Hayatınız Nasıl Geçiyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
279
Hayatınız şu günlerde nasıl geçiyor?

Ben 1 hafta boyunca köyde olduğu ve okula uzun süredir gitmediğim için mutluyum.Dün ağırlık kaldırırken kazara bilek kaslarıma biraz zarar verdim. Acısı geçti ama şimdide sebepsiz bir şekilde sağ bacağım ağrıyor ve gecen gün aldığım ram bilgisayara uymadı ve devletimizden işkur yoluyla annem çekilişten 4000tl kazandı yani hayat gayet normal ve sıkıcı geçiyor benim için.

Sizin için nasıl?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Biraz değişik ama güzel geçiyor. Birkaç aya çok daha güzelleşeceğini tahmin ediyorum. Yakında şehir değiştireceğim.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Güzel demek bir de Türkiye'de. İyi bir maaşlı işin varsa hayatın çok güzel geçebilir ama yoksa pekte iyi geçmez. Parası bol olan istediğini yapar ve yaptırtır hatta. Malum şu dolar var. Bakalım kaç yıl daha devam edecek. Bir de halen olanlar kimsenin umurunda değil pek galiba. Allah herkese akıl fikir versin.
ABD'de 4000 dolar ile iyi bir bilgisayar alabilirsin. Biz ise 2-3 parçasına veririz veya komple alacağımız sistem düşük seviye olur.
Kendimizi kandırmayalım. Yalan söylemeye gerek yok. İyi değil hayatım ve hayat bu ülkede. Yeter artık.
Ben 20 yıl yaşadım ama 20 yıl daha yaşayabilir miyim bilmiyorum. Kendimi bıraktım artık. Ne olursa olsun diyorum.

Reaksiyon puanı
279
Güzel demek bir de Türkiye'de. İyi bir maaşlı işin varsa hayatın çok güzel geçebilir ama yoksa pekte iyi geçmez. Parası bol olan istediğini yapar ve yaptırtır hatta. Malum şu dolar var. Bakalım kaç yıl daha devam edecek. Bir de halen olanlar kimsenin umurunda değil pek galiba. Allah herkese akıl fikir versin.
ABD'de 4000 dolar ile iyi bir bilgisayar alabilirsin. Biz ise 2-3 parçasına veririz veya komple alacağımız sistem düşük seviye olur.
Kendimizi kandırmayalım. Yalan söylemeye gerek yok. İyi değil hayatım ve hayat bu ülkede. Yeter artık.
Ben 20 yıl yaşadım ama 20 yıl daha yaşayabilir miyim bilmiyorum. Kendimi bıraktım artık. Ne olursa olsun diyorum.
hayat iyi geçiyormu diyince direk rahatsız olacağını düşünmemiştim parası olan herzaman daha üstündür bu ülkeye bağlı olan birşey değil ki şu ana kadar olan herşey normal ekonomi için misal darbe ambargo isyan savaş terör virüs derken neler neler oldu baksana bu kadar şeyi bizim seviyemizdeki bir ülke üst üste yaşasa idi o ülke ülke olmaz suriyeye dönerdi bizimde altımızda çok fazla ülke var virüs biraz ufak şeylerle bile eğlenmeyi öğretti eğer sadece en üstde değilde açlıktan ölen çocuklarıda görmeyi ve biraz şükretmeyi öğrenirsen sende daha mutlu olabilirsin dostum ekonomi tabiki kötü ama herşeeye muhalfet olan kitle olmasaydı emin ol daha iyiydik baksana bir bakan değiştirdiler bundan yararlandılar ekonomiye oynadılar ülkemizde olan ve ülkemizde kalan 128 milyar dolara bile iftira atıp oynadılar bu ülkenin %95i vatanını seven onun için canını verecek insanlar ama şu sesi çok çıkan %5lik kesim herkesi etkiliyor tabi ekonomik olarak bu elemanların çok büyük zararı olduğu gibi hükümetinde çok hatası var ama 2013deki gibi 17-18 yaşındaki cahil çocukları sokaklara döküp isyan çıkartıp ülkeyi batırmak yerine ülkesi için çalışan insanlar daha çok olsaydı bu dediklerini dememiş olurdun