SSD değişimi sonrası oluşan hata

Bu konuyu okuyanlar

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Arkadaşlar bugün bilgisayarıma SSD taktım (Sonunda) Roblox oynamak istedim gayet 60FPS açılıyor fakat 1-2dk sonra PC siyah ekran veriyor ancak kapanmıyor. Bunun sebebi nedir?

drool

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
123
Arkadaşlar bugün bilgisayarıma SSD taktım (Sonunda) Roblox oynamak istedim gayet 60FPS açılıyor fakat 1-2dk sonra PC siyah ekran veriyor ancak kapanmıyor. Bunun sebebi nedir?
İşletim sisteminden kaynaklı olabilir, donanımsal olabilir, oyundan kaynaklı olabilir. Belki oyundan kaynaklıdır ALT+F4 yapın belki düzelir.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
@EFI Shell
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşletim sisteminden kaynaklı olabilir, donanımsal olabilir, oyundan kaynaklı olabilir. Belki oyundan kaynaklıdır ALT+F4 yapın belki düzelir.
Hocam Farklı roblox oyunlarında da sonuç aynı. Kabloları kontrol ettiğim zaman koblolar yerinde fakat SSD nin SATA Kablosu ekran kartına temas ediyor. Burada bir sorun olabilir mi?

1611413579635.png

Hocam bu boştaki versiyonu, Şuanda oyun açık değil. Boşta 90 Derece.

drool

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
123
@EFI Shell

Hocam Farklı roblox oyunlarında da sonuç aynı. Kabloları kontrol ettiğim zaman koblolar yerinde fakat SSD nin SATA Kablosu ekran kartına temas ediyor. Burada bir sorun olabilir mi?

Ekli dosyayı görüntüle 135671

Hocam bu boştaki versiyonu, Şuanda oyun açık değil. Boşta 90 Derece.
Ekran kartınız çok ısındığı için gidiyor görüntü. Eğer yapabilirsiniz videodaki adımları uygulayın.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
İşlemciniz APU ise şimdilik ekran kartınızı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim.
Hocam İşlemci AMD FX6300 çözümü buldum SSD nin SATA Kablosu Ekran Kartının Fanının çalışmasını engelliyormuş. Yaptım düzeldi ancak 90 derece şuan.