Arama sonuçlarınız

1. basit

Soru Nintendo 3DS oyunları üzerine YouTube kanalı

Kanal için bannerın bir parçası ve profil resmi.
  2. basit

Forumun Aktifliği Hakkında

Aktif olan kullanıcılar banlandı hep. Biz de arada takılıyoruz böyle.
  3. basit

Bu durum bir kelime ile nasıl ifade edilir?

Görünüşte küçük ama aslında içi büsbüyük. Mesela Pokemon Red oyunu. 1 MB ama içinde kocaman bir açık dünya var. 14-15 saatte bitirme odaklı oynarsanız ancak biter. İşte böyle durumları tanımlamak için bir yada bir kaç kelime arıyorum.
  4. basit

Konsepti 3DS ile sınırlı tutmam da başlangıç için.
  5. basit

Evet arkadaşlar. Düşüncelerinizi alalım.
  6. basit

Böyle konseptte bir YouTube kanalı açsam, 5-10 bin abone toplayabilir miyim?
  7. basit

Soru Udemy bana fayda sağlar mı?

BTK akamedi bir konuyu çok güzel ücretsiz anlatıyorlar. Aradığın konu BTK akademide varsa ara orada.
  8. basit

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

iPhone kullanabilirim ama bir daha asla iPhone olmayacak.
  9. basit

Yardım YouTube Shorts'taki şarkının adı nedir?

Hesap doldurdum ben. 3 taneden fazla açılmıyor zaten. Ben de şifreleri unuttum :D.
  10. basit

Shazam aklıma geldi ama telefondan kullanılıyor diye biliyorum. Benim iPhone'da şimdilik bir hesap yoktur. AHA Music denedim o bulmadı. Bir eklenti.
  11. basit

Saol.
  12. basit

Çeşitli programlar kullandım ama bulamadım.
  13. basit

Haber Joe Biden Tekrar Aday Olacak!

İşte bir bilen daha çıktı, ne güzel.
  14. basit

Yardım Ubuntu Güncelleme ve Yükleme Sorunu

Bu durum olduğunda yazman yeterli. Zaten elin alışınca saniyesine yazıyorsun. Bu duruma yol açan sistem uygulamalar vardır. Yani root yetkisi ile apt kullanan market falan var. Arka planda oto güncelleme yapıyor ondan böyle olabiliyor.
  15. basit

Yardım Ubuntu Güncelleme ve Yükleme Sorunu

Böyle bir durum olunca şu komut yaz; sudo rm -rf /var/lib/apt/lists/lock
  16. basit

İstediği kadar başkan gelsin. Amerika başkanları gösteriş amaçlı var ve ülke de aman aman sözü geçmez. Amerika'yı pentagon yönetiyor.
  17. basit

Öneri Barış Sağlam şiirleri

2-3 şiir okudum önceden çok güzeldi.
  18. basit

Biden artık :p.
  19. basit

Soru Özel okulda ayrımcılık

Art niyet gözekmeksizin kızlara yapılan pozitif ayrımcılığa karşı değilim. Çünkü kızların veya kadınların çok hakkı yenildi ve çok haksızlık yapıldı.
  20. basit

Soru Laptop aldım, değerler nasıl?

Gerekli bir hizmeti kapatmış olabilirsin. Ben kendim yaptım o yüzden bir videoya bakmadım.
  21. basit

Gereksiz hizmetleri kapatmalısın.
  22. basit

Boşta dediğin böyle olur;
  23. basit

Şu an boşta değil gibi.
  24. basit

Haber Google, Chrome kullanıcılarını uyardı… Acilen güncellenmeli

Google arama motorundaki bot ve virüslü siteleri kaldırsınlar önce.
  25. basit

Anket Başrol oyuncusu

Christian Bale'nin Batman oyunculuğu süper süper.
  26. basit

Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Forumun yüzde 90'ı banlanmış galiba. @Developer bir af gelecek mi?
  27. basit

Soru En sevdiğiniz video türü ve sosyal medya hangisidir?

@Murataltug genellikle YouTube kullanırım. Orada güzel içerikler oluyor. En sevdiğim konular; bilim ve teknoloji, uzay konular, oyun konuları (oynanış, eleştiri) ve canlı konser videoları. Film ve dizi izlemiyorum çoktandır. Çünkü bir üyeliğim yok ve korsan içerikte kul hakkı. YouTube'da...
  28. basit

Soru 2500 TL'ye Nintendo 3DS alınır mı?

Güzel bir ilan buldum. Bu paraya alınır mı? Bayağı hevesim var.
  29. basit

iPhone 6S'ten Samsung Galaxy S21 FE'ye geçiş...

Hayırlı olsun. Sistem uygulamalarını rootsuz devre dışı bırakmak için ADB Appcontrol kullanabilirsin.
  30. basit

Yardım Gezip keşfedebileceğimiz grafiği iyi oyun önerisi

Benim saydıklarımı da oynadın mı?
  31. basit

Soru Lenovo bilgisayar hızlandırma

Önerilerim; 1. Windows'u kendin modifiye edebilirsin. 2. Linux kurabilirsin.
  32. basit

1.5 Yıllık aşk hikayemin, bitişi ! Bu aşk çok can yakacak ! (33 Part..)

Bu aşk çok can yaktı gerçekten o yüzden tenhalarda.
  33. basit

iPhone'uma birisi mi sızdı?

Bende de oldu o. Çok ilgincime gitti ama bir daha olmadı hiç.
  34. basit

Soru MacBook Pro 2022 13" M.2 almakla hata mı yaptım?

O zaman azcık israf ama şirket kendi aldıysa sorun yok. Sonuçta bedava sirke baldan tatlıdır abi. Kasayı dert etme derim. Apple eski olsada malzemeleri güzel kullanılır. Kaldıki çok yeni bir kasa aslında. 1 senelik daha.
  35. basit

Soru Dünyada insanların artık kısa sürede iyileşememesi, tıbbi mi yeni dünya düzeni mi?

Vallahi abi çok bilmişlik yapmam ama eğer işten zaman ayıramıyorsan bir şey diyemem ama bizim toplumumuzda spor, diyet kavramları itici. Mesela yaparsak toplumdan çekinerek, utanarak sıkılarak yaparız. Bir de ülke şartları da buna uygun değil. Geçim ve zaman derdi varken olacak şey değil.
  36. basit

Soru Dünyada insanların artık kısa sürede iyileşememesi, tıbbi mi yeni dünya düzeni mi?

Kendinle karşılaştırdığın adam günlük sporunu, diyetini yapıyor. Adamın dinç olması normal yani.
  37. basit

Anket Tatlılar mı, tuzlular mı?

Yerine göre ikisini de yerim.
  38. basit

Soru MacBook Pro 2022 13" M.2 almakla hata mı yaptım?

Ofis dışında kalan her şeyi telefonda yapıyor. Zaten ekran boyutuda çok küçük. Yaptığın şeyleri çok ama çok ucuza, eksiğini aratmayacak şekilde normal bir laptopda iş görürdü. Sıradan işler için biraz pahalı bir seçim olmuş.
  39. basit

Soru İnsanlara ilk tanıştığınızda nasıl davranırsınız?

Evet soğuk davranırım. Çünkü tanımam etmem ilk tanışma sonuçta. Sonra fazla muhattab olmam zaten. Arkadaş demek zaman kaybı ve para kaybı demek. Kız arkadaş demek büyük ve gereksiz sorumluluk demek.
  40. basit

Soru En son hangi filmi izlediniz?

En son bu filmin oyununu çeviriyorduk ama çıktım ben o ekipten. Vay be. 1681660666 En son ben Hızlı ve Öfkeli 9 izledim ama fragmandaki hype'ı film vermedi.
  41. basit

Soru Kediler için pasaport zorunlu mu?

Yeni duydum bu pasaport olayını. Ben de iki tane kedi var, bir sıkıntı olur mu ileri ki zamanlarda.
  42. basit

Yardım Unity eklediğim çimlerin render mesafesini nasıl arttırırım

Kameranın görüş açısı ile bir üç kağıt yapılabilir. Yada çimlerin gözükme mesafesine ek bir koşul oluşturursun C# ile ve biraz daha çimleri Instate edersin. Yada elle kendin daha çok çim eklersin.
  43. basit

Soru Bayramda Nasıl Etkinlikler Planlıyorsunuz?

Vizeler başlıyor bayramdan sonra. Online eğitim, ders çalışmam lazım ve pek akraba ziyaret edesim yok.
  44. basit

Soru S23 vs iPhone 13

Eğer kişiselleştirme, özgür gezinme, bedava APK falan önemli değilse sizin için bir şey kaybetmezsin. Sonuç olarak iPhone 13, çok güçlü bir cihaz ve iOS'tan gelen bir optimizasyonu var.
  45. basit

SDN Google’dan Chrome için acil durum güncellemesi!

Kesin kendi teknolojilerinin bypass edilip sömürüldüğü için güvenlik güncellemesi getirdirdiler. Yani kullanıcıya bir şey olmuyor, Google'u sömürüyorlar.
  46. basit

Anket Hiç oyun bitirdiniz mi? Bitirdiyseniz hangi oyun?

The Legend of Zelda Breath of the Wild oyununu bitirdim. Kimilerine göre en iyi açık dünya oyunu. Çünkü bu oyundaki fizik ve fizik motoru en başka. Vuruş hissi de çok güzel. Bulmacalarını da çözmek çok zevklidir. Silah, yay, kalkan çeşitleri bol. Bir çok silahlar kendi özgü özellikleri ve...
  47. basit

Rehber Yapay zekaya yaptırdığım fotoğraf

Kız güzel değil yanlnız. Harry Styles'a çok benziyor ayrıca.
  48. basit

Anket Sinema mı, dizi mi?

Genel olarak sinema. Marvel Filmleri ve DC filmleri severim. Arada başka filmler de izlerim, örneğin Nolan yapımı filmler çok güzel olur. TeneT bir harika idi.
  49. basit

Öneri kodlamada sürükle bırak yöntemi kullanılmalı mı?

Koda vuruken başta sürükle bırak daha sonraları da artık kendi alışacağın için pek gerek duymazsın.
  50. basit

Soru Unity Projem Hata Veriyor Çözümü Nedir

Silmiş olabilirsin klasörü.
  51. basit

Baby Drift

@_Zaur_ ne gülücük atıyorsun? Yüzde yüz gerçekleri söylüyorum, yalanım yok.
  52. basit

Baby Drift

İnternet kafede direksiyon seti vardı. Oynardım hep ben.
  53. basit

Yardım Torrent site önerisi

1. Kul hakkı. Vicdan azabına sebep olur. 2. Bilgisayarına virüs girebilir en iyi ihtimalle bilgiyarına zarar vermeyen bit bot net yersin. Arada ülkeler arası siber savaşta senin yardımın dokunur.
  54. basit

Yardım Gezip keşfedebileceğimiz grafiği iyi oyun önerisi

Araba, motur, drone, uçan zırh gibi şeylerin olmasını istiyorsan; GTA Serisi, Yakuza Serisi, Saint Row Serisi, Watch Dogs serisi, Xenoblade Serisi, Death Stranding, Batman Arkham Knight ve tabiki de Cyberpunk 2077. Ama RPG, gelişmek odaklı yada aksiyon odaklı istiyorsan; Legend Of Zelda Serisi...
  55. basit

Haber Kocaeli'nde akran zorbalığı hayatını altüst etti

Bence bunlar ortadan kaybolmalı bir anda.
  56. basit

Ben evlenmeyi düşünmüyorum. Çok büyük sorumluluk çünkü.
  57. basit

En büyük nedenlerinden biri de ailede bitiyor. Bir insan bence sorumluluklarını göz önüne alıp evlenmeli ve ona göre düzgün çocuk yetiştirmelidir. Çoğu birey maalesef bunu düşünmeden evleniyor, bilinçsiz, zorba çocuk yetiştiriyor veya bakmıyor ve böyle vakalar görülebiliyor. Bu zorbalar her...
  58. basit

iPhone'da bu özelliği bilen çıkar mı?

Öncelikle Apple'ın iPad için ürettiği bir hesap makinesi uygulaması yok. Diğer uygulama geliştiricilerin geliştirdikleri hesap makinesi bile değil. 5 dk. içinde form ile yapmışlar gibi çok kötü ve kullanışsız.
  59. basit

En son okuduğunuz kitap

Hayri Pıtır Filozof Taşı.
  60. basit

Ben de iPadOS 16.X yüklü bir iPad var ama hesap makinesi bile yok :D. Apple üretmemiş ona hesap makinesi.
  61. basit

Baby Drift

Çocukken internet kafede oynardık böyle.
  62. basit

Zengin özellikleri bunlar abla.
  63. basit

Baby Drift

Sanki oynamak isteyen var :D.
  64. basit

Rehber Lenovo A3500-F Resurrection Remix 5.8.8 kurulum.

Rengini de siyah, çok güzel olur.
  65. basit

Soru İ5 12400f+rtx3060 ile yayın açılırımı

Açılmaması için bir neden gözükmüyor.
  66. basit

Rehber Lenovo A3500-F Resurrection Remix 5.8.8 kurulum.

Son kullanılan kısmını Slim yap. Çok havalı bir şey oluyor.
  67. basit

Yurt Dışı Telefon Alınır Mı ? | Yurt Dışı Telefon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Alınabilir. Daha uyguna gelebiliyor.
  68. basit

Öneri elini uzat II

Sizinde sağolun.
  69. basit

Yardım Windows 11 Arama Çubuğu Değişti

Günün anlam ve özeti gibi gözüküyor ora. Bazende mevsimler gözükür.
  70. basit

Soru Forumda en yararlı bulduğunuz kişi veya kişiler

Yok kendim için yazdım ben, sen nasıl hissediyorsan öyle takıl.
  71. basit

Erkekleri kendime yakın hissedemiyorum :D. Kızları da yazsam sapık gibi olur. O yüzden kendim.
  72. basit

phanmetal.
  73. basit

IPhone mu Samsung mu

Samsung.
  74. basit

Öneri Tarak Kıyak Kardeş

Bayağı güzel, tebrik ettim.
  75. basit

Öneri 7-8 Bin TL Laptop Önerisi

Arkadaşın tam aradığı türde bir laptopdur. İnce, hafif, küçük (defter kadar boyutu var :D), pili uzun gidiyor, ısınmıyor. Ofis için çok güzel. Kodlama için de şahane. 2D Unity oyunları ve 3D Hypercasual oyunlarını çok rahat yapar. Rekabetçi oyunlarda performansı da güzel.
  76. basit

SDN Bu sefer zam değil indirim: Galaxy S23 Ultra fiyatı düştü!

128 GB'nin fiyatına anlamsız çizgi çekilip yanına aynı fiyat yazılmış.
  77. basit

Öneri 7-8 Bin TL Laptop Önerisi

https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-lenovo-v15-g2-82kd0041tx-ryzen-3-5300u-8-gb-256-gb-ssd-radeon-graphics-15-6-full-hd-notebook-fiyati,2096921310.html Bu laptop çok güzeldir. Hızlı, pratik, pili uzun gidiyor, asla ısınmıyor ve fan sesi de neredeyse çıkmıyor. Office uygulamarında...
  78. basit

Redmi 10C Alınır mı ?

Alınabilir ve belki yurt dışı daha uyguna bulunur. Yalnız bence büyük bir eksisi var; 60 FPS video çekmiyor.
  79. basit

Soru Port var altyapı yok intenret gelirmi

Araman gerekir sürekli. Ancak öyle gelir. Türk Telekom getirmiyor ama Türk Telekom'un alt yapısını kullanan firmalar ne ilginçtir ki getiyor. Mesela Türknet. Bizim oturduğumuz bina iki yıllıktı. Biz de internette bağlatmaya yeni karar vermiştik. Türk Telekom alt yapı yok diye vermedi. Türkneti...
  80. basit

IPhone mu Samsung mu

Samsung'un kullandığın donanımlar en iyisi + Android olması başlı başına en büyük artı.
  81. basit

Beni Nasıl Bilirdiniz ? (OYUN)

Amam 7-24 aktifim forumda :D.
  82. basit

SDN MacBook Air, 5 yeni özellik ile geliyor!

Pro ellerde harikalar yaratır ama standart kullanımlar için luks sayılır ve oyun oynamak içinde asla alınmaz.
  83. basit

Soru Laptopum Valorant kaldırır mı?

Ekran kartın galiba fena bir ekran kartı değil. Valorant bayağı güzel oynatır gibi duruyor. İnşallah yanılmıyorumdur :D.
  84. basit

SDN Meta kendi yapay zeka uygulamasını sundu!

Bu uygulama sizleri tanımak için; İsminizi, adresinizi, telefon numaranızı ve rehberinizi, arkadaşlarınızın bilgileriniz alıyor o kadar.
  85. basit

Beni Nasıl Bilirdiniz ? (OYUN)

Iron Man hater'i olarak bilirdim :D.
  86. basit

Yardım URL Uzantısı Olmayan Bir Video Nasıl İndirilir?

Tamamdır. Kolay gele.
  87. basit

Yardım URL Uzantısı Olmayan Bir Video Nasıl İndirilir?

İnternet download manager adlı program indiriyor; Videonun sağ üst köşesinde "Bu video dosyasını indir diye bir seçenek çıkıyor. Eğer bu da indirmez ise XDM kesin indiriyor.
  88. basit

Yılmaz Güney arkadaş filmi izledim.
  89. basit

Samsung Galaxy S21 FE 5G alınır mı?

Alınır.
  90. basit

IPhone mu Samsung mu

Samsung ve Android.
  91. basit

SDN Apple’da olmayan teknolojiyi Samsung getiriyor!

Zaten Apple'ın yapamadığını Samsung yapıyordu.
  92. basit

Yardım Başlangıçta açılan start programı

Spyhunter 5 ile taramadan önce "Start" uygulamasına sağ tıklayıp dosya konumunu aç. Eğer bir konumu yoksa Hibit Uninstaller adlı program muhakak dosya konumunu gösterir. Sonra Virüs taraması yapabilrisin.
  93. basit

SDN ABD’den Samsung’a yeni ambargo!

Dünyanın gelişmesi hep bu Amerika engelliyor.
  94. basit

SDN Hackerlar bile işsiz kalmaya başladı!

Hackerlık sadece büyük firma avı demek değil. Ne indirirsem kardır demek ve dünyada bir sürü son kullanıcı var :D.
  95. basit

SDN Hogwarts Legacy, satış rakamlarında rekor kırdı! Ne kadar kazandırdı?

Expecto Patronum olmadığı için bence çöp bir oyun.
  96. basit

Soru Simpsons'lar da ki Easter Egg'ler tesadüf mü?

Hayır değil.
  97. basit

Anket Bir oyunun sizi içine çekmesi için neyi iyi yapması gerek?

1. Doğrudan tüfek, tabanca gibi silah odaklı TPS shooter oynanışı sığ olmamalıdır. 2. Tarihi kurgu olması önemldir. 3. Sinamatikleri çok etkiliyeci olmalı. 4. Karakter geliştirmesi olmalı ve ön planda tutulmalı. 5. Vuruş hissi güzel olmalıdır. 6. Hikayesi güzel olmalıdır. Mesela bu belirttiğim...
  98. basit

Öneri Bana elini uzat

Harika bir şey.
  99. basit

Öneri Tarak Kıyak Kardeş

Güzel şiir anlatıyor.
  100. basit

Öneri elini uzat II

Güzel şiir.
  101. basit

Soru Online ingilizce eğitimi alanlar?

BTK akademi kullan. Güzel anlatıyorlar.
  102. basit

Yardım php çok boyutlu diziler ile soru

Submit'e bastığın zaman textbox'ta ki değer bir değere aktarılmalı. Daha sonra for döngüsü ile kayıtlı öğrenci ile textboxtaki değer eşlenmeli. Böyle bir şey yok kodunda.
  103. basit

SDN Neredeyse bedava: Nokia C02 duyuruldu!

Windows örneği gelişmişlik örneğiydi.
  104. basit

Hacı o zamanlar çok iyiydi? Nasıl sinir kirizi geçirdin ki. Taa o zaman Windows 3.1 bile kuran var cihaza :D. Bir çok açıdan gelişmiş bir OS idi. Bir de o zamanlar zaten büyük dosyalar yoktu öyle. 3GP videolar WAP siteler vardı. Jar oyunlar vardı ve sis oyunlar. Boyutları da düşüktü.
  105. basit

O zamanlar öyleydi ama bir akıllı telefondu. Nokia 6600'ın bile; Son kullanılanları ve açık olan uygulamaları gösteren bölümü, MP3 oynatıcısı, Video oynatıcısı, İnternet tarayıcısı, Market uygulaması, Mail, döküman uygulamaları, Dosya yöneticisi bile vardı. Geliştirmediler bu işletim sistemini...
  106. basit

Yardım Virustotal Neshta Trojan Sonucu

Evet. O uygulamalar ücretsiz zaten. Direkt sitesinden indirdim. Güven olmıyor artık. Spyhunter dışında hiç biri bulmadı.
  107. basit

Oyunu kırmak için var hacktoollar var. Yoksa korsan oyunlar açılmıyor. Kaspersky da virüs olarak görmüyor. Gerçekten virüsleri görmek istiyorsan Spyhunter 5 kullan. Hacktoollara buldu ve zararsız dedi ama güvendiğim uygulamara virüs dedi. Memu Android emulator, Hibit Uninstaller virüslüydü...
  108. basit

Yardım Dosya biçimi desteklenmiyor hatası

Her dosya değil. Telefonuna uygun olanı bulmasın.
  109. basit

Hacktool onlar. Oyunu kırmak için var olan dosyalar. Bilgisayara bir zararı yoktur. Bilgisayarının yavaşlamasının nedeni bence arka plan uygulamalarının çok çok olması olabilir. Şu an bile yavaş olabilir bilgisayarın. Ben bilgisayarımı modifiye etttim ve bir sürü korsan oyun yükledim...
  110. basit

Telefon bu codecleri tanımıyordur da ondan. H264 codecli mp4 tanır ama H265 veya başka codecli bir şey mp4 dosyalarını tanımayabilir. Sen dosyaları h264 mp4 dönüştür ve öyle dene.
  111. basit

Symbian yapmadıkları sürece Nokia sıradan bir markadan daha kötü olacak.
  112. basit

Bu sorunla karşılaştım eskiden. Çözümünü unuttum. Bu videoları bu telefonla mı çektin?
  113. basit

Soru Half-Life krizim tuttu ve pc kurmak istemiyorum, xbox

Çok bir şey kaplamıyor.
  114. basit

Conventer kullanarak mı yaptın yoksa isimlerini mi değiştirdin?
  115. basit

SDN Google, Android’in popüler özelliğini iPhone’a getiriyor!

Aynen çok önemli ve çok popüler özellik. Günde 7 kere kullanırım bu özelliği. iPhone'a gelmesi de çok güzel bir şey.
  116. basit

Boşuna format atmışın. Hacktoolar bilgisayara zarar vermez.
  117. basit

1. yöntem; Telefonunu yeniden başaltım dener misin? 2. yöntem videoyu başka bir formata dönüştür.
  118. basit

Soru Hogwarts Legacy Harry Potter mi?

Expecto Patronum var mı?
  119. basit

Haber Hogwarts Legacy Kırıldı

Empress tarafından kırılmıştır ve bugün kullanıma açılmıştır. Kimileri için sevindirici haber, kimileri için üzücü bir haber.
  120. basit

SDN En iyi olduğunuz ve en sevdiğiniz ders nedir?

Zaten matematik olmaz ise bir şey olmazdı. Soluncan deliği, Neptun falan bulunmaz ve varlığı kanıtlanamazdı. Evet solucan deliklerinin var olduğu matematik ispatlanmıştır.
  121. basit

Benim ki hep en iyidi. Okulda birinci yada ikinciydim İngilizce'de.
  122. basit

Müzik ve beden eğitimi.
  123. basit

iPhone 11 en son ne zaman güncelleme alacak?

1-2 hafta önce iPhone 6'ya bile güvenlik güncellemesi geldiyse çok çok uzun yıllar güncelleme alır :D.
  124. basit

Soru Benim laptop Hogwarts Legacy oyununu oynatır mı?

Attığım videodaki sistem senin sisteminle aynı ve güzel oynatıyor dostum.
  125. basit

SDN Harry Potter evreninin ilk dizisi geliyor!

İyi bir dizi olmayacak gibi.
  126. basit

FSR var, güzel oynatıyor; Aşağıda yüksek ayarlar ve 1080P'de güzel oynatıyor.
  127. basit

Soru BTS sizce nasıl?

İsmail, sağdan soldan alttan üsten :D.
  128. basit

Oynanır.
  129. basit

Soru BTS sizce nasıl?

Çocukların uzak durması gereken bir grup.
  130. basit

Soru Bunun sonu nereye gidiyor merak ediyorum?

Sosyal medyayı hiç kullanmam. Kullansam da gerçek kimliğim ve bilgilerimle kullanmam. Gerçek kimlik ve bilgilerle kullanmak demek; dolandırıcı, tacizci, hırsız, takıntılı, sapık, arsız, sapkın bireylere "bak benim adresim burda" demek gibi bir şey.
  131. basit

SDN Z kuşağının tercih ettiği akıllı telefon markası belli oldu!

Android; Swicth, Wii oyunları da oynatıyor. Android bilgisayar gibi aynı ya. Android 7 olsun, çamurdan olsun yeter. Her türlü uygulamaya erişirsin neredeyse, Google'a bağımlı kalmadan telefonu çok güzel kullanırsın. Aurora 4MB (Play Store), New Tube 4MB (YouTube), Brave; 70 MB. Son kullanıcı.
  132. basit

Soru En uygun Windows 11 i nereden alabilirim yardımcı olur musunuz

Etkinleştirmeden de kullanılmıyor mu? Yani bi' kur, sonra alırsın.
  133. basit

SDN Ekşi Sözlük erişim engeli için gerekçe belli oldu

Oradaki rütbeli kullanıcılar entry başı 50 TL falan alıyorlar. Yani anlayın :D.
  134. basit

Bence en iyisi iş görendir ve Android her açıdan iOS'tan iyi bir işletim sistemidir.
  135. basit

Haberde diyor ki; - Android cihaz kullanmaktan utandıkları için iPhone'u tercih ediyorlar.
  136. basit

Demek dış görünüşe çok önem verdikleri için iPhone tercih ediyorlar :D.
  137. basit

SDN Google ve Mercedes anlaştı: Çok beklenen özellik geliyor!

Gerçekten de çok bekliyordum.
  138. basit

Soru Favori URL Kısaltma Siteniz Nedir?

TR link benimki. 1 reklam gösteriyor ve sonra da direkt linke gönderiyor.
  139. basit

SDN Tüm dünya şokta: Apple Watch satışları sonlanabilir!

Huwai'ye yapmadıklarını bırakmadılar. Patent'den ötürü Apple'da yaptırım uygulanmalıdır.
  140. basit

SDN ChatGPT’yi yasaklayan ilk ülke belli oldu!

Mantıklı karar zaten. İnsanlar bu bot yüzünden bir şey öğrenmiyor. Direkt ödevlerini yaptırıyor.
  141. basit

Son Zamanlarda Forumda Görülen Bu Tarz Tuhaf Konular

Aynı şeyi söylüyoruz ?.
  142. basit

Bu bölümleri ve yazılbilir yani.
  143. basit

Bu forumun İngilizce, Almanca, Rusça gibi bölümleri var. Yazılabilir yani.
  144. basit

Haber [SON DAKİKA] Yasak Elma'nın yeni bölümü ertelendi!

Senaryo icabı para çok ya hepsinde, rahatlık batıyor :D.
  145. basit

Soru Sizce Herhangi Bir Ortadoğu Ülkesinde Geçen GTA Benzeri Açık Dünya Oyunu Yapılmalı mı?

Yapılmalıdır. Ortada doğuda çok mit var. Güzel oyunlar çıkar.
  146. basit

Soru Sizce erdoğanı bu saatten sonra ne kurtarır ne yaparsa halkın gönlünü kazanır?

Yok abi, terbiyesizliği siz yapıyorsunuz. En güzeli insan olmaktır. İnşallah düzelirsin ve hidayete erirsin, amin.
  147. basit

Soru Sizce erdoğanı bu saatten sonra ne kurtarır ne yaparsa halkın gönlünü kazanır?

Arkadaşlar bu siyaset olayıları için ne ağlarım, ne korkarım ama siz bir kendinize bakın ve doktora gidin derim. Zira tartışmayı biliyorsunuz direkt insanları kışkırtmaya çalışıyorsunuz. Yani sorunlarınız vardır. Sizin adınıza çok üzülüyorum. İnşallah düzerlirsiniz.
  148. basit

SDN Notion AI, bir süreliğine ücretsiz: Yapay zeka, editörlük için öne çıkıyor!

Editörlük gitti elden. Yakında da koda vurur bunlar.
  149. basit

SDN AMD’den beklenmedik adım: Bu sefer NVIDIA’yı geçebilir!

İşlemci ve GPU'da iyidir. Yürü AMD.
  150. basit

Belediyeci onlar. Halkın bu kadar büyütmesi saçma bence.
  151. basit

SDN ChatGPT destekli Bing mobile ve Skype’a geliyor!

Yapay zeka gibi algoritmaları vardı zaten şimdi de yapay zekayı getirdiler.
  152. basit

Yardım SSD Kullanımı %100 ve Oyunlarda FPS Drop

3-4 gün önce arka planda daha az uygulama çalışıyordu demek. Görev yöneticisinden şu kısmı atar mısın?
  153. basit

Anket Sizce hangi alan adıyla devam etmeliyim ? (anket)

Sen ne zaman Uruguay'a kaçacaksın?
  154. basit

SDN Forum Üyelerinin Instagram Hesapları

@ooDamaRasengan
  155. basit

SDN Elden Ring bir rekor daha kırdı!

Çok süper bir oyun, üstüne yok.
  156. basit

Tamam sorun işlemcinin yetersiz kalaması. Önerim; Windows'un gereksiz uygulama ve hizmetlerinden kurtul.
  157. basit

Yardım Şair Radyo haksız bir şekilde kalıcı ban yemiştir

Tamamdır, sağ olun hocam.
  158. basit

SDN Redmi Note 9 Pro için MIUI 14 güncellemesi yolda!

Bekliyoruz bakalım. Teşekkürler
  159. basit

SDN Bu da oldu! WhatsApp haber dünyasına giriyor

Artık Microsoft'un sitesi gibi bomboş haberler verir.
  160. basit

SDN Empress sözünü tuttu: Hogwarts Legacy 10 günde kırıldı!

Ben bu oyunu 24 saat aralıksız oynarak bitireceğim. Teşekkürler Empress.
  161. basit

SDN Empress sözünü tuttu: Hogwarts Legacy 10 günde kırıldı!

Teşekkür ederim.
  162. basit

Yardım SSD önbelleğe alma fayda getirir mi?

İş gören bir yöntem.
  163. basit

Soru İkinci el İPhone 13 Pro alırken nelere dikkat etmeliyiz?

1. Ekran; Rengin solgun olması, patlak olması, ghostlanmasına dikkat etmelidir. 2. Pil sağlığı; Pil sağlı en az %86'ın üstünde olmadır. 3. Kaçak olup olmadığı dikkat edilmedilir. 4. Ses kaydı; kayıt alırken cızırtı, ses patlaması olmaması lazım. 5. Kasanın durumu; Çiziklerin ne kadar olduğuna...
  164. basit

SDN Elon Musk’ın başı belada: 55 milyar dolar inceleme altında!

55 Milyar Dolar üç binaya ancak sığar.
  165. basit

Soru En tatlı bulduğunuz üye

Mutluluklar dilerim sizlere.
  166. basit

Kız isen sana tatlı derim ama erkek isen demem.
  167. basit

SDN Coinbase hacklendi! Bu veriler ele geçirildi

Kendileri hacklemiştir.
  168. basit

Yoksa ban yeriz abla.
  169. basit

Haber Uzun yılların ardından Çin oyun endüstrisinde küçülme yaşanıyor

MMO ile ayakta duran bir sektördür. P2W'de ön planda olduğu anlarda oldu. Bence isterse P2W ile para kazanma yöntemi olsun isterse görünüşten para kazanma olsun ikisi de artık iyi bir yöntem değil. Ucunda patlıyor. Misal LoL, o kadar kostüm dağıttı ve her hafta bir sürü çıkartıyor. Millet...
  170. basit

Yardım Şair Radyo haksız bir şekilde kalıcı ban yemiştir

Selamünaleyküm arkadaşlar. @Şair Radyo adlı arkadaş, gereksiz ban yediğini düşünüyorum. @EFI Shell, @Developer, @bud Bu arkadaşımız arada bir YouTube'da seslendirdiği şiirleri burada paylaşırdı, dinlerdim ne güzel. Reklam yapmak yüzünden kalıcı ban yemesi anlamsızdır. Toplasanız 20 kişi bile...
  171. basit

SSD sağlık testi yap HDTUNE ile. Eğer sağlıyı iyi ise senin dediğin kötü ise benim dediğim.
  172. basit

İşlemci 3. nesil. 2012-2013 yılının işlemcisi drop olması normal. Arka plan işleriniz azaltırsan eğer dropun önünce rahat geçersin.
  173. basit

SSD'in kaç yıldır? Ayrıca bence FPS drop olmasının nedeni işlemcinin artık arka plandaki işlemlere gücü yetmemesi olabilir.
  174. basit

Soru Windows 10 Ameliorated Edition güvenli mi ?

Veriyor cloud tabanlı virüs varmış içinde.
  175. basit

Bu da gizli virüsmüş ha.
  176. basit

Tamam ne olarak algıladı? Jar demek JAVA sanal makinesinin yürüttüğü bir çalıştırabilir dosya.
  177. basit

JAR dosyasını kendi sitesinden indiriyordur. Hangi virüsler var içinde? Anti virüs hangi tanımları koydu.
  178. basit

SDN Son dakika: ekşisözlük, BTK kararıyla erişime engellendi!

Hani şu üstün mahlukatların bulunduğu forum sitesi değil mi? :D. Onlar ultra mega mükemmel insan oldukları için her konuda haklılardır.
  179. basit

Virüs çıkmış dedin ya. "Nereden indirdin dedim?" ben de :D. CMD ile indirsen yada terminalle bir adresi vardır.
  180. basit

Anlamsız şeyler yazıyorsun.
  181. basit

Bilmiyorum nereden indirdin? Ve ne virüsü dedi?
  182. basit

TLauncher'a ne olmuş?
  183. basit

Ben güveniyorum.
  184. basit

Güzel o zaman.
  185. basit

Başka hangi platformda oldu?
  186. basit

SDN Android 14 yükledim!

Güzel.
  187. basit

SDN Apple’dan yeni patent: Katlanabilen iPhone sonunda geliyor mu?

Oley be! Sonunda.
  188. basit

Soru Oynamaktan en çok zevk aldığınız oyunlar

RDR 2 değil.
  189. basit

Soru Ülkecek ne zaman iki yakamız bir araya gelecek

Hacı belki oynadığın oyunlarda sıkıntı vardır. Dopamin etkisi falan. Mesela ben dün RDR 2 oynadım. Felaket ötesi bir şeydi. O kadar sıkıcı, hantal bir oynanışı var ki zorlamama rağmen tat alamadım. Sonra CP 2077'ye geçtim FPS, aksiyon çatur çutur. 3-4 saat oynadım.
  190. basit

Soru Ülkecek ne zaman iki yakamız bir araya gelecek

Niye oynuyamıyorsun?
  191. basit

SDN iPhone’lar otomobillerin kapısını açacak!

Eğer araba markaları uygulama çıkarırsa Android ve IOS cihazların kullanma imkanı olur.
  192. basit

SDN Google Chrome en büyük sorununu çözüyor!

Gerçekten de çok büyük bir sorunu çözüyor. Tebrik ettim.
  193. basit

Anket Uçuşan üyeler mi yoksa uzaklaştırılan üyeler mi?

Uçuşan daha iyi ve samimi duruyor.
  194. basit

SDN A101’de bu haftanın teknolojik ürünleri!

A101 bu konularda ucuza çok iyi bir mağaza olabiliyor.
  195. basit

Yardım Rampage Flow RM-240 bazı görüntüler çok kalitesiz

Ölçeklendirme sorunu olabilir belki.
  196. basit

Soru Mobilya teslimat belgesi hakkında

Ürünü aldığın yer ile iletişime geçtin mi? Ben de olmuştu böyle bir durum, iade kabul etmişlerdi.
  197. basit

Soru Laptop'ta maksimum pil yüzdesini nasıl ayarlayabilirim?

Cihazlar şarj olurken belli bir yüzden sonra geç olmaya başlıyor. Bunu takip etmen gerekir. Lakin ne yaparsan yap devir sayısı sürekli arttacağı için pilin gücü de azalacaktır hep ki Apple olmayan cihazlarda bu durum hemen oluyor ve pil gücü hemen bitiyor. Çok önemli bir durum değil bence...
  198. basit

Soru Deprem Sonrası Döviz Kuru Ne Kadar Yükselişe Geçer?

İnşallah alım gücü düşmez.
  199. basit

Soru Aileme söylemeden beni psikiyatriste götürmeleri konusunda nasıl ikna ederim

Okulda öğretmeninle konuş. Onlar ailene desin. Sen de; "bir gözüksem iyi olur" dersin ailene.
  200. basit

Soru S22, iphone 14 ve s23, iphone 15 dörtgeni

iPhone 14'ü deli gibi sevdiler, satışları iyi. Amerika'da Avrupa'da yenisi çıkınca alıyordur insanlar belki. Ondan böyledir. Normal işte çalışan 1 aylık paralarının belki 3 te yada 2'de 1'i. Ayrıca taksilt fırsatları falanda çok iyi.
  201. basit

Soru Nabız ve kalori yakımı arasında ki bağlantı nedir ne kadardır?

Yaşa, boya, kiloya göre değişir. Bu siteden kendin de hesaplayabilirsin. Bence teorik bir şey; https://www.sporty.com.tr/yakilan-kalori/
  202. basit

Soru Victus veya öneri

İlk attığınla sadece tasarımı farklı ve 3.000 TL fazla ödeyeceksin.
  203. basit

Soru İnsanlar bizi aynadaki görüntümüz gibi mi görüyor yoksa arka kamera ile çekilmiş bir fotoğraftaki gibi mi?

İnsanlar sizi ve sizde insanları rahatsız etmediğinzi sürece böyle şeyleri takmamak gerekir.
  204. basit

Soru Victus veya öneri

Parasına göre güzel. İşini görür. Eğer sürekli seyahat etmiyorsan istersen masaüstü bilgisayar da dizebilirsin. Daha uyguna gelir.
  205. basit

SDN İşten çıkarılan Google çalışanları, yeni bir girişim peşinde!

Hadi bakalım. Umarım güzel bir şey olur.
  206. basit

Öneri Cemal SAFİ - Tek Hece Aşk

Çok güzel çok.
  207. basit

Soru Format

Home Single Language iyidir.
  208. basit

Rehber Kolay çizimler - Manzara çizimleri - Kuru boya

Çok güzel çizmişssiniz ellerinzie sağlık.
  209. basit

Google hesabı kaldırırsak ne olur

Cihazından Google hesabını kaldırırsan; Google Drive'da yüklü olan verilere erişemezsin ve uygulama oyun da indiremezsin.
  210. basit

Soru Roblox studio açabilecek VDS var mı?

Şöyle bir konu var; https://devforum.roblox.com/t/how-to-setup-a-nobloxjs-server-on-a-vps/737171/6
  211. basit

SDN Apple’ın acil durumlarda hayat kurtaran teknolojileri!

Bu konuda Apple başarılı ve güvenilir.
  212. basit

Bu arkadaşımla barışmalı mıyım sizce?

Nesi zarar ki?
  213. basit

Bu arkadaşımla barışmalı mıyım sizce?

Bence arkadaş; para ve zaman kaybı demek.
  214. basit

Soru Tarayıcıda sanal makine açmak

JDK yada JAVA kurman gerekir Ubuntu için. İnternette anlatan videolar vardır.
  215. basit

O Windows bir Linux dağıtımı. Linux'u evirip çevirip istediğin gibi tasarlarsın zaten.
  216. basit

Gerçekçi duruyor. Gerçek değil mi? Emulator diyor Windows 10 için. Büyük ihtimalle bir Linux dağıtımı.
  217. basit

https://www.onworks.net/
  218. basit

Öneri Dünyanın En Gelişmiş Kişisel Site Yazılımı

Merhaba, aylık ne kadar para kazanıyorsun?
  219. basit

En son fantastic dörtlü izledim
  220. basit

Soru Hangi Visual Studio sürümü en iyisidir

Rider C#'ta her şey var. Form, nuget falan filan. Visual Studio Code ile hem Unity3D için C# ile çok güzel kodlama yapılır hem de konsol uygulaması da tasarlanabilir.
  221. basit

Soru Hangi Visual Studio sürümü en iyisidir

Rider C# > Tüm VS. Visual Studio Com. 2022 kasıyor ve tepki vermiyor bazen. Visual Studio Com. 2019 ise aralarından en başarılı bence. Unity kullanacaksan eğer VS Code en iyisi. Çünkü hiç ağır bir program değil ve çok hızlı işlemler yapıyor.
  222. basit

Soru Videomu değerlendirir misiniz

Kediler çok güzel, miyavv. Kötü video olmamış.
  223. basit

300 liranız olsa ne yapardınız?

O zaman işler değişir. Bir RX 6500 alırdım. Çok az elektrik, çok az güç tüketerek tüm oyunları 1080P60FPS oynamana olanak sağlayacak kadar iyi. Kalan parayada 400 Watt bronz sertifika bir PSU alırdım. Kalan parayı da bitene kadar her gün pizza söylerdim. 1-2 gün söyleyebilirim :D.
  224. basit

300 liranız olsa ne yapardınız?

300 Liraya zorlarsak ikinci el yedek bir Mi Band 5 alırım.
  225. basit

Soru Apple watch almalı mıyım?

Merhaba ihtiyacın odluğunu düşünüyorsan al. Ben de akıllı bilkelik var. Hevesle almıştım. Genelde süre tutmak ve etkinlikleri kontrol etmek için bir akıllı bileklik kullanıyorum. Telefondan da yapılır ama bileklile ile daha pratik oluyor. Onun dışında bir çok özelliği kullanmak için telefonla...
  226. basit

SDN Forumda üyeler olarak ortak bir DC sunucusu kurulabilir mi?

Kurulabilir.
  227. basit

Öneri Tarayıcını Seç, Savaşa Başla!

En iyi tarayıcı Brave'dir. Eklenti yüklemenden bir sürü özelliği içinde barındır. Reklam, izleyici, cookie denetleyicisi, block, element falan filan ne varsa engelliyor ve çok hızlı.
  228. basit

SDN Elon Musk, Twitter’ın tartışmalı kararı için açıklama yaptı!

Gerçekten de tartışmalı bir kararmış.
  229. basit

Soru Hadi Dertleşiyoruz!! Türkiye'de Yaşamanın En Güzel Ve En Kötü Tarafı Nedir???

Bana göre kötğ yan yok. Yazmışmıydım bunu bilmiyorum.
  230. basit

SDN 8.0’lık depreme dayanan “Prefabrik Ev” incelemesi!

Fiyatı uygun değil gibi duruyor.
  231. basit

SDN Nothing Phone (1), kararlı Android 13 sürümüne kavuşuyor!

Güzel telefon. İçi de tıpkı ismi gibi.
  232. basit

Yardım Lenovo V-15 Ekran Parlaklığı Sorunu

İşin çözüldüyse güzel kardeş. Güle güle kullan.
  233. basit

SDN Temizlik hastaları için: Parmak izini kendi temizleyen teknoloji!

Çok gözel bir teknoloji.
  234. basit

Soru Mutluluk ve huzurun anahtarı nedir

Paradır.
  235. basit

Soru mutluluğun tanımı size göre nedir?

Senna ile LoL oyununda, aynı maçta 2 kere beşte beş attım çok mutlu oldum.
  236. basit

Öneri Kısa saç mı yakışıyor uzun saç mı?

Kısa güzel.
  237. basit

Soru 150 tl civarında laptop soğutucu almak istiyorum önerileriniz nedir

Seç seç beğen; https://www.akakce.com/laptop-sogutucu.html/100-150tl
  238. basit

SDN Apple, Google’ın her aramasından para kazanıyor!

Google, Apple muhtaçtır.
  239. basit

Soru En saçma bulduğunuz televizyon programı?

Geçen izledim. Güzeldi.
  240. basit

O ne demek?
  241. basit

Soru En saçma bulduğunuz televizyon programı?

YouTube kanalı olur mu?
  242. basit

Burada yazdıkların kadar seni ben depresif olarak tanımlamıyorum. Bana bu depresifte çok farklı biri gibi geliyorsun :D.
  243. basit

İşte o çok para tutar. Paha biçimelez derecede pahalı aile hayatı kurmak.
  244. basit

Yani paran varken :D.
  245. basit

Para.
  246. basit

SDN iPhone 15 Ultra’nın tasarımı sızdırıldı! Değişiklik var mı?

Çok güzel olmuş. En güzel telefon iPhone.
  247. basit

SDN Samsung’dan yeni patent: Projeksiyonlu Watch 6!

Teşekkürler Samsung.
  248. basit

Soru geceye bir şarkı sözü bırak

Asla;
  249. basit

Yaşamazsın.
  250. basit

Ekran kartı sürücüsü ya yanıt vermiyor yada yüklü değil. Varsa kaldır ve bilgisayarın destek bölümünde ki sürücüler kısmında indir.
  251. basit

SDN Red Dead Redemption 2 fırsatı! Zamlardan sonra büyük indirim

Teşekkürler SDN. Böyle fırsatları hep bizlere haber ediyorsun. Seni çok seviyoruz.
  252. basit

Soru geceye bir şarkı sözü bırak

Doran kılıcı ve de bir pot, bekle bizi geliyoruz bot. Altı olana kadar bekle, Morgana Q değil E fulle. Pre bot sal bota akalım akalım, pre bot sal bota akalım, taşıyalım.
  253. basit

SDN Instagram, kimsenin sevmediği özelliği kaldırma kararı aldı

Evet gerçekten de hiç sevmiyordum.
  254. basit

Yardım Çok sinirliyim öfkeliyim ne yapabilirim ?

Şimdi nasılsın?
  255. basit

SDN Apple, bu konuda en iyisi: İşte bilinmeyen o özellik!

Evet gerçekten de en iyisi Apple.
  256. basit

Soru Pc bozuk

Demek ki bilgisayarın yada monitörün VGA girişinde sorun var.
  257. basit

Öneri akıllı saat önerisi

https://www.akakce.com/akilli-saat.html/1000-1500tl Tabi daha ucuza ve çok güzel Mi Band serisi var ama saat değil bileklik.
  258. basit

SDN Custom ROM sevenlere: 5 modele daha LineageOS 20 desteği geldi!

Teşekkürler LineageOS.
  259. basit

Yardım Bilgisayarım sürekli donuyor

Arka plan hizmetlerini kontrol etmende fayda var. Bir de Virsü Taraması yap istrsen.
  260. basit

Soru Torrent PC'yi yavaşlatır mı?

Qbittorent kullan. En iyisi. Reklamsız.
  261. basit

Yardım regedit ayarları

O zaman hangi ayarları yaptıysan bir kenara not al, internetten default ayarlarını bul yada sıfırla bilgisayarını.
  262. basit

Yardım regedit ayarları

Büyük ihtimalle sisteminde geri yükleme noktası açıkttır. Değiştirdiğin tarihten öncesine geri yükle bilgisayarını.
  263. basit

"İyi ki almışım" dedirten satın alımlarınız?

Ben de 2017'de aldığım laptop, 2019'da topladığım PC ve 2022'de aldığım laptop için iyi ki almışım diyorum ama herhangi bir Mac alsam kesin pişman olurdum.
  264. basit

Soru Avast mı? McAfee mi?

Malwarebyte, SpyHunter 5 veya System Mechanic kullan. Yukarı da belirttiğin AV'lerin görmediği her şeyi görüyor.
  265. basit

Soru Yeter artık bende anime yaptım avatarımı

Tamam yaptın da niye sinirlendin :D. Hem forumda aktif olanların çoğu anime avatarı bile yapmadı yani. Benimkini bile ben bir sıra tabanlı oyun geliştirirken kendim çizmiştim anime değil yani.
  266. basit

Soru Her like 1 mesaj

Hep senin kız olduğunu düşündüm.
  267. basit

Soru Her like 1 mesaj

Sen kız mısın? Doğruyu söyle. Çok merak ediyorum.
  268. basit

Soru Her like 1 mesaj

Adamın biri varmış, diğeri daha yolda :D. 1676577137 Ben anladım. Çok güzel bir oyun.
  269. basit

Soru Her like 1 mesaj

Adamın birinin evi yanmış, odaları düz.
  270. basit

SDN YouTube’da taşlar devriliyor! Plaket dağıtan CEO istifa etti

Niye çıktı ki?
  271. basit

İpucu Sanal makineye Windows XP Professional kurulmuştur

Ben Windows XP'in Remake yada Remastered sürümü çıkmasını istiyorum. XP'yi günümüz de kullanılabilir yapması lazım Microsoft'un.
  272. basit

Çıksa güzel olurdu.
  273. basit

Bir Windows XP Remake değil ama iş görür.
  274. basit

Yardım windows 11 pro etkinleştirme sorunu

@Laxe hayırlı olsun kardeş. Güle güle kullan.
  275. basit

Soru Windows 10 cihaza yaptığım Windows XP temam nasıl olmuş?

Hem de çok çok iyi olmuş. Windows XP Remake gelmedi belki ama idare eder şimdilik.
  276. basit

Tekrardan merhabalar

Kardeş nerelerdeydin sen. Senin kullanıcı adın, Uchiha Madara değil miydi önceden?
  277. basit

Soru bilgisayar satarken ilana doping almak mantıklı mı

Çok ön planda kalıyor ama akıllı alıcılar araştırır zaten. Doping moping farketmez.
  278. basit

SDN Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu belli oldu!

Teşekkürler Epic. Sayende free oyun oynuyoruz.
  279. basit

SDN 5G’nin ötesinde! Qualcomm, Snapdragon X75 ve X72’yi tanıttı

Teşekkürler, 5G'ye çok ihtiyacımız var.
  280. basit

SDN Instagram, yorum yapma seçeneğini artıracak bir özellik sunacak

Teşekkürler Zuck, böyle bir şeye ihtiyacağımız vardı.
  281. basit

Şimdi ağa bağlanılmadığını iddia ediyor ya VPN ile dene bir de.
  282. basit

Doğru görmemişim.
  283. basit

Sistemin de mi Windows 11 PRO?
  284. basit

Hangi key'i hangi sisteme yüklüyorsun. Belki Windows 11 PRO keyini Windows 10 Home Single'a yüklemeye çalışıyorsundur.
  285. basit

Anket Windows 10'un orijinal XP teması olsun diyen kaç kişiyiz?

Hem tema çıksın hem de Windows XP Remastered çıksın.
  286. basit

Soru Windows 7 kurulum ekranında klavye ve mouse çalışmıyor

Genel olarak 2017 ve üstü çıkan sistemlerde durum bu ama bunu modlu Windows 7 sürümleriyle çözenler var tabi.
  287. basit

Soru Windows 12 yakında geliyor sizce Windows 12'ye neler gelir?

İlk önce Windows XP; OS of the Year Edition gelsin.
  288. basit

SDN Galaxy S23 FE ufukta göründü: İşte gelmesi beklenen tarih!

Çok ama çok bekliyordum gerçekten de.
  289. basit

Soru Intel mi Yoksa AMD mi?

Intel işlemciler hakkında yorum yapamam ama AMD'nin yeni işlemcileri çok az güç harcıyor ve çok performans veriyor. Üstelik ısınmıyor da. AMD işlemcili laptoplarda F/P olur hep.
  290. basit

Soru En Sevdiginiz Oyuncu Kim??

291. basit

@topraktoprak00 İlk iki tane Intel laptop gördüm de ondan dedim
  292. basit

İkisi de 12. Nesil.
  293. basit

Soru Unity oyun geliştirmeyi nereden öğrenebilirim?

İlk önce basit oyunlar yapmakla başlaman gerekir. Örneğin pong oyun.
  294. basit

Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

@Fjord Ben de XFCE ile böyle bir şey yapmıştım; LoL oynarken çekim atim dedim sizlere.
  295. basit

Soru Hogwarts Legacy kaldırır mı??

Minimumda çok çok yüksek FPS verir saten. Sen orta-yüksek ayarlar ve FSR Kalite modu aç. 1080p60 FPS oyna güzelce. 1676547105 Abi adamın üst sınırı, minimum zaten. Orta yüksek ayarlarla FSR kalite açık çok çok iyi oynar.
  296. basit

Soru Hogwarts Legacy kaldırır mı??

Şu oyun hele kırılsın bi'. Ben bu Ryzen 3 3200G ile hemencecik bitireceğim :D;