Unity üzerinde almış olduğum hata

Bu konuyu okuyanlar

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
şu hatayı alıyorum:

Unity Package Manager Error 22.03.2021 12_00_58.png

çıldırmak üzereyim silip yükledim, farklı versiyon denedim olmuyo ne yapmam gerek lütfen yardım

Son düzenleyen moderatör:

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
Görev yöneticisinde Unity çalışıyorsa görevi sonlandırıp o dosyayı tekrar açmayı dener misiniz? (Görev yöneticisinin detaylı görünümünde)
deniyorum hemen..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görev yöneticisinde Unity çalışıyorsa görevi sonlandırıp o dosyayı tekrar açmayı dener misiniz? (Görev yöneticisinin detaylı görünümünde)
yok yine aynı

C__Windows_SYSTEM32_cmd.exe 22.03.2021 12_21_26.png

diagnose seçeğenine bastım böyle

Son düzenleme:

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
bilen biri varsa cevap verebilirmi? yabancı forumlardan baktım onlarda pek iyi anlatamamış veya ben anlamadım

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
kaç kere denedim, bu sabah kalktığımda unity'i silip yeniden yükledim yine aynı
İnternette gördüğüm çözümlerden biri: İnternete erişen bütün uygulamaları kapatmak. Böylece UPM hatası gidiyormuş. Eğer bu çözüm olmazsa -->buraya<-- bakabilirsiniz.

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
İnternette gördüğüm çözümlerden biri: İnternete erişen bütün uygulamaları kapatmak. Böylece UPM hatası gidiyormuş. Eğer bu çözüm olmazsa -->buraya<-- bakabilirsiniz.
bu bilgisayarımda herhangi bir problem oluştururmu?

ve bunu nasıl yapıcam

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bunlar internet tarfiğini yönlendirmek için şeyler. Eğer internette bir sorun yaşamaya başlarsanız adımları geri alırısınız düzelir.