C# Ve Unity ile bir Orta Çağ oyunu tasarlayabilirmiyim?

Bu konuyu okuyanlar

SkateBoard???

Asistan
Reaksiyon puanı
218
Arkadaşlar merhaba.C# Bilgim biraz var ve kendimi iyice geliştirebilirim.Unity biliyorum biraz.Bu ikisi ile çok iyi bir Orta Çağ oyunu tasarlayabilirmiyim

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
Evet. Tabi tasarımları falan kendin yapman lazım.

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
Arkadaşlar merhaba.C# Bilgim biraz var ve kendimi iyice geliştirebilirim.Unity biliyorum biraz.Bu ikisi ile çok iyi bir Orta Çağ oyunu tasarlayabilirmiyim
tabiki ama ben şu ana kadar hep unreal kullandım anladıktan sonra zor gelmiyor

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
Unreal kursuna hiç gitmedim yapabilirmiyim ki?
ben unity de kullandım cryengine falan en çok hoşuma giden o oldu bence sen dene hepsini en çok sevdiğini kullan arayüzü falan sevmediğin zaman olmuyor. ilk 2-3 hafta zor geliyor sonra anlıyorsun kolaylaşıyor. pubg gibi oyunlar warband değil ama bannerlord hakkında taleworlds video paylaştı izlemek istersen :

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Ne başarabileceğini bile bizden öğrenmek istediğine göre, hiç bir şey başaramazsın. Milletin pohpohlamasına kanma.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Unity ve C#'ı tam öğrenmek için en AZ 2 yıl gerekiyor. Öğrendikten sonra MİNİMUM 5 kişilik bir ekiple işe girmeniz gerekiyor. Ortalama bir oyun için yine MİNİMUM 2-3 yıl geliştirmeniz gerekiyor. İşin zorluğu çok.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Tabikide yaklaşık bütün orta çağ oyunları tarih oyunlarının kaynağı Unity

GNU or NOT

Asistan
Reaksiyon puanı
999
Öncelikle mod yapmasını öğren. Alışman lazım. Tak diye büyük projeye başlama küçük küçük projelerle başlayıp kendini büyüt. Ama söylediğim gibi mod yaparak başlaman daha iyi olur. Aşağıdaki gibi oyunlar yapıp kendini geliştirebilirsin.

yqZL%2Bx.gif