Arama sonuçlarınız

1. Tom Hardy

Pc Kendi Kendine Kapanıp Kendi Kendine Açılıyor?

Arkadaşlar bilgisayar kullanırken bir anda kapandı. Ardından da kendi kendine açıldı. Nedenini bilen yardımcı olabilir mi? Not: çok kullandığım bir bilgisayar değil. Eski de olsa kullanıyorum. Bizde başka bilgisayar var zaten ama onu da nadiren kullanıyorum, yardımcı olmaya çalışın.
  2. Tom Hardy

Hangi programlama dillerini biliyorsunuz?

açıkçası ben herhangi bir programlama dili bilmiyorum.
  3. Tom Hardy

monitör kHz değeri neyi ifade eder?

Arkadaşlar bu fotoğraf monitörün ayar menüsünden. Bilgi kısmında çözünürlük ve refresh değeri yazıyor. ama şu kHz değerini anlamadım. Yardımcı olur musunuz? Bir sorum daha var. NP ne demek?
  4. Tom Hardy

28 dks(dakikada kelime sayısı) çok mu kötü?

Arkadaşlar, 10fastfingers adlı siteden test yaptım bir zaman. 28 dks çok mu kötü emin değilim; bu arada hayatımda fazla bilgisayar kullanmadım, 2 yıl bile etmez.
  5. Tom Hardy

ben o kadar fakirim ki...

Arkadaşlar, eğlenmek adına bir konu açtım. Oyun şu: siz öylesine fakir olduğunuzu belirten bir şey yazacaksınız. Bakalım bu konu ne kadar tutacak?:D
  6. Tom Hardy

Sizce açık tema mı koyu tema mı?

Ben açık temayı kullanıyorum çünkü linkler daha kolay gözüküyor ve koyu temadaki gibi font bozulması olmuyor.
  7. Tom Hardy

Sizce Firefox mu Opera mı?

Ben Firefox kullanıyorum(bir sorun olmasaydı Google kullanırdım)ama Opera nasıldır bilmiyorum siz görüşlerinizi yazabilirsiniz:)
  8. Tom Hardy

PC extender'a bağlanıyor ama modeme bağlanmıyor!

Arkadaşlar olay şu: bizim evde extender(menzil uzatıcı)var. Bilgisayar ona bağlanıyor ama direkt modeme bağlanamıyor. Bir bilginiz varsa lütfen kısa zaman içinde yazın!
  9. Tom Hardy

2 hoparlörün biri çalışmıyor

Arkadaşlar, bende sn-209 hoparlör var. İkisinden biri çalışmıyor. Yardım etmeye çalışın lütfen!
  10. Tom Hardy

Herkes Adını Yazsın

Arkadaşlar herkes dediğime bakmayın isteyenler adını(gerçek adını)yazsın. Mesela benim adım Enes.(bu arada bu mesaja like atanlara teşekkürler:D)
  11. Tom Hardy

İmza özelliği ne zaman gelir?

Arkadaşlar ben imza özelliği gelecek diye biliyorum. Doğru mu yoksa öyle bir karar yok mu?
  12. Tom Hardy

mesaj sayım artmıyor

Arkadaşlar 499 mesajdan daha fazla yazdım ama bir türlü 499 mesajı geçmedi. Neden olmuş olabilir? 1613935901 arkadaşlar çözüldü!
  13. Tom Hardy

sizce bu şarkı nasıl?

ben bu şarkıyı çok sevdim, peki siz sevdiniz mi?
  14. Tom Hardy

sizce Deadpool nasıl?

Ben izledim ve maceralı gibi!:)
  15. Tom Hardy

Google Chrome'u açınca CPU %75-80 yükte oluyor

Arkadaşlar pentium p6100 CPU var ve Google Chrome'u açınca bayağı bir yükte oluyor. Normal mi?
  16. Tom Hardy

Sizce TikTok nasıl bir uygulama?

benim bir fikrim yok ancak fikirlerinizi merak ettim.
  17. Tom Hardy

Moderatör ve süper moderatör arasındaki fark nedir

Mesela, @fahyıldız ile @MrtAltg arasındaki fark nedir??
  18. Tom Hardy

Samsung telefon öneriniz var mı?

Arkadaşlar, annemin bir telefonu var ve bataryası yetersiz vb. bir sürü sorunu var 4000₺'nin üstüne çıkmazsa iyi olur. şimdiden teşekkürler:)
  19. Tom Hardy

amfideki m.tone ve m.vol nedir?

Arkadaşlar, şu resimde gördüğünüz m.tone ve m.vol nedir? 1613408984 @Sibraius @Ram_kafasi lütfen yardım edin(aklıma başka isim gelmedi:D) @SENİOR_53 bari sen gel be kardeş
  20. Tom Hardy

Nasıl kilo alabilirim?

Arkadaşlar 14 yaşındayım ve 45 kiloyum boyum da 1.65m.(hatta 1.70m) Gerçekten kilo almaya ihtiyacım var :(
  21. Tom Hardy

exFAT ve FAT32

İkisi arasındaki fark ne ve hangisini seçmeliyim?(USB'den bahsediyorum) 1613230551 hiç bir cevap gelmedi bir fikriniz yok mu?
  22. Tom Hardy

win 7 yi USBsiz formatlama

başlıktaki mümkün mü?
  23. Tom Hardy

küçük resimler zor gözüküyor

beyler bayanlar bir foto atayım, o zaman anlarsınız ne demek istediğimi
  24. Tom Hardy

önceden 14 mbps alıyordum şimdi ise 1.4 mbps alıyorum

kapatıp açayım dedim daha kötü duruma geldi :(
  25. Tom Hardy

LeBron James vs Stephan Curry

Bence LeBron James???
  26. Tom Hardy

Sütlaç vs baklava vs künefe

bence künefe çok güzel siz de bir oy kullanın derim.
  27. Tom Hardy

Receiveri nasıl güncelleyebilirim

Arkadaşlar ayarlar kısmında güncelleme var basıyorum USB ile güncelleme var. Diyelim ki bir USB buldum içine ne yükleyerek güncellerim bu receiveri?
  28. Tom Hardy

Windows 7 ye nasıl python 3.9.1 kurabilirim?

bu sorunun cevabını(bir cevabınız varsa)bekliyorum.
  29. Tom Hardy

İnternet hızınız kaç mbps?

benim internetim 17 max 14 ortalama hıza sahip. Bu arada test yapmak isteyenler için: İnternet Hız Testi
  30. Tom Hardy

TV youtube açılmıyor

Fotoğrafı atmaya çalışacağım atamazsam kusura bakmayın(bazı sorunlarla karşılaştık diyor)
  31. Tom Hardy

Receiverdaki YouTube nasıl güncellenir

Sorum yaşıyorum(xml parser error)tanıdığım var YouTube'u güncelle dedi ama nasıl
  32. Tom Hardy

Önerebileceğiniz basslı müzik var mı?

Genelde trap dinlerim☺ 1612286954 Lütfen bir cevap yazın
  33. Tom Hardy

Şınav sayısı iyi mi

Bu arada yaş 14 kilo 45 boy 1,65 ve şınav sayısı 25(tek seferde)
  34. Tom Hardy

Youtuberlaran bazıları neden ingilizce bilgisayar kullanıyor?

Arkadaşlar bir Youtuber gördüm ve bilgisayarı ingilizce kullanıyordu neden olabilir? (bence hiç saçma bir soru değil.)
  35. Tom Hardy

ex link nedir

Bizim tvnin yanımda bir jak var ex link diye geçiyor,bileniniz var mı?