Arama sonuçlarınız

1. Arjinn

Yardım Haylou T15 kulaklığın discord ses kanalında sesinin bozulması

Discord ses kanalına girdiğimde ses boğuk ve derinden geliyor çözümü nedir?
  2. Arjinn

Öneri 2500-3500 arası alınabilecek 2.el telefon önerisi

Bankacılık uygulamaları dışında kullanılmayacak yani yorulmayacak ve sağlam olması gerekiyor malzeme bakımından 1675090251 Up
  3. Arjinn

Öneri 4500-5500 arası telefon önerisi

Telefon çok zorlanmayacak bu yüzden uzun süre götürmesi beklentim. İşlemcinin güçlü olması önemli bu yüzden. Tabi bu fiyat aralığında ancak giriş ve belki orta seviye işlemciler olur biliyorum ama olduğu kadar . İkinci el almayacağım.
  4. Arjinn

Öneri Xiaomi Redmi Note 10S alınır mı

5000 TL sıfır ayarında sizce alınır mı Beklentim:kamerasının ve işlemcisinin iyi olması ve pek oyun oynanmayacak uzun yıllar götürmesini bekliyorum
  5. Arjinn

Öneri 4000 TL bandında telefon önerisi

Beklentiler:Kameranın iyi olması
  6. Arjinn

Soru kulak üstü kulaklık önerisi kablosuz 800-900 tl arası

Beyaz olmalı kaba olmasın dışarıda kullanılacak dışarı az ses vermeli şarjı uzun süre gitmeli şimdiden teşekkürler
  7. Arjinn

Öneri Max 250 TL oyuncu kulaklığı

Trendyol üzerinden alacağım Öncelikle; Pedler çok iyi olmalı uzun bir süre berbat pedleri olan bir kulaklık taktığımdan dolayı benim için çok önemli Mikrofon kalitesi iyi olmalı Ses kalitesi orta iyi arası yeterli Benim için önemli olan konfor ve malzeme kalitesi Bütçem Max 250 o yüzden...
  8. Arjinn

Yardım html ve css

bu ikisi ne işle yarıyor somut bir örnek ile açıklayabilirmisiniz mesela html bir sitede şunları sağlar gibisinden bu konularda bilgim neredeyse sıfır ve öğrenmek istiyorum günde 2 saat vermek yeterli mi bunları öğrenmeye html ve css dersleri veren güncel videolar paylaşan youtube hesabı var mı
  9. Arjinn

Öneri Oyun Tavsiyesi Olan Var Mı ?

i3 3240 radeon 6570 1gb 4 gb ram bu sistemin kaldırabileceği herhangi bir oyun online fps olmasın
  10. Arjinn

9000 Tl Laptop Önerisi

1 Malzeme kalitesi 2 İşlemci ve ssd kalitesi 3 ekran kalitesi 4 üniversitede de iş görmeli 5 Soğutma bunlar benim kriterlerim fps oyuncusuyum cs go valorant oynuyorum ekran kartı o duzeyde olmalı ve işlemcisi iyi olmalı
  11. Arjinn

Max 200Tl Kulaklık Önerisi

200 TL ye Malzeme kalitesi önemli Kulak leşleri çok önemli kulağım tam içine girmeli ve baya rahat olmalı Her şeyden önce en önemli olan rahatlığı ve uzun süre gidicek malzeme kalitesi 200 TL altında olursa çok iyi olurs kadar ucuz o kadar iyi
  12. Arjinn

hesap dondurma varmı

hesabımı geçici olarak dondurmak istiyorum ancak istediğim zamanda tekrar aktif etmek istiyorum bunun bir yolu varmıdır acaba @Sibraius
  13. Arjinn

bu paraya bu sistem alınırmı darboğaz yaparmı

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-amd-ryzen-apu-hazir-sistem-p-35898 sistem bana değil bir arkadaşa bütçesi kısıtlı ama iyi bir oyun deneyimi istiyor sonradan sistemi yükselticek zaten anlıycağınız ekran kartı yüksek olsun işlemciyi sonra yükseltirim diyor ben bu sistemi buldum daha iyisi...
  14. Arjinn

forumda birden fazla hesap açma mevzusu nedir

uçuşan üyelerde uyarılarda şunu gördüm ' birden fazla hesap açmak yasaktır aksi taktirde hesabınız kapatılır ' gibi bir msj gördüm ve ne olduğunu merak ettim beni aydınlatırsanız sevinirim
  15. Arjinn

Dizi/film önerisi

dizi ya da film önerisi lazım hemen başlamak istiyorum dizi olursa bölümleri kısa olsa iyi olur çok sezonlu olmasın hemen bitirmek istiyorum onun dışında daha yeni snowpiercer(film/dizi) the mandalorian the witcher bunları bitrdim bu tarz oolursa iyi olur
  16. Arjinn

150 tl kulaklık önerisi

şuan şunu kullanıyorum 150tl'm var bir kulaklık arıyorum aşırı şarkı dinlerim özelliklede metal dinleyicisiyim şuanki kulaklığımın kablosu örgü ama katlandı ve bir zaman sonra açıldı bende açıldığı yeri kesmek zorunda kaldım şuan kablolar soyundu ve kulaklıkların 1 i çalışmıyor bağlantı...
  17. Arjinn

inside oyunu

inside oyununu oynamak istiyorum ama alıcak param yok epic games de ücretsiz verilmişti alan kişi bana verebilirmi hesabını büyük bir şey istiyorum ama oynamayı baya istiyorum ayrıca epic games hesabımda GTA5 var isteyene verebilirim umarım konu kapatılmaz saygılarımla 1610139527 kimse bakmazmı...
  18. Arjinn

need for speed hot pursuit nereden indirebilirim

need for speed hot pursuit i orjinal olajirak nereden indirebilirim kendisi ilk oynadığım oyundur ve 1.sınıfta oynuyordum hala aklımda bir nostalji yapmak istiyorum nereden indirebilirim
  19. Arjinn

1500 tl sistem önerisi

1500 tl ye anakart/işlemci/ram önerisi ileriye dönük performanslı ve m2ssd desteği oln bir sistem istiyorum belki fiyat 200tl kadar oynayabilir ama fazlası olmaz
  20. Arjinn

sizce haklımıyım

sdn dc de olanlar bilir belki SABATON ordaki adım 10.sınıfa gidiyorum 9.sınıftan beri yks ye çalışıyorum ve orada canlı dersler girmiyorum dedim bana dediği şu senin gibilere teşekkür ediyorum ve sizin sayenizde biz yükseliyoruz gibisinden bir şey dedi ben ona cevap verdim ve sustu daha çok...
  21. Arjinn

Sistemimi kaça satabilirim ve ne alabilirim

arkadaşlar yaklaşık 10 gündür çalışıyorum ve 1200tl kazandım elimdeki işlemci , ram ve anakartı satıp 1200 TL nin üstüne koyupyeni bileşenler almayı düşünüyorum sistemim kaça gider ve yakınımdaki benzer sistemlerin fiyatları i3 3240 3.40ghz esonic h61ffl(yeni alındı sıfır) ddr3 4gb 1333mhz ram...
  22. Arjinn

açtığım konuyu tekrar nasıl ilk sıralara koyarım

bir konu açıyorum ve kimse bakmıyor ilk sıralardan gidince kimse göremiyor yardıma ihtiyacım olduğu için tekrar konu açmak zorunda kalıyorum o zamanda uyarı alabiliyorum açtığım konun tekrar görünmesini sağlayabilirim bu arada açtığım konu bu kimse bakmayınca gidiyor çözümü ne acaba
  23. Arjinn

film tavsiyesi istiyorum

daha yeni the witcher i bitirdim bir film tavsiyesi istiyorum korku ve gerilim türü hariç kasvetli bir ortamı olmayan eğlenceli aksiyonlu güzel bir film önerisi istiyorum anime film de olursa sevinirim teşekkürler şimdiden
  24. Arjinn

brawl starsı indirebiliceğim emülatör tavsiyesi

soru başlıkta gameloop ta şuan yok ve blustacksta fena kasıyor bu ikisi dışında brawl starsı indirebiliceğim emülatör varmı kasmaması çok önemli
  25. Arjinn

4000TL pc toplama tavsiyesi

4000tl ye işlemci olarak güçlü ileride satılabilicek 2yıl kadar sonra ayrıca 3d programları da kaldırıcak f/p pc oyun oynanmıycak ve pc zorlanmıycak o yüzden tek egzoz fanlı kasa yeterli rgb manyağıı değilim çokta ısınmıycağı için param çok gitmesin ayrıca sistemin çoğu...
  26. Arjinn

yabancı film önerisi yaparmısınız

saat 12 ye kadar bitirebiliceğim 1 ya da 2 film önerisi yaparmısınız
  27. Arjinn

4000 tl altına sistem önerisi

arkadaşıma sistem topluyorum kendisi eğiti odaklı ve 3d program meraklısı(Rhinoceros 3ds max AutoCAD) programlar bunlar bu programları kaldırıcak sistem lazım 4000 altına olursa süper olur sistem taksitli olamk zorunda ram,e.kartı,ssd/hdd harici olsada olur ama diğierleri hazır olmalı sistem 2...
  28. Arjinn

film önerisi

geceye kadar bitirebiliceğim kaos havası az komedili(komedisi tony starkın 1 2 laf sokmaları düzeyinde olsun) kaos,gerilim,korku su az olan film önerisi
  29. Arjinn

Bir sunucu hatası oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. hatası

sdnforumda mesaj atarken bu hatayı alıktan sonra tekrar deniyorum sonra sayfayı bir yeniliyorum onlarca msj gitmiş yanlızca bunu değil daha bir çok hatayı alıyorum sormak istediğim şu sadece bendemi bu sorun var yoksa sizde de var mı
  30. Arjinn

tuttu tutmadı oynuyoruz

oyun şu şekilde ÖRNEK -aşşağıdaki şuan telefondan yazıyor +tuttu aşağıdakinin kedisi var Aşşağıdaki gta v oynuyor
  31. Arjinn

Şarkıyı devam ettir

*Şarkı adı=Jefferson Airplane-Somebody to love *Şarkının sözü=Don't you want somebody to love Şarkının linki= eğer biliyorsan şarkıyı kaldığı yerden devam ettir bilmiyorsan yeni bir şarkı ve sözü yaz 1609408772 .
  32. Arjinn

GTA trevordan sonra karakter değiştirememe

selamlar ben gta 5 oynuyorum ve trevor karakteri yeni açıldı ancak alt tuşuna bastığım zaman karakter değişemiyorum neden ve çözümü nedir
  33. Arjinn

Max 3500 tl sistem

ekran kartı dahil 3500tl ye m2ssd li 240gb/500gb zula ,gta,valorantı orta ayarlarda oynatıcak pc lazım sinerji ya da itopyadan toplarsanız süper olur teşekkürler edit = Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA ayrıca ssd ve ekran kartı bu benim topladığım neyi...
  34. Arjinn

4 saatte bitirilecek dizi ya da film önerisi

bugün en azından yarısını bitirebiliceğim dizi ya da tamamınıbitirebiliceğim film önerisinde bulunurmusunuz gerilimi az korkusu olmayan az da olsa komedii olan güzel eğlenceli bir film ya da dizi öenerisi
  35. Arjinn

Gta 5 sorum var(işinize yarayabilir)

Selamlar bgün gta 5 indirmek için aramaya koyuldum elimde para yoktu ve bende nereden inirebilirim diye düşündüm ve eski epic games hesabıma girdim oyun paralı olmuştu kütüphaneme girdim ve daha önceden almış olduğum gta 5 i gördüm ve gözlerim parladı resmen sorum şu epic games hesabımı gta...
  36. Arjinn

USB yi ram yapmak işe yararmı

selamlar arkadaşlar 4gb ramım var ve 16gb bir usb ım var youtubede gezerken gördüm usbyi ram olarak kullanma olayını işe yarıyormu ve sisteme zarar verirmi diye sorucaktım teşekkürler şimdiden iyi forumlar herkese
  37. Arjinn

105 dereceden 60 derecelere düştü

belki açtığım konuları bilenler vardır cpu m 105 dereceye çıkıyordu bende pc yi kapattım ve pc yi yan yatırdım ve öyle çalıştırdım normalde valorantta 105 dereceyi görüyordu ama yan yatırınca 60 70 dereceyi zorlar oldu kullandığım program msı afterburner sizce nasıl oldu bu
  38. Arjinn

max 50 tl işlemci fan

işlemcim 105 derece oluyor şuanki stock fanın ayakları kırık ve değiştirmem şart sizce ne almalıyım ayrıca fiyatı 70 80 tl olabilir pahalı olanlarında 2.elini alırım 2.el bakmak iiçin Tekirdağ/Çerkezköy benim için çok önemliçünkü 105 dereceden bahsediyoruz
  39. Arjinn

valorant kaldırırmı

i3 3240/radeon hd 6570 2gb/4gb 1333mhz çalıştırır ama 720p de kaç fps alırım ortalama ona göre indireceğim
  40. Arjinn

Sistemim hangi oyunları kaldırır

i3 3240 / amd radeon hd 6570 2gb /200gb yaklaşıkboşalan/4gb1333mhzram/720p ekran hikaye oyunundan nefret ederim tavsiye etmeyin lütfen ama gta gibi açık dünya oyunları olabilir onlıne oyunlar , araba yarış oyunları , CoC gibi strateji oyunları , wargaming oyunları her oyunu düşük orta arası en...
  41. Arjinn

105 dereceyi gören cpu

İ3 3240 RADEON 6540 4RAM bir ara zulada kaç fps aldığımı ölçeyim dedim ve msı after ı kurdum açıp kullandım ve zula oynarken işlemcimin 105 dereceye çıktığını gördüm yaklaşık 2 hafta kadar öncede orta da gta 5 oynuyordum ve o zaman ölçmemiştim gta da kaç derece olurddu çok merak ediyorum...
  42. Arjinn

650 tl sistem topladım sizce nasıl

İŞLEMCİ=Intel® Core 2 Quad Q9550 2.83Ghz 775 Pin Masaüstü İşlemci : Atom Bilişim 200TL KASA=https://www.letgo.com/tr-tr/i/bos-kasa_24b671b1-90ca-4157-95b2-5be67613638b 30TL PSU=https://www.letgo.com/tr-tr/i/everest-eps-4900b-power-supply_58d4b12a-fa2f-4f29-8220-4dab5e15078d 100TL...
  43. Arjinn

Hangisi daha iyi PC

A B İ3 10100F/İ5 10400F 740/1300TL R3 3100 900TL Asus B460M-K...
  44. Arjinn

4000tl pc toplama yardım

4000 tl ye pc toplamam gerek e.kartı olmıyacak yatırım gibi düşünün ileriye dönük olmalı işlemci güçlü olmalı , ssd hızlı olmalı ileriye dönük yani ileridede satabilmem gerek yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  45. Arjinn

max 1000 tl eba sistem ya da 4bintl öğrenci laptop

1000tl ye 2 yıl temiz götürecek ekran kartsız(sanki bu btçeye ekran kartı alınırmış gibi) işlemcisi parasına göre güçlü olan pc tavsiyesi YA DA 4000tl ye 6 7 yıl götürecek(üniversitede var işin içinde) laptop işlemcisi güçlü olmalı ekran kartı olmamalı CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
  46. Arjinn

4000 tl sistem toplama

selamlar 4000 tl max bir sistem toplamak istiyorum ekran kartsız yani 0 oyun iş olarakta düşünebilirsiniz içine çok bir şey yüklenmiyecek 256 gb ssd bile yetebilir yanlızca içinde win 10 kurulu olucak öyle yani anakart ikinci el olabilir(tekirdağ/çerkezköy) ayrıca laptop öneriniz varsa onlarda...
  47. Arjinn

windows 10 ses hatası

ss de de gördüğünüz gibi mause un orta tuşunu sayfada hareket etmek için kullandığımda ikide bir şu sesi açma kapama şeyi çıkıyor bir türlü gitmedi çözümünü bilen varsa yardım edebilirmi çünkü her seferinde sayfayı indiriceğim diye ses açama kapa paneli çıkıyor
  48. Arjinn

EBA için pc yerine ne alabilirim

öncelikle bu daha önceden açtığım konunun aynısı kimse yazmadığı/yardım etmediği için tekrar açıyorum benim için önemli o yüzden rica ediyorum konuyu kapatmayın elimdeki pc yi 1500 tl civarına satıcağım aşşağıya birçok alternatif seçim koyacağım sizce hangisi daha mantıklı ve sizinde görüşünüz...
  49. Arjinn

TVBOX ile zoom açmak ne kadar mantıklı

tvbox ile zooma girmek istiyorum alttaki ürünler ne kadar mantıklı amacım hdmı lı tv mde hem netflix gibi mecralara girebilme hemde zoom ve ebayı kullanabilme scroll kanalında baya araştırdım zoom baya çalıştırıyor oyun falan oynanmıyacak asphalt 8 bile açmam ders olunca girilip çıkılacak...
  50. Arjinn

hiremco kurulumu

amacım hdmı lı tv mde hem netflix gibi mecralara girebilme hemde zoom ve ebayı kullanabilme scroll kanalında baya araştırdım zoom baya çalıştırıyor oyun falan oynanmıyacak asphalt 8 bile açmam ders olunca girilip çıkılacak cihaz hem hiremco cihazının yanında gelen kalolar uzun olduğu için klavye...
  51. Arjinn

xiaomi mi box s için usb çoklayıcı

xiaomi mi box ile uyumlu usb çoklayıcı lazım kullanan varsa veya fikri olan vars paylaşabilirmi şimdiden teşekkürler biraz uçuk bir soru ama pes 13 oynanabilirmi gamepad ile
  52. Arjinn

ekran kartı tavsiyesi 1000 1300 arası

i3 9100 ve 8 ram ile uyucak 1000 1300 arası ekran kartı
  53. Arjinn

instagram yorum banı

instagramda çekiliş için bir sürü yorum attıktan sonra ban yedim attığım diğer yorumlar silinmişmidir ve yorum atabilicek bot yazılımı varmı bildiğiniz şimdiden teşekkürler
  54. Arjinn

Zona dan oyun indirmek ne kadar mantıklı

Arkadaşlar zona diye bir uygulama buldum nerdeyse her oyun eski ya da yeni sürümüyle ,pek yeni sürüm bulamadım ama, beleş e veriyor sizce mantıklımı ya da herhangi bir zararı varmıdır
  55. Arjinn

Oyun önerisii

sistemime uygun oyun arıyorum güncel olarak oyndığım bir oyun var o da zula yeni oyunlar arıyorum ama bulamıyorum ya da kararsız kalıyorum sistemime göre oyun tavsiye edermisiniz i3 3240 3.40ghz amd radeon hd 6570 2gb 4gb ram
  56. Arjinn

gta 5 indirmek istiyorum ama alanım yok

gta 5 indirmek istiyorum ama ne 90 gb lık alanım var ne de onu indirilmesini bekleyecek sabrım gta 5 in daha az gb lı dosyası varmı varsa nerden indirebilirim şimdiden teşekkürler
  57. Arjinn

Sistemim Gta5 kaldırırmı

İ3 3240 3.40 GHz Amd Radeon HD 6570 2GB 4GB RAM 1333 MHz 720p de en düşük ayarlarda açarmı açarsa ortalama kaç FPS alır
  58. Arjinn

Fare alıyorum öneri verirmisiniz

60 tl fare almayı planlıyorum trendyoldan alınmalı 25 tl lik kupon u kullanmak için araştırıp bulduğum ürün bu POLYGOLD X7 Işıklı Oyuncu Mouse + Mousepad Kırmızı | Trendyol mause pad de verdiği için bana cazip geldi şuan kullandığım ve bozulan mause Platoon Pl-1555 1600 Dpi Optik Game Mouse |...
  59. Arjinn

mause+mause pad max 60 tl mause lazım

Mause'a i̇hti̇yacim var 60 tl en fazla verebi̇li̇ri̇m bu arada trendyoldan almam şart yani̇ trendyolda olmali yaninda mause pad de olursa çok i̇yi̇ olur mükemmel bi̇rşey aramiyorum gi̇ri̇ş sevi̇yesi̇ bi̇r oyuncuyum aslinda bi̇r tane buldum ama emi̇n olamadim yardimlariniz i̇çi̇n şi̇mdi̇den...
  60. Arjinn

Maksimum 60 TL Fare Önerisi

Mause'a i̇hti̇yacim var 60 tl en fazla verebi̇li̇ri̇m bu arada trendyoldan almam şart yani̇ trendyolda olmali yaninda mause pad de olursa çok i̇yi̇ olur mükemmel bi̇rşey aramiyorum gi̇ri̇ş sevi̇yesi̇ bi̇r oyuncuyum aslinda bi̇r tane buldum ama emi̇n olamadim yardimlariniz i̇çi̇n şi̇mdi̇den...
  61. Arjinn

2000 2600 tl arası telefon önerisi

işlemci ve kamera tarafında güçlü telefon önerisi
  62. Arjinn

1500 TL civarı PC Toplamaya Çalıştım

1500 tl ci̇vari pc toplamaya çaliştim umarim i̇yi̇ olmuştur ben alicam si̇zde faydalanin ya da fi̇ki̇r sahi̇bi̇ olun di̇ye yaptim Burdaki̇ parçalarin çoğunluğu beni̇m pc de zula oynuyorum max 190 fps aldim cs go oynamadim ama o da o ci̇varda veri̇r İŞLEMCİ= İ3 3240 3.40 GHZ Alfa Intel I3 3240...
  63. Arjinn

1000 2000 TL arası sıfır / ikinci el telefon tavsiyesi

1000 2000 arası daha yüksek olabilir ama çok değil telefon tavsiyesi bekliyorum TEŞEKKÜRLER
  64. Arjinn

1500TL Pc toplayacağım tavsiye lazım oyun amaçlı degil

dediğim gibi oyun amaçlı değil ileriye dönük günlük işler için eba fln yani işlemci ağırlıklı ekran kartı almasam bile olur o derece 4/8 gb ram 300 gb hdd/ssd ikinci el bir kasa anakart işlemci falan ama sistem parçaları sıfır olmalı yani hepsiburada gibi yerlerden taksitli alacağım zamanım...
  65. Arjinn

1500 tl ye pc toplamam gerek oyun amaçlı değil

dediğim gibi oyun amaçlı değil yani işlemci ağırlıklı ekran kartı almasam bile olur o derece 4/8 gb ram 300 gb hdd/ssd ikinci el bir kasa anakart işlemci falan ama sistem parçaları sıfır olmalı yani hepsiburada gibi yerlerden taksitli alacağım zamanım kısıtlı şimdiden teşekkürler