Arama sonuçlarınız

1. SkateBoard???

Hangi Psu Almalıyım?

Arkafslar pentium işlemcili bir PC için PSU arıyorum.Sizce hangi PSU almalıyım? 1620147506 E aga bi zahmet yani
  2. SkateBoard???

İşlemci İle Mining

Merhaba arkadaşlar.Bugün 40 adet işlemci aldım.Xeon işlemciler.Elimde hiç ekran kartı yok ama.Yani ekran kartsız işlemci ile mining yapmak istiyorum.Salad ile mining yapınca çok az para veriyor.Cpu Mining için hangi programı seçmeliyim? 1619876792 Yardım
  3. SkateBoard???

HDMI Sorunu

Merhaba arkadaşlar.Benim bir sorum var.Ben normalde hep laptopu tvye vga kablosu ile bağlıyordum.Bugün gidip HDMI kablosu aldım onunla bağladım.Fakat şuan renkler çok değişik.Bunu nasıl düzeltebilirim.Ekran Kartım AMD Radeon R2 M200 ve intel HD Graphics.Tvden mi halledicem ccc denmi graphics...
  4. SkateBoard???

Telefonuma Virüs Girdi Sanırım

Arkadaşlar bir bakabilirmisiniz telefonum spam olarak şu mesajlar geldi art arda.
  5. SkateBoard???

Intel HD Graphics 4000 sürücü

Arkadaşlar sabahtan beri arıyorum bulamadım link atabilirmisiniz? 1608669386 Pardon 4400
  6. SkateBoard???

Windows 7 İSO

Arkadaşlar hiçbir yerde win 7 İSO dosyası bulamadım.Link atabilirmisiniz
  7. SkateBoard???

Ubuntu'da Windows 10 format USB hazırlama.

Arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirmisiniz? Ben ubuntu'da Windows 10 format USB hazırlamak istiyorum 1608655269 Of linux ya hapishane misin nesin
  8. SkateBoard???

Laptop Ekranı kırdım

Arkadaşlar yanlışlıkla laptop ekranı kırdım ve görüntü gelmiyor.Bios ekranını veya linux kurulum ekranını monitör ile nasıl görüntüleyebilirim
  9. SkateBoard???

Hangi Linuxu kurmalıyım.

Arkadaşlar ilk defa linux kullanacağım.Hangi linux kurayım sizce
  10. SkateBoard???

Telefondan Format USB hazırlama.

Arkadaşlar OTG kablosu alıp USB mi telefona bağladım.İSO uygulamasını indirdim.İSO dosyasını indirdim.Ama nedense atarken could not read from device hatasını veriyor. 1608647567 ISO dosyasını USB ye yazarken bu hatayı veriyor
  11. SkateBoard???

Borç

Arkadaşlar 10 tl borç verebilecek olan varmı şuan n11 den 60 TL'lik iade bekliyorum geldiği zaman 20 TL vereceğim 1608559209 Eğer borç istemek yasak ise konuyu silebilirim
  12. SkateBoard???

Format USB

Arkadaşlar bana para karşılığı Windows 10 kurulum USB hazırlayıp kargo yada mektup ile atabilecek varmı? Para ne kadar isterseniz vereceğim.İstanbuldayım
  13. SkateBoard???

Letgoda Bir Satıcı Buldum.

Arkadaşlar Letgo'da bir satıcı buldum.50 TL karşılığında Format USB hazırlayıp mektup ile gönderiyor.Benim format Usbye ihtiyacım var.Sizce alayım mı? Çocuk 14 yaşında
  14. SkateBoard???

C# Ve Unity ile bir Orta Çağ oyunu tasarlayabilirmiyim?

Arkadaşlar merhaba.C# Bilgim biraz var ve kendimi iyice geliştirebilirim.Unity biliyorum biraz.Bu ikisi ile çok iyi bir Orta Çağ oyunu tasarlayabilirmiyim
  15. SkateBoard???

Sistemim Nasıl?

Arkadaşlar ben telefoncuda çalışıyorum ve kendime maaşım ile bir bilgisayar toplayacağım.APU bir sistem topladım.Bu sistem ile çok oynamak istediğim oyun olan Bannerlord oynayabilirmiyim? İşlemci : AMD Ryzen 5 2400G Ekran Kartı : İşlemcinin kendi GPU'su Ram : HyperX Fury 16 GB DDR4 2400 MHz...
  16. SkateBoard???

Eski Bilgisayarımda Kullandığım Harddiskimi Yeni Laptopuma takmak istiyorum.

Arkadaşlar takabilirmiyim ki eski kasamda olan hddyi laptopa.Taksam çalışırmı direk yoksa HDD yi formatlamam mı lazım
  17. SkateBoard???

3000 TL Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar 3000 TL 'ye laptop arıyorum.Hedefim oyun oynamak değil.Oyunların hepsini bir zaman israfı olarak görüyorum.İki tanesi hariç.Warband ve GTA San Andreas.Onun dışında başka oyun oynamam.Server işleri ile uğraşıyorum.Laptop çok lazım oluyor.Önerisi olan varmı?
  18. SkateBoard???

Arkadaşlar lütfen bana böyle demeyi bırakın.

Arkadaşlar ben bu foruma geldiğimden beri yok sen Atatürk'e hakaret eden adamın multisimisin? Yok sen troll hesapmısın? Arkadaşlar lütfen böyle şeyler uyduramayın.Bir iki şaka yaptım diye ne Multi oluyorum ne troll hesap oluyorum nede mesaj kasmaya çalışıyorum Altı üstü iki şaka yapıyorum.Şunu...
  19. SkateBoard???

Güç Adaptörü nereye takılır?

https://m.n11.com/usb-20-to-sata-cevirici-kablo-25-ve-35-disklerle-uyumlu-P202520397 Arkadaşlar geçenlerde n11.com dan bu çeviriciyi aldım.Fakat 3.5 HDD için adaptör lazım diyor.Bende adaptör var ama ben adaptörü nereye takacağım.Kabloda bir bölüm var diyorlar oraya mı? yoksa HDD ye mi?
  20. SkateBoard???

İnternetten 3.5 HDD yi Laptopa bağlamak için Kablo aldım.

https://m.n11.com/usb-20-to-sata-cevirici-kablo-25-ve-35-disklerle-uyumlu-P202520397 Arkadaşlar ben bu ürünü aldım.Ama 12v adaptör gerekiyormuş.Bir adaptör linki verebilirmisiniz.
  21. SkateBoard???

3.5 Harddiski nasıl 2.5 Harddisk alan laptopa takabilirim?

Evet arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz 1608302926 Kimse yok mu? 1608302940 :(
  22. SkateBoard???

Linuxda DD Komutları ile USB hazırladım.Pc işletim sistemini açmıyor.

Arkadaşlar lütfen yardım edin artık sıkıldım ben bu çöp bilgisayarımdan gerçekten ya of ya sırf ekranı gelmesi için bile iki saat oynatıyorum heryeri kırık bıktım artık gerçekten ya
  23. SkateBoard???

Laptopum Bozulduğu için çalışmam gerek.

Arkadaşlar ailem korona olduğu için sanayide çalışmama izin vermiyor bir şekilde para bulmam lazım ne yapabilirim :( lütfen illegal yollar olmasın
  24. SkateBoard???

Varmı sevilmeyen reisler.

Gece gece efkarlanalım bakalım varmı aşk hikayesini anlatacak reis
  25. SkateBoard???

Puanlarım gidiyor.

Arkadaşlar neden böyle oluyor ya 18 puan ne
  26. SkateBoard???

Kali Linux dd komutları kullanarak format USB hazırladım şimdi PC açılmıyor.

Arkadaşlar yalvarırım yardım edin ne yapacağım
  27. SkateBoard???

Bilgisayar Boot Manager'a atıyor ve işletim sistemini bulamıyor

Arkadaşlar Boot Manager'a atıyor ve hiçbir aygıt gözükmüyor.6 gün önce sorunsuz bir şekilde Kali Linux kullanırken birden böyle oldu herkes SSD bozulmuş diyor.Ne oldu? lütfen yardım edin 1606677418 Yardım ☹️ 1606677543 @EFİ_Shell
  28. SkateBoard???

Babam bana telefon aldı :( :(

Arkadaşlar babam bana Redmi Note 9 Pro aldı ama ben bilgisayar istiyordum :(( Babamı nasıl ikna edicem param yok diyor
  29. SkateBoard???

E-Spora başlamak istiyorum.

Arkadaşlar hep başvurucam diyorum arkadaşlarım bana sakat diyor.Sizce ne yapmalıyım kendimi geliştirmeyimmi hangi oyunla başlayayım.Bana başvurma almaz diyorlar.(Sakat değilim ama bazen kendi bombama ölüyorum)
  30. SkateBoard???

Reklam yapmak için izin istiyorum

Arkadaşlar bir firma açtım ve reklam yapabilmek için sevgili moderatörlerimizden izin istiyorum cevabı buraya yazabilirsiniz
  31. SkateBoard???

Bilgisayara kafam güzel olduğu için en az 20 30 kere restart attım.Ssd bozulmuş mudur?

Arkadaşlar kali linux kurmaya çalışıyordum bilgisayara olmayınca tekrar tekrar denedim yani sürekli açıp kapadım bilgisayarı.Şimdi ise Boot manager'a atıyor ve SSD seçilmiyor.Bios'da SSD gözüküyor ama.Acaba SSD'yi bozmuş olabilirmiyim?
  32. SkateBoard???

Kali Linuxda kaldım Windows 10'a geçemiyorum

Arkadaşlar ..... Kafama uyarak canım sıkıldığı için bilgisayarıma kali linux kurdum.Fakat kali Linux da rufus programı çalışmadığı için Win 10 format USB hazırlayamadım.Nasıl hazırlayacağım lütfen yardım edin
  33. SkateBoard???

Sistemimi nasıl yükseltebilirim?

Asus P5LD2 LGA775 Anakart 1 GB DDR2 RAM AMD Radeon X1330 Ekran Kartı 80 GB HDD Bu sistemi nasıl yükseltebilirim? Bu sisteme alınacak en iyi işlemci ve ekran kartı nedir? Lütfen çöpe at tarzı şeyler yazmayın ben sırf bilgisayar alabilmek için okul harçlığımı bile yemedim. 1606259720 Yardım yok...
  34. SkateBoard???

Driver yükleyince PC donuyor ve düzelmiyor.

Arkadaşlar sorun bu ekran kartım AMD Radeon R5 M200 lütfen yardım edin.
  35. SkateBoard???

Laptop Kingdom Come Deliverance kaldırır mı?

Özellikler; İ3 4010U AMD Radeon R5 M200 4 GB RAM ( Sanal Ram ekledim 4 GB daha ) 120 GB SSD 1606162782 Up
  36. SkateBoard???

Redmi Note 9 Pro

Alınır mı