Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Yulaf yemek ne işe yarar

Yulafı sadece vücut geliştirenler mi yer günlük olarak yenir mi yenirse nasıl yenir ve faydası nedir
  2. M

Soru sinemada hangi koltuğu almalıyım

ideal koltuk hangisi altyazılı izliyeceğiz sorun olsun istemiyoruz hangi koltuğu alayım
  3. M

Yardım Hiç temelim yok 2 hafta sonra sınavlar başlıyor

10.sınıfım 2 hafta sonra sınavlarım başlıyo 9 tane dersten sınava giricem ama temelim yok denecek kadar az bu sınav zamanına kadar ne yapsam sınavlardan geçebilirim.
  4. M

Yardım Matematik mi diğer dersler mi

Mf?
  5. M

12 de dershaneye gitmeyi düşünüyorum matematiğe çalışamıyorum ama diğer derslerimi iyi anlıyorum
  6. M

Sınava 10 gün var 12 dersden sınava gircem 1646326990 1 ay önce bölüm seçimi yaptık eşit ağırlık seçtim
  7. M

Nolduysa bu yıl oldu iyi olan derslerim kötü oldu 3 hafta sonra sınavlarım başlıyor matematiği yapamıyorum ama diğer dersleri yapıyorum sizce sınav zamanına kadar matematik hariç tüm derslere mi çalışayım yoksa matematiğe mi
  8. M

Soru 2.dönemin 1.sınavları ne zaman yapılır 2022 10.sınıfım

2.dönemin 1.sınavları hangi tarihte yapılır şimdiden çalışmaya başlasam mı
  9. M

Telefonumun desen şifresini unuttum

olmuyor usta açık ama telefonu kapatmak için bile deseni istiyo
  10. M

çözer dimi böyle ortada kalmaz telefon
  11. M

sim kartı çıkartıp denedim olmadı şarzda denedim olmadı telefonclar şifre kırabilirmi yada daha kolay şekilde olabilir mi
  12. M

yok olmuyor bilgisayara usb kablo takıp denedim kulaklık taktım denedim olmadı telefoncuya götürsem halledermi
  13. M

en son sürüm 1635527905 eywah denedim şimdi 25 saniyeden 50 saniyeye çıktı riske atmak istemiyorum yarın telefoncuya götürsem o kırabilirmi şifreyi yada reset atabilirmi
  14. M

evet yaptım açılmıyor 1635527018 yani ses açmayla kapama tuşuna basıyorum 10 saniye yine ekran açılıyor desen istiyor
  15. M

usta ilk pararafta elendim yeniden başlattım açamıyom şimdi 1635526887 yok şimdi denedim olmuyor 10 deği 20 saniye bekledim açılmıyor
  16. M

55. saniyede şifreyi yazıyor adam ben bilmiyorum unuttum telefonu alırken öyle koydurtmuştu hep parmak izi kullandım 55.saniyeden sonrasını yapabilsem kolay hard reset atmayı biliyorum ama işte açamıyorum orayı 1635526718 çıkmıyor normelde 4 yanlışda 30 saniye veriyodu şimdi 1 yanlışta 25...
  17. M

a51 samsung
  18. M

onu yapcaktım bi yeniden başlatıyım dedim desen istedi böyle kaldı hiçbirşey yapılmıyor acil arama yapılıyor sadece 1635526414 a51 en fazla uygulamalar gider yüklerim onlarıda
  19. M

bu ekrana gelebilsem reset atıcam ama yok nasıl gelebilirim bilgisayardan falan olabilir mi
  20. M

bilmiyorum telefona daha giriş bile yapamadım deseni istiyor deseni girsem sorun yok ama unuttum kaldım böyle hiç bişey yapılmıyor sadece acil aramalar diyor napıcam ben
  21. M

arkadaşlar merhaba çok acil yardımınıza ihtiyacım var parmak izi kullandığım için bi desen koymuştum unutmuşum hiç kullanmadığım için telefonu kapat aç yaptım bu seferde desen istiyor kaldım böyle açabilsem reset atıcamda açamıyorum nasıl açılcak bilgisi olan lütfen yazsın iyi akşamlar
  22. M

Hepsiburada Güvenilir Mi

Teşekkürler içimi rahatlattınız ??
  23. M

Hepsiburada Güvenilir Mi

Teşekkürler
  24. M

Hepsiburada Güvenilir Mi

Arkadaşlar hepsiburadadan. Satıcı hepsiburada güvenilir midir
  25. M

Poco X3 Pronun Fi̇yatı Belli̇ Oldu

nedenki 1619516632 bu fiyatlarda olması bekleniyordu zaten
  26. M

Poco X3 Pronun Fi̇yatı Belli̇ Oldu

Fiyatları nasıl 256 gb beni etkiledi
  27. M

Huawei P40 Lite

Huawei p40 lite nasıldır kullanan varsa yorumlar mısınız Lütfen google servisleri falan yok demeyin sıkıntı çekeceğimi düşünmüyorum onun dışında yazılım donanım açısından nasılıdır bütçe 3200
  28. M

Poco X3 Pro Fiyatı Ne Kadar Olur

bütçemi azda olsa aşıyor ama sorun olmaz 1619167238 yurtdışı fiyatı A52 den 100 dolar daha ucuz ucuzlaması gerek miyor mu 1619167489 xiaomi almak istiyorum yada xiaomi alınır mı mesela poco x3 pro 4200ten aşşağı olursa alırım olmazsa poco x3 nfc geçiyor aklımdan poco x3 nfc nasıl bir fikriniz...
  29. M

Poco X3 Pro Fiyatı Ne Kadar Olur

Bazı bloglarda A52 den 100 dolar daha ucuz diyorlar A52 şuan 4200 tl 4200 tl den ucuz olur dimi Bide alınır mı
  30. M

Alınacak En Mantıklı Telefon

M51 gerçekten güzel bataryası var 7000mah Tercihlerim samsungtan yana ama xiaominde arayüzü ve özellikleri hoşuma gidiyo ama herkes yazılımı kötü diyip duruyo 1619097687 Redmilerde üstelik pro modellerinde kronik sorunlar oluyormuş doğru mu? 1619097876 İlk olarak poco x3 düşünüyodum ama...
  31. M

Çoğu kişi A52 yazmış araştırdım gerçekten güzel telefon 4200tl 200tl çıkartabilirim Ne zaman alınır yaz sonu ucuzlarmı çünkü kurban bayramından önce almak istiyorum ama yaz sonu ucuzlarsa beklerim 1619097446 Kamera çok önemli değil İşlemci en yüksek ayarlarda oyun oynamam zaten Hafıza 128gb...
  32. M

4000 bin tl gibi bir bütçem var o segmentte alınabilecek en mantıklı telefon hangisidir en az 3 yılı çıkarabilmeli
  33. M

JBL T500 mü JBL T500BT mi

İkisinin arasında kararsız kaldım biri btli biri kablolu herkes farklı bişey söylüyor hangisini almalıyım.
  34. M

Ssd mi Hdd mi

240 gb ssd 27 Bu konular hakkında fikrim yok ama eğer doğruysa çok iyi olur çünkü 1tb hdd ile 240gb ssd aynı fiyat
  35. M

Ssd mi Hdd mi

Reis bilgisayar 6-7 yılık var o yüzden fazla masraf yapmak istemiyorum 1-2 sene sonra yeni bitane alıcam o yüzden fazla masraf yapmak istemiyorum
  36. M

Ssd mi Hdd mi

Söylemeyi unutmuşum şuan 120gb ssd kullanıyorum ve 33 gb kaldı 20gb sistem tutyor zaten geri kalan 70gb da uygulamalar fotoğraflar vb var o yüzden 500gb hdd mi alayım yoksa sdd yi mi yükselteyim
  37. M

Ssd mi Hdd mi

Bugün win 10 yükledim orijinali win8,1 di şuan 33gb kaldı bide hdd ve ssd performans olarak hangisi daha iyi
  38. M

Ssd mi Hdd mi

Arkadaşlar 120 gb lık ssd mi yoksa 500 gb hdd mi acil cevap verin bilgisayar laptop 4 gb ramı var hangisi daha iyi olur pc için