Arama sonuçlarınız

1. drool

Bir haftada neredeyse üç milyon tweet! #liselereiptal tagı gündemde | Anonymous'tan destek!

Ne kadar erteleseler de iptal edilmez, edilmemeli.
  2. drool

Regaib Kandiliniz mübarek olsun

Kim bunu söyleyip sevabını azaltır? 1613636384 Tüm forumun regaip kandili mübarek olsun.
  3. drool

70 Bin Dolarlık Dünyanın en büyük PS5'i | Bir Youtuber Tarafından Satın Alındı!

Muhteşem bir yatırım. 1613309166 Buna kim özenir ki kim ne yapsın bunu.
  4. drool

70 Bin Dolarlık Dünyanın en büyük PS5'i | Bir Youtuber Tarafından Satın Alındı!

Veled_hunter_192 joined the room.
  5. drool

Zeka Testi...

İlk pembe ve beyaz gördüm sonra gri ve mavi gördüm ama renkler gri ve mavi.
  6. drool

Kurslar yeniden kapanır mı

Salgının seyri yükselirse evet ancak bir düşüş yaşanır veya böyle devam ederse hayır.
  7. drool

Among Us oynayacak arkadaşlar gelebilir mi?

1613150746 Lan.
  8. drool

Bir saniye. 1613150149 Server: North America Kod: XFIGCF
  9. drool

Oyun kodu: YDFRFF 1613149961 10 dakika beklerim. Sayı sağlanmazsa public yapacağım mecbur.
  10. drool

Sunucuyu açacağım umarım güzel bir oyun olur ama daha kimse gelmez mi? Kodu veririm birazdan.
  11. drool

Arkadaşlar merhaba, kafa dağıtma amacıyla Among Us oynayacağım ama normal oyunun çoğu kişi trollediği ve oyundan çıktığı için tadı çıkmıyor. Birlikte Among Us oynamak isteyen varsa yazarsa oda açacağım. Hile yasaktır tespit ettiğimde direkt sunucudan yasaklarım.
  12. drool

Söyle Rahatla V.2

Umutsuuzluk...
  13. drool

Boğaziçi öğrencilerini tehdit eden dekana soruşturma

"Yaşasın lezbiyen, gay, biseksüel, transseksüel yaşasın Boğaziçi özgürlük bu abi (!) katil polis, koyun heteroseksüeller aydın homoseksüeller. Haşa Kabe ne moruk al sana LGBT kulübü PKK yasak kitabı." yaptıkları tam olarak da bu. Tepkilerini sadece rektör hakkında ve benzer konularda...
  14. drool

Everest laptop yaptı

Monster'ı da Clevo üretiyor.
  15. drool

Dershaneler Kapatılsın

Dershaneler salgının seyri dikkate alınarak kapatılmalıdır.
  16. drool

Göbeklitepe yakınlarında toprağa saplı bulunan gizemli (!) monolit

Arkadaşlar bu sabah sıcak bir gelişme oldu bilgilendireyim dedim. Oyunlarını çözdük tabii kaldırmışlar bloğu ?. Şanlıurfa'da, Göbeklitepe yakınlarındaki tarlada yaklaşık 4 gün önce toprağa saplı halde bulunan metal blok kayboldu. Kent merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta, Göbeklitepe Ören...
  17. drool

Yok, Acun Exxen'e dizi çekiyormuş ondan koydurtmuş (!).
  18. drool

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa'da Göbeklitepe yakınlarındaki kent merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta, Göbeklitepe Ören Yeri yakınlarında yer alan Örencik Mahallesi'ndeki tarlada yaklaşık 3 metre yüksekliğinde 1 metre genişliğinde toprağa saplı metal blok (monolit) bulunmuştu. Konu gizemini...
  19. drool

İçerik Ekibi'nden Çekiliş

Katılıyorum.
  20. drool

HDP sizce kapatılmalı mı?

HDP açılırken müsaade edilmeseydi keşke ama zararın neresinden dönülürse kardır. Ambargo yapsınlar belki bu nedenle kendi teknolojik cihazlarımızı geliştirmeye başlarız.
  21. drool

Okullar Açılmalı Mı? Doğru Tarih Ne Zaman?

Bana dua falan edin yarın okula gidiyorum anneannem 80 yaşında ve bizimle yaşıyor.
  22. drool

Zaten uzun bir süredir tartışma tıkanmış durumda fakat hiçbir gelişme yok. 1612115382 O zaman partiye kayyum atasınlar nasıl fikir ??
  23. drool

2023'ten önce kapatsalar ne olacak neticede millet ittifakıyla gizli bir birlikleri söz konusu.
  24. drool

2023'teki anlam nedir?
  25. drool

Silivri is so cold man ?. 1612114518 Ben fikrinizi soruyorum yoksa AKP kapatmaya yanaşmıyor. 1612114542 MHP kapanmasından yana.
  26. drool

Son günlerde bu yine tartışılmaya başlandı. Benim tavrım en başından beri net HDP benim kanımca PKK'nın siyasî koludur bu nedenle kesinlikle kapatılmalı ayrıca son yaşanılan HDP Esenyurt ilçe teşkilatının binasındaki olaylar da buna bir kanıt niteliğinde. Anketi oylayıp nedenlerinizi yorumlara...
  27. drool

Üniversite Sınav Süreci

UP.
  28. drool

Üniversite Sınav Süreci

Üniversite sınav sürecinde nasıl bir yol izlemeliyiz 10'a giden birine tavsiyeleriniz neler olur? Şu an bende TYT konuları eksik ama şu an başlasam nasıl bir yol izlemeliyim? Hedefim Hacettepe İngilizce Tıp.
  29. drool

LGBT+ Belası & Boğaziçi Üniversitesindeki Rezillik

LGBT eşcinsel ilişkidir yönelim değildir. Hormonel bozukluk için söyleyecek bir şeyim yok. Ancak eşcinsel ilişkiyi kesinlikle desteklemiyorum ve bu meşru görülmemeli.
  30. drool

7. sınıf sanırım. Ancak kampüslerde terör yuvaları dolu.
  31. drool

LGBT+ birey olmak sınav değil çünkü bu kavram eşcinsel ilişki demek. Bu da meşrulaştırılmamalı. Hormonel mozukluklar ve çektikleri zor ancak bu duygularına kanmamalı ve tedavi görmeli.
  32. drool

Allah kullarına akletmeleri için akıl vermiş ama onlar sapkın olmuşlar. Kendilerine gönderilen peygambere inanmamışlar. Neyse konum tam olarak bu değildi. Rektör atandı diye böyle bir şey yapılır mı sizce? Bu yasalara da aykırı bir şey. Komplo teorisyeni gibi konuşmak istemem ama mesele ne...
  33. drool

Dinî kurallar yavaşça şekillenir. Bir anda değil. 1612001970 Kitap zaten Lût'a vahyettikleri anlasana. 1612002005 Lût kavmi bir anda helak olmadı ki zaten.
  34. drool

Neyin kafasını yaşıyorsun anlayamıyorum da? Diyorum kitap peygamberlere yollanan vahiulerden ortaya çıkar ama bu vahiylere Lût kavmi inanmamış.
  35. drool

Neticede de Kur'an da 23 senede indi.
  36. drool

Lût'a inanan olsun ki kitap da olsun kitap bir anda nazil olmuyor ki. Lût (a.s.)'ın tebliğine uyan olsaydı belki kitap da inerdi. Bilemeyiz.
  37. drool

Lût kavminin hiçbiri Hz. Lût (a.s.)'ye inanmamış ki.
  38. drool

Bu iğrenç ve lanet olayların hiçbirini tasvip etmiyorum. Hepsi günah ve haram şeylerdir. Bit de insanlarda hormonel bozukluklar olabilir ama onların bu konuda çaba gösterip tedavi görmesi en iyisidir böyle insanlar toplumdan dışlanmamalıdır. Qncak ve ancak... Eşcinsellik ve eşcinsel ilişkiler...
  39. drool

Hz. Muhammed (s.a.v.) son peygamber idi. Hz. Musa israiloğullarına mensuptu.
  40. drool

1. Lût (a.s.) bir kavme gönderilmiş bir peygamber idi. 2. Hz. Muhammed (s.a.v.) bütün insanlığa gönderildi. 3. Allah evreni fiziksel, biyolojik ve toplumsal yasalar üzere işletiyor. 4. Allah insanlığa hesap vaktine kadar süre tanımıştır.
  41. drool

Lût (a.s.)'ı dinlemediler hiçbiri. Hepsi helak oldular ve bu da insanlığa bir dersti ama bazılarımız o dersi almamış. Son peygamberle Allah bize Kur'an'ı indirmiş. Akıl edip öğüt alalım diye ve bundan sonra ahiret gününde her şeyin hesabı görülecek. 1611999711 Hocam haklısınız belli bir...
  42. drool

Allah senin gibi aciz bir varlık değil ona zorluk yoktur. O ol deyince oluverir. İnsan Allah'ın yüceliğine akıl erdirebilecek kadar akıllı değildir. 1611999237 Semavi dinlerden bahsediyorum.
  43. drool

Allah'ın gazabı hesap günü gelip çattığında bu sapkınların üzerine olacak. Allah bize uyarıcılar gönderiyor mesela şu corona gibi. Dilerse helak etmekte Allah'a hiçbir zorluk yoktur fakat Allah tüm bunların hesabını ahiret gününde soracak. Hiçbir kimsenin kutsalına böyle saygısızlıklar...
  44. drool

Müslüman arkadaşlarıma sesleniyorum bu olayı kimse meşru görmesin. Aşağıdaki videoları izleyin bilinçlenmemiz lazım. Gelelim Boğaziçi olayına. Aşağıya atacağım videolar bu olayın ne kadar çirkin bir provakasyonla sonuçalanabileceğini gösteriyor. Allah bunu yapanların belasını versin. Söz...
  45. drool

Dershaneler Kapatılsın

Bizim hafta içi. Ben de 8'de ilk dönem B'deydim ikinci dönem A'ya geçmiştim.
  46. drool

Dershaneler Kapatılsın

Bir de 20 yaş altı nasıl dershaneye gitsin? Toplu taşıma da yasak.
  47. drool

Dershaneler Kapatılsın

Şöyle diyeyim biz okullar kapalıyken yazın dershaneye gidiyorduk. MEB bir yandan dershaneyi açarken okullar kapalı kalıyor ama dershaneler de kapanmalı.
  48. drool

Dershaneler Kapatılsın

DYK? VIP sınıf? Kötülerle yeni nesil kasmak? Anlamadım. Dershaneler okullar kapalıyken Covid-19 varken nasıl eğitim yapabiliyorlar anlamıyorum? 1611931350 Okullar 15 Mart'a ertelenmiş sanırım ama dershane 1 Şubat'ta başlıyor.
  49. drool

Dershaneler Kapatılsın

Daha önce bu konuda birkaç adım atılmıştı hatta MEB bununla birlikte okullarda destekleme ve yetiştirme kursları açmıştı. Peki neden dershaneler hâlâ açık? Bence kapatılması lazım yoksa 1 Şubat'ta okula başlıyorum.
  50. drool

7.Sinif Yeni Nesil Sorular Hk.

Ben liseyi "Buca İnci-Özer Tırnaklı Fen Lisesi" sanmıştım. 13 dediğin için.
  51. drool

Evet ama İzmir Fen daha iyidir bence.
  52. drool

Fakat okulumdan 2 tane LGS birincisi çıktı. İstanbul Erkeğe gitti biri diğeri ildeki fene, Kabataş var, Cağaloğlu var, Tofaş Fen var. Bazıları iyi yüzdelik yapsa da il fene gittiler. Ben de sürünmece. 1611912536
  53. drool

En iyi denemem 5 galiba en kötü 45 mi neydi ama tam hatırlayamıyorum yaklaşık.
  54. drool

Şans değil çocuk denemelerin birkaçı hariç iyiydi. Sınıf 2.si falan oluyordu genelede. Ben de nadiren 2, genellikle 3, 4, bazen 5. 1611912268 O zaman 7'nin konuları oturduysa 8'in konularına başla.
  55. drool

Hatırlamıyorum.
  56. drool

LGS 2019.
  57. drool

Hayır. BİLSEM öğrencisi olsan ne yazar bizim öyle bir arkadaş var sınıfımda 461 almış.
  58. drool

Tıp istiyorsan şu an ve 9-10 hayatının en güzel yılları güzel geçir ve aşırı değil planlı çalış derim.
  59. drool

490 puan alan bir arkadaşım ödevlerini yapmıyordu PES ve CS:GO oynuyordu ben ondan katbekat fazla çalıştım ama o 490 aldı ben 458.
  60. drool

Zamanında okulumdan 2 birinci çıktı lise sınavında -LGS'de- önemli olan sınav yılı eğer 7'de 8'in konularını çalışmıyorsan sınava pek katkısı olmaz.
  61. drool

@ghost_of_sparta kardeşim sana tavsiyem çok kasma hayatını yaşa üni yıllarında manyak olursun böyle gidersen.
  62. drool

7. sınıfta 11 kaynak çok olmuş. 8. sınıfta LGS'yi halledebilirsin zaten. 7'nin yazında çalışmaya başla 8'in konularına yeter.
  63. drool

Deneme Sınavı Kötü Geçenlerin Şarkısı

Selamün aleyküm arkadaşlar. Herkese hayırlı cumalar dilerim! Deneme sınavı kötü geçenler için bir kolaj tarzı video hazırladım. Videomu izleyip like veya dislike tarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden videomu izleyen, yorum yapan like atan, dislike atan herkese teşekkürler.
  64. drool

10. Sınıf Birine Üniversite Sınavı Tavsiyesi

Haklısınız ben zatrn beş puanın ne kadar önemli olduğunu göstermek için atmıştım. Benim için başarı ölçütü en kötü Ankara Tıp'ı kazanmak. 1611595076 Hadi ben gidiyorum ?.
  65. drool

Evet hocam 5 puan 730'a yakın geri atıyor vallaha çok çalışmam gerek. 1611585876 Kitap okumak da önemli ancak zaman bulabilirsem mesela foruma bilgisayara girmek yerine kitap okuyabilirim.
  66. drool

Microsoft'un Surface Pro 7 ile MacBook Pro'yu Karşılaştırdığı Reklam

Direkt MacBook Pro çöp Surface Pro çöp değil deselermiş.
  67. drool

Söyle Rahatla V.2

Sövesim var.
  68. drool

Merhabalar, ben bir 10. sınıf öğrencisiyim ve üniversite olarak Hacettepe Üniversitesi İngilizce tıp fakültesine gitmek istiyorum. Ancak bir sorun var neredeyse 9'un başından bu zamana kadar hiç çalışmadım. Fakat artık kendimi zorlayarak çalışmayı düşünüyorum üniversite sınavı için tavsiye ve...
  69. drool

Forumdaki 7. sınıflar sohbeti

Abi ben ana sınıfındayım katılabilir miyim kulübe?
  70. drool

Android telefonu sıfırlamanın zararı varmıdır.

Telefonunuzu kapatın. Ses açma tuşuya güç tuşuna aynı anda basarak telefonu açın. Samsung ve model yazısı gelince bu tuşları bırakın. Aşağıya videoyu attım. 1611492155 Telefon hafızasını rahatlatıyor bazı zararlı yazılımlar bulaştıysa onları kaldırmaya yarıyor. Telefonu biraz daha rahatlatıyor.
  71. drool

Sıfırlamak daha az güvenilir ve daha az sağlıklı olan ve ardında daha çok kalıntı bırakan bir yöntem. Hard reset daha garanti diyebilirim.
  72. drool

Telefonunuza 3-4 ayda bir hard reset atmak zarardan ziyade telefona yarar sağlar.
  73. drool

[Rehber] Intel Driver & Support Assistant ile Sürücü Güncelleme

Aslına bakmak gerekirse bu yazılım daha çok dizüstü bilgisayar odaklı.
  74. drool

Anladım şimdi, evet haklısınız zaten bu yazılım sadece grafik sürücüsü için geçerli değil. 1611488328 Hatta rehberde Wi-Fi kart sürücüsü de güncelleniyor.
  75. drool

Tam olarak ne dediğinizi anlayamadım. Biraz daha açıklar mısınız?
  76. drool

Sistemime bu ekran kartı takılır mı? Takılırsa kaç FPS alırım?

Katılıyorum hatta bir SSD upgradei yapılınca dahi garantinin bozulacağından bahsediyor bazı yetkili teknik servisler.
  77. drool

Sistemime bu ekran kartı takılır mı? Takılırsa kaç FPS alırım?

Sadece eGPU ile oluyor.
  78. drool

Söyle Rahatla V.2

İnsanın bir şey içerken veya yerken daha çok güleceği geliyor.
  79. drool

Kazdağları'ndan sonra Kapadokya için de altın arama ruhsatı verildi

Doğal sit alanı değil mi bahsedilen yerler? Nasıl ruhsat veriliyor?
  80. drool

Kedimin sağır olduğunu düşünüyorum?

Biraz komik olacak ama son internetten son ses köpek havlama sesi aç tepki verecek mi?
  81. drool

Samsung adaptörüm ile huawei telefonumu şarj edemiyorum

15 W adaptör olduğu için olabilir diye düşünüyorum.
  82. drool

Durduk yere CPU %100'e çıkıyor ve donuyor

Ben de SL kullanıyorum ve bir sıkıntı yok ama yine denemekten zarar gelmez.
  83. drool

Durduk yere CPU %100'e çıkıyor ve donuyor

Türkiye'de İngilizce SL mi? Biraz garip ?.
  84. drool

İkinize de teşekkür ederim ?✌.
  85. drool

Söyle Rahatla V.2

İyiyim sen? 1611414607 Gaza geldim.
  86. drool

SSD değişimi sonrası oluşan hata

İşlemciniz APU ise şimdilik ekran kartınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim.
  87. drool

Ekran kartınız çok ısındığı için gidiyor görüntü. Eğer yapabilirsiniz videodaki adımları uygulayın.
  88. drool

İşletim sisteminden kaynaklı olabilir, donanımsal olabilir, oyundan kaynaklı olabilir. Belki oyundan kaynaklıdır ALT+F4 yapın belki düzelir.
  89. drool

Bu Laptop Alınır mı?

Şunlara bakabilirsiniz. https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/lenovo-ideapad-gaming-3-81y400lntx_spp_873597?id=592659439&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.93.4...
  90. drool

Söyle Rahatla V.2

seçil tarot baksana :D uzun zamandır tarot yorumlamıosun. bak yazıorum şimdi tarota :) bi bakarsan :p https://forum.shiftdelete.net/konular/soyle-rahatla.5756/post-92507
  91. drool

Ben teşekkür ederim. Sizce rehberim nasıl olmuş, eksikleri neler?
  92. drool

Merhabalar değerli forum ziyaretçileri ve sevgili forum üyeleri. Bu ilk konum -ve rehberim- olacak bu nedenle hatalarımı mazur görün. Konuma yapacağınız iyi veya kötü her yorum benim için çok değerlidir bu nedenle yorumlarınızı aşağıya bekliyorum. Neyse uzatmadan hemen konuya geçeyim. Arkadaşlar...
  93. drool

laptop ssd ile ilgili soru

Sıfırlama işlemi mutlaka ardında dosya kalıntıları bırakacaktır ve sağlıklı bir işlem değildir. ISO dosyasını bir flash diske yazdırıp temiz kurulum yapmanızı öneririm.
  94. drool

laptop ssd ile ilgili soru

Bilgisayar hakkında bir çok özelliğin çalışmasını sağlayacak driverları Windows zaten kuruyor buna ek olarak güncelleştirmeler kısmında "isteğe bağlı güncelleştirmeler"i de indirip kurabilirsiniz bunun haricinde ekran kartı driverını kurmak exe dosyası kurmaktan farksız.
  95. drool

Ankara'da pitbull saldırısına uğrayan 2,5 yaşındaki çocukta kas yırtılması ve doku zedelenmesi meydana geldi

Kekoların sağı solu belli olmuyor millet de bulaşmak istemiyor. Bir anda yersin bıçağı mertlik yok zaten adamlarda.
  96. drool

Ankara'da pitbull saldırısına uğrayan 2,5 yaşındaki çocukta kas yırtılması ve doku zedelenmesi meydana geldi

Aslında sahibi o köpeğe ne acılar yaşatıp köpeği saldırgan bir şekilde yetiştirmiştir bence. Bir de nereden bulacaksın şimdi şunun sahibini? Umarım sahibi bulunur ve gerekli cezayı da alır.
  97. drool

iPhone 7 vs Samsung M51

Donanım olarak açık ara M51 yazılıma bu mukayesede takılmamak daha mantıklı iOS açısını boş verin derim. Ayrıca güncel teknoloji genellikle iyi olur.
  98. drool

#PingsizBirTürkiye tagı gündemde

Ping hem altyapı hem de sunucunun uzaklığıyla alakalı. Bence bundan önce daha az harcamayla daha yüksek indirme ve yükleme hızları elde edebilmemiz gerek.
  99. drool

Türkiye KKTC'ye İkinci Kez 20 Bin Doz Aşı Gönderiyor

Onlar kararını vermiş neredeyse hepsi İngiliz mandasına girmek istiyor ama kolay değil o işler...
  100. drool

Türkiye KKTC'ye İkinci Kez 20 Bin Doz Aşı Gönderiyor

Bizim aşımız kendimize yetmezken bu nedir?
  101. drool

Matematikten anlıyanlara kısa bir sorum var.

Hakkınızı helal edin emektar bey kötü bir şakaydı.
  102. drool

Matematikten anlıyanlara kısa bir sorum var.

Vuhuu, "matematikten anlayan biri" var burda ?.
  103. drool

format attım yerel disk d yok?

USB belleği çıkarmayı unutmuşsunuz sanırım flash diski çıkarıp F yerine D yapabilirsiniz.
  104. drool

Lise hayatım devam ederken istediğim mesleği nasıl öğrenebilirim?

90 soru 9 boyunca çok gelir (!). 1611338975 Yine aynı yere çıkıyoruz TYT kaynağı almasına gerek yok 9. sınıf kaynağı alması yeterli. TYT'yi gördü mü kafası karışır konuları öğrenmesi zorlaşır.
  105. drool

Hepi topu tüm 9-10'dan 40 var. Hadi 3 sene oldu TYT üçle çarp etti mi 120 böl istediğin pozitif tam sayıya. 9. sınıf boyunca çok gelir bence bu soru sayısı ?. 1611338776 Pardon -10 geometri yap bir de.
  106. drool

Biliyorum ancak kafası karışır çocuk daha 9'un birinci döneminde... 10. sınıfın yaz tatili olur tamam ama henüz erken.
  107. drool

TYT sorularını çözmekten ziyade konuları anlayıp pekiştirmesinin yeterli olduğunu düşünüyorum. LGS matematiği zor geliyorsa TYT matematiğini konuları bilmeden hiç yapamaz çünkü.
  108. drool

HDD'lerde olan 4-pin girişi ne işe yarıyor?

Ben güç girişi diye biliyordum ama sanırım yanlış. Bir videoya bakayım.
  109. drool

Tek yapabileceğin şey çalışmak 10 kere 100 kere 1000000 kere çalışmak. Matematiksiz üniversite sınavın fiyasko olur, lise matematiği de belki fark etmişsindir ortaokul matematiğine benzemez. Bir an önce çalışmaya başla illa ki bir şeyler anlayacaksın şu an için derslerini zamanında öğrenmeye bak...
  110. drool

A20 VS P20 Lite

Kesinlikle P20 Lite. Her açıdan daha önde.
  111. drool

Andımızı ezbere biliyor musunuz? | Anket |

"Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi" mi ??
  112. drool

Oyunda ekran kartından cızırtı geliyor

Tam olarak nasıl bir sel coil whine sesi gibi mi?
  113. drool

Pardus nedir? Pardus işletim sistemi özellikleri nelerdir?

Normal, Debian tabanlı bir Linux dağıtımı pek bir işlevselliği ya da ayrıcalığı yok ancak yine de kullanılabilir derecede.
  114. drool

Not Ortalamam Üzerinde Oynanmış

Yanlış anlamadıysam 84 olan notunu 60 yapmışlarsa bu bir suçtur dava edilebilir.
  115. drool

Ziya Selçuk 15 Şubat'ta Okulların Açılacağını Söyledi Peki Ya Siz Gitmek İstiyor Musunuz? (Anket)

Benim okulum 1 Şubat'ta açılacakmış. 10. sınıfım ayrıca.
  116. drool

YouTube Vanced Yüzünden Google Hesabınızdan Olabilirsiniz

O halde adblock pluginleri de aynı kefede. Zaten bu uygulamaya pek ısındığım söylenemez. Yemeksepeti ve Doping Hafıza reklamlarıyla devam ?.
  117. drool

iPhone 6 Wild Rift Kasma Sorunu

RAM miktarı oldukça yetersiz geldiğinden böyle yeni çıkan ve bellek kullanımı yüksek olan bir uygulamada sıkıntı yaratabilir.