zaman performans kazanmadan para harcamaya devam edin
  64. Kastamonu Ayısı

Sistemimi Yükselttim Ama Pc Halen Yavaş

hocam kim size parça değiştirin demişse boşa demiş zaten o sistemden hangi parçayı değiştiriseniz değiştirin başka bir parça ona engel çıkarır performans alamazsınız yani tüm parçaları değiştirmekle yeni bilgisayar almak aynı şey zaten :D keşke hiç bilgisayarınıza birşey almadan direk satsaydınız
  65. Kastamonu Ayısı

Film Önerisi

ne önerirsiniz? istediklerim komedi: olur aile türü filmler:hayır polisiye:hayır çizgi film-animasyon tarzı filmler:hayır savaş:evet korku:evet aksiyon:evet macera:evet bilim kurgu:belki romantizim-aşk:hayır erotik:hayır birazdaha ayrıntı eklemek istiyorum film 30dk-1 saat falan sıkıcı geçip...
  66. Kastamonu Ayısı

Bu Pc Kaç Para Eder

yok hocam onları veremem :D klavye değerli mouse dedinmi çöp kimse almaz mouse ile 2. hperlörü satıp güçlü bir mouse alacağım
  67. Kastamonu Ayısı

Bu Pc Kaç Para Eder

aslında herkezde öyle diyor umarım 1000tl fiyata satarımda kurtulurum bu bilgisayardan birde birşey soracağım r7 240 ve i5 650 sistemi 2200g tek başına performans olarak geçer mi?
  68. Kastamonu Ayısı

2000 Tl Altı Apu Parça Önerisi

2200g a320m anakart 8x2 crucial ballistix ram XIGMATEK EN40704 500W 80+ X-POWER X-CALIBRE PSU dahada fazlasına gerek yok
  69. Kastamonu Ayısı

Bu Pc Kaç Para Eder

1200 etmezmi abi hadi 1100
  70. Kastamonu Ayısı

64 Mü 128 Mi 256 Mı?

çok büyük bir yanlışdan döndüğün için tebrik ederim dostum.kendini 4katı depolama sana yetecektir 8 katını ne yapacaksın ki :D
  71. Kastamonu Ayısı

Bu Pc Kaç Para Eder

ekran kartı:asus r7 240 %25OC işlemci:intel core i5 650 anakart:intelh55 power:230watt everest 8gb 1333mhz ram hi-level 223gb ssd kasa:technopc bişi 100tl diyelim
  72. Kastamonu Ayısı

64 Mü 128 Mi 256 Mı?

doğru biliyorsunuz kimi 3-5 saniyelik 720p çekilen videolar 4k çekilen bir fotoğrafdan daha az yer kaplar ama sürekli video fotoğraf çeken ve gereksizleri silmeyen biriyseniz bile 128 yeter tabi bir vloger yayıncı gibi birşey değilseniz
  73. Kastamonu Ayısı

64 Mü 128 Mi 256 Mı?

e hocam 64 yeter o zaman birde şöyle düşünün eski sisteminizin 2 katını alıyorsunuz eğer 32 yetmiyor ise 64 zorlasa bile yeter 128 gb alırsan bolluk içinde yaşarsın ama 256 almak hata olur
  74. Kastamonu Ayısı

64 Mü 128 Mi 256 Mı?

hocam merakımdan soruyorum eski telefonunuzun deposu kaç gb idi ben 16 kullanıyorum bence 64 size yetersiz gelse bile 128 yetecektir zaten fazla olmasının bir performans artışı sağlayacağı anlamına gelmez
  75. Kastamonu Ayısı

R7 240 Asus Overclock Kilidi Açma

Selamlar kuralpat'dan geliyorum oradaki elemanlar derdime derman olamadı yada bu yapılabilir birşey değil diyemediler gördüğünüz fotoğraftaki değerlerin üstüne çıkmama afterburner izin vermiyor şimdi gidip ayarlarda öyle bir tuş vardı demeyin tuş açık ben tüm kapıların açılmasını istiyorum biraz...
  76. Kastamonu Ayısı

Lgs'ye Girecekler?

aa doru la. #hedef2023
  77. Kastamonu Ayısı

Lgs'ye Girecekler?

valla birader benden rakip olmaz kardeşim hiç çalışmadım çalışmayıda düşünmüyorum karne notuyla yerleşeceğim inş ben kendi beynimi büyütmekle uğraşmadan sizin beyniniz küçülürde bilişim bölümünde en başarı(lı-sız) elemanlar arasına girerim
  78. Kastamonu Ayısı

Süresiz Çok Yüksek Miktarda Işlemciye Overclock Yaplabilir Mi?

hok hocam apu toplamak hala hayalim ama geçen gün 3150 yedik anlaşılan o parayı toplayana kadar 1 yıl falan geçecek :(
  79. Kastamonu Ayısı

abi bende onu diyorum zaten bulmayı bırak bir süreden sonra kendisi bile ısınmaya başlıyor 1620319697 abi nasıl yanabilir ki benim dediğim mesela nitrojen ile -100-200 dereceleri görüyor ben 300 derecee arttırıp sistemi yakacak kadar bir oc yapalım demiyorum ki
  80. Kastamonu Ayısı

İnternetde gördüm kimisi soğuk bir madde ile Overclock yapıyor kimisi 15yıllık işlemci ile 5ghz kimisi 3 yıl önceki işlemciyle 7 kimisi şimdiki işlemci ile 9ghz ye çıkmış ama o kullanılan madde hemen ısındığı için çok az bir süre OC yapılabiliyor mesela 4ghz bir işlemci ile bir kereliğine mahsus...
  81. Kastamonu Ayısı

Sjsjsjsjsjsj Anları

Hadi yeni bir konu açalım hepimizin stres dolu olduğu zaman rahatlayacağımız bir konu bir yer olsun burası. herkes sesli güldürecek videolar paylaşsın ben başlıyorum:
  82. Kastamonu Ayısı

Eski Pc İşlemcisi Çok Yüksek Değerlere Çıkıyor.

ııı 67 çok değil ki 1620315143 kardeşim sistemini en son ne zaman termal macun değiştirdiğini dememişsin biz ne bilelim ısıyı düşürüp düşüremeyeceğini üstelik oyun testi değil stres testi yap
  83. Kastamonu Ayısı

Lgs Denemelerden Daha Kolay ?

80 bişi zaten meslek lisesi ama önemli olan üniversite
  84. Kastamonu Ayısı

Lgs Denemelerden Daha Kolay ?

ııı çok daha zordur heralde iyiki benim gideceğim yer karne puanı ile alıyor :D
  85. Kastamonu Ayısı

Bilgisayar Oyun Yüklü Olan Cd'yi Görmüyor

Selamlar geçen gün aklıma eskiden oynadığım rise of nations adlı oyun geldi. Babamda onun cd'si vardı getirmesini rica ettim. Geldi,yanında eski düğün vs cd'sinide getirmiş.Her 2 cdyide takınca bilgisayar bu CD'leri boş olarak okuyor.eskiden call of duty1 içinde böyle olmuştu call of duty ve o...
  86. Kastamonu Ayısı

hay hay efem :P
  87. Kastamonu Ayısı

En Beğendiğiniz Oyun Introsu Nedir?

neden 2side olmasın :D rise of nationsda hem tralier olarak kullanıldığı hemde giriş ekranı olarak kullanıldığı için pek düşünmedim :D 1620298383 neden 2side olmasın :D rise of nationsda hem tralier olarak kullanıldığı hemde giriş ekranı olarak kullanıldığı için pek düşünme
  88. Kastamonu Ayısı

herkez bir diyecektir ama bence 2.si daha iyi
  89. Kastamonu Ayısı

yanlış anlamayın en sevdiğiniz oyunun introsu değil en beğendiğiniz oyun introsu hangisi benimki:rise of nations her ne kadar eski olsada eskiye göre gayet güzel
  90. Kastamonu Ayısı

Rise Of Nations Nasıl Indirebilirim

internettenbilgial.com mu ne öyle bir siteye girdim youtubeden bakıp yaptım win 10 sisteme zamanımda xp sistemimde kullandığım bir program geldi onu silene kadar canım çıktı yeşilli meşilli birşeydi açıyorum programı xp grafikli birkaç şey çıktı çöktü program hepsini sildim derken bir baktım...
  91. Kastamonu Ayısı

yorumuna baktım hesabının altında " :D olduğu için pek güvenilir gelmedide neyse :D
  92. Kastamonu Ayısı

kısa özet geçeyim steam için para yok korsan nasıl indireceğimi bilmiyorum babamın oyun cdsi var ama kasada cd koyma yeri yok ne yapabilirim?
  93. Kastamonu Ayısı

Bilgisayarımda Performans Kaybı Yaşıyorum. Sebebi Nedir?

@William4Quace, hocam bilgisayarda virüs vs olabilir belki hiç baktınız mı?
  94. Kastamonu Ayısı

bal gibise uyum sağlayacak allahın kitabı bu zaten uyum sağlayamayan biziz günah bize gelecek bu arada o dediğin imam istismarları aynı mısırın eski kahinleri fransız ihtilalinden önce günah işleyen sahte roma katolik kilisesi ile aynıdır gözümde onlar sözde imamlık okumuş ama kendileri şeytan...
  95. Kastamonu Ayısı

evet abdde kiliseler bomboş çünkü kimse gitmiyor ama devlet kiliselere karışmıyor baksana camilerimize camiler dolup taşıyor hiç burada ateistlik taslayıp camilerin içindeki doluluk oranını görmen cidden ilginç üstelik kimse umursamıyor diye birşeyde yok mersedese en büyük desteği kim verdi...
  96. Kastamonu Ayısı

aslında doğru evet tek msülüman akpli değil yada tüm müslümanlar akpye oy vermiyor ama chpye oy verenlerde farkındaki zamanında ezanı türkçe okutup kuran kurslarını kapatan bu parti geri geldiğinde yeniden yapıp yapamayacağını bilemeyiz bu büyük bir sorun
  97. Kastamonu Ayısı

tabi kaç yıldır savaşlardan terörden burnumuz b.. çıktıki feraha erişelim zaten o refahı bozan gene o 2013de isyan çıkarıpğ ülkeyi 100milyar dolardan fazla zarar sokan insanlar bitirdi o refahı 1620291319 keşke katılıyorum demek zorunda olmasaydım ama evet çoğumuz sözde müslümanız 1620291356...
  98. Kastamonu Ayısı

kusura bakmayın koministcik parçası o abd o israil hiç kiliselerini kapatıyormu hiç esnogalarını kapatıyorlarmı devletin dini olmaz evet ama dine karışan bir devlet ateist ürünüdür menderesin zaten yaptığı iyiliklerin sınırı yok tabi ateist yada ülkenin düşmesini isteyenler için duru mbiraz...
  99. Kastamonu Ayısı

işte o kesim eskileri biliyor aynı kadir mısıroğlu gibi dediniz korkan deli der kormanyan dost der 1620290716 aynen öyle :D terörist seni vuracak evine gelecek daha sonra evini savunduktan sonra onun toprağınamı gireceksin yoksa sürekli kuralları uyulmayan barış anlaşmasını yapacaksın
  100. Kastamonu Ayısı

senin tipin belli biz uğraşmayalım barış yapalım diyorsun 150 yıl önce küçük kurtul yönteminide seçerdin devletin başında olsan aynı sevr haritası gibi kaç yıldır baksana esad sürekli ateşkesi bozuyor teröristlerde aynı şekilde ermenistanda sen bunlara güvenirsen donunu alırlar 1620290476 Tabi...
  101. Kastamonu Ayısı

aslında birazda kendi tükürdüğünü yalıyorsun tek başına 1950 yılından sonra iktidar olamamış tek başına tam 70 yıldır iktidar olamadı ben böyle bir paritiyi desteklemezdim sanırım :D 1620290207 dsafadsfasdfsda işte bu komikti
  102. Kastamonu Ayısı

sanırım 5 yaşında falansın ayda o zamanlarda pepe izliyordun biraz araştırırsan görürsün bize bunu dediler biz salmadık sonra ambargo geldi vermek zorunda kaldık
  103. Kastamonu Ayısı

bunu devlet göremiyormu sence? devletler senin gibi bu ayı nasıl geçiririz değil bu yüzyılı nasıl geçebiliriz diye düşünüyor sana şöyle söyliyeyim kaç yıl önce ambargo oldu diyorsunda milyar dolar zarar edildi milyar doları öyle toplamak kolaymı sence? bu aradda tarım zaten gittiği gibi gidiyor...
  104. Kastamonu Ayısı

Öylemi? 1620289401 sadece bunu muhalefetin genenli olarak gör muhalefet muhalefetliğini yapmadan baştakini indirmek nedir sence :P
  105. Kastamonu Ayısı

ilk dediğine bende katılıyorum evet amaç ülke çıkarları olmalı ve bu dediğinden sonra ülkenin doğru olda olduğunu birkez daha gördüm eskiden teröristler güney anadolu bölgesinde esiyorken şimdi biz onların inine girdik suriyede kendimizi koruduk üstelik biz ne zaman esada yada teröristlere...
  106. Kastamonu Ayısı

dimdik ayaktayız derken öyle değil reiz ekonominin çöp olduğunu bende biliyorum ama son 10 yılda yaşadıklarımızı başka bir ülke yaşasaydı yok olmuştu üstelik devletin başı elden giderken 288 şehit binlerce yaralı varken sen ne seçim politikasından bahsediyorsun hocam seçim politikasını devlet...
  107. Kastamonu Ayısı

Aaa aslında çok mantıklı? madem diktatör katil birini desteklememiz lazımdı biz niye 2.dünya savaşında almanlara katılmadık (!) şaka bir yana diktatörleri o kadar mazlumu katledenleri savunmaya devam et istersen esad rus kölesidir eğer biz esadı destekleseydik terör örgütleriyle daha çok sorun...
  108. Kastamonu Ayısı

isyandan bahsediyorum kardeşim 3-5 ağaç için ülke ekonomisini çöp ettiler ki bu tamamen bir numara devletin 3-5 ağaca zarar vermesi suç olsada daima herkez bunlardan yararlanıyor baksana o yıllarda sokaklarda zulüm 1453de başladı yazıları konstandiniye yazıları sosyal medyada ayaklanıp...
  109. Kastamonu Ayısı

tamam kardeşim sen ülkenin kaderini random seçmeye devam et :P 1620246464 maalesef öyle birde buna destek veren kesim cidden en sinir bozucu kesim bu kesim ülkenin belası %10luk ama sesi çok çıkan kesim her türlü erdoğan karşıtları hadi adaletden eğitimden erdoğana karşı ol ama diğer...
  110. Kastamonu Ayısı

İnternetcafe Bilgisayarları Neden Daha Hızlı ?

yani nvidia geforce now gibimi?
  111. Kastamonu Ayısı

ilk önce yorumun için teşekkürler üzülerek söylüyorum ki bana beleş bir hoca tutmadığın sürece türkçem hep böyle kalacak çünkü kasmaya gerek yok anladın burası technopat olduğu için yaz geç yapıyorum ve gayet mutluyum :D illaki sevmeyeni olacaktır erdoğanı önemli olan bu sebeplerin üstünden...
  112. Kastamonu Ayısı

c şıkkı yanlış diye biraz bakıyorum en yakın m gibi ama bizim gelediyedeki m partisinin elemanı çöp olduğu için a kardeşim şaka bir yana kimse mükemmel değildir ama kanıtlanabilir bir seviyede erdoğana vatan haini diyemezler ama chp dersek dire terör fetö vs aklımıza geliyor almanyaya gidip...
  113. Kastamonu Ayısı

valla ben akpciyim buradaki herkez solcu ve şunu söyliyeyim atatürkün partisi falan kalmadı her seçimde biraz daha içerideki atatürk destekçileri atıldı teröristler geldi kemal beyin geçen gün darbe gününde tankların arasından kaçarken soru soran adama oda kaçabilirdi diyerek erdoğana alttan laf...
  114. Kastamonu Ayısı

3500Tl Ve Altı Ile 16Gb Ram Alınır Mı?

yok hocam oc yapmayacağım zaten önerdiğiniz sistem a320 ama ben geleceğe yönelik almak istiyorum arada bir parça güncelleştirmesi yapacağım ve ilk başta kasasız uzay montaj yapacağım pasaya vereceğim paraya 1tb harddisk alabilirim ve biraz daha üstüne para ekleyip daha kaliteli bir sistem...
  115. Kastamonu Ayısı

intel h55 i5 650 r7 240 4gb ram yakında 8 yapacağım gideceği yere kadar gider sonra satarım üstüne para eklerim 3000-3500arası bir fiyatda kaliteli bir sistem toplayacağım mesela işlemci 2200g olacak anakart b450 serisinden olacak bu fiyatlarda düşünüyorum
  116. Kastamonu Ayısı

selamlar yakında bilgisayarımı satıp ddr4 apu sistem alacağım apu sistemlerde bildiğiniz gibi ram direk performansa değer veriyor bende ddr4 olduğu ve ileride belki ram değiştirebilirim diye 4x2 yapmak istemiyorum acaba min 3000mhz(OC farketmez)ram alabilirmiyim 2.el alırsam?
  117. Kastamonu Ayısı

Ddr4 Sistem Için Işlemci Önerisi?

bütçeniz nedir
  118. Kastamonu Ayısı

Twitter Mı Facebook Mu?

fecabook
  119. Kastamonu Ayısı

Aynı Ekran Kartları,Farklı Overclock

hocam OC değerleri değişik birisi birisinin üstüne koyamıyor tam anlamda asus r7 240:core clock:1000 memory clock:1170 msi r7 240:core clock:1010 memory clock:1050 not:bu değerlere bakınca asus biraz daha üstün gibi ama şunuda eklemek lazım ki msi r7 240 daha yüksek soğutma verebiliyor bu...
  120. Kastamonu Ayısı

Ha,peki sizce 240 mimarisinde asusmu daha iyi msi'mı?
  121. Kastamonu Ayısı

Selamlar size bir sorum olacak.Babam tam yasak ile kendi bilgisayarını 3 gün eve getirip benim odamda kullandı. 2mizde r7 240 kullanıyoruz 2 kartada OC yaptım ama benim overclock değerlerimde memory 1170 iken core clock değerim ise tam 1000 ama babamda ise durum biraz daha değişik babamda 2...
  122. Kastamonu Ayısı

70-90Tl Arası Mouse Önerisi

valla abicim dpi mipi hiçbir özellik beklemiyorum sadece benim elim orta-uzun arası tam otursun elime yeter 20tllik everst muse kullanıyorum siz düşünün halimi bileğimi masaya sürte sürte yara ettim
  123. Kastamonu Ayısı

Idrarımı Yaparken Batma Hissi

hayır hiç ayakta yapmam
  124. Kastamonu Ayısı

tedavi değilde acaba acısını azaltabileceğim yada buna biraz engel olabilecek birşey yapabilirmiyim diye sormak istemiştim
  125. Kastamonu Ayısı

bu sorunu belkide 3 aydır falan yaşıyorumidrarımı yaparken feci bir batma hissi var neden olabilir artık cidden 15 yaşında prostat kanseri olduğumu düşünmeye başladım
  126. Kastamonu Ayısı

Vücut Isısından Elektrik Ürettiler!

hocam valla gidici gibi değilsiniz :P benim 1000 yıl ömrüm olsa heralde dünya için bende strese girerdim ama bir hatun alıp bir dağ evinde yaşayacağım sonra beraber aynı yere gömüleceğim bedenim toprak olacağı ve unutulacağım için beni pek korku salmıyor açıkçası dünyada gidiciyiz o yüzden dünya...
  127. Kastamonu Ayısı

Rise On Nations Nasıl Indirilir?

Selamlar benim eskiden xp bilgisayarım vardı bu bilgisayarım içinde rise of nations oyunuda vardı ilk başda oyunu korsan indirmeyi düşündüm ama bir sorun olabilir diye korkdum birde oyun eski olduğu için bir sorun yaşayabilirim diye düşündüm çünkü xp ile oynanabilen bir oyunu win10a yüklemek pek...
  128. Kastamonu Ayısı

valla hocam saydıklarınızın çoğu kendi problemleriniz olduğu için karışamam ama bazı konularda siyaset yapmak isterim maalesef israf önlenemiyor bu çok üzücü birşey enerji kaynakları derken ne dediğinizi tam anlamadım bizim kendi ülkemizde yakında doğalgaz çıkacak kendimizi bir süre idare...
  129. Kastamonu Ayısı

Bir Yemek Ismi Yazarmısınız?

çok güzel gözüküyor ?
  130. Kastamonu Ayısı

bunu neden hep türkiye ile karşılıyorlar anlamıyorum biz ekonomik olarak dünyanın ortasındayız bizim altımızda olupda her yıl ölen milyonlar var üstümüze bakacağımız kadar altada bakmamız lazım genellikle senin gibi bunu diyenler ekonomi düşünüyor tabi diğer meselelere gelirse konu iş değişir...
  131. Kastamonu Ayısı

kesinlikle gerekli bir proje artık elektrik faturası ödemeyeceğiz (!)
  132. Kastamonu Ayısı

artık her güzellik benden elektrik alabilir :cool:
  133. Kastamonu Ayısı

Ekran Kartının Fan Sesini Nasıl Azaltabilirim?

sanırım h55 anakart everst power i5 650 sisteme değmez en iyisi satmak ve üstüne biraz para ekleyip ileride daha iyisini alana kadar idare etmek :(
  134. Kastamonu Ayısı

Kasayamı?Nasıl yapacağım
  135. Kastamonu Ayısı

Bilgisayar Kapalıyken Mouse Işığını Nasıl Yakabilirim?

ııı 100tl verirseniz hemen yapabilirim 1620127504 Bilgilendirme için teşekkürler.Peki benim anlamadığım şu;Benim kendi anakartımda yanmıyorken neden babamın anakartında yanıyor? bunun bir teknolojisi bir özelliği falanmı var?
  136. Kastamonu Ayısı

Selamlar babam ve ben kendi bilgisayarlarımızda R7 240 kullanıyoruz benimki ASUS babamın ki msi. R7 240 kullananlar bilirler çok feci fan sesi vardır. Küçücük fan kocaman 2 fanlı ekran kartlarına ses açısından rakip resmen çok rahatsız ediyor. Acaba ben fanın sesini nasıl azaltabilirim? Lütfen...
  137. Kastamonu Ayısı

Bilgisayar Kapalıyken Mouse Işığını Nasıl Yakabilirim?

Selamlar 17 gün tam kapanmanın ardından şansa sadece babamın çalıştığı sektör sorun yaşadı ve babam çalışamadığı için kendi bilgisayarını benim odaya getirdi neymiş efem world of tanksda görev yapacakmış herneyse bilgisayar kapalı olduğu zaman mousemin ışıkları yanıyor ama eski bilgisayarımda...
  138. Kastamonu Ayısı

Tam Kapanma Dönemini Nasıl Geçiriyorsunuz?

herkez çalışabiliyorken sadece babamın olduğu sektör çalışmıyor para kazanamadığı gibi yüksek zekası ile 3150tl ceza yedi dışarı çıkıp arkadaşlarımla konuşamıyorum ram alacaktım bilgisayara oda hayal oldu :(
  139. Kastamonu Ayısı

Bilgisayar Mühendisi Nedir?Bilişim Ve Donanım Arasındaki Fark Nedir?

ben donanım bölümünü okuyacağım donanım bölümü biraz bilgisayarcılık gibi geliyor bilgisayarcılık mesleği yavaş yavaş ölmüyormuydu
  140. Kastamonu Ayısı

Benim De Dc Sunucum Patlatıldı :(.

allah rahmet eylesin :P
  141. Kastamonu Ayısı

Bilgisayar Mühendisi Nedir?Bilişim Ve Donanım Arasındaki Fark Nedir?

Selamlar soru başlıkta bilgisayar mühendisi kulağa hoş gelen bir meslek bilgisayarlardanda anlıyorum zaten ama 2si arasındaki fark ne tam bilmiyorum birisi tamir bilgisayar toplama yaparken diğeri yazılımsal olarak ilerliyor sanırım aranızda bunu tam olarak anlatabilecek varmı not:beynimdeki...
  142. Kastamonu Ayısı

Bu Apu Sisteme Ne Yapılabilir?

ha fiyat performans yani 1619718100 abi şöyle diyeyim yaş 15 ben bunu bizimgilerden gizli gizli harçlıklarımı biriktirerek bazı parçaları 2. el bazı parçaları 0 olarak alıp bir arkadaşa kargolatıp eşyaları onun odasında bekletip son 1-2 parça kalıncada babamdan yardım isteyip topalyacağım pcyi...
  143. Kastamonu Ayısı

hocam fp nedir?
  144. Kastamonu Ayısı

hocam bu arada anakartı değil ekran kartını değiştireceğim yani şunu diyorum 2200g ryzen 3 güçsüz bir işlemci bana kalırsa zaten alabileceği kart max rx 570 tabi 2 yıl sonra fiyatlar iner diye tahmin ediyorum herneyse ya rx560 civarı bir ekran kartı yada ryzen 5 1600 gibi bir işlemci ve yanınada...
  145. Kastamonu Ayısı

Selamlar birkaç yıla bir APU sistem alacağım. Özellikler: İşlemci: Ryzen 3 2200G Ram:16GB 3000-3200mhz arası ram Bu sistemi hadi 3 yıla anca topladım diyelim. 3 yıla kadar bu işlemci valorant,csgo vs oyunlarda durumu ne olur? Birde 3 yıl sonra aldım diyelim. 2yıl daha o şekilde kullanırım...
  146. Kastamonu Ayısı

Hiç Gözlüğünüzü Kırdınız Mı?

vay be ben gözlüğü kırdığımda hayırsız evlat bana ne kadar iş çıkardın şimdi a... oğlu vs vs diyodu peder
  147. Kastamonu Ayısı

Hiç Gözlüğünüzü Kırdınız Mı?

Geçen hafta, kardeşim gözlüğümü kırdı. Peki sizin hiç kırıldımı? Bu 2. oldu.İlk seferdede okulda futbol yonarken top direkten sekip yüzüme gemişti.
  148. Kastamonu Ayısı

Korku Oyunlarından Korkmuyorum

hocam refleksiniz yavaş demekki bende öyle ekrana korkuç bi karı çıksa ben korkarım içim cız eder ama kadını gördüğüm an tam panikliyemiyorum panik halinde olmam birkaç saniye sürüyor o yüzden tam korkamıyorum ve anlık refleks gösteremiyorum ayrıca millet korkarken birazda efekt veriyor millet...
  149. Kastamonu Ayısı

o oyun birden fazla kişi için eğer arkadaşları ile oynarsa korkmaz
  150. Kastamonu Ayısı

Sistemim Çok Fena Değil Ancak Çok Fazla Kasıyor.

hocam aslında sistem kötü işlemci ve rami değiştirebiliyorsanız en azından birini değiştirin ayrıca kartıda söyleyebilirmisin
  151. Kastamonu Ayısı

rammus53 izle knk adamda aynı korku oynarken hem korku hemde komedi modda takılıyor o yüzden kameraya birisi atlamadığı sürece korkmuyor sizce biraz daha oyuna kendinizi verin komedi takılırsan olmaz biraz ciddiyet vermeyi dene illa korkacaksındır
  152. Kastamonu Ayısı

Meslek Lisesinde Okuyarak Bilgisayar Mühendisi Olunabilir Mi?

aslında matematiğim eskiden çok iyiydi ama 6 sınıfda zaatüre geçirdim yaklaşık 3 ay falan okula gidemedim bilirsiniz matematikde bir kez durduktan sonra birdaha yakalaması çok zor 6 sınıfdan beri hala matematiğimi düzeltemedim matematik öğretmenimde çok sinir notlarla oynadığına inandığım ama...
  153. Kastamonu Ayısı

maalesef matematikden pek anlayan birisi değilim fenimde idare eder ama bakıyoruz işte hocam ne olursa olsun zaten lisede birden çok bölüm seçebileceğimi duydum eğer birisinde başarısız olursam diğer alana ilerlerim diye babamda elektrik elektronik mezunu o yüzden illa orayıda seçerim ama...
  154. Kastamonu Ayısı

imamhatip olarak kız lisesi var :P anadolu olarakdan ise düşük puanlı kötü geçmişli ama kendini düzeltmiş bir lise vardıki oda bölge dışımıza alındı maalesef diğerleride ya çok çok daha kötü liseler yada benim puanlarımın yetişemediği yerde
  155. Kastamonu Ayısı

nasıl yani hangi lise türleri var derken tam anlamadım
  156. Kastamonu Ayısı

işte sorun orada gideceğim meslek lisesi pekde iyi bir meslek lisesi değil puanlama kalite vs açısından çünkü bilişim teknolojiler alanı başka bir lisede bulunmuyor sadece birtanesinde bulunuyor orayada eskiden babam gitmişti dediğine göre uyuşturucu sıgara içki haraç kesme vs hiç bitmezmiş
  157. Kastamonu Ayısı

Öncelikle teşekkür ederim.Sormak istediğim bir soru var eğer AMPyi seçersem üniversite okumam imkansızmı olur?Birde AMP ile yazılım işlerinde başarılı olabilir miyim?
  158. Kastamonu Ayısı

Peki bilgisayar mühendisi tam olarak ne iş yapar?Ben bilgisayar mühendislerinin kod yazarak birşeyler yaptığını sanıyorum ve eğer bilişim bölümüne gerek yoksa hangi bölümü okumalıyız?
  159. Kastamonu Ayısı

Allah Için Yaptığımız En Güzel, En Temiz, Samimi Iyiliğimiz..?

başkalarının bu yazıları okuyarak güzel bir olaya katkısı olacağını pek düşünmüyorum ama olursa ne mutlu sana ve bana
  160. Kastamonu Ayısı

Selamlar bu yıl liseye geçeceğim aklımda hep bir soru var acaba meslek lisesi ile bilişim alanında büyük işler elde edebilir miyim?Normalde başka liselere gidecektim ama ben sevmediğim her işte başarısızım.Böyle bir kimliğim var eğer sevdiğim bölüme gidersem kendimi dahada çok bu işe...
  161. Kastamonu Ayısı

Yağ Oranımı Yanlış Mı Hesaplıyorum?

bu sitelerin hiçbirine inanmayın hocam çoğu verdiği değerle alakaları yoktur bunu bir doktora sorun
  162. Kastamonu Ayısı

Allah Için Yaptığımız En Güzel, En Temiz, Samimi Iyiliğimiz..?

sağ elin verdiğini sol el bilmesin hocam ama birkaç komik anımı söylerim Dilenciye para verdim 2 gün sonra bir bakkalın veresiyesini kapattığını öğrendim. O günden bu yana çalışabilecek gücü olan hiçbir dilenciye yardımda bulunmadım ama adam arayan bir abim olduğumda sürekli burada...
  163. Kastamonu Ayısı

Tiktoku Neden Sevmiyorsunuz?

nayır
  164. Kastamonu Ayısı

aa bak bunu düşünmemiştim ama evet feministler orada yoğunluk gösteriyor
  165. Kastamonu Ayısı

İlk önce sağdan soldan duyupta kötü plartform deyip karalamayın ben biraz inceledim cidden kötüymüş ama duyupda hiç kullanmayanlar lütfen ankete katılmasın bence oradaki kitle rezalet peki siz neden sevmiyorsunuz anketde belirtebilirsiniz
  166. Kastamonu Ayısı

Erzurum Oltu'da Askerlik Yapmak.

yani abi bir arkadaşım gitmişdide pek birşey dememişti soğuk olduğunu ve tarihi eserler açısından iyi olduğunu söyledi tabi askerlik zamanında ara sıra fırsatını bulursan gezebilirsin yemekleri kültürleri vs pekbirşey anlatmadı pek bir özelliği olmayan bir ilçe sanırsam gezip kendin görmen daha...
  167. Kastamonu Ayısı

Erzurum Oltu'da Askerlik Yapmak.

???
  168. Kastamonu Ayısı

Youtube Hesabımı Kapatmak Istiyorum Fakat E Posta Ve Şifresini Bilmiyorum Nasıl Kapatırım

kapatamazsınız :( en azından e-postanızı öğrenin
  169. Kastamonu Ayısı

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

Çok küçükken izlediğim için filmi tam hatırlayamıyorum baştan söyliyeyim. tür:korku bir aile biryerden biryere taşınır konuşmayı bilmeyen ama 4-5 yaşında belkide daha büyük yada küçük olabilecek bir bebek yetişkin yada 18 civarlarında taş gibi bir kız bir baba ve anne var taşındıkları ev...
  170. Kastamonu Ayısı

Bir Film Arıyorum

Çok küçükken izlediğim için filmi tam hatırlayamıyorum baştan söyliyeyim. tür:korku bir aile biryerden biryere taşınır konuşmayı bilmeyen ama 4-5 yaşında belkide daha büyük yada küçük olabilecek bir bebek yetişkin yada 18 civarlarında taş gibi bir kız bir baba ve anne var taşındıkları ev...
  171. Kastamonu Ayısı

Okul Konulu Film-Dizi Tavsiyeleri

ssfdfwdsfdsafads şimdiye belkide 40kez izlemişimdir zaten eski düşük grafik bir film istemiyorum
  172. Kastamonu Ayısı

Okul Konulu Film-Dizi Tavsiyeleri

Selamlar belki aranızda cobra kai izleyenler vardır,ya en fazla 3 bölümlük okul dönemi vs kavgalarınoolduğu film yada cobra kai gibi bir bölüm max40 dakika bir dizi serisi önerirmisiniz? not:illa okul temalı bir film olmaz zorunda değil ama okul yaşlarındaki insanların hikayesi olabilir mesela...
  173. Kastamonu Ayısı

Gözlük Masrafları Ne Kadar Olur?

hocam yaşınız kaç? ben 15deyim ve 7-7.5 civarlarındayım peki siz?
  174. Kastamonu Ayısı

gittim hocam 385 tuttu 3 yıl önce kalitesiz şeyi 500e kakalamışlardı kazıkçılar artık gideceğim gözlükçüyü buldum :)
  175. Kastamonu Ayısı

Selamlar, 5.sınıfda gittiğim göz doktoru her bir yılda gel dedi ve ben 3 yıldır gelmedim geçen dünde gözlüğüm kırıldı haliyle 3 yıl boyunca gözlük numaram artmış acaba noraml devletin verdiği ucuz çerçeve ve 7-7.5 numarasındaki merceklerin fiyatı ne olur?
  176. Kastamonu Ayısı

hımmm güzel gözüküyor
  177. Kastamonu Ayısı

Bu Bilgisiyar Valorant Oynatır Mı

hocam bu arada o 4gb ram ile 144fps alamassın hadi 144fps alırsam 1 saniye 144p daha sonra ram yetersizliğinden 30larda gez :(
  178. Kastamonu Ayısı

Bu Bilgisiyar Valorant Oynatır Mı

hocam raminiz yeterli ekran kartı modelini yazmamışsınız ama intel en kalitesiz üreticidir işlemciniz ise allaha emanet 2 güne gider çok eski birşey eğer anakartınız daha iyi bir işlemciyi destekleyebiliyorsa daha iyi bir işlemci almanızı tavsiye ederim o kadar 16gb raminiz var o sisteme bi...
  179. Kastamonu Ayısı

En Çok Korkutuğun Anınız Nedir?

eyvallah hocam o sığınak +18anime ve babamın 2 kez bayılmesı depresyona soktu beni :( geri kalanının şu anda gram önemi yok tabi köpeğin sırtımda bıraktığı diş izi hariç :(
  180. Kastamonu Ayısı

teşekkürlerde dalgamı geçtiniz tam anlayamadım :P anlatacak hikaye kalmamış derken?
  181. Kastamonu Ayısı

İşlemci̇ Alıcam Yardım

Bütçeniz nedir?
  182. Kastamonu Ayısı

kuru fasulyeyi kim çıkartmış?neredeyse haftada 1 yiyorum çok güzel bir yemek
  183. Kastamonu Ayısı

Aklıma geldi bir sorayım dedim benim en çok korktuğum anlar bir köpeğin beni 2 kez ısırması arabanın bana çarpması daha sonra arabanın içinde geçirdiğim araba kazaları evimizin sığınağında karanlıkda dolaşan adam 11 yaşındayken kazara ekran kartı driverini silmem babamın 2kez bayılması ve 12...
  184. Kastamonu Ayısı

evet kastamonulu olmayanlar ıslama yada banduma değilde bandıma derler ama bence yöreye ait isim daha önemli sonuçta kastamonuda çıktı kastamonulu ne derse bence onun denmesi lazım bu tüm illerdeki yöresel şeyler içinde geçerli
  185. Kastamonu Ayısı

kastamonu yöresine ait bir bir hamur işidir yufkayı her biri 3 parmak gemişliğinde sarıyoruz 4 parmak uzunluktan sonra aralarını kesiyoruz haşlanan tavuk etlerini suyun içerisinden çıkıp didikliyoruz hazırlanan yufkaları tavuk suyu ardından kızgın tereyağına atıyoruz üstüne biraz ceviz sonra...
  186. Kastamonu Ayısı

banduma
  187. Kastamonu Ayısı

Sistemim Hangi Oyunları Rahat Oynatır

maalesef lol oynayamassınız minecraftı ise rahat oynarsınız maalesef dotada oynayamassınız geriye kalanını bilmiyorum bu arada sistem alacak bütçeniz yoksa sistem parçası yükseltmenizi tavsiye ederim eğer sistem yükseltmeye bütçeniz varsa anakart işlemci ve ekran kartı aslında sistemin tamamı bu...
  188. Kastamonu Ayısı

0Xc004F074 Hatası

ne yani burası sadece zenginler içinmi?öyle olsa haberim olurdu heralde
  189. Kastamonu Ayısı

Beklenen karar: 17 gün tam kapanma!

Ha o şekilde düşünürsek evet öğrenciler 17 gün evinde kapalı konuya çalışmayacakta ne yapacak?Bizim işimiz çalışmak tabi her konuyu anladıyıpda zorlananlar yeni gelen konulara korkuyla bakarlar aynı benim gibi bakanlara birşey demiyorum çünkü canlı derslerle birşey anlaşılmıyor eğer şu 17 gün...
  190. Kastamonu Ayısı

ha sende ders çalışmayıp bütün gün korona var diye oturanlardansın demi :p bu arada bu iddialar 1.dönemdede bu kadar ağır olmasada vardıki bende sınavlar devletden çok hocaların kontrolünde 1619460938 her türlü atarlar ama evet yeterli olmaz ne devletde ne dünyada para kalmadı :( 1619461161...
  191. Kastamonu Ayısı

0Xc004F074 Hatası

aaa bende linas istiyordum hocam.Sizde varsa bi 100lira eteşleyin bea.Para yok nasıl alalım? :(
  192. Kastamonu Ayısı

bence tam yerinde bir karar alındı tebrik ediyorum 1619460228 neden mesela?eğer düşündüğünüz sorun maddi durumlar ise devletin buna bir el atması olasıdır kimse tek kuruş kazanmadan bir ay geçinemez
  193. Kastamonu Ayısı

0Xc004F074 Hatası

Bir yazım yanlışı yapmış olabilirsiniz. Bende youtube yoluyla kaldırmıştım bunu tekrar deneyin belki düzelecektir.Ha birde yönetici olarak açmadıysanız cmd'yi ondan kaynaklı bir sorun
  194. Kastamonu Ayısı

En Performanslı İşletim Sistemi Hangisi?

Hocam ekran kartınız nedir?Bu arada 8e kadar ram desteğiniz varsa anakartınızda 4-6yada8 yapın en az 4 olmalı linux ise min 4gb ram kullandığı için zorlanırsınız ubuntuda 4gb kullanıyor ama ben ubuntu öneriyorum çünkü işlemcinizi çok zorlamaz.
  195. Kastamonu Ayısı

En Performanslı İşletim Sistemi Hangisi?

Her ne kadar eski olsada windows 7 öneririm,malum sizinde sisteminiz eski.Ama her türlü size sistem yükseltmesi tavsiye ederim eğer bilgisayar toplayacak bütçeniz ve bilginiz yoksa rami yükseltin.Anakartınızıda paylaşabilir misiniz? eğer 4gb yapma imkanı sunuyorsa 4gb yapın winvows8.1 öneririm...
  196. Kastamonu Ayısı

Neden Herkes Casper Kötülüyor

lenono her türlü casper den daha iyi ama kötü diyenide ne biliyim
  197. Kastamonu Ayısı

Soru Pubg Gta 4'E Benziyor Mu?

arka planda aynı fizik teknolojilerini kulanıyorlar
  198. Kastamonu Ayısı

Adalet Bakanlığı'ndan Biden'in Açıklamalarına Tepki!

-uydur gülüm uydur- biden
  199. Kastamonu Ayısı

Sdn Forum Kullanıcılarına Göre En Iyi Telefon Markaları!

en iyisi iphone tabiki ama bana en iyisi iphone seçeneğini tıklatmak için 10000tl vermeniz gerekiyor ayrıca bence fiyat performans açısından en iyisi oppo
  200. Kastamonu Ayısı

Hayatınız Nasıl Geçiyor

hayat iyi geçiyormu diyince direk rahatsız olacağını düşünmemiştim parası olan herzaman daha üstündür bu ülkeye bağlı olan birşey değil ki şu ana kadar olan herşey normal ekonomi için misal darbe ambargo isyan savaş terör virüs derken neler neler oldu baksana bu kadar şeyi bizim seviyemizdeki...
  201. Kastamonu Ayısı

Hayatınız Nasıl Geçiyor

Hayatınız şu günlerde nasıl geçiyor? Ben 1 hafta boyunca köyde olduğu ve okula uzun süredir gitmediğim için mutluyum.Dün ağırlık kaldırırken kazara bilek kaslarıma biraz zarar verdim. Acısı geçti ama şimdide sebepsiz bir şekilde sağ bacağım ağrıyor ve gecen gün aldığım ram bilgisayara uymadı ve...
  202. Kastamonu Ayısı

Bu Anakartın Modeli Nedir?

maalesef:( o zaman bu anakart unutulmuş bir anakartmı?
  203. Kastamonu Ayısı

Musk: Mars’a gidecek insanlar muhtemelen ölecek

adamda bu aralar mazoşizm var heralde sürekli topuğuna sıkıyor :D ve bundan keyif alıyor gibi
  204. Kastamonu Ayısı

Bende epey bi araştırdım ama bulamadım zaten bu elimdeki bilgilerle bulmam imkansız acaba belli chipset anakartların tüm modellerini görebileceğim bir site varmıdır?Çünkü benim anakartımda 2slot var ama gördüğüm hemen hemen tüm h55chipsetli anakartlar 4ram slotuna sahip o şekilde bulabilirim
  205. Kastamonu Ayısı

e abi ben bios güncelleyeceğim buldum buldum bulmadım gg
  206. Kastamonu Ayısı

hcam denedim h55+l yazıyor l ile başlayan bir model yok 1619354013 kardeşim bende biliyorum h55 olduğunu model ne yav model ne
  207. Kastamonu Ayısı

aramıyorum hocam zaten başka marka falan sadece mdelini arıyorum
  208. Kastamonu Ayısı

Ram Alırken Bios Sürümü Önemlimidir?

Selamlar geçen bir ram aldım ram zaten (satıcının hatası) farklı model geldi cl değeri 7 idi benimki 9 herneyse uymadı işte babamın tanıdığı bir eleman vardı bios pilini çıkart dedi bi 5 dk bekle dedi bekledik birşey olmadı daha snra bios güncelle dedi acaba ram vs parça değiştirirken cidden...
  209. Kastamonu Ayısı

yok hocam benim anakartımın özelliği şunlardı intel marka 2 soket genellikle h55 modellerinin çoğu 4 soket bende tüm h55 anakartların bulunduğu bir site arıyorum ki bulabileyim biraz araştırınca internette gigabyte h55ms2h diye bir ürün buldum benim anakartıma çok benziyor sanırım aynısı ama...
  210. Kastamonu Ayısı

Bu Pc Alınır Mı

zaten 800tl indirimde bana önceden bilerek fiyatlar yükseltilmiş sonra indirim numarası yaptılar gibi geldi çünkü 5000tl etmez o bilgisayar ama 4250 gayet uygun bir fiyat geldi monitörüde var zaten güzel olacaktır.
  211. Kastamonu Ayısı

Youtube’a Yükleyip Sildiğim Videoyu Geri Yüklemek Istiyorum

üzgünüm :(
  212. Kastamonu Ayısı

h55+l diyor onuda denemiştim
  213. Kastamonu Ayısı

hocam intelin sitesine girmeyi bende biliyorum ama chipset bilgileri veriyor modellerin bilgilerini değil
  214. Kastamonu Ayısı

İntel H55 yazıyor başka birşey yazmıyor ben mi körüm acaba? Tam modeli nasıl öğrenebilirim?Eğer bir site üzerinden öğrendiyseniz lütfen o siteyi banada söyleyin.
  215. Kastamonu Ayısı

Linkteki Bilgisayarı Almayı Düşünüyorum Önerirmisiniz?

hocam indirime girmiş 2700tl diyor bence gayet iyi 2700 tl için ama alır almaz eğer ileride parça yükseltecekseniz powere dikkat edin ekran kartı falan alırsanız ileride yetmeyebilir ayrıca anakartınızz geleceğe dönük bir anakart değil ve yine ayrıca rami 8den 16 yap birde hocam m2 eklemenize...
  216. Kastamonu Ayısı

Not ortalaması ile alınacak liselerde 1. dönem notu geçebilir mi?

aslında iş bulma olasılığı zor diye birşey yok belli bir alanda ustalaşırsam ve deneyim sahibi olursam o alanda kolayca iş sahibi olurum zaten meslek lisesi liseyi bitir yürü git kafasında olduğu için üniversite okuduğum zaman bir çok elemanı geçebilirim ben bilişm okumak istiyorum ve bu çok...
  217. Kastamonu Ayısı

2200G Işlemciye Geforce Gt 1030 Takmak Mantıklımı?

aynen öyle :D adam gitti 8gb ram 250gb ssd aldı gitti led fanlı kasa aldı ben olsam kasada almam ekran kartıda almam onun yerine rami 8den 16ya çıkarırım 250gs ssd yerine 1tb harddisk + 250gb m2 alırım
  218. Kastamonu Ayısı

2200G Işlemciye Geforce Gt 1030 Takmak Mantıklımı?

Adamın birisi gitmiş 3200tl fiyata pc toplamış. Bence rRX550 kart gücündeki bir APU işlemciye MSI GeGorce GT 1030 alması çok saçma,sizce?
  219. Kastamonu Ayısı

insanlar animeleri neden bu kadar çok seviyor?

yok allaha şükür buradaki kullanıcılar adam yav :D technopatda bir virgül ıskalamışım diye 1 ay ban DA forumunda 9 yaşındakilerle kavgadan 2 gün 5 gün 2 gün 7 gün ban ama burada ilk banlandığımda kendim kaşınmıştım şimdi ise insanları kışkırtmaya niyetim yok bu forum varya en iyi yav :D
  220. Kastamonu Ayısı

yok ben ölmem DA sorumunda 2 kez trollükten banlandım aslında boş siyaset ve ateist bebelerle kavga ettiğim için banlandım hepsi 2 yıl net yer dedi 2 gün sonra selamın aleyküm:cool:
  221. Kastamonu Ayısı

raporladım zaten reiz :D bu şikayeti okuyacak sayın hakimden bana hakaretten 3 yıl anaya hakaretten 30 yıl KASTAMONU AYILARINA HAKARETTEN 30kez ağırlaştırılmış müebbet istedim bakalım ne diyecekler ben şahsen son derece eminim müebbet alacağına zaten bu gidişle başka hayvanlara laf ettiği için...
  222. Kastamonu Ayısı

yok yani ben bunu normal bir çizgi film gibi değilde aşırı bir şekilde anima fanı olanlara sordum reiz 1618089486 hocam ben bunu fanlara sordum 1618089520 hah işte benim bu soruyu sormak istediğim kesinlikle siz değilsiniz :D benim sormak istediğim fanlar
  223. Kastamonu Ayısı

aga küçükken pokemon hangi kanalda çıkardı biliyormusun? izlemeyi çok isterdimde geçti artık
  224. Kastamonu Ayısı

Birdaha sen türkçe konuşma kardeşim türkçe hocanın inş yoldayken ayağı takılırda yere düşerde aklına sen gelirsin
  225. Kastamonu Ayısı

tamam işte niye seviyorlar
  226. Kastamonu Ayısı

zulayı biraz kassada oynatan laptopum valorant kaldırırmı

nickimi aYı değilde ayu yapacaktım ama olmadı kapmış enayinin biri :D
  227. Kastamonu Ayısı

yav seni her gördüğümde bir mutlu oluyorum kedi çok tatlı???
  228. Kastamonu Ayısı

hocam karton bir işlemci varken ortada birde ramin düşüklüğü ile oynanamaz kriz geçirir insan onun başında
  229. Kastamonu Ayısı

bu soruyu çok merak ederdim küçükken sadece beyblade izlerdim daha sonra cartoon networkün hacklendiği tarihte atılan o pornografik japon animesine denk geldim o günden bu güne birdaha hiç anime izlemedim küçük bir çocuğa bu yapılırmı ya :( şimdi izlesem kazara pek birşey hissetmem ama bunu...
  230. Kastamonu Ayısı

hocan raminiz nedir? birde o ekran kartı ve işlemci ile hiçbir yere gidemezsiniz ekran kartı belki ama işlemci sizi yarı yola gelemeden bırakır raminiz 8gb değilse hiç konuşmaya gerek bile yok
  231. Kastamonu Ayısı

cpu bossda neden apu işlemciler yok

2 tane apu işlemci karşılaştıracaktım ama 2sinide bulamadım galiba hiçbir apu işlemci karşılaştırılamıyor bunun nedeni nedir
  232. Kastamonu Ayısı

RAMi 2 katına çıkarınca ne değişir?

yani onun olacağını biliyorumda örneklendirsen? şu oyunda şu kadar artar vs
  233. Kastamonu Ayısı

RAMi 2 katına çıkarınca ne değişir?

Selamlar bende bir adet 4gb 1333mhz 9cl bir ram var ben bunun aynısından yada biraz benzerinden alıp 8gb yapmak istiyorum acaba neler değişir? sistemim; :asus radeon r7 240 intel core i5 650 intel h55 anakart 250gb ssd sistemimde ne kadarlık bir performans artışı olur? merak ettiklerim...
  234. Kastamonu Ayısı

aynen öyle reiz teşekkürler ama hem sen biraz geç kaldın hem ben biraz geç geldim şu anda 2. bölümdeyim
  235. Kastamonu Ayısı

Beyler zamanında bir film izlemiştim. Filmin adını hatırlayamıyorum bir seriydi 4 film ama belki başka bölümleride çıkmıştır? 1. bölümünün olayı şuydu bir kadın muhabir birde kameraman vardır bunlar yanlış hatırlamıyorsam belgesel kanalı gibi birşeydi meslekleri çekiyorlardı ama doğru...
  236. Kastamonu Ayısı

Pinterest'in Türkiye Kararı

zaten herkes kazanıyor bırak bir kısmınıda bize vergi olarak versinler kaç yıldır kimler kimler kazanıyor bizden para kazanmamaları için bu uygulamaların kullanımının yasaklanması lazım oda diktatörlüğe girer üstelik hesap çalınma olayları başta olmak üzere birçok sorun daha kolay çözülecek
  237. Kastamonu Ayısı

Pinterest'in Türkiye Kararı

çok güzel bir haber hem fis açacaklar kullanıcıların işleri kolaylaşacak hemde devlete gavurlardan vergi gidecek her türlü güzel haber
  238. Kastamonu Ayısı

Nokia Hâlâ Ayakta! Yeni X20 ve X10 Tanıtıldı

nokia asla ölmez nasıl 75 yaşındaki dedem 20 yıldır aynı nokia kullanabiliyorsa nokia telefonlarda asla ölmez
  239. Kastamonu Ayısı

platoon psu alınırmı?

peki GAMETECH alınırmı +80plus varmış
  240. Kastamonu Ayısı

platoon psu alınırmı?

her yerde bunu duyuyorum fsp ve f/p nedir tam olarak ? 1617979174 bir psu için max 450 hadi diyelim 500
  241. Kastamonu Ayısı

platoon psu alınırmı?

yapma ya :( çok ucuzdu fiyatıda neyse öğrenmiş oldum thanks 1617978790 bence birşey olmaz ya :D 6 yıldır everest kullanıyorum ne alsam kağardır :p
  242. Kastamonu Ayısı

platoon psu alınırmı?

letgoda gördüm 500watt 150 tl :D cidden fiyatı acayip ucuz bu markayıda hiç duymadım eğer kaliteli bir markaysa satıcıda sorun var dolandırıcı olabilir derseniz bu satıcı bilgisayarcı birçok parça satıyor letgoda kastamonudaki 2.el piyasasının yarısını bu adam yönetiyor günde 10-15 donanım satıyor
  243. Kastamonu Ayısı

bu sisteme kaç watt psu yeterli olur?

ha öyle desene hocam evet güçsüz işlemci ama benim işimi görecek
  244. Kastamonu Ayısı

nasıl yani her apu sisteme her kart katılamazmı? birde hocam benim bilgisayar parçalarını almam biraz sürecek o zamana kadar umarım indirim kalkmaz
  245. Kastamonu Ayısı

evet hocam sistem toplayacağım apu olacak ama ileride ekran kartı falanda alırım heralde ekran kartı alırken sorun çıksın istemiyorum bu arada tavsiye için teşekkürler 1617970788 hocam birde ekran kartı alacağım topladıktan bir süre sonra ekran kartı vs bir parça değiştirirken sorun yaşamak...
  246. Kastamonu Ayısı

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in eşi Prens Philip, hayatını kaybetti

aklıma anneannemin kedisi geldi :D biz et bulamıyoruz kedi hergün pastırma diyordu günde 300tllik yemek :D kedi gelmiş 13 yaşına miyavlıyamıyor bile yaşlılıktan ama top gibi olmuş afedersin yuvarlanıp duruyordu etrafta :D
  247. Kastamonu Ayısı

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in eşi Prens Philip, hayatını kaybetti

NOOOOO hayır bu nasıl olurrr çok üzüldüm :( 1617968714 99 yıl nedir yav başkasının ömründen çalmış geç bile kalmış hacı :p
  248. Kastamonu Ayısı

Selamlar ben apu bir sistem toplamak istiyorum henüz tüm parçaları belirlemedim ama psu için en önemli olan işlemci ve anakartı belirledim acaba bu 2sine ne kadar bir psu yeter? işlemci: AMD Ryzen 3 2200G anakart: Msi A320M-A PRO AMD A320
  249. Kastamonu Ayısı

500tl anakart önerisi

teşekkürler bilmiyordum o zaman 430 gibi ucuz bir fiyata 3200mhz ve 64gb ram desteği lan bir anakart alabilirim :D peki bu kartın eksileri nedir tam olarak biliyormusunuz? neresi kalitesiz? birde m2 girişi var mı?
  250. Kastamonu Ayısı

Almanya Sağlık Bakanı Spahn: Yoğun bakımdaki Kovid-19 hastası sayısı çok hızlı artıyor.

işte o konuda haklısınızki o bi anlık değişimler genellikle dış siyaset kaynaklıdır ama olurda faiz falan indiriyoruz diye %10 dolar bir günde artarsa o zaman suçlu başkandır ayrıca ekonomimizde işini yapamayan birçokta adam vardı ve halada var eğer ekonomimizi berat albayrak gibi birisi...
  251. Kastamonu Ayısı

Almanya Sağlık Bakanı Spahn: Yoğun bakımdaki Kovid-19 hastası sayısı çok hızlı artıyor.

merkezdeyim hocam ama dadaylıyım ve bir düşün amerika 50 yıldır süper güç birde bize bakın? kaç yıldır ekonomik krizden kurtulamadık erdoğan geldi biraz toparlandık dedik darbe terör isyan ambargo savaş virüs neler neler yaşadık kalkınmak için bize hiç fırsat verilmedi bu kadar şeyi birkaç yıl...
  252. Kastamonu Ayısı

ben kastamonuluyum hocam ve evet kafeler gereksiz ama işletme sahipleri neden para kazansın bırak devleti dünyada para kalmadı
  253. Kastamonu Ayısı

500tl anakart önerisi

birşey sormak istiyorum siteye girdiğimde ilk önce 3200mhz diyor ama ayrıntılara indiğimde bellek hızı 2666mhz diyr bu nasıl oluyor hocam 1617965685 hocam ben 500tlnin üstüne çıkmam demiştim siz 570tl anakart öneriyorsunuz?
  254. Kastamonu Ayısı

şu anda evet yapmaları gerekeni yapıyorlar ama ilk başda tüm dünya hastalığa yakalanırken biz çok sonra yakalandık
  255. Kastamonu Ayısı

Bilgisayar açıldığında driver uygulaması kendi kendi ne açılıyor

bende kapattım bendede öyle takmıyorum artık boşver reiz sende ha bide ben hem asus hemde amd driver kurdum 2 driver kurunca illa biri açık oluyor :D
  256. Kastamonu Ayısı

allaha şükür devletimiz ilk başta çok iyi şekilde mücadele etti covid 19 ile halada devam ediyorlar keşke halkımızda daha çok duyarlı olsa ve şu okula ilkokul 5-6-7-9-10-11 sınıflarındaki çocukları okula yollamasalar
  257. Kastamonu Ayısı

500tl anakart önerisi

apu sistem alacağım beyler 500 tl anakart önerirmisniz? özellikleri: AMD uyumlu AM4 DDR4 Max 32-64gb ram desteği Max 3000-3200 mhz ram desteği 500tl dediğimde illa 500tl değil beyler normalde 400 düşünüyordum ama internette 400 tl deyince hiçbirşey çıkmıyor 500 deyince 450-470vs fiyatlar...
  258. Kastamonu Ayısı

Bilgisayarim Gta V kaldırımı?

maalesef orasıda paralı ise satın almak zorundasın dostum :(
  259. Kastamonu Ayısı

bi aralar epic gamesde ücretsizdi ama yeniden paralıda olmuş olabilir bir bak eğer beleşse güvenilir bir plartform
  260. Kastamonu Ayısı

hocam kesin açar ama ne kalitede oynarsın söyleyemem ortada rahat ynarsın bencee ama yüksekte ara sıra kayıp yaşayabilirsin
  261. Kastamonu Ayısı

apu işlemci için birtek soketin doğru olması yetermi?

Teşekkürler ama şu cümlenizi tam anlamadım: Güncel işlemcileri,eski anakrtlarda kullanırsanız,bios güncellemesi ister. Yoksa, X570 gibi en son çıkan bi anakart, 2200G gibi eski bi işlemciyi hayda hayda çalıştırır. hayda hayda derken tam performanslı kullanamazmıyım demek istiyorsunuz?
  262. Kastamonu Ayısı

hangi takımı tutuyorsunuz?

beyler takım tutmuyorum öncelikle belirteyim
  263. Kastamonu Ayısı

intel h55 anakart intel core i5 650 işlemci r7 240 8gb ram 1333mhz cl9 240gb hi-level ssd 230watt everest psu 1617914718 chipset nedir tam olarak? 1617914739 o zaman güncelleriz hocam
  264. Kastamonu Ayısı

sa millet ben apu sistem toplayacağım acaba apu işlemcilerde anakart seçerken normal anakartlara göre değişik birşey varmı yoksa sadece doğru soket anakart almak yeterlimi
  265. Kastamonu Ayısı

"Bizi Melekler Koruyor" Diyen AKP'li Siyasetçi Koronavirüsten ölmüş

algı haberler yapmayın yazı ile korona tarihleri arasında 2 ay falan var 1617913441 ne yani melekler korumadı ateistmi olalım? Allah rahmet eylesin bu arada adam espri yapmış bununda haberi yapılmaz ama umarım bizim oyumuzla başa geçen hiçkimse korona olmaz ve umarım bu illet bi an önce tüm...
  266. Kastamonu Ayısı

Sistem yükseltmek mi? Yoksa yeni sistem toplamak mı?

hocam düşündüğünüz apu sistem nedir bütçe nedir? bunları belirtmeniz gerekiyor ama benim öyle bir bilgisayarım olsaydı ki var :D giderdim rami 8gb yapardım ki yaptım :D sizede tavsiye ediyorum gayet performans sağlar ama maalesef bunu demem için biraz iyi bir anakarta ihtiyacın olması lazım...
  267. Kastamonu Ayısı

Sadece Biraz Sıcak Gibi.

hocam fanı temizleyin bu arada diş macunu olmaz sistemi çöp edersiniz ama birçok kişi bunu maalesef bilmiyor termal macunu yenilemek istediğim zaman öğrendim git bi bilgisayarcıya ihtiyacın kadar olan macunu bir kağı içine koysun boş yere 60-70 lira vermene gerek yok git adamdan tek kullanımlık...
  268. Kastamonu Ayısı

Covid oldum

bence korona testini ananim abiye yapmak lazım
  269. Kastamonu Ayısı

mining yapılmasına kızıyormusunuz?

hocam kazanıyorlarmı bari? yok yani kazanılsa ilk benim haberim olurdu?
  270. Kastamonu Ayısı

Covid oldum

bunda niye bir insan gülerki? değişik bir kişilik?
  271. Kastamonu Ayısı

mining yapılmasına kızıyormusunuz?

ben çok kızıyorum piyasada kart kalmadı:mad: genellikle mining yapanları yakalamak için şöyle bir taktik kullanıyorum
  272. Kastamonu Ayısı

apu sisteme ne alsam kağarmıdır?

hocam nickimi nerede yaşıyorsunuz diye sorarlarsa diye kastamonu ayusu yaptım insan bir bakar yav :D bu arada monitör dahil değil ve ramleri 16 olarak almak istiyorum kastamonununda 2.el piyasası çok küçük sahibinden gibi sitelerden kargo yoluyla halledeceğim işlemcileri falan güvenli olur...
  273. Kastamonu Ayısı

hocam max bütçem 3000 tl ram işlemci falan 2. el alırsam diğer parçalar 0 500 gb hardisk 250gb ssd 16 gb ram ve am4 anakart alsam 3000tl yi geçermi hadi 3150 not: pek yapılmayan birşey yapacağım bizimkilerden ufak ufak araklayacağım 1 yıl sonra korona falan bitmeye yaklaşırsa bizim akrabanın...
  274. Kastamonu Ayısı

her apu işlemcimi? ryzen r3 serisinden bir işlemci almayı düşünüyorum
  275. Kastamonu Ayısı

selamlar beyler bilgisayar alacağım ama bilirsiniz... o sebepten ötürü apu sistem almak istiyorum am4 serisinden apu sistemlerde nasıl olur bilmiyorum bilgisayara gitsem dünyanın en eski kartını bile taksam performans artışı sağlarmıyım ?
  276. Kastamonu Ayısı

am4 bittimi?

şimdiden hayırlı olsun hocam umarım bir aksilik yaşamassın
  277. Kastamonu Ayısı

am4 bittimi?

bence bitmeyecektir daha üreticisi var tüketicisi dahada çok var hala dünyanın küçük bir kısmı ddr2 kullanıyor dünyanın geri kalan yarısı ddr3 geri kalanı ddr4 kullanıyor bence daha var ya ddr4 eski demek için rahat 10 yıl var 1617869177 aynen hacı zaten am5 işlemciler çıkıcınca bi anda 50 tane...
  278. Kastamonu Ayısı

Bir film arıyorum ama adını unuttum bulmama yarımcı olur musunuz? Hikaye: Öncelikle izleyeli birkaç yıl olduğu için bazı yerlerde ufak hatalar yapabilirim, neyse. Film bir polisiye filmi ilk başladığında atletli bir polis bir şeyler zırvalıyor sanırım uyuşturucu işi yapılıyordu yanında 2 polis...
  279. Kastamonu Ayısı

farklı cl RAM kullanmak mümkün mü?

selamlar ben geçen ram aldım cl9 istemiştim ama cl 7 geldi acaba cl7 olan ramin cl değerini 9 yapıp bilgisayarı sorunsuz çalıştırabilirmiyim? ve birde 2 farklı model ram kullanmak performans kaybına sebep olurmu özellikler: kingston ddr3 4gb 1333mhz cl9-7
  280. Kastamonu Ayısı

Pc çok kasıyor

ram kartı? bu arada abi yazı yazarken benim yazımla birleştiği için yazım yanlışı oluşuyor dediğini tam anlamadım ama eğer parça sökmesini bilirsen git ekran kartına termal macun koy ve fanları temizle işlemciyede termal macun sür olay şu çeyrek bir pirinç tanesi kadar yanı neredeyse hiç yok...
  281. Kastamonu Ayısı

Pc çok kasıyor

abicim bilgisayarı aç güzel bi temizle termal macun işlemlerini yap ve yapabiliyorsan rami 8gb yap eğer imkanın yoksa bilgisayarını win 10 yerine 8.1 yapabilirsin
  282. Kastamonu Ayısı

opera gx siteleri türkçeleştirmiyor?

selamlar opera gx kullanıyorum acaba nasıl kullandığım siteleri türkçeleştirebilirim? mesela gpu bossdan ekran kartı karşılaştırması yapacağım ama türkçeye çevrilmiyor google ile yaptığımda türkçeleşiyordu nasıl yapacağım onu?
  283. Kastamonu Ayısı

bozuk slot tamiri ne kadar tutar?

abi tamiride montajıda beceremem zatwn slot tamir edip az para veririm 400tl bir işlemciye vereceğime zaten birkaç yıla yeni pc toplattıracak
  284. Kastamonu Ayısı

bozuk slot tamiri ne kadar tutar?

selamlar ben bilgisayarıma ram alacaktım ki aldım ama maalesef slotumun bozuk olduğunu öğrendim intel h55 kullanıyorum sizce bunun maaliyeti ne olabilir?
  285. Kastamonu Ayısı

Gelecekte Sosyal Medya Nasıl Olacak?

evet yani sizde haklısınız bende fikrimi belirttim ve sosyal medyalardanda pek birşey anlamam neyi nasıl yaparım vs sadece girdiğim plartformda izlemek istediğim içeriği izlerim çıkarım ama tüm videolarda kalça sallayan kadınlar pek ilgimi çekmiyor :D
  286. Kastamonu Ayısı

hocam başarılarını şey edeyim afedersin ama bu 2 milyar kişi indirmiş deyip rezil bir uygulamanın başarısını kabulleneceğine kullanımda başarısız olup çok kaliteli bir plartforma destek veririm 1617727533 aynen
  287. Kastamonu Ayısı

Gündeme bomba gibi düştü: Rus Savaş Uçakları Türk Konvoyunu Vurdu İddiası!

inşallah türk konvoyu değildir ama öyleyse şu zamanlarda rusya mezarını kazıyor
  288. Kastamonu Ayısı

tiktok şu anki rezilliğinin zirvesinde bence dahada kötü olamaz çünkü olabilecek en kötü durumda gelecektede tek değişen şey bu beyinsizlerin katıldığı plartformun artan sayısı olacak
  289. Kastamonu Ayısı

farklı cl ramleri kullanma

Selamlar ben dün ram aldım hepsiburadadan ama tam olarak istediğim model gelmedi şimdi kullandığım ram görüntüsü böylebu çizdiğim kısım şimdi kullandığım ram yeni alınan ise frequency yazan kısım 457 533 609 666 cas# latency 6-7-8-9 ras#precharge 6-7-8-9 tras 17 20 22 24 trc ise 23-27-30-33...
  290. Kastamonu Ayısı

Araba Sürmeyi Öğreniyorum

ben ilk önce 13 yaşında denemiştim hocam az daha arabayı bozuyordum devriyaja biraz hızlı bastım araba 20 ile giderken 100km de firen yapmış etkisi yaptı genede bişi olmadı ha bi bismillah çek sonrasını şey et...
  291. Kastamonu Ayısı

anakartımın modeli nedir?

yok reiz kastamonu halkı cahildir adam rami kendi bilgisayarımda deneme izni verdi çalışırsa ondan sonra satınalabilirmişim ucuzada geldi ha 0ı 175tl olan 4gb kingston rami 110 tlye satacakmış çok rahatta 100e indiririm öğrenciyim falan diyip zaten alırsam ve çalışırsa cidden çok ucuza gelecek...
  292. Kastamonu Ayısı

letgodan ram alacağım adam kartın ne diyo h55 diyorum tam modeli ne diyo bende diyorum ki max 1333mhz ram 4x2 ram destekliyor diyorum anlamıyor :D bidaha modeli soruyor
  293. Kastamonu Ayısı

abi h55de bunun bir numarası varmı tam olarak adam anakartın ne diyor h55 diyorum tam modelini söyle diyor
  294. Kastamonu Ayısı

selamlar anakartımın am modelini öğrenmek istiyorum ama öğrenemiyorum eğer sizde bir aralar bunu kullandıysanız bana yardımcı olurmusunuz? cpu z ile bakınca h55-h57 yazıyor ama tam modelini öğrenemiyorum internete intelh55-57 yazınca ga-h57m ga-h55 ga-h55m modellerini görüyorum ama hiçbiri...
  295. Kastamonu Ayısı

işlemci alırken neye dikkat etmek gerekir?

evet teşekkürler
  296. Kastamonu Ayısı

eywallah reiz 1617718773 çekirdek falan etki etmiyormu? yada zaten ghz ve nesile göre çekirdekde o oranlamı artıyr
  297. Kastamonu Ayısı

dediğim gibi bilgisayarı yeni toplayacağım daha tam modeli düşünmedim ama 400tl bantında am4 anakart almak istiyorum
  298. Kastamonu Ayısı

selamlar bilgisayar toplayacağım bir süre sonra işlemci alırken neye dikkat etmem gerekiyor bilmiyorum ufak bir aydınlatırsanız sevinirim çok fazla şey var bilmemne teknolojiler nesiller çekirdekler sanal çekirdekler overclock falan aklım allak bullak oldu
  299. Kastamonu Ayısı

Dolar Durdurulamıyor

hükümetin gitmesini istiyor ama haberi yokki hükümet düşünce darbeler isyanlar virüs ambargolar savaşlar bir anda kesilecek sanıyor işte bunların beyin seviyesi bu bunlar her işe karşı çıkıp birşey yapmayanlar