Arama sonuçlarınız

1. Yavuz sama

Soru Editlerim nasıl olmuş?

:D 2'sinide telefondan yaptım. İlk editlerim. Her türlü eleştiriye açığım. Amacım kendimi geliştirmek, zaten videolar telifli. Hiç bir kazancım yok. Forumda 1 yıldır falan aktif değildim, başka bir forumdaydım. Hoşgeldinizi alırım. 1; 2;
  2. Yavuz sama

Satılık 2 adet 3 aylık xbox gamepas

Tanesini 15 tl den satıyorum elimde 2 adet kod var. Pazarlık olur. Fiyatı 15 TL'na düşürdüm. Steam kod kabul edilir. 1629454114 Fiyatı 15 TL'na düşürdüm. Steam kod kabul edilir.
  3. Yavuz sama

Satılık Youtube premium 3 ay = 10 tl steam kod.

Başlıktaki gibidir.
  4. Yavuz sama

Haber Logo, Banner, Intro 5 Tl.

Tanesi 5 tl 3'ü birlikte 10'tl örnek olarak şuraya bir tane bırakıyorum. Ödeme yolu; papara, paycell.
  5. Yavuz sama

Soru Kısaltılmış Linklerden Paramı Kazanılıyor?

Merhaba ben sürekli şöyle linkler görüyorum - izle, indir, oku bunun gibi bundan para falanmı kazanıyolar çünkü her yerde var
  6. Yavuz sama

Soru Internetten Windowsmu Imdiriyim Yoksa 25 Tlye Ürün Anahtarımı Alayım

merhaba windows 10 pro deneme sürümü bitti. bende windows 10 pro almayı düşünüyorum. bazı sitelerde 25 tl gibi ucuza satılıyor. bide bedavayada indiriliyor sanırım bu korsanmı? yani internetten alınan mı alayım? yoksa indir immi?
  7. Yavuz sama

Ps 2 Usb Den Oynama

merhaba biyerde gördüm adam usb ye bi şekilde oyun atmıştı onuyodu bende yapmakistiyorum nasıl yapabilirim?
  8. Yavuz sama

Bunu Max 5000 Tl Ye Max Performans Için Ayarlıyabilrmisiniz?

link Deluminator 3T-10 | Game Garaj 1621277137 monitör dahil değil 1621277234 sartım sadece 2. depolamada 1 tb hdd olması okadar 1621280491 up 1621283108 u p
  9. Yavuz sama

Nereden Vp Alıyım Ve Hangi Skinleri Alıyım?

meraba ben asil vandal almak istiyorum en ucuz vp nerde acaba?
  10. Yavuz sama

Iyi Toplamışmıyım?

darboğaz yaparmı? 1620977687 kablo almamıza gerek varmı?
  11. Yavuz sama

5000 Tl Max Monitör Dahil

5000 tl max monitör dahil olacak ve 1 tb harddisk olacak bilgisayarda şartlar bu. bu fiyata bu dönemde en iyi performans verecek pc toplayabilirmisiniz?
  12. Yavuz sama

Annem Kedi Sahiplenmeme Izin Vermiyo ??

yeter artık ya sevecek bişey arıyorum ama işte sevemiyorum hiçbişeyi anneme bugün kedi sahiplenmek istediğimi anlattım direk hayır dedi herşeyini anlattım bedava, tuvalet eğitimli, ev kedisi ama yok işte bir türlü kabul etmiyo ben daha size bakamıyorum kediyemi bakcam diyo ben bakarım diyorum...
  13. Yavuz sama

Сovid-19 Ne Zaman Biter?

bıktım artık yeter maske takmaktan okula gitmemekten dışarı çıkamamaktan... bu virüs biz akıllanmadan bitmez
  14. Yavuz sama

Ekran Kartımı Satmalımıyım?

trendyolda ekran kartım 3 bin tl olmuş yaklaşık 5 aydır kullanıyorum bıktım artık amd ekran kartından sizce kaça satarım? bunu satıp hangi ekran kartını alabilirim?
  15. Yavuz sama

Cevap?

çocuklar mazi ve muzari tablolarını defterinize yazıp aşağıda verdiğim kelimelerin de çekimlerini yaparak bana yollarsınız. çekimleri yaparken hareke koymayı ve manalarını yazmayı unutmayın!! kelimeleriniz : جَلَسَ: oturdu (celese) يَجْلِسُ : oturuyor (yeclisu) سَجَدَ : secde etti (secede)...
  16. Yavuz sama

Keydrop Düşürdüğüm Oyunu Nasıl Satabilirm?

az önce 700 goldluk kasadan 16.45 dolarlık oyun düşürdüm hiç oynamıyacağım bir oyun bunu nasıl satabilirim? veya paraya dönüştürebilirim?
  17. Yavuz sama

Nerden Bulabilirim?

hiçbiyerde narutonun 1. filmini adam gibi bulamadım bana bir site verebilirmsiiniz? 1619967821 up
  18. Yavuz sama

Oyundan Atma Sorunu

arkadaşım epic gamesten Ark:survival evolved oynuyo ve onu her 30 dakikada bir atıyo en son güncellemeden sonra oldu bu hiçbir hata kodu vermiyomuş internette hiçbişe bulamadım. bunun çözümü nedir?
  19. Yavuz sama

Noodle Ramenmi?

ben dün naruto izlerken ramen yediğini gördüm (sürekli yiyo) ramen fiyatlarına baktım 40 tl tavuklu olan bende noodle alsam ramen gibi olurmu tadı aynımı tavuklu noodle ve tavuklu noodle'ın?
  20. Yavuz sama

Hediye

bugün babam fırından pide almıştı ve kağıdın üstünde kod vardı oyunu oynamıyorum oyuzden isteyen kullansın free fire kodu bu. ben oynamıyorum
  21. Yavuz sama

Gta 5 Heistler Için Arkadaş Arıyorum

online'da arkadaş arıyorum görev için ben sürekli bana verilen görevleri yapıyorum diğer takım arkadaşlarım ölüyolar sürekli oyundan çıkıyolar bana arkadaş lazım lester heist 2. görevdeyim.
  22. Yavuz sama

Anneler Günü Için Hediye Önerebilirmisiniz?

anneler günü için hediye önerebilirmisiniz? illa paralı birşey olmasına gerek yok el yapımı bişeyde olabilir
  23. Yavuz sama

şimdi dolar alsam kasım gibi kar edermiyim?

ben dolar almayı düşünüyorum. yükselince satacağım 10 dolar laacağım elime ne zaman para geçerse dolar alacağım sizce kar edermiyim? almalımıyım?
  24. Yavuz sama

2022 de monitör fiyatları düşermi?

ben monitör almayı düşünüyorum bütcem en fazla 2000 tl olacak 2022 ye kadar bekleyeceğim düşerse acele değil. sizce monitör fiyatları 2022 mart nisan gibi düşermi?
  25. Yavuz sama

ücretsiz strateji oyunu önerisi

ücretsiz strateji oyunu önerisi steam epic games fark etmez
  26. Yavuz sama

n.o.v.a neden kalktı?

tamam şimdi size bir hikaye anlatacağım sonra bu soruyu neden sorduğumu anlayacaksınız. bundan 5-6 yıl önce nova 3 diye bir oyun vardı hatırlarsanız. babamın telefon koleksiyonu var orada 2 adet iphone 5 vardı anem onları bana verdi (niye bilmiyorum tam hatırlamıyorum) (o yıllarda hiç bilgim...
  27. Yavuz sama

1000 tl altı kavisli 144 hz monitor önerisi

başlıktanda gördüğünüz gibi kavisli olursa harika olur 1000 tl altı mükkemmel olur en fazla 1200e çıkarabilirim
  28. Yavuz sama

forza horizon 4 için direksiyon önerisi

en fazla 500 tl forza horizon 4 için (bazen ets2 vesaire oynuyorum) beni eğlendiricek günlük 3-4 saat kullanıcam önerebilirmisiniz?
  29. Yavuz sama

forza horizon 4 (steam) mod nasıl yüklenir?

arkadaşlar forza horizon indrilildi mod nasıl yüklenir steamden aldım anlatırmısınız?
  30. Yavuz sama

unity game mavi

merhaba acil yardıma ihtiyacım var unityde sceneye bişey koyuyorum ama game kısmı hala masmavi bunun çözümü nedir?
  31. Yavuz sama

herkez istediği pokemonu resmi ile birlikte aşağıya yazsın.

ben bir charmemder veya charizard isterdim charmender çok tatlı charizard çok güçlü
  32. Yavuz sama

Buradan ucuzamı alayım steam'denmi?

burada 20 tl acaba online girilebiliyomudur sorunlumudur veya crackmidir yoksa steam'denmi alayım? 1617948882 https://steamself.com/oyunlar/forza-horizon?gclid=CjwKCAjw07qDBhBxEiwA6pPbHgBc76WSLGnxsVNquNrfPxRDnH3ab_Ougk67hRXfwvz0-evmhL2g4hoCiGoQAvD_BwE
  33. Yavuz sama

Logo yapıyorum

isminizi söyleyin yapayım
  34. Yavuz sama

Kardeşimin internetini sınırlamam lazım.

kardeşim çok fazla youtube kullanıyor. annem onun internetini sınırlamamı söyledi bunu zyxel üzerinden nasıl yapabilirim?
  35. Yavuz sama

epic games'e giremiyorum.

epic games'e giremiyorum. 'epic games başlatıcısı hazırlanıyor' yazısında kalıyor. bir süre sonra oturum açma başarısız hata kodu=EC-BI-LS-3=1 diye bir yazı geliyor giriş yapıyorum yine bekletiyor sonra yine giriş yaptırıyor bana bugün metro 2033 redux'u açmaya çalıştım olmadı dosyaları...
  36. Yavuz sama

fan hızını ayarlamak için program önerisi?

ekran kartım raedon rx550 4gb intel core i5 2.9 hz bana kolay kullanımı olan memnun olduğunuz fanın hıznı arttırmak için program önerirmisiniz?
  37. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

benimki hep 1000 rpm de çalışıyor. çok ses çıkarmıyor ama valorantta dün yüksek ayarlarda 80 dereceyi gördüm. normalde battlefront 2 de 81 derece genelde fan hızım iyimi?
  38. Yavuz sama

bilgisayarın fanlarını temizledikten sonra ısınma

bugün bilgisayarın fanlarını temizledim. sadece fanlardaki tozu aldım hiç çıkarmadım fanları. ondan sonra kapattım, valoranta girdim raedon software'ı açtım ve eskiden taş çatlasa (valorantta) 70 derece olurdu ekran kartı sıcaklığım şimdi ise 70-76 derece arasında geziyo. termal macuna falan...
  39. Yavuz sama

klavyeme kola döküldü

napmalıyım sadece shift ve ctrl falan yapış yapış
  40. Yavuz sama

2. el 2500 tl 3 yıldan fazla gidecek adam gibi laptop

ablama laptop alıcaz max 2000 tl adam gibi bişey bulamadım hepsi çöp onda valorantta düşük ayarlarda +40 fps alabilmesi lazım bulabilirseniz minnettar olurum. Valorant sistem gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 64-Bit. İşlemci: Intel Core i3-4150 / AMD A8-7650K veya eşdeğeri...
  41. Yavuz sama

Beni sıkmayacak mmorpg oyun önerisi (ücretsiz)

mmorpg hakkında hiç nişey bilmiyorum. sarcak ücretsiz bir oyun arıyorum ?
  42. Yavuz sama

ark survival evolved steam hesabı aranır

kardeşim çok ağlıyo ona sözüm vardı indirime girince alıcam demiştim ama bir türlü girmiyo 15 tl ye alırım başka oyun olmasına gerek yok sadece ark olsun yeterli 1617181356 niye kızgın verdiniz
  43. Yavuz sama

kasamın rgb rengi değişti???

dün bilgisayarımın fajının önündeki rgb çalışmıyodu bugün sarıya dönmüş bu ne demek 1617175350 https://resimyukle.io/r/cIlAHFgS8x 1617175561 resminii attım oraya 1617176272 cevap yokmu 1617176652 yokmu cevap?
  44. Yavuz sama

bu normalmi

arkada sadece adobe premiere discord google teams açıkken sürekli inip çıkıyo ama oyun oynarken düzeliyo
  45. Yavuz sama

bu psp alınırmı değermi?

buna değermi adanla biraz konuştum bana temiz gibi geldi şarj kablosu var pcye bağlama kablosu var ve çok pahalı değil bu internete bağlanıyomu falan söyleyebilirmisinizhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-satilik-sony-psp-e1001-917393523/detay/
  46. Yavuz sama

fan temizliği nasıl yapılır?

fanlarım 4,5 aydır hergün çalışıyor çok kirlenmişler 4 tane fan var kasamda 3 önde 1 arkada öndekilerin önünde cam var ben nasıl yapacağımı bilmiyorum kasa temizliği bide kasanın önündeki fanların rgb leri var hiç sıkıntı yoktu ama bu sabah pc mi çalıştırdığımda en alttaki rgb yanmıyordu bunun...
  47. Yavuz sama

windows 10 pro ürün etkinleştirme

bu sabah bilgisayarımı açtığımda karşıma bir yazı geldi ^windows 10 pro lisansınız bitmek üzere^ ben şuanda ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. ürün anahtarım falan yok bilgisayarı alalı 5 ay falan oldu 1616998622
  48. Yavuz sama

anime önerisi

anime önerin bana aot, saiki k , nanatsu no taizai , one punch man , bnha izledim
  49. Yavuz sama

star warsın bütün filim/dizileri

ben heryere baktım bulamadım bilenler çıkış tarihi sıralamasıyla dizi ve filimleri yazabilirmi?
  50. Yavuz sama

disk %100 sorunu

bilgisayarım yavaşlamaya başladı çok korkuyorum 1616834689 şuanda bilgisayar 81 derecede valorantta menüde olmama ramen
  51. Yavuz sama

200-250 tl orjinal xbox kolu

merhaba battlefront 2 için sorun çıkartmıcak bana 7-8 ay gidecek bir orjinal xbox kolu arıyorum önerebilirmisiniz heryerde var ancak orjinalmi bilmiyorum 1616750382 kablolu/kablosuz fark etmez NOT: pc için
  52. Yavuz sama

yeni bloğumda ne eksik?

selamun aleykum yeni bir blog açtım para kazanmak amaçlı herşeyden önce reklam yapmıyorum sadece bloğumla ilgili öneriler istiyorum kendimi geliştirmek için. söyleyebilirmisiniz? blog için ilk ne yapmalıyım? neler eklemeliyim? konseptim şu indirime veya bedava olan oyunları insanlara bildirmek...
  53. Yavuz sama

Unity üzerinde almış olduğum hata

şu hatayı alıyorum: çıldırmak üzereyim silip yükledim, farklı versiyon denedim olmuyo ne yapmam gerek lütfen yardım
  54. Yavuz sama

kapalı/açık oda nedir

kapalı/açık oda nedir valorantta her yere baktım bulamadım rekabetçi modundakini diyorum
  55. Yavuz sama

koyu mod forumu yavaşlatıyor (sanırım)

koyu mod (sanırım) forumu yavaşlatıyor çünkü ben foruma katılalı bir kaç ay oldu hep açık mod kullandım belki internetten dolayı olabilir. 3 gün boyunca kullandım koyu modu gözü hiç yormuyor ona diyecek birşey yok ancak forum yavaşlıyor bazen sinir krizi falan geçiriyorum sayfa yüklenmiyor...
  56. Yavuz sama

nasıl sınav çalışmalıyım?

5 nisanda sınavlarım olacak 7. sınıf öğrencisiyim derslerimde ortlama biriyim kötü değilim ama iyide değilim yani... yarından (21 marttan) 5 nisana kadar nasıl çalışmalıyım? notlarımı yikseltmek istiyorum günde derslere 3 saat ayırabilirim bu süreçte sıkılmadan çalışmak istiyorum babaannemlere...
  57. Yavuz sama

yeni kulaklık aldım ne yapmalıyım

rampage kulaklık aldım driver yükle dediler nerden yükliyeceğimi bilmiyorum markası rampage miracle x4 valorantta denedim çok basslı geldi ses bana başka ne yapmalıyım?
  58. Yavuz sama

rainbow six siege bedavamı oluyor?

uplayde gördüğüm üzere bedava olucak diyor bu doğrumu yoksa demo flnmı?
  59. Yavuz sama

apandismiyim acil konuyu kilitlemeyin ölüm kalım meselesi

öncelikle panikten büyük ihtimalle konuyu yanlış yere açtım lütfen kapatmayın çok önemli benim için 13 yaşındayım sağım biraz arıyo ama acıma yok sadece arıyo ve beni rahatsız ediyo çok korkuyorum apandistir diye 2 haftadır fln böyle bastırınca acıyo hastaneye gitmeye korkuyorum genelde...
  60. Yavuz sama

13 yaşında part time çalışabilirmiyim?

13 yaşındayım. part time iş olarak beni yormiyacak mcdonalds gibi işler bulabilirmiyim? istanbul güngörende oturuyorum. paraya ihtiyacım var. günlük 50 tl vesayre yeterli bana. babamın yanında çalışabilirim kendisi 3 kardeşi ile dönercilik yapıyor. durumumuz kötü değil. babamın yanındamı...
  61. Yavuz sama

bu kulaklıkmı yoksa bumu

bunumu alayım https://ty.gl/ewkonftq yoksa bumu? https://ty.gl/uf4xl0d 1615886318 acil cevap verirseniz minnettar kalırım 1615886533 @Ram_kafasi @HGY-sup @Creative 1615886597 @Hakancls @İntelAtomBomb52 @Java Ama 16 Gb istiyor 1615888037 rm-48x aldım cevap vermediniz canınız saolsun
  62. Yavuz sama

geforce now sorunu

konuyu yanlış yere açtıysam kb bugün sıra bkledim ve oyuna girdim grafik ayarları için yeniden başlatma istedi çok gir yaptım ama yine sıraya soktu çözümü varmı bunun? bide kartımda 20 tl var premium alsam sonra iptal etsem parayı çekmez sorun olmaz dimi?
  63. Yavuz sama

annem bilgisayarıma şifre koydu

annem bilgisyaarıma şifre koymuş şifreyi kırmam gerek ne yapmalıyım format atmak istemiyorum ve hiçbişeyim silinsin istemiyorum bide microsoft sunucusunda değil yerel sunucuda
  64. Yavuz sama

nerden izleyebilirim

ben genelde internetten anime izlerim ama çok canımı yakar izlediğiniz netflix gibi ücretli reklamsız bir program varmı
  65. Yavuz sama

üstündekinin ismi, sana ne çağrıştırıyor?

benim ismim bana itici bişey getiriyo aklıma
  66. Yavuz sama

yanakta oluşan kıldönmesi gibi bişey

yanağımda 1 haftadır felan ilk önce sivilce sandığım bişey vardı önemsemedim annem gördü ve ellemeye çalılştı ben ellettirmedim ama beni bir gün zayıfken yakaladı ve onu sıktı kıl dönmesi gibi bişey olduğunu söyledi inşhallah öyle değildir. daha sıktırtmadım ama çok korktum az önce gidip...
  67. Yavuz sama

60.000 tl pc önerisi

60 bin tl pc önerebilirmisiniz? böbreğimi sattımda
  68. Yavuz sama

VR gözlük önerisi

düşük fiyata oyun için (bilgisayara bağlayıp oynicam) vr gözlük önerebilirmisiniz? el şeyleri falan varya onlarlı olursa minnetar olucam
  69. Yavuz sama

En fazla 200 tl oyuncu kulaklığı

merhaba en fazla 200 tl 7.1 oyuncu kulaklığı önerebilirmisiniz markalı ve güvenilir olursa harika olur
  70. Yavuz sama

valorant garip fps hatası

valorant oynuyodum her zamanki gibi. sonra bişey fark ettim bazı maplerde 160-210 arası fps alıyodum bazı maplerde 60-150 arası bazı maplerde ise 100-170 arası ne bu, yaaaaa? 1614283754 bu arada hep en yüksek grafiklerdeydi
  71. Yavuz sama

televizyona uygulama atma

televizyona youtube atmak istiyorum smart tv çok eksi bir model 6 yıllık bir aralar youtube vardı şimdi yok nasıl atabilirim?
  72. Yavuz sama

laptop çok hızlı dönüyor ve ısınıyor

evde bi laptop vardı ona girdim valorant indirdim fanlar çok hızlı dönmeye başladı ve laptop ısındı sorun nedir?
  73. Yavuz sama

bilgisayar toplama

arkadaşıma 5000 tl monitor dahil pc toplayabilirmisiniz?
  74. Yavuz sama

battlefield nereden başlamalıyım?

bütün battlefield oyunlarını satın aldım nereden başlamam gerekir? heryerde bu oyunu görüyorum. oyunun amacı nedir? hangi oyundan başlıyayım? oyunu anlatırmısınız?
  75. Yavuz sama

gameboya oyun atabilirmiyim?

SUP gameboyuna oyun atabilirmiyim? pokemon oyunları mesela. atabiliyosam nasıl atıcağımı yazarmısınız?
  76. Yavuz sama

aatariye bilgisayardan nasıl oyun atabilirim?

SUP gameboylarıkı biliyosunuzdur. onlara oyun atabilirmiyim?
  77. Yavuz sama

SSD kapasite sorunu

direk konuya dalıcam ben bilgisayarımı alalı yaklaşık 4.5 ay falan oldu 220 gb ssd 1.800 hdd gözüküyor bütün oyunlar hdd de. EN FAZLA altını çizerim en fazla 50 gb kullanmışımdır bundan 50 gb yer var sadece. diğerleri sistem windows falan zaten. işletim sistemim win 10 pro. 1613929717
  78. Yavuz sama

Şu anda ne oynuyorsunuz?

Herkezin oynadığı bir oyun vardır elbette. Ne oynuyosunuz? Altta belirtebilirsiniz.
  79. Yavuz sama

satın alma sorunu

steamden the forest almak için paycell kartıma 15 tl atmıştım eve geldim, bilgisayarımı açtım ödeme bilgilerini girdim. ama satın al'a basınca şu sorunu veriyor: Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi. Not: Kredi kartı şirketiniz bazı...
  80. Yavuz sama

300 gb internet kullanımı

ben çok oyun indiriyorum normalmi acaba?
  81. Yavuz sama

pokemon oyunlarını hangi konsoldan oynayabilirim?

merhaba, pokemon oyunlarını hangi konsoldan oynayabilirim böyle yeni tarz değilde gameboy olanlardan yada pokemon uranium gibi oyunları istiyorum. nintendo olmasın.
  82. Yavuz sama

türk telekom internetim hiç bitmiyor?

yaklaşık 1 hafta önce 10 gb internet satın aldım. onu baya baya bir harcadım yani baya internetle zaman geçirdim birsürü oyun oynadım normalde çok internetimin gitmesi lazımdı ama 1 haftada, sadece 500 mb gitti nedir bu çözemedim benim bütün internetlerim böyle kazandırio, dan 100 mb internet...
  83. Yavuz sama

star wars battlefront 2 açılıp kapanıyor epic games

merhaba star wars battlefront 2 bildiğiniz gibi geçen ay bedava idi. oyunu açıyorum, hemen kapanıyor. bir hata da vermiyor oyunu oynayabilmek için %17'si yüklenmesi yeterli. ben %20'sini indirdim. oyun açılıyor kara bir ekran geliyor, 5-10 saniye bekleyip yine kapanıyor. sonra epic games...
  84. Yavuz sama

obs ayarlarım çok kötü

16 gb ram intel core i5 2900hz phonex raedon rx550 4gb için 4gbvram bu sistem için 1080p olacak şekilde yüksek fps videolar çekebilirmiyim? çekebilirsem obs ayarlarını söylermisiniz? 30 dakikalık gameplay videoları çekmek istiyorum.
  85. Yavuz sama

gta 5 vcruntime.144.dll bulunamadı hatası

arkadaslar. yaklaşık 1 ay önce indrimdeyken gta 5 i satın aldım. 2-3 hafta sorunsuz oynadım. ama 1 bucuk hafta önce "vcruntime.144.dll bulunamadı programı yeniden kurmak bu sorunu düzeltebilir" diye bir hara veriyor. bende silip yeniden indirdim. ama yine aynı sorunu veriyor. epic games...
  86. Yavuz sama

150-200 tl arası oyuncu kulaklığı

arkadaşlar başlıktada gördüğünüz gibi. 7.1 usb kablolu markalı bişey verirseniz sevinirim. birde mikrafonlu olursa lütfen. şimdiden teşekkür ederim.
  87. Yavuz sama

konsol ile oynanabilen 2 kişilik oyunlar arıyorum spor oyunları hariç

arkadaşlar böyle çok eski olmayan bir oyun olursa ve ekran 2 ye bölünürse harika olur spor oyunları olimcak ve gamepad controller joystick ile oynanabilsin 2 kişilik oyunlar söylerseniz minnettar olicam